Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720372 вiд 2025-05-01 19:41:42Япономать уверенно жарит румынов. Уже 2 закинула..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720371 вiд 2025-05-01 19:37:56Японці закинули вже на другій хвилині
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720370 вiд 2025-05-01 19:32:582 Batyj№ 1720364то - за такою логікою - взагалі ні до чого прагнути не треба? «нє жилі багато - нєчєво і начінать»? )
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720369 вiд 2025-05-01 18:49:47Ukrainian Ranger Молодь підросла талановита. СбУ наймолодша команда в дивізіоні 1А. До речі збірна U18 в цьому і в минулому році зупиняється лише за крок до підвищення в еліту, тоді німцям програли, зараз - данцям, а сбірна U20 в січні виграла дивізіон 1B і в наступному сезоні теж боротиметься за вихід в еліту.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720368 вiд 2025-05-01 18:49:27Batyj № 1720367 Не кажи «гоп». Бо самураї наших вже обламували неодноразово.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720367 вiд 2025-05-01 18:44:202 Ukrainian Ranger№ 1720365ну, с Францией, Казахстаном, Словенией, Венгрией, той же Британией, что с нами зайдет..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720366 вiд 2025-05-01 18:31:24sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1720357 вiд 2025-05-01 17:57:43Було б дивно, якби написали: «100 днів в гавнє і пазорє».
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720365 вiд 2025-05-01 18:30:49Batyj № 1720364 Білорусів відсторонили разом з кацапами.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720364 вiд 2025-05-01 18:25:32Яуже и не помню, сколько лет болтались а 1Б, не могли вернуться в 1А, в тут сразу в вышку? Ох, не до часу це все.. Там другие ребята. Это придется с казахами и белорусами сражаться, чтоб не вылететь..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720363 вiд 2025-05-01 18:21:44С перемогою! Для того щоб вийти в еліту достатньо не програти японцям в основний час. І все. Матч почнеться в суботу о 12.30
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720362 вiд 2025-05-01 18:17:24Щас будет Румыния-Япония. Болеем за япономать
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720361 вiд 2025-05-01 18:17:01Так, хокейна збірна вже однією ногою в еліті. Хто б міг про таке подумати 2 роки тому?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720360 вiд 2025-05-01 18:14:57Теперь надо не проиграть грозной сборной Японии в основное время..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720359 вiд 2025-05-01 18:00:43Ostap Yarysh @OstapYarysh ⚡️BREAKING: U. S. National Security Adviser Mike Waltz and his deputy, Alex Wong, will be leaving their positions, according to media reports.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720358 вiд 2025-05-01 18:00:39Три года возраста дают себя знать к концу игры.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720357 вiд 2025-05-01 17:57:43За первые 100 дней Госдепартамент президента Трампа под руководством госсекретаря Рубио: ✅ Реализовал внешнюю политику в духе «Америка прежде всего» ✅ Обеспечил справедливые экономические и торговые отношения ✅ Восстановил лидерство США ✅ Сократил нелегальную миграцию и распространение фентанила ✅ Усилил охрану границ ✅ Противодействовал противникам ✅ Содействовал установлению прочного мира -------------- госдєп на рус звітує про успіхи 100 днів це як на роботі тебе припирають дед-лайни. а ти нічого не зробив, то ось гарний «шаблон» як звітувати про «успіхи» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720356 вiд 2025-05-01 17:31:03Ну його нах, їх всіх слухати. Є справи цікавіші. 100 днів в Білому Домі, а на виході нічого, навпаки збурили. Вчора навіть притягли СЕО Nvidia і оголосини закладку заводів в США виробництво суперпотужних чіпів. Хай працюють.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720355 вiд 2025-05-01 17:03:38діджей-венс знову включає старі меседжі хуйлостан хоче нас знищити. ми хочемо вижити давайте зійдемось по середині… -------- «І це вже сталося. Українці сказали:» Ось чого ми хочемо «. Росіяни сказали:» Ось чого ми хочемо «. І тепер справа дипломатії – спробувати зблизити ці дві сторони. Тому що між тим, чого хочуть росіяни, і тим, чого хочуть українці, – дуже велика прірва», – вважає він.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720354 вiд 2025-05-01 16:08:57про арєстовича а що через 10 років? повернути всі мєдальки і значок «я ходіл через лінію разгранічєнія 10 раз»? а що з блогерами які до сих пір тягнуть його в ефір і «очєлочєчують» підараса?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720353 вiд 2025-05-01 15:59:57О 16.00 Україна - Польща. Великою мірою вирішальна гра за місце в еліті в наступному сезоні. Вчора з румунами дуже солідно наші виглядали, але Польща сильніша за Румунію.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720352 вiд 2025-05-01 15:40:12да … от куміра жінок 30+ і ідола пропаганди до підсанкційної фізичної особи :) короткий шлях зеленої шайки
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720351 вiд 2025-05-01 15:22:55Як же так? Кумира і в бан на довічно. Пепсі, ти це зможеш пережити?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720350 вiд 2025-05-01 11:29:39читаю «дифирамби» про супер-успіх з договором по копалинам… і згадую фрази трампа «який ідіот підписав такий договір?», про договір з канадою, який він сам же й підписував (ще була пара прикладів) …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720349 вiд 2025-05-01 11:05:09olma № 1720348 так. взимку футбол в залі. так от. якось привіз дітей на тренування, а перед ними дівчата з худ гімнастики… то… ну як сказати. якщо хлопців на футб десь до 20ти. то дівчат там на худ гімнастиці раза в 2 більше :) ще помітив що купа школ танців. ледь не в кожному великому будику в невеличких підвальчиках висять об'яви. інколи проходжу повз одну таку школу танців. вони на 1му поверсі з великими вікнами. з вулиці видно. і там діти перед дзеркалами «брейки» танцюють чи щось таке…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720348 вiд 2025-05-01 10:40:02Помітив, що спорт дитячий став більш масовим і популярним. Можливо активізувалися тренери, колишні спортсмени, яким треба заробляти гроші, то вони організовують бізнес. Активізувалися власники спортивних споруд і майданчиків. При капіталізмі власність має працювати. Витягують все, звісно, батьки.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720347 вiд 2025-05-01 10:27:32sk (здалеку…) № 1720346 до речі… і про футбол минулим літом хачеріді грав пару раз на тиждень одиночні турніри. бачив що раз грав у фіналі 800ки взимку Ракіцкий почав активно грати. починав на турнірах 650. але потім вже грав і на 800ках але потім «записався» в чорноморець і «пропав» хацкевич грає пари. ті хто його бачив з ракеткою кажуть «слабенький» :) ті хто грали проти ракицького-хачеріді, кажуть що, бля, шустрі на ногах шо піпець. дістають всі м'ячі. щоб виграти потрібно «пахати й пахати» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720346 вiд 2025-05-01 09:58:44Kaizer № 1720290 ого. круто. добре що федерація допомагає дитина знайомих ходить на тренування спорт орієнтування. десь в голосіївському лісі щотижня тренування. раз на місяць виїжджають на змагання. інколи з батьками. гарна тусовка, ми б записались, але футболи та інший купа «додаткових занять». немає часу… знаю є багато місць де народ грає в наст теніс. самі організовуються: тренуються, проводять змагання… -------- по великому тенісі в києві - взагалі потроху всі «тусовки» організувались досить пристойно. є дві «організації» що організують любительські турніри, плюс декілька «індивідуальних» організаторів що зазвичай організують парні турніри навіть рейтинг ведуть +- подібно до того як очки рахуються в тенісних профі турах. турніри-одиночки мають свої рейтинги, теж подібно до профі. 1000й - тут грають найкращі (половина з них займались тенісом в дитинстві), далі 800, 650, 500 і т. п… 150 - найнижчий, це «я вчора взяв ракетку і хочу піти на турнір» :) турніри або одноденні на 9-12 учасників, де один матч = один сет. ти повинен зіграти 4-5 сетів. на тиждень турніри 800го рівня 3-4 штуки. по нижнім категоріям +- стільки ж. 1000й проводять раз на 2 тижні. або багатоденні. де тебе скомплектують в групу з 10ти учасників. і за три міс ти повинен домовитись з кожним і зіграти повноцінний матч з перемогою в 2х сетах. організатори слідкують, і тебе не запишуть на турнір, що не відповідає твоєму рівню. раніше це була ціла проблема, знайти рівного собі суперника. тому що, як казав один мій знайомий, грати в шахи проти каспарова, не цікаво не тобі не йому. а зараз в любительському тенісі всі знають свій рівень. легко записатись на турнір, знайти собі напарника достойного… ну і з початком війни багато людей перемістилось в київ, тому у мене таке враження що «тусовка» набагато розширилась. загальний рівень піднявся… ну і щоб всі розуміли рівень любительського тенісу. я граю турніри 800ки. з нами грає хлопчик профі, 11 років (5й в рейтингу по україні). ще пів-року назад він був на останніх місцях в одиночних турнірах. але з кінця зими вже виграє через раз одноденні турніри 800. у багатоденному зайняв 1ше місце в своїй групі…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720345 вiд 2025-05-01 09:21:15ладно. а цей на сьогодні - «молодець» хоча вчора як мале дитя «жалівся» на весь світ в х-уйітері що «україна змінює умови договору», нам таке страшно підписувати… -------------- U. S. Treasury Secretary Scott Bessent: The new natural resources agreement signals to Russia that the Trump Administration is committed to a peace process centered on a free, sovereign, and prosperous Ukraine. This partnership shows both nations' dedication to Ukraine's long-term recovery and security. No country or individual that supported Russia's military machine will benefit from Ukraine's reconstruction. https://x.com/NOELreports/status/1917703192395276638
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720344 вiд 2025-05-01 09:19:05З майбутніми поставками. А трампісти хотіли щоб минулі оплатили
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720343 вiд 2025-05-01 09:19:02ще один з команди рижого клоуна трамп місяць чи два назад вже обіцяв розбомбити іран (ядерні об'єкти) … -------- Secretary of Defense Pete Hegseth @SecDef · 5h Message to IRAN: We see your LETHAL support to The Houthis. We know exactly what you are doing. You know very well what the U. S. Military is capable of — and you were warned. You will pay the CONSEQUENCE at the time and place of our choosing.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720342 вiд 2025-05-01 09:11:28On Wednesday, the Trump Administration reportedly notified Congress that it intents to “green light” the export of defense-related products to Ukraine through direct commercial sales, worth $50 million or more, in the first such package since U. S. President Donald J. Trump assumed office in January. The package also coincides with yesterday’s signing of the long-awaited minerals deal between the United States and Ukraine. ------ все-таки трампівські бариги підв'язали угоду про мінерали з поставкою нам зброї…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720341 вiд 2025-05-01 09:04:21пишуь що рубіо переговорив з індусами-пакістанцями… о. це вже «єкскалація» штати підключились…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720340 вiд 2025-05-01 08:59:03Ку-ку. Ему предлагают 50 в год 3 года подряд, а он выбивает 4 всего. И рискует нихуя не получить.. Да, я бы и в белом пальто и в черном и вааще без пальто согласился бы на разрыв контрактп по согласию сторон с реалом..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720339 вiд 2025-05-01 08:16:34Як легко ви розпоряджаєтесь чужими грошима. Батий, а ти би на білому коні в білому пальті повидомив що благородно відмовляєшся від 4млн євро на користь дітей Німеччини чи як?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720338 вiд 2025-05-01 08:12:03Крохобор, требует с реала 4 лимона за разрыв контракта..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720337 вiд 2025-05-01 08:05:12Главно, чтоб в жопе геморой не запылал у тех амбитных тренеров.. Проте Карло Анчелотті повідомив, що остаточно відхиляє пропозицію бразильців. Він особисто зв'язався з президентом CBF Едналдо Родрігесом, щоб подякувати за проявлений інтерес. Натомість, італійський фахівець зараз розглядає вигідну пропозицію від одного з клубів Саудівської Аравії.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720336 вiд 2025-05-01 00:53:29Топові тренери - це дуже амбітні люди. В душі у них палає незгасимий вогник жаги до перемог. Навряд чи папа Карло хоче просто погріти свою старечу дупу в Аравії, срубити бабла, та звалити на пенсію. Ні, я впевнений, що він хоче ще гучно грюкнути дверима пару разів, щоб усі здригнулись та просрались від його величі та геніальності! Тим більш що йому лише 65. Будулаю у сини годиться!
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720335 вiд 2025-05-01 00:47:362 Voxa№ 1720333чогось думаю, що він і у Реалі не за бутерброди працював :)З Бразилією він може виграти ЧС і стати «на всі часи» самим титулованим тренером світу.5 ЛЧ. Ну може лисий шарлатан зможе повторити. І сюди добавити чемпіонат світу - Гвардіола Іспанію принципово не очолить… тобто майже без шансів.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720334 вiд 2025-05-01 00:46:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1720333 Там суть, що Карло вже погодився на Бразилію. А тут такий паворот :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720333 вiд 2025-05-01 00:27:37Starik (Україна, Київ) № 172033 норм тема, пару років там дурака по валяє і можна на пенсію