🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 767.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720372 вiд 2025-05-01 19:41:42

Япономать уверенно жарит румынов. Уже 2 закинула..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720371 вiд 2025-05-01 19:37:56

Японці закинули вже на другій хвилині

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720370 вiд 2025-05-01 19:32:58

2 Batyj
№ 1720364
то - за такою логікою - взагалі ні до чого прагнути не треба? «нє жилі багато - нєчєво і начінать»? )

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720369 вiд 2025-05-01 18:49:47

Ukrainian Ranger
Молодь підросла талановита. СбУ наймолодша команда в дивізіоні 1А. До речі збірна U18 в цьому і в минулому році зупиняється лише за крок до підвищення в еліту, тоді німцям програли, зараз - данцям, а сбірна U20 в січні виграла дивізіон 1B і в наступному сезоні теж боротиметься за вихід в еліту.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720368 вiд 2025-05-01 18:49:27

Batyj
№ 1720367

Не кажи «гоп». Бо самураї наших вже обламували неодноразово.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720367 вiд 2025-05-01 18:44:20

2 Ukrainian Ranger
№ 1720365
ну, с Францией, Казахстаном, Словенией, Венгрией, той же Британией, что с нами зайдет..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720366 вiд 2025-05-01 18:31:24

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1720357 вiд 2025-05-01 17:57:43

Було б дивно, якби написали: «100 днів в гавнє і пазорє».

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720365 вiд 2025-05-01 18:30:49

Batyj
№ 1720364

Білорусів відсторонили разом з кацапами.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720364 вiд 2025-05-01 18:25:32

Яуже и не помню, сколько лет болтались а 1Б, не могли вернуться в 1А, в тут сразу в вышку? Ох, не до часу це все.. Там другие ребята. Это придется с казахами и белорусами сражаться, чтоб не вылететь..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720363 вiд 2025-05-01 18:21:44

С перемогою!
Для того щоб вийти в еліту достатньо не програти японцям в основний час. І все. Матч почнеться в суботу о 12.30

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720362 вiд 2025-05-01 18:17:24

Щас будет Румыния-Япония. Болеем за япономать

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720361 вiд 2025-05-01 18:17:01

Так, хокейна збірна вже однією ногою в еліті. Хто б міг про таке подумати 2 роки тому?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720360 вiд 2025-05-01 18:14:57

Теперь надо не проиграть грозной сборной Японии в основное время..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720359 вiд 2025-05-01 18:00:43

Ostap Yarysh
@OstapYarysh

⚡️BREAKING: U. S. National Security Adviser Mike Waltz and his deputy, Alex Wong, will be leaving their positions, according to media reports.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720358 вiд 2025-05-01 18:00:39

Три года возраста дают себя знать к концу игры.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720357 вiд 2025-05-01 17:57:43

За первые 100 дней Госдепартамент президента Трампа под руководством госсекретаря Рубио:

✅ Реализовал внешнюю политику в духе «Америка прежде всего»
✅ Обеспечил справедливые экономические и торговые отношения
✅ Восстановил лидерство США
✅ Сократил нелегальную миграцию и распространение фентанила
✅ Усилил охрану границ
✅ Противодействовал противникам
✅ Содействовал установлению прочного мира
--------------
госдєп на рус звітує про успіхи 100 днів
це як на роботі тебе припирають дед-лайни. а ти нічого не зробив, то ось гарний «шаблон» як звітувати про «успіхи» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720356 вiд 2025-05-01 17:31:03

Ну його нах, їх всіх слухати. Є справи цікавіші. 100 днів в Білому Домі, а на виході нічого, навпаки збурили.

Вчора навіть притягли СЕО Nvidia і оголосини закладку заводів в США виробництво суперпотужних чіпів. Хай працюють.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720355 вiд 2025-05-01 17:03:38

діджей-венс знову включає старі меседжі
хуйлостан хоче нас знищити. ми хочемо вижити
давайте зійдемось по середині…
--------
«І це вже сталося. Українці сказали:» Ось чого ми хочемо «. Росіяни сказали:» Ось чого ми хочемо «. І тепер справа дипломатії – спробувати зблизити ці дві сторони. Тому що між тим, чого хочуть росіяни, і тим, чого хочуть українці, – дуже велика прірва», – вважає він.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720354 вiд 2025-05-01 16:08:57

про арєстовича
а що через 10 років?
повернути всі мєдальки і значок «я ходіл через лінію разгранічєнія 10 раз»?
а що з блогерами які до сих пір тягнуть його в ефір і «очєлочєчують» підараса?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720353 вiд 2025-05-01 15:59:57

О 16.00 Україна - Польща. Великою мірою вирішальна гра за місце в еліті в наступному сезоні. Вчора з румунами дуже солідно наші виглядали, але Польща сильніша за Румунію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720352 вiд 2025-05-01 15:40:12

да …
от куміра жінок 30+ і ідола пропаганди до підсанкційної фізичної особи :)
короткий шлях зеленої шайки

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720351 вiд 2025-05-01 15:22:55

Як же так? Кумира і в бан на довічно.

Пепсі, ти це зможеш пережити?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720350 вiд 2025-05-01 11:29:39

читаю «дифирамби» про супер-успіх з договором по копалинам…
і згадую фрази трампа «який ідіот підписав такий договір?», про договір з канадою, який він сам же й підписував (ще була пара прикладів) …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720349 вiд 2025-05-01 11:05:09

olma
№ 1720348
так. взимку футбол в залі. так от. якось привіз дітей на тренування, а перед ними дівчата з худ гімнастики… то… ну як сказати. якщо хлопців на футб десь до 20ти. то дівчат там на худ гімнастиці раза в 2 більше :)
ще помітив що купа школ танців. ледь не в кожному великому будику в невеличких підвальчиках висять об'яви. інколи проходжу повз одну таку школу танців. вони на 1му поверсі з великими вікнами. з вулиці видно. і там діти перед дзеркалами «брейки» танцюють чи щось таке…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720348 вiд 2025-05-01 10:40:02

Помітив, що спорт дитячий став більш масовим і популярним. Можливо активізувалися тренери, колишні спортсмени, яким треба заробляти гроші, то вони організовують бізнес. Активізувалися власники спортивних споруд і майданчиків. При капіталізмі власність має працювати. Витягують все, звісно, батьки.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720347 вiд 2025-05-01 10:27:32

sk (здалеку…)
№ 1720346
до речі… і про футбол
минулим літом хачеріді грав пару раз на тиждень одиночні турніри. бачив що раз грав у фіналі 800ки
взимку Ракіцкий почав активно грати. починав на турнірах 650. але потім вже грав і на 800ках
але потім «записався» в чорноморець і «пропав»
хацкевич грає пари. ті хто його бачив з ракеткою кажуть «слабенький» :)
ті хто грали проти ракицького-хачеріді, кажуть що, бля, шустрі на ногах шо піпець. дістають всі м'ячі. щоб виграти потрібно «пахати й пахати» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720346 вiд 2025-05-01 09:58:44

Kaizer
№ 1720290
ого. круто. добре що федерація допомагає
дитина знайомих ходить на тренування спорт орієнтування. десь в голосіївському лісі щотижня тренування. раз на місяць виїжджають на змагання. інколи з батьками. гарна тусовка, ми б записались, але футболи та інший купа «додаткових занять». немає часу…
знаю є багато місць де народ грає в наст теніс. самі організовуються: тренуються, проводять змагання…
--------
по великому тенісі в києві - взагалі потроху всі «тусовки» організувались досить пристойно. є дві «організації» що організують любительські турніри, плюс декілька «індивідуальних» організаторів що зазвичай організують парні турніри
навіть рейтинг ведуть +- подібно до того як очки рахуються в тенісних профі турах.
турніри-одиночки мають свої рейтинги, теж подібно до профі. 1000й - тут грають найкращі (половина з них займались тенісом в дитинстві), далі 800, 650, 500 і т. п… 150 - найнижчий, це «я вчора взяв ракетку і хочу піти на турнір» :)
турніри або одноденні на 9-12 учасників, де один матч = один сет. ти повинен зіграти 4-5 сетів. на тиждень турніри 800го рівня 3-4 штуки. по нижнім категоріям +- стільки ж. 1000й проводять раз на 2 тижні.
або багатоденні. де тебе скомплектують в групу з 10ти учасників. і за три міс ти повинен домовитись з кожним і зіграти повноцінний матч з перемогою в 2х сетах.
організатори слідкують, і тебе не запишуть на турнір, що не відповідає твоєму рівню.
раніше це була ціла проблема, знайти рівного собі суперника. тому що, як казав один мій знайомий, грати в шахи проти каспарова, не цікаво не тобі не йому.
а зараз в любительському тенісі всі знають свій рівень. легко записатись на турнір, знайти собі напарника достойного… ну і з початком війни багато людей перемістилось в київ, тому у мене таке враження що «тусовка» набагато розширилась. загальний рівень піднявся…
ну і щоб всі розуміли рівень любительського тенісу. я граю турніри 800ки. з нами грає хлопчик профі, 11 років (5й в рейтингу по україні). ще пів-року назад він був на останніх місцях в одиночних турнірах. але з кінця зими вже виграє через раз одноденні турніри 800. у багатоденному зайняв 1ше місце в своїй групі…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720345 вiд 2025-05-01 09:21:15

ладно. а цей на сьогодні - «молодець»
хоча вчора як мале дитя «жалівся» на весь світ в х-уйітері що «україна змінює умови договору», нам таке страшно підписувати…
--------------
U. S. Treasury Secretary Scott Bessent: The new natural resources agreement signals to Russia that the Trump Administration is committed to a peace process centered on a free, sovereign, and prosperous Ukraine. This partnership shows both nations' dedication to Ukraine's long-term recovery and security. No country or individual that supported Russia's military machine will benefit from Ukraine's reconstruction.
https://x.com/NOELreports/status/1917703192395276638

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720344 вiд 2025-05-01 09:19:05

З майбутніми поставками. А трампісти хотіли щоб минулі оплатили

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720343 вiд 2025-05-01 09:19:02

ще один з команди рижого клоуна
трамп місяць чи два назад вже обіцяв розбомбити іран (ядерні об'єкти) …
--------
Secretary of Defense Pete Hegseth

@SecDef
·
5h
Message to IRAN:

We see your LETHAL support to The Houthis. We know exactly what you are doing.

You know very well what the U. S. Military is capable of — and you were warned. You will pay the CONSEQUENCE at the time and place of our choosing.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720342 вiд 2025-05-01 09:11:28

On Wednesday, the Trump Administration reportedly notified Congress that it intents to “green light” the export of defense-related products to Ukraine through direct commercial sales, worth $50 million or more, in the first such package since U. S. President Donald J. Trump assumed office in January. The package also coincides with yesterday’s signing of the long-awaited minerals deal between the United States and Ukraine.
------
все-таки трампівські бариги підв'язали угоду про мінерали з поставкою нам зброї…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720341 вiд 2025-05-01 09:04:21

пишуь що рубіо переговорив з індусами-пакістанцями…
о. це вже «єкскалація»
штати підключились…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720340 вiд 2025-05-01 08:59:03

Ку-ку.
Ему предлагают 50 в год 3 года подряд, а он выбивает 4 всего. И рискует нихуя не получить..
Да, я бы и в белом пальто и в черном и вааще без пальто согласился бы на разрыв контрактп по согласию сторон с реалом..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720339 вiд 2025-05-01 08:16:34

Як легко ви розпоряджаєтесь чужими грошима.
Батий, а ти би на білому коні в білому пальті повидомив що благородно відмовляєшся від 4млн євро на користь дітей Німеччини чи як?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720338 вiд 2025-05-01 08:12:03

Крохобор, требует с реала 4 лимона за разрыв контракта..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720337 вiд 2025-05-01 08:05:12

Главно, чтоб в жопе геморой не запылал у тех амбитных тренеров..

Проте Карло Анчелотті повідомив, що остаточно відхиляє пропозицію бразильців. Він особисто зв'язався з президентом CBF Едналдо Родрігесом, щоб подякувати за проявлений інтерес. Натомість, італійський фахівець зараз розглядає вигідну пропозицію від одного з клубів Саудівської Аравії.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720336 вiд 2025-05-01 00:53:29

Топові тренери - це дуже амбітні люди. В душі у них палає незгасимий вогник жаги до перемог. Навряд чи папа Карло хоче просто погріти свою старечу дупу в Аравії, срубити бабла, та звалити на пенсію. Ні, я впевнений, що він хоче ще гучно грюкнути дверима пару разів, щоб усі здригнулись та просрались від його величі та геніальності! Тим більш що йому лише 65. Будулаю у сини годиться!

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720335 вiд 2025-05-01 00:47:36

2 Voxa
№ 1720333
чогось думаю, що він і у Реалі не за бутерброди працював :)
З Бразилією він може виграти ЧС і стати «на всі часи» самим титулованим тренером світу.
5 ЛЧ. Ну може лисий шарлатан зможе повторити. І сюди добавити чемпіонат світу - Гвардіола Іспанію принципово не очолить… тобто майже без шансів.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720334 вiд 2025-05-01 00:46:37

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1720333

Там суть, що Карло вже погодився на Бразилію.
А тут такий паворот :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720333 вiд 2025-05-01 00:27:37

Starik (Україна, Київ)
№ 172033
норм тема, пару років там дурака по валяє і можна на пенсію


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.