olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720212 вiд 2025-04-29 19:37:31yagshamash № 1720210 ----- Так Еліна - легенда! Дуже крутий сезон грає! Мама українського жіночого тенісу. А пам'ятаю, ти колись казав, шо вона не боєць, слабачка. А он як буває. Так гартувалася сталь!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720211 вiд 2025-04-29 19:34:39Enot № 1720209 вiд 2025-04-29 19:05:45 Хоккей може зробити більш популярним лише перехід на ЧМ раз в 2 або в 4 роки під спільним керівництвом НХЛ та ІІХФ. Між цими роками можна придумати відбіркові турніри, які найкращі збірні і без НХЛівців виграватимуть, але поїздять по слабших країнах.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720210 вiд 2025-04-29 19:29:37Sk, Tennis, Еліна взула Саккарі у 2 сетах знову. Тепер якась японка у чвертьфіналі. Еліна її колись на Олімпіяді 6 1 62 винесла. Дай, Боже.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720209 вiд 2025-04-29 19:05:45В околохокейних телеграм-каналах ходять чутки що дивізіони переформатують на наступний сезон. Був проект щоб з 1А і 1В зробити єдиний дивізіон і розігрувати турнір на 12 команд, але невідомо чи приймуть його, тому що це може бути фінансово обтяжливо для ІІХФ і країни-господаря. Далеко не всюди в країнах першого дивізіону є дві нормальні хокейні арени.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720208 вiд 2025-04-29 17:58:03Batyj № 1720206 вiд 2025-04-29 17:37:39 1А-це умовно перша ліга. 1В-друга. З першої у вищу виходять дві команди, одна вилітає в другу (1В)
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720207 вiд 2025-04-29 17:38:44Два выходит, не одно
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720206 вiд 2025-04-29 17:37:392 ProstoVlizPobalakaty№ 1720180там какуюху муйню намутили в газетах. НА самом деле условная «вторая лига» - дивизион 1А срстоит из двух групп. Мы - в группе А, но есть еще 6 каманд - группа «В». Так вот. с каждой подгруппы 1 каманда идет наверх и 1 каманда идет вниз. Т. е., в нашей подгруппе, чтобы выйти в вышу нада занять только первое место. Оно нашим сейчас нахуй не надо.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720205 вiд 2025-04-29 16:04:40klirik № 1720204 ок. ясно. у нас би міністра енергетики відправили б у відставку на наст день… проблеми відновлювальних джерел яскраво висвітились. в один момент хмара закриває сонце над всією країною, в цей же час вітер зупиняється… і підпис-здець! до речі брити силові кабелі з мароко тягнули щоб брати звідтри те що сонячні ел станції там нагенерили. наче норвегія багато гідро виробляє, теж силові кабелі по дну моря на бритів… тобто дехто сильно диверсифікує… якщо активно гратись в зелену енергетику - без цього ніяк
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720204 вiд 2025-04-29 15:39:03sk (здалеку…) № 1720201 Іспанці вже написали що трапилось. Якщо коротко, то різкий провал надходження е/е в мережу від відновлювальних джерел (вітер/сонце), а атомні були виведені в ремонт. Не було ніяких маневрених потужностей щоб компенсувати таку втрату е/енергії одночасно. Загальна європейська мережа через Францію обмежена і теж не потягнула. Спрацювали захисні реле з боку Франції, і тому Португалія з Іспанією залишились в темряві. https://www.lavanguardia.com/vida/20250429/10626971/gran-apagon-paraliza-espana-autoridades-sepan-causa.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720203 вiд 2025-04-29 15:19:06Україна була і є однією з найкорумпованіших країн світу, - радник Трампа Волц Радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Майк Волц вважає, що Україна наразі нібито є однією з найбільш корумпованих держав у світі. Про це він сказав у інтерв’ю Fox News, інформує Громадське. Джерело: https://censor.net/ua/n3549427 --- Колообіг гімна в природі. Трамп і Адміністрація Трампа слухають Фокс Ньюз, які серед іншого гімна ретранслюють хуйловські наративи, потім виходять і в інтервью ФоксНьюз викладають, те що почули у ФоксНьюз.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720202 вiд 2025-04-29 15:03:41Nycolas № 1720200 ну з тих же сайтів щой футбол показують :) крім є-спорт ніхто ж снукер не показує стрім на англ знайти потрібно і все взагалі я тільки планую подивитись. як наші в тенісі повилітають та після барса-інтер :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720201 вiд 2025-04-29 15:01:25yagshamash № 1720199 ну… вони ж аес не відключали спеціально під це (я так думаю). ок. потрібно чекати офіціоз і хто глибоко в темі. як так «на рівному місці» країну «відрубили» від розетки… при чому у мирний час…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720200 вiд 2025-04-29 14:28:03А де ви снукер дивитесь на прокацапському Eurosport?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720199 вiд 2025-04-29 13:33:30sk Це вони відновлювальними джерелами закрили вперше 100 відсотків потреб, але не відновлювальні джерела в них теж є. Зокрема, в Іспанії є кілька чинних АЕС.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720198 вiд 2025-04-29 12:01:50про іспанію-португалію пару тижнів назад переключались повністю на відновлювальні джерела, можливо щось «намутили» або автоматизовані системи «не зрозуміли» що відбувається… ------- Spain hits first weekday of 100% renewable power on … pv magazine International https://www.pv-magazine.com › 2025/04/22 › spain-hit… 7 days ago — Spain's grid ran entirely on renewable energy for the first time on April 16, with wind, solar, and hydro meeting all peninsular electricity …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720197 вiд 2025-04-29 11:45:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1720195 напевно шо журналіст колись чув вираз про «лампочку Ілліча» ну і думає шо 220 то тоже він придумав :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720196 вiд 2025-04-29 11:22:06Та який в сраку катаклізм. Це як кажуть: «Хітрий Дмітрій - насрал в штани, а говоріт - ржавчіна»)))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720195 вiд 2025-04-29 10:43:02«220 вольт йдуть у минуле. Як Україна декомунізує напругу»-------------------А от у чому, сцуко, комуністична сутність 220 вольт? ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720194 вiд 2025-04-29 10:28:44klirik № 1720191 та я просто мовчу) 11 годин світла не було. мобільний інтернет з'явився лише зранку. якийсь пиздьож про природній катаклізм. коливань температури не було, хйз. я на кацапідарів думаю, особливо післч того, як вони пизданули, що непричетні.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720193 вiд 2025-04-29 10:14:04наче ще вчора ввечері офіційно повідомляли що повернули світло у 90+% домогосподарств. так що +- порядок тому що перші повідомлення про те що на відновлення може знадобиться тиждень, виглядали «апокаліптично» ------ до речі. у нас теж в дата-центрі де-ново збій, а там купа банківських та інших серверів… коли в сб неможливо було розрахуватись на заправках і в деяких магазинах… наче епіцентр був під кібер-атакою. сьогодні написали що майже все відновили… ------ в цікаве життя живемо… китай погрожує перерізати всі і-нет кабелі що йдуть з тайваню (до речі, пд корея - теж «острів», комунікація зі світом тільки «по воді») індія-пакистан зараз починають перекриттям води «наказувати» один одного… блек-аути в європі…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720192 вiд 2025-04-29 09:50:07sk (здалеку…) № 1720188 Ронні так повернувся, наче й не брав відпустку. Поки що виносить всіх взагалі без шансів.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720191 вiд 2025-04-29 09:43:17VVV наче в Іспанії. Поки мовчить
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720190 вiд 2025-04-29 09:26:51ironbelly (LMW28IF) № 1720183 ---- Дякую. Бачу там потихеньку дають раду. Головне щоб влада і місцеві служби та і люди вивчили цей випадок, і були готові до таких нєжданчиків.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720189 вiд 2025-04-29 09:12:50теніс тут одного непоганого парного гравця дискваліфікували за допінг на 1.5 року (виграв слем на останньому юс в парі, по-моєму першим в парі був у свій час). визнав вину, допомагав слідству розібратись і т. п… так 2 роки світило… цікаво що він не те що щось «приймав» заборонене. а щось в себе вливав. те що можна. тільки з дозою переборщив ---------- 27-річний спортсмен, колишня восьма ракетка світу в парному розряді, визнав порушення статті 2.2 TADP (використання забороненого методу). Ідеться про внутрішньовенні інфузії об'ємом понад 500 мл, отримані ним 16 і 20 грудня 2023 року, тоді як за правилами Всесвітнього антидопінгового кодексу та TADP допускається не більше ніж 100 мл протягом 12 годин.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720188 вiд 2025-04-29 08:52:00Ронні О’Салліван (5) – Пан Цзюньсюй (27) – 13:4 Ювілейна, 80-та перемога Ронні О’Саллівана на чемпіонатах світу ------- ох колись «залипав» коло телевізора вболіваючи за ронні :) ну а пану Цзюньсюй - успіхів у майбутньому… поляк чи що? :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720187 вiд 2025-04-29 08:33:43Хай звикають.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720186 вiд 2025-04-29 08:30:06що ви хочете від людей, у яких вперше світло пропало надовго… це ми вже «натреновані» підарасами з боліт навіть кіоски з шаурмою дизель-генератори мають і-нет провайдери гарантують 24 години і-нету без світла і т. п…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720185 вiд 2025-04-29 02:17:58Під час короновірусу його купляли, а тут, я так розумію, просто спиздили.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720184 вiд 2025-04-28 23:27:24помнится під час короновірусу теж з супермаркетів туалєтний папір вигрібали. тенденція :)
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720183 вiд 2025-04-28 23:22:58olma № 1720177 Нормально. Пів години тому включили. Нічого критичного не відбулося. Правда, місцева публіка психанула і повиносила з супермаркетів воду, чіпси, крекери і туалетний папір. Ну і затори на дорогах десь з 2 до 4 дня були нерозумні.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720182 вiд 2025-04-28 23:05:23klirik № 1720179 От і добре що саме. Трамп міг би почати нервувати… То склад грау почав вириватись під час розгрузки вагонів… Тепер тут саме загорілось… Частіше б так…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720181 вiд 2025-04-28 22:38:13Німеччина на боці України без жодних «якщо» чи «але», - Мерц Джерело: https://censor.net/ua/n3549289
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720180 вiд 2025-04-28 22:32:10Batyj № 1720173 вiд 2025-04-28 19:51:17 Післязавтра ключовий матч з румунами, якщо виграти без овертайму, то вже не вилетимо і можна спробувати дати бій полякам в боротьбі за вихід, якщо я не помиляюсь, то проходять дві команди, а вилітає одна.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720179 вiд 2025-04-28 22:28:19sk (Samsung galaxy) № 1720178 Осінтери вже спростували приліт Нептуна. Палає стоянка бензовозів.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720178 вiд 2025-04-28 22:20:53Горит нефтебаза в Новороссийске. Сообщают, что это попадание украинской ракеты «Нептун». Если так, то речь о дальнобойной версии на 500+ километров. ---- Все що близько до узбережжя буде йобнуте нептуном… До речі, дуже довго не чіпали нпз Трамп у Ватикані ок дав?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720177 вiд 2025-04-28 22:01:47Поступово там світло повертається, дзвонили вже з Барселони. Як там ironbelly Залізне Черево?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720176 вiд 2025-04-28 20:42:11SK, Ну так. Ясно.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720175 вiд 2025-04-28 20:41:27А чому сам Дмитро Христич ковзани не натягне? Не зніме з уявного цвяшка? Он його майже ровесник Ягр і досі грає. Давай, у тренери-бомбардири! Тільки не пити й не палити!
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720174 вiд 2025-04-28 20:38:17yagshamash № 1720168 А тв трансляції? Коли світла немає, саме «страшне» це те що немає води і потрібно вирішувати «проблему туалету» Уяви стадіон де десятки тисяч людей…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720173 вiд 2025-04-28 19:51:172 Ukrainian Ranger№ 1720170отож.. НЕхай играют. С Великобританией играли на равных. Но, там пол состава канадцы.. У итальянцев треть состава - скандинавы.. Выиграли..