Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720132 вiд 2025-04-28 10:27:53сорі зірвалось не модифікований Ліверпуль Клоппа а власне Ліверпуль Слота.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720131 вiд 2025-04-28 10:26:46sk (здалеку…) № 1720130 Чисто факти :) Клопп прийняв команду що обіймала чи то сьоме чи то восьме місце та набирала 60+ очок за сезон. За Клоппа Ліверпуль набирав в середньому 80+ (було і 97) Нинішній чемпіонський склад цілком зібраний Клоппом. Формально Слот зробив два трансфери: Мамардашвілі одразу пішов в оренду, К'єза більше лікується ніж грає. Нинішній півзахист Клопп зібрав протягом ОДНОГО трансферного вікна. І оцей нашвидкоруч зібраний Ліверпуль в минулому сезоні тривалий час претендував на чемпіонство. Слоту величезний респект що не став все ламати через коліно, трохи змінив ігрову схему, за якої розкрився Гравенберх та вільніше став почуватися МакАлістер, зробив надійнішим захист і зберіг в цілому агресивний стиль. Найцікавіше почнеться влітку - очікуються серйозні кадрові зміни, тож наступного сезону вочевидь побачимо не модифікований
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720130 вiд 2025-04-28 08:36:17футбол лівер не люблю але салаху - респект. молодець. чи у нього в контракті десь було написано. що якщо лівер не стане чемпіоном - тоді він йде з команди? ну і питання, чи лівер команда клопа, чи просто гарна команда, клоп просто «махав руками» під час гри на лавці запасних 10 років, чи скільки він там лівер тренував? :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720129 вiд 2025-04-28 08:33:00теніс наші в мадриді непогано грають У четвертому колі зіграють ?? Юлія Стародубцева -? ️Мірра Андрєєва ?? Марта Костюк -? ️Анастасія Потапова ?? Еліна Світоліна -?? Марія Саккарі -------- для марти-еліни - це їх рівень, то юля стародубцева зробила великий «прорив». в і-вью сказала що добре що квали грала. «пристрілялась» до покриття. все-таки 2к метрів над рівнем моря. мяч летить-стрибає «не стандартно». чергові дві москальки далі. потапова, це та що після 2022 виходила на корти у м'ясній футболці з газпром на грудях… потім корчила з себе дурочку на пресухах розказуючи що вона фанат спартака. хоча санкції на газпром вже були марія саккарі була у топ-5 дуже довго. але потім щось з головою сталось. на межі топ-100 останнім часом. але от у мадриді знайшла свою форму… шанси еліни-марти 60 на 40 у юлі 10. але вона стрибнула вище голови. все може бути та міра-андрєєва працює з кончитою мартінес. у якої база в мадриді. тому часто там тренується…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720128 вiд 2025-04-27 23:12:06Жовті нарциси: Це моя пісня!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720127 вiд 2025-04-27 23:05:00Bob Marley - Is This Love (Sam Redmore's Acoustic Takedown)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720126 вiд 2025-04-27 23:01:33Ну шо, ацці готові впасти у кролячу нору класної музики? Bob Marley - Is This Love (Sam Redmore Remix) / WTA – Мадрид. Світоліна виграла дев'ятий матч, впевнено перемігши Рибакіну в поєдинку третього кола
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720125 вiд 2025-04-27 22:35:10ну, так более менее понятно. Положение добивальщика имеет значкение в момент нанесения первого удара, после которого следует отскок..
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720124 вiд 2025-04-27 22:28:32а ще краще на 3.50
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720123 вiд 2025-04-27 22:26:12Batyj стоп на 2.57. Матвієнко вже пробив. Подивись де Попов де Егінальдо.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720122 вiд 2025-04-27 22:03:07Vichny № 1720117 а от тебе взагалі їбе хто за кого вболіває?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720121 вiд 2025-04-27 22:01:25Batyj № 1720118 Має значення позиція «добивальщика» в момент удара Матвієнка.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720120 вiд 2025-04-27 22:00:59О, Akela, так ти продовжуєш топити за локад тім, яким для тебе є ЛБ? Гарний привід зустрвтися на Оболонь Арені в останньому турі, на київському дербі! Приходь. Матч з великою ймовірністю буде вирішальним, або для однієї, або доя обох команд
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720119 вiд 2025-04-27 21:54:372 Vichny№ 1720117І я радію :) Бо Лівий Берег жеж не грав сьогодні - то ж суппортю (суппорчу?) не локал тім)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720118 вiд 2025-04-27 21:52:202Jen № 1720111 ты меня не запутывай. я в № 1720108 задал конкретный вопрос. ответить можно да - при добивании отскока от вратаря положение добивальшика не имеет значения. Или нет - при добивании отскока от вратаря положение добивальшика имеет значение.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720117 вiд 2025-04-27 20:56:58Чистокровний ліверпулець радується за успіхи своєї команди, ну як таке можна не поважати!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720116 вiд 2025-04-27 20:56:05Ааа, ну ок тоді, я не слідкую за цими ліверами, манав я то всьо
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720115 вiд 2025-04-27 20:50:16так Лівер же сьогодні чемпіоном став
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720114 вiд 2025-04-27 20:40:04Вони там 5-1 Тотт розірвали та взяли Чемпіонат
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720113 вiд 2025-04-27 20:39:40То він про Лівер і пише мабуть. При чому тут ДК
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720112 вiд 2025-04-27 20:38:21Яким боком пісенька фанів Ліверпуля і якихось шотландців (Селтіка наче, але хз) має відношення до ДК? Це як кацапи всьо пиздять. Треба мати власні якісь культурні особливості а не оце все
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720111 вiд 2025-04-27 20:37:03Batyj № 1720108 Егінальдо був ДАЛІ від воріт ніж Попов в момент удару Матвієнка. Попов щойно приземлився після стрибка і почав виходити. Поки м'яч долетів до Нещерета та від нього відскочив Попов вже опинився далі від воріт.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720110 вiд 2025-04-27 20:33:16You will never walk alone!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720109 вiд 2025-04-27 20:33:12ну це вже нічого, за грою награли навіть на більше. Шахті відверто повезло сьогодні. З дурним пеналем, потім той гол, такий …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720108 вiд 2025-04-27 20:20:45Или что? При добивании отскока от вратаря вне игры не бывает? Не имеет значения, где находилось тело добивальника при предыдущем ударе?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720107 вiд 2025-04-27 20:14:39Jen № 1720104 ----- +100. А Євгена Хачериді поставити персональним тренером захисників безбашенних, типа Попова.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720106 вiд 2025-04-27 20:11:32Ну, щас обзор иде. Пусть пеналь был. Почему линию во втором эпизоде не рисую? Или не показуют нарисованую?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720105 вiд 2025-04-27 20:11:18Batyj Не було там офсайду. Попов головою виніс м'яч, поки приземлився і почав виходити Матвієнко вже пробив. Подивись повтори. За другий пропущений піздюлєй треба виписувати трьом: Попову - виніс в саму небезпечну зону Опорникам - дали пробити Матвієнку Нещерету - відбив перед собою
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720104 вiд 2025-04-27 20:05:11Команда є, яйця є. Тепер не розслаБЛЯтись, вигравати золото і зберегти нуль в графі поразок. ЗИ І повернути Хачериді
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720103 вiд 2025-04-27 20:00:48два трудовых с игры против левого пеналя, которого не было и из вне игры, которое было. А могли и выиграть..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720102 вiд 2025-04-27 19:58:07Молодці. Нічия - але моральна перемога. Кроти мають жити в землі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720101 вiд 2025-04-27 19:56:53Це таки був футбол.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720100 вiд 2025-04-27 19:54:51Положив корпус…молодец.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720099 вiд 2025-04-27 19:54:02Самі створюємо собі проблеми, і героїчно їх долаємо
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720098 вiд 2025-04-27 19:52:15Бля, нарешті!!! Як же хотів, щоб саме у цьому матчі, з такими зусиллями це вдалось!!!!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720097 вiд 2025-04-27 19:51:45Заслужили. Взагалі, навіть на перемогу награли.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720096 вiд 2025-04-27 19:49:30Ну ось, інша справа, нарешті! Ну і традиційна хтивість, без неї ніяк :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720095 вiд 2025-04-27 19:47:47Удар головою технично робить тидьки Ванат. Так …треба бити лобом.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720094 вiд 2025-04-27 19:43:58Блять. Шапа, со стоячего положения. Обе ноги на газоне головой, выше ворот.. а не наклонял бы нолову, подставил лоб, был бы голешник..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720093 вiд 2025-04-27 19:43:38прямо шкода, що не можуть забити. рахунок не по грі.