Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719772 вiд 2025-04-23 17:41:27LAZY № 1719766 вiд 2025-04-23 17:24:51 … у Шовковського ноль емоцій, просто не ноль, а мінус… Ну блядь трішки оживився, хтиво облизує губи, пританцьовуючи. --------------------------------- Наскільки хтиво облизує?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719771 вiд 2025-04-23 17:39:49Динамівці поставили на виграш в першому таймі Буковини, а воротар Буковини на виграш Динамо в матчі
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719770 вiд 2025-04-23 17:37:37засумував коментатор.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719769 вiд 2025-04-23 17:36:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 171976 да, " пішла вода в хату "
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719768 вiд 2025-04-23 17:32:42Мєсниє зав'яли та посипались.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719767 вiд 2025-04-23 17:28:40Valeriy № 1719761 не, ну понятно но ті хто вийшов на заміну, грають краще ніж ті шо були, особливо якшо в переліку других є Герейро :) але ж в першому вийшли на розслабоні, грати відверто не бажали і валяли дурака :(
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719766 вiд 2025-04-23 17:24:51Бля, забили гол, зрівняли, а у Шовковського ноль емоцій, просто не ноль, а мінус. Якесь муму сука, ну ти хоч якось порадій хоть трішки, ні, відвернувся, всі інші також сидять як ісусікі. Уявляю яка атмосфера у команді з таким головним тренером. Цвинтар йобаний відморожений. Поки це писав, затовкли другий. Ну блядь трішки оживився, хтиво облизує губи, пританцьовуючи гг
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719765 вiд 2025-04-23 17:24:31Нагадало автогол греків проти Динамо в 1998.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719764 вiд 2025-04-23 17:24:25шось схоже воротарь Буковини демонстрував і в першом таймі, але тоді зручно для нього відскочило
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719763 вiд 2025-04-23 17:24:23Второй залетел от Попова после удара защитника Буковины
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719762 вiд 2025-04-23 17:22:57Заштовхали
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719761 вiд 2025-04-23 17:22:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1719752 вiд 2025-04-23 16:57:36 та нічого там особливого кращого і нема, просто бажання більше і настрой відповідний, а Динамо відбуває номер. Прихали «по льогкому срубить» 3 очка ------------------------------------------------- Якщо б була твоя правда, то Шовковський не робив би вже чотири заміни, випускаючи 4х гравців основи на заміну дублерів.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719760 вiд 2025-04-23 17:19:20Нарешті
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719759 вiд 2025-04-23 17:18:02добре, що хоч Волошин може у порожні ворота влучити.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719758 вiд 2025-04-23 17:14:51Але йобані дудки то звичайно блювотна хуйня. Згадалося, як у Києві з ними боролися, листівки «дудки в жопу» друкували. Це ж здається тут ту акцію і організовували?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719757 вiд 2025-04-23 17:12:58Крутий барабан у фанів Буковини. Потужно звучить.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719756 вiд 2025-04-23 17:12:07Я бы на месте Игорька согласился на рассрочку, но дописал, что сумма транша увеличивается уиножением годовой доли на процент инфляции за период от подписания договора..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719755 вiд 2025-04-23 17:08:19VVV № 1719754 а коментатору подобається :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719754 вiд 2025-04-23 17:04:50Стадіон, рівень гри, дудки. Наче перша ліга 30 річної давнини.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719753 вiд 2025-04-23 16:59:08конечно не лучче. Уже могли 2 забить после пропущенного..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719752 вiд 2025-04-23 16:57:36та нічого там особливого кращого і нема, просто бажання більше і настрой відповідний, а Динамо відбуває номер. Прихали «по льогкому срубить» 3 очка
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719751 вiд 2025-04-23 16:54:40Перший склад Буковини краще за другий склад Динамо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719750 вiд 2025-04-23 16:53:58ну поставте себя на место Бражко. Дают нормальные деньги, приличный личный конртакт. Сидит на чемоданах. А тут вдруг Игорьку не нравится, что оплата - разсрочкой, на пять лет. Продажа отменяется. Жена в истерике - она в тикитоке уже всех подружек повидомила про переезд на Запад. А то шо переподписал - понимает, что уйти из Динамо Киев в условное Динамо Хьюстон легче, чем с улицы.. Взять то возьмут, тока личка буде аховая..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719749 вiд 2025-04-23 16:43:07Непогані півфінали кубку, тут вагітні бурундуки з бобрами вовтузяться, там вовки з кротами. Кубок, хулі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719748 вiд 2025-04-23 16:41:55варіант з помстою цікавий, але тоді постає питання, а навіщо він контракт перепідписав-подовжив.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719747 вiд 2025-04-23 16:40:54The Bukovina на підйомі? :-)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719746 вiд 2025-04-23 16:37:28Якість гри та швидкості на полі, наче вовтузяться вагітні бурундуки.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719745 вiд 2025-04-23 16:35:36Batyj № 1719742 вiд 2025-04-23 16:28:21 Бражко не пьяный Бражко решил отомстить Игорьку.. А недалектй Сашо не врубился в тему, и поставил его на игру.. … Це прям якась епічна поезія виходить.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719744 вiд 2025-04-23 16:35:31А вот чево сейчас Ярмола не отдал направо, даже я не знаю..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719743 вiд 2025-04-23 16:32:41Бражко, Волошин останнім часом зупинились у розвитку - і це питання до тренера.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719742 вiд 2025-04-23 16:28:21Бражко не пьяный Бражко решил отомстить Игорьку.. А недалектй Сашо не врубился в тему, и поставил его на игру..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719741 вiд 2025-04-23 16:27:05Вечер перестает быть томным..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719740 вiд 2025-04-23 16:26:37Бражко пьяний?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719739 вiд 2025-04-23 16:16:19yagshamash а в Штатах хіба не англійською розмовляють? то можна віддати їх GB.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719738 вiд 2025-04-23 16:04:36Підар віткофф сказав, що можна віддати 5 областей кацапам, бо там, ніби, усі говорять кацапською.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719737 вiд 2025-04-23 15:32:55Буковина – Динамо https://divisport.tv/playlist/bukovina-dinamo-23-04-2025-futbol-pryama-translyatsiya-matchu-1-2-finalu-kubka-ukrayini
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719736 вiд 2025-04-23 15:06:21шось усі відоси досить куці …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719735 вiд 2025-04-23 14:56:09в стамбулі землетрус 6+ балів цікаво. діджей венс після індії не залітав туди до ердогана?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719734 вiд 2025-04-23 14:55:36з тією йілабугою цікаво те що літачки вдень летіли як і в перший раз можливо так легше долетіли. ну летить собі легкомоторний літачок вдень… вночі - підозріло
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719733 вiд 2025-04-23 14:49:00olma № 1719732 5 з 6 літачків-дронів долетіли та уразили виробництво мопедів.