Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720052 вiд 2025-04-27 09:14:37апофигей тактики выхода из под прессинга у своих ворот через мелкий пас - ошибка самого опытного и квалифицированного распасовщика Реала..
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720051 вiд 2025-04-27 08:53:57По стрімкі Богданова, сказав що зараз Пакистан майже фейлед стейт. З сильною залежністю від Китаю і частинами які не контролюються центральною владою… І ця країна має ядерну зброю…
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720050 вiд 2025-04-27 08:52:08Богданов вчора робив стрім про Індію - Пакистан. Багато цікавого Наче Індія вчора відкрила шлюзи і Пакистан в деяких частинах почало підтоплювати
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720049 вiд 2025-04-27 08:44:11Нехай тепер ООН виступить з потужною заявою про те, як індуське підарйо позбавляє води нужденних пакистанських селян.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720048 вiд 2025-04-27 07:19:43 OlegSh № 1720047 Experts say it's nearly impossible for India to hold back tens of billions of cubic metres of water from the western rivers during high-flow periods. It lacks both the massive storage infrastructure and the extensive canals needed to divert such volumes.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720047 вiд 2025-04-27 05:57:05Між Індією та Пакістаном ситуація може загостритись, бо Індія має можливість фактично перекрити ріку Індус. Пакістану тоді буде пизда й без атомної бомби. Зарарз там вже спека й до дощового сезону все в полях вірогідно нах позасихає. Моді там такий собі місцевий Трамп: про-хінді й анти-ісламіст. Принаймні я таке чув у Раджастані. Його фішка це грати на релігійних почуттях хінді через звинувачування всіх інших. Саме тому його найбільша підтримка це у відносно бідних але з переважно хінді-населених штатах. У багатших регіонах та там де великий відсоток мусульман та християн Моді підтримки має значно менше. На минулих виборах він виграв, але зовсім трошки, тому це загострення може повернути стухшу популярність. З ситуацію у Пакістані не знйомий, але в них там вірогідно власні таргани в головах.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720046 вiд 2025-04-27 03:36:06Ну да, це не те що дрочити на польську музику, ніби своєї немає ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720045 вiд 2025-04-27 02:29:32ямалі-хуялі, штегени-хуєгени. Тьху, меншовартість
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720044 вiд 2025-04-27 02:10:03sk (chromebook acer 14) № 1720042 Жбурляти хуйню в рефері, то, канєшно, перебор. Але все одно немає нічого гіршого за байдужість.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720043 вiд 2025-04-27 02:07:56ферштеген в запас прийшов щоб в кінці вдягнути пов'язку кепа і кубок взяти… :) до речі ямаль і рафінья хуйєвато грали але нічого… рахунок на табло…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720042 вiд 2025-04-27 02:05:18LAZY № 1720041 ну… кидатись льодяшками у суддю… таке собі давай зараз б-яка команда, якщо не згодна з рішенням судді буде теж льодом кидатись… потім ці люди будуть «плакати» якщо їм золотий м'яч не вручать…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720041 вiд 2025-04-27 01:54:38sk (chromebook acer 14) № 1720036 вiд 2025-04-27 01:49:48 ну хоч лунін рюдігера заспокоїв.. ох і клоуни рюдігер-вінні… дитячий садок… в принципі вся лава запасних… … Ну да, треба сидіти на пісних їбалах індиферентно та длубатись у носі, що б там не відбувалось на полі, як це в Динамо прийнято. А хулі, за емоції та пристрасть у контрактах бонусів не прописано.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720040 вiд 2025-04-27 01:53:50«прекрасні» новини (не футбол) останніх годин -------- New explosions have occurred at Shahid Rajaei Port in Bandar Abbas, southern Iran, as the fire continues to engulf the area in early hours of Sunday, according to videos obtained by @IranIntl_En ----------- Fighting between Indian and Pakistani forces is spreading along the Line of Control. After clashes erupted in Leepa Valley, fighting has now also erupted in Samahni and in Neelum.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720039 вiд 2025-04-27 01:53:42класний футбол шо не кажи. і рівень і інтрига
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720038 вiд 2025-04-27 01:52:41sk (chromebook acer 14) № 1720036 це керівництво винно, тренер. крутять гравців дурними заявами проти суддів, потім вони, наче піняві скачуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720037 вiд 2025-04-27 01:50:47sk (chromebook acer 14) № 1720033 та він вже майже стояв, його просто оббігали. Дивно шо в Реалі тіки один такий ЦЗ
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720036 вiд 2025-04-27 01:49:48ну хоч лунін рюдігера заспокоїв.. ох і клоуни рюдігер-вінні… дитячий садок… в принципі вся лава запасних…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720035 вiд 2025-04-27 01:48:20судячи як Рюдегер поривався пиздить суддю, не все так просто сьогодні для арбітражу :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720034 вiд 2025-04-27 01:47:42Куртуа проїбав цей матч, коли другий пустив по тупості. Ну і Модріча шкода, така помилка дурна.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720033 вiд 2025-04-27 01:43:15даремно рюдігера замінили він в лч постійно бив 5й пенальті. який виявлявся вирішальним… і тут «акєла» -модріч «промахнувся» в ключовий момент…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720032 вiд 2025-04-27 01:19:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1720031 Торрес впав вже після когтакту, не від нього. Рюдігер його зачепив не сильно, він встояв, а потім підкосив ноги. це побачили на ВАР.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720031 вiд 2025-04-27 01:17:46VVV № 1720028 да, але перед тим був момент на пенальті, і ВАР промовчав. ну і не так часто відміняють пеналь уже в доданий час :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720030 вiд 2025-04-27 01:14:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1720026 вiд 2025-04-27 01:06:44 да, не дарма Реал влаштовував істерики перед матчем, піддавив на суддю … Дурік, там пенальти й не пахло.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720029 вiд 2025-04-27 01:09:38sk (chromebook acer 14) № 1720027 Мбапе тікав, але формально суддя був правий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720028 вiд 2025-04-27 01:08:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1720026 ВАР нормально розібрався. не було там пенальті.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720027 вiд 2025-04-27 01:08:14інтрига… я б пенальті не ставив… по хорошому. штрафний з якого мбапе забив - червона захиснику барси за фол останньої надії…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720026 вiд 2025-04-27 01:06:44да, не дарма Реал влаштовував істерики перед матчем, піддавив на суддю
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720025 вiд 2025-04-27 00:49:01Куртуа лопухнулся..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720024 вiд 2025-04-27 00:47:28Куртуа дятел.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720023 вiд 2025-04-27 00:40:24Гюлер дужеткруто подає кутові. Класна ліва.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720022 вiд 2025-04-27 00:36:53помилка щенсного при штрафному модріч-мбапе змінюють гру
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720021 вiд 2025-04-27 00:36:21Voxa (м. Запоріжжя) № 1720020 Там такий клас групи атаки, що вони можуть перевернути гру навіть без папи Карло). Особливо, якщо не ниють та не кожен сам за себе грають.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720020 вiд 2025-04-27 00:27:43VVV, перевертає гру замінами
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720019 вiд 2025-04-27 00:20:12Реал трохи зібрався. Матч ахуєнний.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720018 вiд 2025-04-27 00:14:48фер-штеген відновився і вже на заміні… але щось мені здається що щенсний буде догравати сезон
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720017 вiд 2025-04-26 23:52:49Бідний суддя у ель класико. Його так зашугали перед грою і так тиснуть з усіх боків, що він вже не знає куди забитись. Розмовляє постійно з усіма, пояснює кожне рішення.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720016 вiд 2025-04-26 23:32:52«леви» такі недолеви, якісь клоуни виявилися насправді, валялися весь час, апелювали. Судєйка-мадяр, рідкісний підар, 90% стиків свістів на користь недолевів. Дивно, що з таким тиском Оболонь не прогнули. Гратиме! Сидітимуть!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720015 вiд 2025-04-26 23:25:19ProstoVlizPobalakaty № 1720012 так. хуйлостанок багато в топ-30 тобто на всіх топ-турнірах вони грають можливо воно нам «ріже око» … коли їх бачимо ту кудєрмєтову чомусь пам'ятаю як їй през татарстану вручав якусь мєдальку. і та носила лого татнєфть постійно
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720014 вiд 2025-04-26 23:21:24Хоча ні, ФРН та Швейцарія випереджають тільки якщо взяти топ-234, потім там в топ-300 (це тенісистки здатні набрати десь близько 250 очок за сезон) наших більше.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720013 вiд 2025-04-26 23:18:22Реал виглядає безпорадно. папа Карло докерувався до розруху.