Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720292 вiд 2025-04-30 20:06:32первый период. Наши пока жарят румынов. 3-0
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720291 вiд 2025-04-30 19:51:13Kaizer, молодець. Спорт це має бути до кінця життя. Я так це бачу і так роблю. Або гаплик відтягнеш якось, або більш здоровеньким помреш. Я справді так уважаю. Хоча все може статися. І можна більше не бути здатним робити спорт. Але нині для мене спорт 7 днів на тиждень. Класно спрацьовує.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720290 вiд 2025-04-30 19:37:38Є багато ділинак спорту, до яких тутошні дописувачі причестні. З того шо бачив, це і теніс, і водне поло і шахи (це спорт?), і скалолази, ну і, звістно, футбол, як піцінувачі, так і практикуючі (чи е такі?). Я - останні років 15 це веслування, як і років 5 в дитинстві на покінці 70-х, початку 80-х. Так, катаюсь потихеньку на свіжому повітрі. З клубом на змагання виїджаю. Як почалась війна, наша федерація з веслування дуже добре зробило, і з перших днів війни почала домовлятись з іншими федераціями, шоб взяти до себе дітей. Польша (був), Літва (не був) і навіть Італія (був) відгукнулись і взяли на себе наших маленьких спортсменів з іх тренерами і навіть батьками. Франція… тут федерація не до чого. Але клуб з Лілль (не був) до себе взяв багато наших з Миколаевa (не був) і з Запоріжя (не був). Багато дітей повернулося до Украіни. А от того тижня були змагання, де всі клуби зібрались. Бачив знайомі облича. Познайомився з новими, шо приїхали. З миколаева дівчина, вчиться в 10-у дістаційно з Франціі. Тренуеться з тренером з Миколаева. Мову не вчить і залишатись не збираеться. Мама врач в Миколаеві, до неі і іздить 2 раза на рік і ше вигадуе як в Украіні на змаганнях побувати. Зараз це тільки Умань (був). До речі шось вона і виграла, бо бачив іі на нагороджені.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720289 вiд 2025-04-30 19:35:09Другий півфінал - Коко-Іґа. Еліна - у формі. Грає дуже добре наразі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720288 вiд 2025-04-30 19:31:13Tennis, Еліна легко вийшла до півфіналу тисячника у Мадриді. 11та перемога у 2 сетах поспіль. У півфіналі - білоруський мужик або Марта. Якщо Марта, наша ґарантовано у фіналі.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720287 вiд 2025-04-30 18:16:05Отже, друзі, зустрічаємось 17.05. Місце та час збіговиська - в келії на ФБ. Прошу там і зголошуватись, або мені в приватні. До зустрічі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720286 вiд 2025-04-30 18:11:26SK, Іґа таки зібралася, а Коко винесла останню кацапку.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720285 вiд 2025-04-30 18:09:38Якщо є можливість повезти на Мертве море, це теж може бути корисно. Ще продається сіль з Мертвого моря. Можна спробувати ванни.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720284 вiд 2025-04-30 18:07:32Lazy, ти сам знаєш, що це хронічна хвороба. Тримати під контролем можна, але це комбінація різних речей: дієта, повітря, сонце, морська вода. На жаль, стрес має неґативний ефект. Можна спробувати гомеопатію. В мене небога має таку проблему. Є надія, що переросте. Я сам маю псоріаз. Це подібна хвороба. Я мазі, що їх пропонували лікарі, кинув використовувати. Помітив, що після Карибів, де постійно у воді й на сонці, все гоїться. Також допомагає смарувати місця прополісом у краплях. Змочуєш ватку, на неї краплі, а тоді смаруєш місця, де висипи, або виразки. Це робити щодня. Чи допомагає, має бути видно тижнів за два.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720283 вiд 2025-04-30 17:37:33LAZY є 1720248 ---- а питання, а ти на Чорне море хлопця не возив? Кажуть для деяких таких проблем комбінація соленої води та сонця, є Ок. І саме море заспокоює. А крім того я всілякі водолікувальні заклади, де воду не пьють, а саме зовнішнє лікування.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720282 вiд 2025-04-30 17:02:572 Voxa№ 1720272Тебя обманули. Спирт при горении выделяет меньше тепла, чем бензин. Поэтому и меньшая тепловпя нагрузка и выше КДП, я же про это написал ниже.Но, в случае некачественных спиртов, не соответствующих стандартам, они, спирты могут быть агресивны по отношению к резиновым и пластиковым деталям, прокладка, сальникам, и т. п. Потому и сказал, не оставлять надолго в баке на всякий пожарный. Я када далеко еду, заправляюсь тока им, сражу сжигается. Проверяли этот показатель на брсм. Сооответствует, можно заправляться.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720281 вiд 2025-04-30 16:47:43Є трохи потреби В кого є можливість, будь ласка 4149 6293 6251 8383 4441114424669867 chin74@ukr. net
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720280 вiд 2025-04-30 16:23:202 sk, В штатах «згідно з темниками» називається message discipline Коли Маск наїхав на Наварро щодо висловлень того, що Тесла це не американський виробник, а тільки зборка на АвтоЗАЗі, то Маск назвав того дурним як мішок з цеглою, то Маску там сказали щоб він не цапався з Трампістами публічно. типа порушуєш месседж дисципліну.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720279 вiд 2025-04-30 16:17:12olma № 1720278 бенон же якось «не дружньо» з трампом розійшовся. тому потрібно в голові тримати що він на трампа образився… ну а по стратегії… не знаю. видно стратегія-розроблювачі, знали що трамп буде клоунські меседжі в медіа кидати, щоб йому не підказували «з залу» … тому під це підігнали стратегію :) і тепер це виглядає наче «все згідно зі стратегією»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720278 вiд 2025-04-30 15:47:52Я недавно вдруге наштовхнувся на інфу від Стівена Бенона, який був архітектором кампанії Трампа в 2016. Так він сказав, що стратегія комунікації Трампа цього разу це заповнити медіа меседжами такими клоунськими, клікбейтовськими. Не вступати в дискусіями з тезами і критикою Трампа від опозиції. Якби ігнорувати демократичну партії і їхню бульбашку. Головне постійно щоб було Трампа багато. --- Таку стратегію написали для Трампа і він виконує. Видовище, шоу робить щоб мозги були зайняті клоунадою. Шоб казали, він довбойб і клоун, за те це наш довбойоб, свій. Подивимося через півтора року. що і як.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720277 вiд 2025-04-30 14:49:53Трамп вчора сказав що хоче бути Папою Римським) Що ти від нього хочеш? Інші зацікавлені сторони можуть бути зацікавлені скоріше у війні ніж у мирі. Особливо Китай, який стоїть за Пакистаном
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720276 вiд 2025-04-30 14:49:10Вони ж ніби там домовлялись, що типу будемо пиздитись, але чур без ядерки! Така собі щоденна рутинна драчка. Як у ковбоїв у цьому совковому шедеврі - «Ну шо, атдахньом? - Паєхалі!»:
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720275 вiд 2025-04-30 14:43:20Enot № 1720273 якби дійсно щось там серйозне намічалось, зараз би вже було купа двінків трампів-єс… збіговиська оон і тп… ну мінімум посольства б евакуювались. від делі до кордону з пакистаном 380 км… а так… надувають щоки вже два тижні…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720274 вiд 2025-04-30 14:38:04теніс іга програла сет 0-6 на грунті… ну… щось не те з нею скоріш за все після рг розстанеться зі своїм новим тренером. в принципі він вважається одним з найкращих в жіночому турі… але… не підходить для іги
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720273 вiд 2025-04-30 14:20:38Інформація про активацію доктрини Герана є в пакистанських околовійськових твіттер-акаунтах, годину назад з'явилася. Також повідомляють про перестрілки на кордоні. Я підозрюю що в ніч з 30 квітня на 1 травня перейдуть до активних дій. По-перше це роковини самогубства Гітлера)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720272 вiд 2025-04-30 14:12:32Batyj № 1720270 коли таке тіки з'явилось на ринку, давненько вже, я ще тоді чув, октанове число росте, і це гуд, горить краще, але значно збільшується нагар і нагрузка на «камеру згоряння». Тіпа може швидше прогорать і все шо з цим пов'язано. Короче не рекомендували зловживать.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720271 вiд 2025-04-30 13:58:16Схоже товариш Моді може догратися. Саме Індія цю ситуацію роздмухала і влаштувала патріотичну істерію. Не зрозуміло, чи вона чекала приводу для війни, чи сама його створила. ❗️Пакистан готується вдарити ракетами та безпілотниками по Індії Пакистан активізував військову стратегію «Доктрина Герана», яка зосереджена на превентивних високоточних ударах, затверджена прем'єр-міністром і покликана нейтралізувати загрози до їх ескалації. У найближчі дні може початися війна між ядерними країнами. ?? Реальна Війна | Підписатись
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720270 вiд 2025-04-30 13:45:12Добавка спирта повышает октаноаое число. Снижает тепловую нагрузку на детали, повышает КДП двигателя..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720269 вiд 2025-04-30 13:11:36Раніше в ЄС був E5 Тепер переходять На E10
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720268 вiд 2025-04-30 12:17:162 Nycolas№ 1720264да. На БРСМ 30,5% спирта. Это официально признак «альтернативного топлива». Газ - тоже «альтернативное» топливо, тока другое. А «спиртовые бензины», Е5, Е10.. - это когда ДО 30%. 5, 10, 15%..Все бензиновые нетурбированные двигатели расчитаны на эксплуатацию на «альтернативном» топливе.Единственное правило - не оставлять надолго полный бак..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720267 вiд 2025-04-30 12:05:09уп передруковує статєйку з зе-економіст просто приклад наскільки «аналітєги» можуть помилятись… і ми теж вірили в перший рік війни що економіка хуйлостану «вмре» швидко… просто зараз чергова війна що економіка хуйлостану вмирає… таке собі ---------- Після повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році економісти передбачали скорочення ВВП Росії до 15% на рік. Але ВВП впав лише на 1,4% у 2022-му, а у 2023-24 роках виріс.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720266 вiд 2025-04-30 12:03:35Nycolas № 1720264 авто що із штатів везуть, деякі мають написи що працюють на бензі з вмістом спирту але ж той бенз має октанове число менше 90 колись в єс була тема щоб до дизельного пального додавали «олію» з рапсу… але потім відмовились… фермери повинні нормальну їжу вирощувати… а не «вбивати» поля рапсом, тому що на цьому більше можна заробити…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720265 вiд 2025-04-30 11:41:45Хокейна Грузія сьогодні обіграла Болгарію 8:7 в овертаймі, програючи по ходу матчу 0:3. Це дівізіон ІІB
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720264 вiд 2025-04-30 11:39:03На Брсм не 5%, а набагато більше. Не знаю навіть, на який двигун розраховане це паливо
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720263 вiд 2025-04-30 11:33:02Batyj № 1720261 Ліга 1 дуже атлетична. там немає відверто прохідних матчів. це все байки про супер навантаження в АПЛ і легкі прогулянки для лідерів у топ-5 Чемпіонатів. Англійці регулярно доходять до фінальних стадій кубків. виграють рідко, але це не питання виснаження. умовний Еспаньол п'є крові Реалу (Реймс - ПСЖ) не менше, ніж Брентфорд Арсеналу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720262 вiд 2025-04-30 11:26:23Грузин из трусов выпрыгивается, пытается пеналь нарисовать.. Уже 3 раза отказали..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720261 вiд 2025-04-30 11:24:13смотрю щас по Игого ПСЖ-Ницца. Владение мячем 80-20%.72 минута, счет 1:3..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720260 вiд 2025-04-30 11:21:43Додавання біоетанолу в бензин - це скоріше за все якийсь прихований акциз, що не суперечить обгрунтуванню його впровадження. Йдемо далі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720259 вiд 2025-04-30 11:10:25а по бензину со спиртом - дык такой бензин и сейчас есть, на БРСМ. на 5 грн дешевше обычного А95..Какого полового он должен быть на 0,9 грн дороже обычного бенза?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720258 вiд 2025-04-30 11:08:49нихера я такого не заметил тотального преимущества ПСЖ. НЕ заметил и чтоб Арс утомился сильно. Могли выиграть и те и те. Одни и выиграли. Совершенно равная игра была..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720257 вiд 2025-04-30 11:05:37шо цікаво, раніше таку каламутку продавав БРСМ-нафта, але в них воно коштувало дешевше звичайного бензина
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720256 вiд 2025-04-30 10:58:55З 1 травня усі АЗС в Україні додаватимуть до бензину 5% спирту — ЕП Біоетанол будуть додавати в бензин з наступних причин: зобовʼязання перед ЄС в рамках Євроінтеграції, така домішка зменшує кількість викидів в екологію і та зменшення імпорту нафтопродуктів. Норма не стосується бензину з октановим числом 98 і вище та пального, яке закуповується для власних потреб Держрезервом та Міноборони. Цей крок може призвести до подорожчання бензину на 50-80 копійок.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720255 вiд 2025-04-30 09:12:21теніс так. марта-еліна - молодці чверть-фінал на 1000ку - гарний результат у тому що еліна далі пройде - сумнівів мало. після того світить іга - медісон кіз. іга - королева грунту, правда щось «збойнуло» в її програмі після скандалу з допінгом… а от марта - сабалєнко. тут шансів майже немає. інколи сабалєнка нервує і «здається», як було у фіналі штутгарту проти остапенко… але вона проводить, можливо, найкращий свій сезон. хоч грунт не її покриття…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720254 вiд 2025-04-30 09:07:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1720250 вiд 2025-04-30 08:07:17 Sauron № 1720249 поки західні посольства не евакуюються - можна «спати спокійно»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720253 вiд 2025-04-30 09:05:35LAZY № 1720248 про сучасні нічого не скажу у мене було на пальцях руки. з'явилось десь років в 15-16, пройшло десь після 21… чимось мазав. казали що то не лікується… прийшов з армії, прочитав книжку чувака про те як корисно раз на тиждень голодати. ну і десь рік один день на тиждень нічого не їв. схуд на 10 кг (в армії 10 набрав, так що нічого особливого) … і після того саме пройшло… хз як воно «працює» …