🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 780.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719852 вiд 2025-04-24 16:35:01

а вот мне охуенно Залещики пондравились..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719851 вiд 2025-04-24 16:31:17

от народ, работает:

Спецслужби Швеції отримали статистичні дані про кількість населення Китаю. Станом на 01.01.2025. р. загальна кількість населення КНР складає 982 778 266 осіб.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719850 вiд 2025-04-24 16:13:19

Завжди любив захід України. За сови виглядало, як фірмА. Часто їздив. Львів, Ужгород, Мукачів, Яремче, Тернопіль, Франківськ. Був в усіх обласних центрах, опріч Луганська. У Кримській області безліч разів. Автономна республіка май арс. Дебіл, хто дав цей статус.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719849 вiд 2025-04-24 15:06:38

Львів, Луцьк і Франик

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719848 вiд 2025-04-24 15:00:26

Чернігів, Одеса, Львів

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719847 вiд 2025-04-24 14:58:44

Вінниця теж дуже сподобалася. У центрі, наскільки памʼятаю, багато зелені, пішоходних зон тощо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719846 вiд 2025-04-24 14:50:55

Тим часом, УЄФАшні підари знову щось хочуть реформувати:

https://glavcom.ua/sport/news/v-ujefa-obhovorjujut-revoljutsijni-zmini-lihi-chempioniv-1055733.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719845 вiд 2025-04-24 14:23:17

А мені Тернопіль більше подобається, ніж Франківськ, тому що Франківськ плаский, і нема візуально ландшафтно ні за що зачепитися.

У Тернополі величезне озеро-став, собор, проспект бульвар, кавалок старого міста вул. Руська. (замок ніякий). Але саме вода став в центрі роблять місто гарним

Припускаю, що у Франику кавярні, ресторанчики, книгарні гіпстерські всякі приколи у Франику краще.

А взагалі слід низку критеріїв висунути і рейтингувати згідно з: громадський транспорт, чистота, корки на дорогах, заставлені величезними машинами тротуари, ціни, екологія, парки, робота, навчання. Раніше погоду робили ВНЗ і студенти, заразт після корони і віни це вже не то.

За цими критеріями Вінниця, кажуть в топі, але я там давно не був. Років 30-ть.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719844 вiд 2025-04-24 13:53:57

Без сексу тиждень. Санкції від Еліни :))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719843 вiд 2025-04-24 13:51:15

Пишуть, Монфіс підсучився:

https://glavcom.ua/sport/news/cholovik-svitolinoji-dav-intervju-rosijskim-propahandistam-1055723.html

Монфісова має настукати йому по голові.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719842 вiд 2025-04-24 13:45:30

Мій топ Луцьк, Франківськ, Одеса.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719841 вiд 2025-04-24 13:42:05

2 Valeriy
№ 1719813
Франківськ. В стороні від усіх доріг

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719840 вiд 2025-04-24 13:15:13

Івано-Франківськ - охуєнне місто

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719839 вiд 2025-04-24 13:11:04

У Луцьку був кілька годин і давно, так що хз. А от про Івано-Франківськ залишилися якнайкращі враження.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719838 вiд 2025-04-24 13:04:17

Мій топ обласних центрів України: Львів, Дніпро, Луцьк.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719837 вiд 2025-04-24 12:36:05

Був скрізь крім Чернівців.
Незакритий ґештальт.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719836 вiд 2025-04-24 11:48:02

olma
№ 1719824

так. схема вже відпрацьована.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719835 вiд 2025-04-24 11:29:58

Черновіци, Кам'янець - маст сі, обов'язково
по дорозі можна в Хотин хто таке любе.
А якшо в літку їхать, там трохи в сторону - печера є. Кришталева здається, чи якось так. Дороги правда в 2014 не було взагалі, може вже побудували.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719834 вiд 2025-04-24 11:15:10

inguard (тутейший)
№ 1719827
----
Як Росія розвалиться, поїдемо, я тобі покажу Луганськ. Але чесно кажучи найкращі часи для Луганська вже позаду.

Тут треба враховувати, що після 2007-8 у звязку розвитком економіки, підприємництва, інтернету, малого і середнього бізнесу, туризм стам більш комфортним, ФОП і СПД почали займатися цим. Готелі і готелики, кухня все почало на хороший рівень виходити.
Ну і міста почали отримувати гроші і щось робити, дороги, освітлення тощо.
Потім приватні музеї і туристичні магніти, місцеві крафтові продукти, пиво, сири, вино.
У великих промислових містах навіть в Кривому Розі (кажуть), кажуть знайти якісь технічні екскурсії і цікаві локації.

Йобана русня! пів району на Святошині розвалив Калібр.

Хоча я там давно не був, але рекомендую місто Чернівці, і цілу Буковину варто там поїздити - недооцінені місця є. Типа Гуцульщина з боку Буковини Вижниця, Кути. А крім того можна мотнутися в південну Буковину (після війни).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719833 вiд 2025-04-24 11:13:39

«був у обласному центрі» в режимі «попив пивка на зд вокзалі у кіоску» - не рахується :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719832 вiд 2025-04-24 10:57:42

ага. рамафоса зараз головує у джі-20
----------
Сьогодні поінформую Президента ПАР Рамафосу, який головує в «Групі двадцяти», про ситуацію та нашу потребу в активізації глобальних дипломатичних зусиль. Припинення ударів потрібне негайно й безумовно. Розраховуємо також на допомогу в гуманітарних питаннях – у поверненні наших полонених та викрадених Росією українських дітей. Частину програми цього візиту скасовую та після зустрічі з Президентом ПАР негайно повертаюсь в Україну.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719831 вiд 2025-04-24 10:22:24

я з усіх обл центрів не був лише в найчастіше тут згадуємом Житомирі :)
ну і Кіровоград-Кропивницький, кілька разів проїзжав, якось без уваги.
Якшо винести за дужки Київ як столицю, то топ:
Львів (хоча дуже на пафосі), Одеса, Луцьк

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719830 вiд 2025-04-24 10:20:21

Orest Dniprovskiy (Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1719814 вiд 2025-04-24 01:42:35

Це як раз мій випадок - побував у всіх обласних центрах, крім Кропивницького.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719829 вiд 2025-04-24 10:14:37

Я побував в усіх обласних містах України окрім Миколаєва. В різному форматі, звісно, десь побачив більше, десь менше.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719828 вiд 2025-04-24 10:14:12

Trump це якесь тотальне непорозуміння і йо@аний стид.
Буквально за пару тижнів він спустив в унітаз всі здобутки США.
І показав усьому світу, що він нездара-біснесюк, який може лише нагинати слабшого партнера (жертву) і плазувати перед сильнішим партнером (агресором).

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719827 вiд 2025-04-24 10:00:55

olma

З 2002-го по 2005-й працював внутрішнім ревізором в одній із українських компаній, завдяки чому побував у всіх обласних центрах, крім Луганська. Якщо везло з директором філії, як у Дрогобичі, чи Львові, то це були, нереально круті дні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719826 вiд 2025-04-24 09:14:23

Щодо подорожей Україною
В 1990-x і десь до 2008 року до віддалених від столиці обласних центрів ходили нічні потяги, і це скорочувало витрати на готель і час на дорогу.

А самі залізничні квитки були доступні по ціні, тому мабуть їздилося частіше.
Організувати поїздку було легше. Зараз, коли туристична інфраструктура покращилася, сервіс, харчування, то вже не вистачає часу, подекуди фінансів, а головне наснаги молодечої.

У кожній області і в кожному обласному центрі є море цікавих місць, які варто треба побачити і відчути регіональні нюанси.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719825 вiд 2025-04-24 08:18:39

трамп каже що домовився з хуйлом
той йібашить ракетами в «нємєряной» к-ті…
шрайк постить черговий висєр рижого клоуна. коли його спитали чи точно в його пропозиції є визнання криму, той відповідає що йому взагалі похуй все. потрібно просто прікратіть стрілять… та й взагалі зустрінеться з хуйлом, як не під час поїздки по катарам-саудитам, так пізніше…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719824 вiд 2025-04-24 08:02:38

Як у Трампа і Хуйла все скоординовано чітко. Той пизданув ротом, а той ракетами.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719823 вiд 2025-04-24 07:47:31

Доброго ранку після недоброї ночі,
Сподіваюся, з аббацтва всі цілі.

Я ніколи не був навіть географічно близько в Черкасах і Кропивницькому.

А в таких містах як Суми, Миколаїв, Херсон, Хмельницький був лише проїздом на поїзді або машині.

Отже, ще є багато куди подорожувати.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719822 вiд 2025-04-24 07:24:11

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1719818

:))
В мене була перша думка за Кропивницький, а потім за Суми.
Наступна спроба - то мабуть Чернівці. :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719821 вiд 2025-04-24 07:13:19

«Спеціальний представник президента США з питань України Кіт Келлог вважає позитивними переговори з українською делегацією в Лондоні, які відбулися 23 квітня».
--------------------
Дєдушко мабуть зранку без проблем посрав, і після цього весь на позитиві.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719820 вiд 2025-04-24 05:38:18

Нахуя наркоману уран?

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719819 вiд 2025-04-24 02:22:29

Український бізнесмен, співвласник АТБ та групи BGV Геннадій Буткевич на тлі дискусій про доступ США до корисних копалин України очікує від влади спеціальних дозволів на видобуток урану.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719818 вiд 2025-04-24 02:07:18

Valeriy
№ 1719815 вiд 2025-04-24 01:53:43
це не медвежий кут
---
Суми?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719817 вiд 2025-04-24 01:57:49

Луганськ- приїхав літом, побувув пару годин і назад.
Місто в тому 2009 році було ніяким.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719816 вiд 2025-04-24 01:54:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1719812 вiд 2025-04-24 01:26:48

Я не лише у Луганську, а навіть у Краснодоні був ;).
---
Про Краснодон

Була у мене своя сторінка на певну тему у ФБ. У часи Майдану випадково туди перепостив якусь новину про Майдан. Заходить чувак з Краснодону і пише, ну от була норм сторінка, а тут таке, все відписуюсь …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719815 вiд 2025-04-24 01:53:43

Не Кропивницький, хоч той дійсно розташований не на основних шляхах і не має якихось цікавинок (машинки Ятрань і все), але ж це не медвежий кут, а центр України.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719814 вiд 2025-04-24 01:42:35

Valeriy
№ 1719813
Кропивницький

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719813 вiд 2025-04-24 01:38:54

А я не не був у Луганську. І таким який він був уже не побачу. А хто з вас був у Луганську?
-------------------------------------
Був в кожному обласному центрі крім одного, який знаходиться в стороні від основних шляхів та напрямків і є для мене самим непримітним в Україні. І це не Луганськ.
Хто вгадає яке це місто?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.