🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 777.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719972 вiд 2025-04-26 12:18:22

Так - це були б справжні поля похорону.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719971 вiд 2025-04-26 12:13:54

тобто оце прям зараз основні світові лідери стоять отам на площі перед Св Петра.
Цікаво шо там с безпекою.
Одна ракета і пів світа без керівництва.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719970 вiд 2025-04-26 11:50:18

дивишся на всі ці новини і розумієш, що єдиною гарантією безпеки б. я. країни зараз є лише ядерна зброя і чітка доктрина, що вона буде використана у випадку агресії.
якийсь пиздець починається.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719969 вiд 2025-04-26 11:38:54

«Поля похорону» - непогана назва для групи одного з металічних стилів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719968 вiд 2025-04-26 11:27:59

Зустріч із Володимиром Зеленським і Дональдом Трампом на полях похорону Папи Франциска вже відбулася. Про це повідомив прессекретар українського президента Сергій Никифоров.

Невідомо, наскільки довго тривала ця зустріч - була це розмова чи просто привітання.

Але невдовзі після повідомлення від прессекретаря Володимира Зеленського і Дональда Трампа побачили у натовпі інших лідерів, які зібралися на церемонію поховання Папи Франциска.

Новина доповнюється…
-----
ХЗ що думати. Хіба що сказати. Привіт Дональд, А Путін - Хуйло! Ну добре, бувай! До скорого побачення!

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719967 вiд 2025-04-26 11:23:06

2olma
№ 1719964
Кешбек від зе- це просто порно початково. Попса в умовах нестачі коштів

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719966 вiд 2025-04-26 10:58:09

Так, знайомий тільки що платив картою на заправці КЛО - все гаразд.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719965 вiд 2025-04-26 10:56:15

Тільки що платив в 2х різних місцях картою Проблем не було.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719964 вiд 2025-04-26 10:36:15

Оці всі НацКешбеки через ДІЯ це така смілива авантюра, стрьомна з погляду безпеки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719963 вiд 2025-04-26 10:34:16

klirik
№ 1719962
----
Пішла така інфа. Але треба спитати у живих людей, які стикнулися. У мене ДІЯ не робе. не можу зайти, пише - сталася помилка.

У Метрі мабуть тяжко зараз:

Kyiv Metro

·
1 год
Через технічний збій тимчасово недоступна безконтактна оплата проїзду на турнікетах.
Сплатити за проїзд можна:
транспортною картою;
qr-кодом, згенерованим у застосунку Київ Цифровий;
паперовим qr-квитком.
Про відновлення можливості оплати проїзду безконтактно повідомимо додатково "

Головне щоб банкомати кеш видавали з карт. А питання дивно чому саме не робить, як воно все пов`язано одне з одним?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719962 вiд 2025-04-26 10:26:08

В Україні зафіксовано масштабний збій терміналів: оплатити карткою в магазинах, метро та інших закладах неможливо. Також не працюють Apple Pay, Google Pay, додатки «Дія» та «Нова пошта».

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719961 вiд 2025-04-26 08:58:36

теніс
так. в мадриді наші гарно грають
у даяни прорвався її топ-рівень. тепер задача тримати його максимально на протязі матчів, без провалів
трохи не вистачило проти коко-гауф. американка сама чудово грала. вона одна з найкращих в захисті
еліні далі по сітці рибакіна. у неї останні пару років проблеми з головою, бувшим тренером. випала з-за меж топ-10. але коли вона в порядку - грає як номер-1 рейтингу. робот. важко буде еліні
костюк проти кудермєтової. тут марта повинна проходити
стародубцева теж проти москальки самсонової. юля вже стрибнула вище голови. скоріш за все вже застовбила собі рейтинг в межах топ-100 до кінця року. не потрібно переживати що на слемах через квалу пробиватись потрібно. плюс, потрібно розуміти, до повернення в тур вона 5 років грала в штатах за універ. тільки на харді… її сезон повинен початись після вім-ну, коли почнеться «американська» хардова серія що закінчується юс-оупен і далі продоження хардового сезону в азії

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719960 вiд 2025-04-26 08:49:07

мені чомусь здається що якби не мілошевич і трешак, коли він довів до того що «нато дамбіло бєлград» - не було б ніякого косово як окремої країни…
в недавній історії можна купу прикладів наводити як одна країна «анексує» частину іншої. ізраїль як приклад…
портніков розказує про приклади в африці…
але в кожному прикладі контекст різний і немає сенсу порівнювати
з приводу захисту руськаізичних. бля. а що таке калінігрідскайя обл? схуялі там всі на рус розмовляють. скільки там на рус розмовляли до 45го?
як тільки хтось піднімає питання про захист руськаізичних - одразу потрібно піднімати питання про департацію «понайєхавших» як «чужеродних елементів» … і все
нахуй на болота до «берьозок»

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719959 вiд 2025-04-26 03:37:02

Колись серби підуть до ЄС і визнають Косово за інструкцією

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719958 вiд 2025-04-26 03:09:21

прaхвeсoр Сaлaвeй вжe змiнив пiсню I жaхaє Єврoпу 2-мiльoннoю aрмiєю мoцкaлiв якщo нe будe дoмoвлeнoстeй…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719957 вiд 2025-04-26 00:37:15

Працює мийником гольф карів в Мар-а-Лаґо після того як обісрався з чатом в сигналі

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719956 вiд 2025-04-26 00:07:34

А де дівся Майк Волтц. Він же як ДЖейк Салліван (Женя Селіванов від Байдена), мав би скрізь радити, що Трампу там чи там робити з безпекою у світі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719955 вiд 2025-04-26 00:01:30

Якщо Трамп в підсумку відсмокче, а по ходу все так і буде, то він хай шукає причину в цьому лише в собі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719954 вiд 2025-04-25 23:38:09

І вже Шмигаль їздив два дні узгоджував. І не підписав угоду про мінерали.

Короч, все що пишуть журналісти про підара Трампа і його каманду - все правда. Їм пох. вони як рекетня 1990-х. Їм насрать на всі ці душевні переживання.
Ми маємо терпіти і чекати. Я дивуюся, чому до України Келлог не їде, а до Маскви Вітьок приїхав аж бігом.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719953 вiд 2025-04-25 23:25:32

Та й хуй на нього.
А Мугамба не визнає себе винним у вбивстві Букелеле.
Новина світового масштабу!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719952 вiд 2025-04-25 23:11:06

Манджіоне не визнає себе винним у федеральному звинуваченні у вбивстві, пов'язаному з убивством генерального директора страхової фірми UnitedHealthcare

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719951 вiд 2025-04-25 23:10:53

Starik (Україна, Київ)
№ 1719950 вiд 2025-04-25 23:06:09

Ну так. Підари.
Але Конституцію міняти не вимагають.
Віткови-краснови.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719950 вiд 2025-04-25 23:06:09

Vichny
№ 1719949

Не так, вони наше погодження в рамках угоди хочуть протягнути через Радбез ООН як згоду на визнання.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719949 вiд 2025-04-25 22:46:02

klirik
№ 1719948

Ну наче і нас не вимагають змінювати Конституцію і визнавати Крим за кацапами. Трампидло чвякає-хуякає про то шо Штати визнають, але Україна має тихо погодитись

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719948 вiд 2025-04-25 22:39:58

Vichny
№ 1719944

Але ж Сербія не припинила існування як країна. І у них є конституція, де Косово вказана як їх автономія. Тобто на них забили хуй? Ніхто не вимагав від сербів змінити конституцію?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719947 вiд 2025-04-25 22:36:47

Трамп поставив Зелю на лічильник з підписанням рідкоземельної угоди. Неймовірний єблан

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719946 вiд 2025-04-25 22:33:28

2 klirik
№ 1719916
ну от не треба так усіх! а в Болгарії? це ж, блядь, зовсім інший турнір!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719945 вiд 2025-04-25 22:31:32

Akela
№ 1719932 вiд 2025-04-25 18:04:21

Там ще важливого інженера по розробці РЕБ та РЕР підірвали на автостоянці брянського електромеханічного заводу. Така гордість за наших спеців!
------------
Це точно. Прибивати інженерів набагато важливіше ніж підстаркуватих генералів. Бо на його місце може прийти молодщий, розумнішт=ий, більш енергійний. Але все одно добре. На одного москалика менше.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719944 вiд 2025-04-25 22:29:19

klirik
№ 1719908 вiд 2025-04-25 10:50:29

Кейс з Косово - то проголошення незалежності, за яку воювали самі Косовари (на відміну від абхазів і осетинім, де воювала кацапня). І Косово не приєдналось до Албанії, тому це визнання нової незалежної держави, як України, що вийшла з ссср.
А кейс Криму - це кейс силового захоплання землі іншої країни і приєднання.
Після 2ї світової такого в Європі не було (наче. Були якісь перекроювання кордонів, але все в рамках несилових дій, а домовленостей держав)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719943 вiд 2025-04-25 20:31:12

Tennis,

Еліна, Старо і Марта у третьому колі у Мадриді. Даяна програла Коко Ґофф, вигравши перший сет 6 0. Там наче якась херня з плечем, але таки боролася у 3му. 0 3 на 3 3, тоді 3 5 на 5 5, але таки 5 7. Марта дрюкнула Радукану, що Слам вигравала.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719942 вiд 2025-04-25 20:06:21

2 Voxa
№ 1719831
я з усіх обл центрів…топ:
Львів (хоча дуже на пафосі), Одеса, Луцьк

Дніпро і Франек

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719941 вiд 2025-04-25 19:45:52

Моя донька народилася, коли я був на зборах у Криму. Я назвав її Одесою на честь України – їй вже 14 років ", – розповів Джихані

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719940 вiд 2025-04-25 19:19:42

Kazakhstan's public defiance of the OPEC+ oil production alliance could signal its exit from the group and push Saudi Arabia into a painful price war at a precarious moment.
The Central Asian country's newly appointed Energy Minister Erlan Akkenzhenov told Reuters on Wednesday that Kazakhstan will prioritise national interests over those of the OPEC+ group when determining its oil production levels, implying the country might not comply with cuts it agreed to as part of a supply deal between major producing nations.
----
Пишуть що багато країн на низькому старті. Нафту на ринок качати…
https://www.reuters.com/business/energy/kazakhstans-opec-defiance-could-push-saudi-into-painful-price-war-bousso-2025-04-23/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719939 вiд 2025-04-25 19:13:44

2 OlegSh
№ 1719929
мопед не мой. Это седня в телеге Березовца фотка обложки The Economist - Only 1,361 days to go..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719938 вiд 2025-04-25 19:01:51

Ні, скріншот з відео дрона був

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719937 вiд 2025-04-25 18:56:08

Та бля, цей хуй ще рік тому здох.

Майкл Глосс погиб 4 апреля 2024 года, сообщила его семья в некрологе, не упоминая, что это произошло в Украине. В тот день телеграм-канал 106-й дивизии, в которую входит рязанский полк, сообщал, что десантники проводили наступление под Раздоловкой и Веселым в Донецкой области. Точные обстоятельства гибели Глосса неизвестны. Он служил в рязанском полку ВДВ.


Може «саслуживци» і угандошили. Попередньо згвалтувавши, як вони люблять. Або навпаки.
Вони таких люблять:

photo-2025-04-25-18-50-54

який яскравий ублюдок.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719936 вiд 2025-04-25 18:52:16

21-летний американец Майкл Глосс, подписавший контракт с Минобороны РФ, погиб в ходе российско-украинской войны, выяснили «Важные истории».
Майкл Глосс — сын американских военных. Его мать Джулиан Глосс занимает пост замдиректора Центрального разведывательного управления (ЦРУ) США, а отец Ларри Глосс — ветеран Военно-морских сил США и глава компании Security Information Systems, которая создает программное обеспечение, в том числе для Минобороны США.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719935 вiд 2025-04-25 18:29:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1719933

тaм зaлишилoся бaгaтo зaхiдних кoмпaнiй…

в принципi хaй кaчaють - oбвaлять цiни :)

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719934 вiд 2025-04-25 18:27:58

Теніс
Ви будете сміятись, але монфілз знявся з турніру
Не зіграє проти рубльова
Якось Еліна переборщила з вихованням

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719933 вiд 2025-04-25 18:06:29

sk (здалеку…)
№ 1719931 вiд 2025-04-25 18:00:38

А звідки відомо, що кацапи бурять дофуя свердловин? Це самі кацапи розповіли Блумбергу? А їм хтось вірить?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.