Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719852 вiд 2025-04-24 16:35:01а вот мне охуенно Залещики пондравились..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719851 вiд 2025-04-24 16:31:17от народ, работает:Спецслужби Швеції отримали статистичні дані про кількість населення Китаю. Станом на 01.01.2025. р. загальна кількість населення КНР складає 982 778 266 осіб.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719850 вiд 2025-04-24 16:13:19Завжди любив захід України. За сови виглядало, як фірмА. Часто їздив. Львів, Ужгород, Мукачів, Яремче, Тернопіль, Франківськ. Був в усіх обласних центрах, опріч Луганська. У Кримській області безліч разів. Автономна республіка май арс. Дебіл, хто дав цей статус.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719849 вiд 2025-04-24 15:06:38Львів, Луцьк і Франик
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719848 вiд 2025-04-24 15:00:26Чернігів, Одеса, Львів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719847 вiд 2025-04-24 14:58:44Вінниця теж дуже сподобалася. У центрі, наскільки памʼятаю, багато зелені, пішоходних зон тощо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719846 вiд 2025-04-24 14:50:55Тим часом, УЄФАшні підари знову щось хочуть реформувати:https://glavcom.ua/sport/news/v-ujefa-obhovorjujut-revoljutsijni-zmini-lihi-chempioniv-1055733.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719845 вiд 2025-04-24 14:23:17А мені Тернопіль більше подобається, ніж Франківськ, тому що Франківськ плаский, і нема візуально ландшафтно ні за що зачепитися. У Тернополі величезне озеро-став, собор, проспект бульвар, кавалок старого міста вул. Руська. (замок ніякий). Але саме вода став в центрі роблять місто гарним Припускаю, що у Франику кавярні, ресторанчики, книгарні гіпстерські всякі приколи у Франику краще. А взагалі слід низку критеріїв висунути і рейтингувати згідно з: громадський транспорт, чистота, корки на дорогах, заставлені величезними машинами тротуари, ціни, екологія, парки, робота, навчання. Раніше погоду робили ВНЗ і студенти, заразт після корони і віни це вже не то. За цими критеріями Вінниця, кажуть в топі, але я там давно не був. Років 30-ть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719844 вiд 2025-04-24 13:53:57Без сексу тиждень. Санкції від Еліни :))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719843 вiд 2025-04-24 13:51:15Пишуть, Монфіс підсучився:https://glavcom.ua/sport/news/cholovik-svitolinoji-dav-intervju-rosijskim-propahandistam-1055723.htmlМонфісова має настукати йому по голові.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719842 вiд 2025-04-24 13:45:30Мій топ Луцьк, Франківськ, Одеса.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719841 вiд 2025-04-24 13:42:052 Valeriy№ 1719813Франківськ. В стороні від усіх доріг
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719840 вiд 2025-04-24 13:15:13Івано-Франківськ - охуєнне місто
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719839 вiд 2025-04-24 13:11:04У Луцьку був кілька годин і давно, так що хз. А от про Івано-Франківськ залишилися якнайкращі враження.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719838 вiд 2025-04-24 13:04:17Мій топ обласних центрів України: Львів, Дніпро, Луцьк.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719837 вiд 2025-04-24 12:36:05Був скрізь крім Чернівців. Незакритий ґештальт.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719836 вiд 2025-04-24 11:48:02olma № 1719824 так. схема вже відпрацьована.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719835 вiд 2025-04-24 11:29:58Черновіци, Кам'янець - маст сі, обов'язково по дорозі можна в Хотин хто таке любе. А якшо в літку їхать, там трохи в сторону - печера є. Кришталева здається, чи якось так. Дороги правда в 2014 не було взагалі, може вже побудували.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719834 вiд 2025-04-24 11:15:10inguard (тутейший) № 1719827 ---- Як Росія розвалиться, поїдемо, я тобі покажу Луганськ. Але чесно кажучи найкращі часи для Луганська вже позаду. Тут треба враховувати, що після 2007-8 у звязку розвитком економіки, підприємництва, інтернету, малого і середнього бізнесу, туризм стам більш комфортним, ФОП і СПД почали займатися цим. Готелі і готелики, кухня все почало на хороший рівень виходити. Ну і міста почали отримувати гроші і щось робити, дороги, освітлення тощо. Потім приватні музеї і туристичні магніти, місцеві крафтові продукти, пиво, сири, вино. У великих промислових містах навіть в Кривому Розі (кажуть), кажуть знайти якісь технічні екскурсії і цікаві локації. Йобана русня! пів району на Святошині розвалив Калібр. Хоча я там давно не був, але рекомендую місто Чернівці, і цілу Буковину варто там поїздити - недооцінені місця є. Типа Гуцульщина з боку Буковини Вижниця, Кути. А крім того можна мотнутися в південну Буковину (після війни).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719833 вiд 2025-04-24 11:13:39«був у обласному центрі» в режимі «попив пивка на зд вокзалі у кіоску» - не рахується :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719832 вiд 2025-04-24 10:57:42ага. рамафоса зараз головує у джі-20 ---------- Сьогодні поінформую Президента ПАР Рамафосу, який головує в «Групі двадцяти», про ситуацію та нашу потребу в активізації глобальних дипломатичних зусиль. Припинення ударів потрібне негайно й безумовно. Розраховуємо також на допомогу в гуманітарних питаннях – у поверненні наших полонених та викрадених Росією українських дітей. Частину програми цього візиту скасовую та після зустрічі з Президентом ПАР негайно повертаюсь в Україну.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719831 вiд 2025-04-24 10:22:24я з усіх обл центрів не був лише в найчастіше тут згадуємом Житомирі :) ну і Кіровоград-Кропивницький, кілька разів проїзжав, якось без уваги. Якшо винести за дужки Київ як столицю, то топ: Львів (хоча дуже на пафосі), Одеса, Луцьк
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719830 вiд 2025-04-24 10:20:21Orest Dniprovskiy (Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1719814 вiд 2025-04-24 01:42:35Це як раз мій випадок - побував у всіх обласних центрах, крім Кропивницького.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719829 вiд 2025-04-24 10:14:37Я побував в усіх обласних містах України окрім Миколаєва. В різному форматі, звісно, десь побачив більше, десь менше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719828 вiд 2025-04-24 10:14:12Trump це якесь тотальне непорозуміння і йо@аний стид. Буквально за пару тижнів він спустив в унітаз всі здобутки США. І показав усьому світу, що він нездара-біснесюк, який може лише нагинати слабшого партнера (жертву) і плазувати перед сильнішим партнером (агресором).
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719827 вiд 2025-04-24 10:00:55olma З 2002-го по 2005-й працював внутрішнім ревізором в одній із українських компаній, завдяки чому побував у всіх обласних центрах, крім Луганська. Якщо везло з директором філії, як у Дрогобичі, чи Львові, то це були, нереально круті дні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719826 вiд 2025-04-24 09:14:23Щодо подорожей Україною В 1990-x і десь до 2008 року до віддалених від столиці обласних центрів ходили нічні потяги, і це скорочувало витрати на готель і час на дорогу. А самі залізничні квитки були доступні по ціні, тому мабуть їздилося частіше. Організувати поїздку було легше. Зараз, коли туристична інфраструктура покращилася, сервіс, харчування, то вже не вистачає часу, подекуди фінансів, а головне наснаги молодечої. У кожній області і в кожному обласному центрі є море цікавих місць, які варто треба побачити і відчути регіональні нюанси.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719825 вiд 2025-04-24 08:18:39трамп каже що домовився з хуйлом той йібашить ракетами в «нємєряной» к-ті… шрайк постить черговий висєр рижого клоуна. коли його спитали чи точно в його пропозиції є визнання криму, той відповідає що йому взагалі похуй все. потрібно просто прікратіть стрілять… та й взагалі зустрінеться з хуйлом, як не під час поїздки по катарам-саудитам, так пізніше…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719824 вiд 2025-04-24 08:02:38Як у Трампа і Хуйла все скоординовано чітко. Той пизданув ротом, а той ракетами.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719823 вiд 2025-04-24 07:47:31Доброго ранку після недоброї ночі, Сподіваюся, з аббацтва всі цілі. Я ніколи не був навіть географічно близько в Черкасах і Кропивницькому. А в таких містах як Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький був лише проїздом на поїзді або машині. Отже, ще є багато куди подорожувати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719822 вiд 2025-04-24 07:24:11Orest Dniprovskiy (Київ) № 1719818 :)) В мене була перша думка за Кропивницький, а потім за Суми. Наступна спроба - то мабуть Чернівці. :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719821 вiд 2025-04-24 07:13:19«Спеціальний представник президента США з питань України Кіт Келлог вважає позитивними переговори з українською делегацією в Лондоні, які відбулися 23 квітня».--------------------Дєдушко мабуть зранку без проблем посрав, і після цього весь на позитиві.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719820 вiд 2025-04-24 05:38:18Нахуя наркоману уран?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719819 вiд 2025-04-24 02:22:29Український бізнесмен, співвласник АТБ та групи BGV Геннадій Буткевич на тлі дискусій про доступ США до корисних копалин України очікує від влади спеціальних дозволів на видобуток урану.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719818 вiд 2025-04-24 02:07:18Valeriy № 1719815 вiд 2025-04-24 01:53:43 це не медвежий кут --- Суми?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719817 вiд 2025-04-24 01:57:49Луганськ- приїхав літом, побувув пару годин і назад. Місто в тому 2009 році було ніяким.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719816 вiд 2025-04-24 01:54:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1719812 вiд 2025-04-24 01:26:48 Я не лише у Луганську, а навіть у Краснодоні був ;). --- Про Краснодон Була у мене своя сторінка на певну тему у ФБ. У часи Майдану випадково туди перепостив якусь новину про Майдан. Заходить чувак з Краснодону і пише, ну от була норм сторінка, а тут таке, все відписуюсь …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719815 вiд 2025-04-24 01:53:43Не Кропивницький, хоч той дійсно розташований не на основних шляхах і не має якихось цікавинок (машинки Ятрань і все), але ж це не медвежий кут, а центр України.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719814 вiд 2025-04-24 01:42:35Valeriy № 1719813 Кропивницький
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719813 вiд 2025-04-24 01:38:54А я не не був у Луганську. І таким який він був уже не побачу. А хто з вас був у Луганську? ------------------------------------- Був в кожному обласному центрі крім одного, який знаходиться в стороні від основних шляхів та напрямків і є для мене самим непримітним в Україні. І це не Луганськ. Хто вгадає яке це місто?