Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720092 вiд 2025-04-27 19:40:54Чим хорош Дубинчак, Тим що побить ризки подачи та прострили. Вси инши легенько накидають…легка здобич. Кг
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720091 вiд 2025-04-27 19:33:16Выпускайте Пихальонка.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720090 вiд 2025-04-27 19:32:47Ще Кабаев не вмие добивати …треба бити сильно, а не пробувати легенько пропасти в ствир. Бити як бив вин, це значить пробити вище.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720089 вiд 2025-04-27 19:32:44
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720088 вiд 2025-04-27 19:30:36а коментатор як в кращі часи крот-футболів за Шахту топлять :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720087 вiд 2025-04-27 19:28:38Не лізе, блін
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720086 вiд 2025-04-27 19:28:23Йоптваю :( не щастить :(
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720085 вiд 2025-04-27 19:25:03Ванат, як же так? :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720084 вiд 2025-04-27 19:24:46LAZY № 1720082 ---- Так і є. Може ми не дооцінюємо СаШо. Хоча практика матчів на вищому рівні показує, що це трохи патологія, отаким інтровертом сидіти на лавці коли дербі граєцця.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720083 вiд 2025-04-27 19:21:29Зчть радується, що тобі ще, хороняко, треба?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720082 вiд 2025-04-27 19:17:34Сука ну йобтваюмать, команда в фіналі нарешті гол забила, прокинулась надія, покажи хоч якусь емоцію!! А воно крокує вздовж поля, як натяканий журавель по болоту сука.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720081 вiд 2025-04-27 19:14:58Ванат молодець. хоча захисник кротячий - дятел.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720080 вiд 2025-04-27 19:05:16VVV № 1720077 скоріше так, ніж ні. Негр був на м'ячі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720079 вiд 2025-04-27 19:02:40Ярмолу треба прибирати з поля, бо всі на нього намагаються грати, і виходить фуйня.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720078 вiд 2025-04-27 18:55:41Класичне - хуїчне
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720077 вiд 2025-04-27 18:54:14побачив момент з пенальті. а там був пенальті? бо повтор якийсь ніякий.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720076 вiд 2025-04-27 18:53:57LAZY № 1720070 Сушняк або Губи сохнуть, на вітрі, змащує. Але в аптеці є спеціальна помада.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720075 вiд 2025-04-27 18:53:18Кабаев також класично для себе вище ворит…бо не кладе корпус при удари злету.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720074 вiд 2025-04-27 18:51:26з командами які трохи вміють в футбол, міні-футболіст Буяльский безпорадний і зайвий
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720073 вiд 2025-04-27 18:42:13Кому облизуе? Ти ж сам сказав - бо хтивий.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720072 вiд 2025-04-27 18:40:52Ярмоленко класично ближньою ногою на 5 метров виде ворит …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720071 вiд 2025-04-27 18:33:43це точно футбол?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720070 вiд 2025-04-27 18:32:22Чому Шовковський завжди облизує губи? :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720069 вiд 2025-04-27 18:27:17Приємно бачити, що в кооперативі активно впроваджують нові технології, крокують в ногу із прогресом!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720068 вiд 2025-04-27 18:26:13Захист це просто піздець. Тупорилі доабойоби Поверніть Хачеріді
SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720067 вiд 2025-04-27 18:23:25А VAR на матчі взагалі передбачено?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720066 вiд 2025-04-27 18:16:40ну з рештою, Михавко таки поїде укріпляти оборону де інде, куди там його Шаблій пристроїть, а так і не порозумнішає …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720065 вiд 2025-04-27 18:14:30пеналь поставить не постіснявся, а ЖК цілком заслужену7 номеру чомусь ні.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720064 вiд 2025-04-27 18:13:29Який же він бовдур
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720063 вiд 2025-04-27 18:12:14Все в класичному стилі чорно-рудих тварюе.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720062 вiд 2025-04-27 16:56:32В підземних тварин семеро іноземців в старті. І хтось мав нахабство порівнювати з ними Карпати з їхніми трьома легіонерами?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720061 вiд 2025-04-27 15:16:31Святі ацці, дивіться оголошення у ФБ-келії. Спробуємо зібратися в травні, за традицією, і сподіваюсь, що жодна довбана кацапня нам не завадить. Кого немає в келії - пишіть мені в месенджери.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720060 вiд 2025-04-27 14:55:19дяка оболоні та ЛНЗ за нічиї проти карпат і кривбасу. Барса-Реал? Що це? Це хто взагалі? Лошари якісь мабуть безпонтові.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720059 вiд 2025-04-27 14:36:48LAZY № 1720058 вiд 2025-04-27 13:13:34 А чого єнот? До речі образєц чєловєколюбія, а то ж - мавпи)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720058 вiд 2025-04-27 13:13:34klirik № 1720053 вiд 2025-04-27 09:17:54 Рюдигер і Віні, виглядали як оті мавпи, що кидаються лайном … Расізм - ето погано! (с) високоморальний ссавець, взірець духовності ті чєловєколюбія єнот
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720057 вiд 2025-04-27 13:04:54МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ, ЯКІ РОЗВ’ЯЗАЛИ ВЕЛИКУ ВІЙНУ | Прем'єра | Документальний фільм Про роботу Української комендатури на Курщині з мирним населенням
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720056 вiд 2025-04-27 12:20:352 Vichny№ 1720045звісно, які ямалі та штегени коли є Груша та Карась)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720055 вiд 2025-04-27 12:06:472 sk№ 1720050вам, пакам, не вгодиш) закриті шлюзи - засуха та немає питної води, відкриті шлюзи - підтоплює)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720054 вiд 2025-04-27 11:11:10Рюдегеру вже світить от 4 до 12 матчів дисквала, він там на лавці червону отримав виявляється
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720053 вiд 2025-04-27 09:17:54Рюдигер і Віні, виглядали як оті мавпи, що кидаються лайном