Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720492 вiд 2025-05-03 07:09:28Богуслаев старший..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720491 вiд 2025-05-03 07:08:28Бонусоаев старший сидит в кпз за спивпрацю с кацапьем. Долго без предья ления, видимо пытались с ним до чегото договориться. Взялись за сына и активы за бугром, значит не домовились..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720490 вiд 2025-05-03 04:06:11Неман це козли китайци …правильно «немае»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720489 вiд 2025-05-03 04:04:45Я взагали ниде ни на кого не пидписанийвид слова зовсим. Для того щоб пидписатись десь треба бути …а якщо тебе Неман ниде, то як тоди?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720488 вiд 2025-05-03 03:33:57 olma № 1720476 Я мaв спрáву дeкiлькa рaз, кoли дiaспoрськi нaчaльники чoмусь ввaжaли щo зaрoбiтчaнин мaє прaцювaти мaйжe чи нe зaдурнo бo «ми ж всi - укрaїнцi» a тaкoж чув вислoвблювaння в стилi - «ви тaм в Укрaїнi бiднi, бo нe хoчeтe прaцювaти» …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720487 вiд 2025-05-03 03:11:14Я від цієї педерастичної Вар Зони відписався, огидні підарки. І серед адмінів якісь кацапи йобані іноді трапляються. Фпізду.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720486 вiд 2025-05-03 03:06:32https://t.me/WarZoneInc/100716 Бессмертный полк …в недалекому майбутньому.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720485 вiд 2025-05-02 23:58:48 CTV News Calgary @CTVCalgary · 20 год Zelenskyy coming to Alberta during G7 Summit: Carney
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720484 вiд 2025-05-02 23:50:21m1919(Київ - чемпіон!) № 1720470 Ой, нескоро дійде до проскрипцій. І з диктаторами у нас погано і з триумвірами. А без них ніяк.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720483 вiд 2025-05-02 23:49:51Олма Проф спорт репрезентує регіон і намагається бути ближче до народу :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720482 вiд 2025-05-02 23:46:07Геть № 1720479 --- Ну власне. Я коли відкрив англо-російський словник і почав перекладати що то все означає оху=в. Тому що це було щось свіже і небанальне. А в нас у 7-8 класі школи була вчителька, яка прищепила розуміння соціально-економічної географії. Тобто розуміння, чому в тому чи іншому регіоні то все так влаштовано. Чому в Едмонтоні Ойлерс, а в Калгарі Флеймз. Чому в Кривому Розі залізна руда, а в Домбасі кокс, а в Маріуполі металургія і комбінати.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720481 вiд 2025-05-02 23:45:50В останні роки приріст за рахунок імміграції був десь 7-7.5% від населення, Карні хоче спустити до 2-3%. Але аби тільки «красиві, розумні та заможні». Wir werden sehen.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720480 вiд 2025-05-02 23:43:18olma № 1720476 вiд 2025-05-02 22:52:43 Еміграція - не цукерка. Навіть перше покоління має різниці між свіжими, 5-10 років, 10-15, і більше часу. Фраза «ми поїли лайна, тепер ваша черга» грає кольорами. Деколи є розумні голови чи спонукають катаклізми для більш органічного життя, але як тільки знову вмикається рутина - бай бай. Цікаво, що оце все, разом із забобонами чи дуже огидним расизмом, призводить до 2го-3го покоління повально асимілюватися чи відходити на велику відстань від громади. Їх діти-онуки повертаються, шукаючи себе та свою особисту ідентичність у суспільстві, так би мовити. Таке «повернення до коренів» властиве усім, не тільки людям з українським походженням. Можна книжки писати :)
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720479 вiд 2025-05-02 23:35:20Чикаґо Блекхокс - Сокіл Київ. Але в Канаді можна через френч чи просто швидку вимову заради пежоративчику почути блеккокс. Все одно ліпше від мейпл лафс.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720478 вiд 2025-05-02 23:30:12U. S. State Department approves $310 million F-16 training and support package for Ukraine.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720477 вiд 2025-05-02 23:02:37У 1980-01 в 13-14 років передплатив тижневик Футбол-Хокей. І там назви команд Едмонтон Ойлерс (по нашому Нафтовик Охтирка), Калгарі Флеймз (Вогні Троєщини). Тільки через йух зна стільки років зрозумів назви і сутність цього всього хоккея.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720476 вiд 2025-05-02 22:52:43Цікаві нотатки з туру вичитав у щоденнику Fozzey з їхнього туру по Канаді 2024. Зайдіть на його ФБ акаунт і почитайте. Там стара українська канадійська тусовка конфліктує з місцевими ендемічними народами. А оці чуваки з Донбаса, з якими я говорив 10 років тому, казали що діяспоріани українці менеджери теж не ложка меду. - дуже суворі, вимогливі, їздили на пікапах і чморили заробітчан не слабо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720475 вiд 2025-05-02 22:34:34Геть (Геть) № 1720474 ---- Дякую. Подивимося. В Канаді приріст населення за рахунок емігрантів. Але проблема внутрішніх провінцій залишилася, бо (я так собі думаю) більшість імігрантів, які вїжджають в Канаду не їдуть в Манітобу працювати в на нефтянці або в сервісі Едмонтона, але оселяються там, де тепліше, де більші міста і цивілізація. Я десь в 2014 році в потязі на Луганськ тут в Україні спілкувався з заробітчанами з Стаханова, які якраз їбошили десь в Манітобі чи десь на дуже жорсткій роботі.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720474 вiд 2025-05-02 22:25:46olma № 1720464 вiд 2025-05-02 19:24:15 Побудували з Альберти до Тихого океану, об'єми до Китаю зросли на 600+%. Карні сказав, що гудітиме гай і інфраструктура буде рости. Газонафтогони до Квебеку і далі, в обхід США (зараз є гілка через Мічиґан, але тільки до Онтаріо). Порт у Черчіллі (Манітоба, Гудзонова затока) будуть розбудовувати. Побачимо. Мандат є, грошей на перевибори у опозиції немає. Політики багато говорять, що зробиться - буде видно. Точно менше імміграції, більше інтеграції та витрат на оборону. Вже дзвонив Зе, сказав, що допомога лишиться на рівні та буде ефективною.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720473 вiд 2025-05-02 22:25:37да да, помню Шарія теж в Іспанії затримували … старший Богуслаєв вже 2 роки здається сидить без вироку, і діло там таке, все шо на нього знайшли почьотні грамоти і зчначки від якогось кацапського міністерства … там в ЕСПЧ вже розляд. Єдине шо та можке буть, якшо китайці доведуть шо гроші в них взяли за продаж і їх кинули, але там держава у співіповідачах буде.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720472 вiд 2025-05-02 22:07:50The US has begun sharing intelligence on Russian and Chinese space activities with its Five Eyes alliance allies (US, UK, Canada, Australia and New Zealand) for the first time. @clashreport
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720471 вiд 2025-05-02 21:43:10Якщо вже у Монако беруть за жоппо, то чучуркєсу ще слід подумати, чи пакувати у дорогу шорти.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720470 вiд 2025-05-02 21:40:27Служба безпеки України спільно з правоохоронцями Франції та Монако затримали сина експрезидента «Мотор Січі».Ми таки побачимо рекламовані Айронбелі проскрипції?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720469 вiд 2025-05-02 21:38:462 Organic№ 1720386Вітаю!Des завжди поруч, але незримо))Це тішить, але бачити його тут було приємніше.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720468 вiд 2025-05-02 21:16:32снукер кому цікаво, роні пробує відігратись. черговий підход у 8 фреймів спроба врятуватись з 4-12
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720467 вiд 2025-05-02 21:15:25про китай. так. «совок» багато «приписують» … але я б не недооцінював… абсолютний совок. який завалить тілами б-який відкритий конфлікт. ніхто не буде рахувати, +- 1 млн на 1 ярд населення - статистична похибка… плюс світова логістика вся зав'язана на китай а він має половину світу як своїх друзів-проксі…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720466 вiд 2025-05-02 21:13:14Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що у найближчій перспективі існує мала ймовірність завершення війни в Україні. Як інформує Цензор. НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю каналу Fox News. Агенство Reuters посилаючись на слова Венса пише, що «усе зараз залежить від росіян та українців, які тепер знають умови одне одного для миру». Джерело: https://censor.net/ua/n3550004 Гадаю Зеленському вартo подякувати Венсу, раза так три, за важку проведену роботу адміністрацією трампа, бо інакше українці ніц нічого про те не знали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720465 вiд 2025-05-02 20:25:53Державний секретар США Марко Рубіо засудив те, що Німеччина вирішила визнати ультраправу партію «Альтернатива для Німеччини» як екстремістську організацію, що загрожує демократії. Джерело: https://censor.net/ua/n3550168 Видно спочатку для АдНа гроші давали кацапня, тепер трампісти, Тіль, Маск, Венс.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720464 вiд 2025-05-02 19:24:15Геть (Геть) --- А розкажи, будь ласка, що там чутно в Канаді. Які плани перебудови економіки. Це ж треба їм будувати якісь нафтогони до узбережжя? Термінали, порти?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720463 вiд 2025-05-02 19:11:47Геть (Геть) № 1720461 ---- Так і є. Тут важко нам звідси зрозуміти Китай. Чи в них оте ШІ у війську працює? Чи як у них мілітарі-тек робить? Сподобалося, що в статті пишуть, що Китайці так розігнали ринок нерухомості, що збудували квартири для 3 млрд. людей. Уявляєш, яка спекулятивна бульбашка там розкочегарилася.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720462 вiд 2025-05-02 19:08:13Сьогодні в Польщі був фінал Кубка і Національний день прапора. Бо завтра День Конституції 3 Мая Гравці варшавської «Легії» та щецинської «Погоні» подарували неймовірне видовище у фіналі Кубка Польщі. У цьому матчі було забито аж сім голів! «Легія» (Варшава) перемогла з рахунком 4:3 та святкувала 21-й Кубок Польщі в історії клубу.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720461 вiд 2025-05-02 19:00:51olma № 1720440 вiд 2025-05-02 12:28:28 Якби ББС не були такими близькими до істеблішменту, було б цікавіше. От наприклад, як і у кацапні, китайська статистика і бухгалтерія брешуть. Населення реально на 300-400 млн менше, дітей молодь не хоче мати взагалі здебільшого, тому що комфорт/фінанси/розваги/обмаль часу - і це ще до гендерного дисбалансу. Армія у своїй масі або корумпований совок із позиціями за гроші, або уїбани урфіна джуса. Розумна зброя коштує грошей, а їх ніколи не вистачає. Бачив цікавий аргумент, що приватному секторі, розумні люди, які шукають рішення - корумповані (гроші, як шорткат), але їх подавляють і таким чином прибивають інновації. Себто навіть «інновації» - ремікс вже зробленого чи вкраденого у когось. Тощо тощо тощо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720460 вiд 2025-05-02 17:16:57Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1720458 а їбуче Райо Вальекано? фанати якої Зозулю гандонили почом зря, воно ж Мадрида вроде?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720459 вiд 2025-05-02 17:12:13olma № 1720456 я не знав шо баски приїздили за гроші. Раніше думав шо то був такий «рекламний тур» за підтримку в боротьбі. Про систему W знав, про це багато за сови писали, шо мол баски привезли нову схеми гри замість архаїчної «5 в лінію» і всіх нагнули. А от ще, дізнався шо і тоді совєти ФІФА кинули, ну це як завжди в принципі, нічого дивного :) «смєкалочка»
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720458 вiд 2025-05-02 16:17:442 LAZY№ 1720453та ні. басконські і барселонські фанати мають масу прокацапських підарів
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720457 вiд 2025-05-02 16:01:22Прикільна краватка у Піта Хегсета. Зе можна вдягнути костюм і таку краватку https://t1p.de/c8a92
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720456 вiд 2025-05-02 15:44:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1720445 ---- З того матеріалу для себе взнав багато нового. Що Баски були найбільш футбольним «етносом» в Іспанії, вигравали чемпіонство в Лізі і були всі в Збірній. А ті бики в СССР в атмосфері страху позакривалися за Сталіна, інформації з заходу позакривали, і навіть на горі топові чиновники і командири не знали як грати у футбол (схеми W). Ех харашо в странє савецкай жить…
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720455 вiд 2025-05-02 15:29:06LAZY № 1720450 Ось цей потужний хлопак: https://t1p.de/p6lzj
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720454 вiд 2025-05-02 15:25:59На початку війни робити таке - це можливо навіть більш огидно ніж зараз.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720453 вiд 2025-05-02 15:24:47Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1720451 вiд 2025-05-02 15:07:24 2 Voxa № 1720442 а звідки інфа? кажуть, нібито то 22 рік … І шо? Гадаєш, вони за 3 роки порозумнішали та спалили ці йобані ганчірки?