olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719732 вiд 2025-04-23 14:37:37Orest Dniprovskiy (Київ) № 171973 мабуть вже досить постити інфу про 51 склад в Кіржачі… Давай сюди Алабугу, бо щойно появилася інфа, що Сили Оборони України вразили щось в економічному кластері Алабуга (Татарстан).
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719731 вiд 2025-04-23 14:00:12? feature=share ще одне відео з владімірской обл з цікавою озвучкою
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719730 вiд 2025-04-23 13:55:57Трамп їбанько не розуміє, але йому Бессент, Лутнік, Пуелл, Біржа на Волстріт розтлумачить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719729 вiд 2025-04-23 13:54:53sk (здалеку…) № 1719727 ---- Всі навколо Трампа вже зрозуміли, що його тарифна політика це дічь, і що він вхойдокає Америка набагато швидше, ніж ті країни, проти яких він підніма тарифи. Трамп їбанько не розуміє, що в Китаї, Росії, Індонезії, Бірмі будуть прості люди землю жрати, а на політику влади це не впливатиме. А тебе Трампа, якщо піде якась неконтрольована економічна херня в Штатах зїдять на мідтермі на 2 депутата у Демсів більше стане, і Верховний Суд веселіше запрацює.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719728 вiд 2025-04-23 13:40:21Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев по приглашению Председателья Китайской Народной Республики Си Цзиньпина с 22 по 24 апреля 2025 года находиться с государственным визитом в Китайской Народной Республике. ---- голов-китаєць теж час не втрачає
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719727 вiд 2025-04-23 13:31:34о. а трамп сказав що високі мита на продукцію з китаю - «нєправильно». буде знижувати? бля… всі подумали що клоун повернувся на адекватну сторону… насправді просто сьогодні «таблєтки» так подіяли… гренладнія, канада, панама, газа, іран, україна, «дайте мені пару днів і америка буде економічно процвітати» … 100 днів. потрібно перемоги показувати… воду ж наче в каліфорнію запустив (чи що там з водою було?) … може маск красіві картинки намалює як всі лідери світу стоять в черзі цілувати в дупу рижиго клоуна?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719726 вiд 2025-04-23 13:25:50госдєп в своєму рус тг «технічєскіх кансультацій» от як зустріч у лондоні правильно називається -------- Госсекретарь Рубио: У меня состоялся продуктивный разговор с министром иностранных дел Великобритании Дэвидом Лэмми. Я выразил благодарность за приём американской делегации во главе со спецпосланником Келлогом. Наша команда с нетерпением ждёт содержательных и конструктивных технических совещаний с украинскими и британскими коллегами. Я с нетерпением жду продолжения обсуждений в Лондоне и планирую свою поездку в Великобританию в ближайшие месяцы.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719725 вiд 2025-04-23 12:59:15Британське видання The Week серед кандидатів назвало і кардинала Миколу Бичка: 45-річного єпарха святих Петра і Павла в Мельбурні, який торік був возведений в сан кардинала Папою Франциском. Деніел Галлахер, колишній латинський секретар Папи Бенедикта XVI і Франциска, також називав Миколу Бичка серед можливих молодих претендентів. Чи не занадто молодий Бичок, щоб зайняти престол святого Петра? «Історія каже» ні «, і Франциск, здається, сказав те ж саме», – написав Галлахер.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719724 вiд 2025-04-23 12:13:05«Всё-таки был прилет!» 51-му Арсеналу полная «звезда»! Супер-купол ПВО Москвы прозевал атаку не знаю, що це за джерело, але…
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719723 вiд 2025-04-23 12:02:17sk № 1719698 Діджея вже називають «ангелом смерті»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719722 вiд 2025-04-23 10:46:08olma [Останнi 20 месаг]№ 1719720 вiд 2025-04-23 10:22:35Ну я ж не стверджую, що ця тактика є успішною ;) Те, що спрацьовує у спілкуванні з нью-йоркськими забудовниками та мафіозі, на міжнародній арені поки що здебільшого закінчується обісраними штанями та нахабними спробами видати поразку за перемогу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719721 вiд 2025-04-23 10:36:26Насправді, якими би хитромудрими і далекоглядними не були дії Трампа, найцінніше це втрата довіри до Америки як країни, яка дає шанси заробити. І це стосується як внутрішніх інвесторів, тримачів цінних паперів, так і закордонних країн, компаній і т. п. Вкладаються в золото люди або в європейську оборонну промисловість. Виявляється, Казначейства 6 американських Штатів є акціонерами Тесли, і написали відкритого листа Наглядовій Раді Тесла і Ілону Маску, щоб той завершував свою роботу в DOGE і повертався до роботи як CEO Тесли. Тому що вони інвестори і бачать свої втрати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719720 вiд 2025-04-23 10:22:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1719718 ---- Це він так каже. Його філософія, це пройоб видавати за успіх. Свої поразки на всіх фронтах показувати як перемоги. Подивися на ядерну угоду з Іраном, на мир в Газі… і так далі. Найцікавіше, шо зміни в світі на часі. Накопичилося у світі і в Америці таак багаато проблем, що треба їх так чи інакше розвязувати і впроваджувати зміни. Але ж не так як це робить Трамп. любитель швидких і нікчемних угод.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719719 вiд 2025-04-23 10:19:26klirik № 1719709 це капітуляція по факту. бо все познімають з кацапів, а потім вони знову почнуть активні дії. вже з набагато кращих позицій. рудий - хуй.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719718 вiд 2025-04-23 10:16:40Звичайна тактика трампидла - наїзд, висунення нереальних умов, потім відкат і нові умови - також фуйові, але такі, що на тлі попередніх виглядають як реальні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719717 вiд 2025-04-23 10:14:28 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1719714 вiд 2025-04-23 09:59:17 Вони теж знизили
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719716 вiд 2025-04-23 10:09:44Виходить, Трамп дав поштовх до деглобалізпувї і послаблення на міжнародній арені, а водночас поштовх до мобілізації і посилення суперників. Наприклад ЄС.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719715 вiд 2025-04-23 10:06:46Мита США на китайський імпорт буде знижено, але не скасовано, - Трамп Джерело: https://censor.net/ua/n3548275 Нахуа тоді було все це починати. Видно безумного радника Навваро випиздили з БД, а мінфін Бессент і мінторг Лутнік перехопили ініціативу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719714 вiд 2025-04-23 09:59:17Enot [Останнi 20 месаг]№ 1719711 вiд 2025-04-23 09:40:14З США нібито тільки дєдушко кєл_лох приїде на по3.143діти. Якщо так, то мабуть і європейці знизять рівень представництва.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719713 вiд 2025-04-23 09:47:43Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1719703 та от х. з. я ж не фахівець-підривник, але напевно якось же це рахувалось, коли проектували та будували ті сховища. Якись же розрахунок був. В принципі, любу найкращу і продуману інструкцію можно поламать руками ламера :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719712 вiд 2025-04-23 09:45:47Про склад грау --- https://t.me/yigal_levin/82168
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719711 вiд 2025-04-23 09:40:14Зустрічі у Лондоні не буде. Рубіо відмінив поїздку. Тобто ніхто нічого не підпише
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719710 вiд 2025-04-23 09:35:36Будапештський меморандум на фоні цих хотєлок хуйла-трампа виглядає потужним та проривним договором. Сподіваюсь Зелі вистачить розуму це лайно не підписувати
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719709 вiд 2025-04-23 09:33:03Що отримує Росія за пропозицією Трампа: ▪️ «Де-юре» визнання Сполученими Штатами російського контролю над Кримом ▪️ «Де-факто» визнання окупацію Росією майже всієї Луганської області та частин Донецької, Херсонської та Запорізької областей ▪️Обіцянку, що Україна не стане членом НАТО. У тексті зазначається, що Україна може стати частиною ЄС ▪️Скасування санкцій, запроваджених з 2014 року ▪️Посилення економічної співпраці зі США, зокрема в енергетичній та промисловій сферах Що отримує Україна за пропозицією Трампа: ▪️ «Надійні гарантії безпеки» за участі спеціальної групи європейських країн, а також потенційно однодумців з неєвропейських країн. У документі нечітко прописано, як функціонуватиме ця миротворча операція, і не згадується про участь США ▪️Повернення невеликої частини Харківської області, яку окупувала Росія ▪️Безперешкодне проходження річки Дніпро, яка проходить вздовж лінії фронту в деяких частинах Півдня України ▪️Компенсації та допомогу на відбудову, хоча в документі не сказано, звідки буде взяте фінансування У плані також містяться інші елементи. Зокрема, вказано, що ЗАЕС вважатиметься українською територією, але експлуатуватиметься США, а електроенергія з неї постачатиметься як в Україну, так і в Росію. Документ також посилається на американсько-українську угоду про видобуток корисних копалин, яка, за словами Трампа, буде підписана в четвер. План був розроблений після того, як минулого тижня Віткофф зустрівся з Путіним на більш ніж чотиригодинній зустрічі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719708 вiд 2025-04-23 09:20:01план трампа, канєшна, ахуйєнний хуйло захоплює силою територію іншої країни. і йому за це нічого не буде. навіть крим юридично визнають хуйлостанським і знімуть санкції… ------------ У плані також містяться інші елементи. Зокрема, вказано, що ЗАЕС вважатиметься українською територією, але експлуатуватиметься США, а електроенергія з неї постачатиметься як в Україну, так і в Росію. ---------- до 2014 по-моєму гігават з ЗАЕС йшов на крим. але потім опора леп «упала» і крим живе на «газових турбінах від сіменс» … і от хуйло навіть це хоче повернути…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719707 вiд 2025-04-23 09:00:43зараз весь світ буде тиждень обговорювати терористичну атаку в кашмірі… у нас зранку дрон в автобус з людьми в марганці. 9 загиблих…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719706 вiд 2025-04-23 08:58:55Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін повідомив, що вінгер Чеслі Михайло Мудрик був змушений пройти перевірку на детекторі брехні у справі про його дискваліфікацію через допінг. -------- взагалі хз що там за процедури з допінгом. до сих пір пробу-б не відкривали… еліна на днях дала і-вью, крім приколів що коли здаєш мочу, допінг офіцер підглядає що точно з тебе виливається… розказала що хотіла звичайний крем від сонця використати, купила в аптеці. її лікар подивився, і сказав що під час турніру не можна. є у кремі щось заборонене. допінг може показати…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719705 вiд 2025-04-23 02:54:58Зе давав в рило Пу ще з 2002 року :-))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719704 вiд 2025-04-23 01:17:05Уде пишут про разгрузку эшелона
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719703 вiд 2025-04-23 00:29:512 Voxa№ 1719697але якщо з одного обвалованого складу міни/рекети взлітають вверх і падають на інший обвалований… дідусі Ейнштейн і Опенгеймер посміхаються :)
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719702 вiд 2025-04-23 00:25:502 Starik№ 1719690може куріння в нештатному місці?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719701 вiд 2025-04-22 23:59:25
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719700 вiд 2025-04-22 23:00:54Там у Трампа затіяли реформу Держдепа, скорочують багато відділів, ріжуть витрати, свята справа, Якщо ми говоримо про софт павер, то тут Голлівуд і кока-кола не вирулять, треба ще живих людей на зарплаті, щоб координували, на мою скромну думку,
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719699 вiд 2025-04-22 22:49:18Там в Індії якась 'домашня заготовка' Китая і Пакістана спрацювала.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719698 вiд 2025-04-22 22:32:24діджей венс навідався до папи римського… далі полетів в індію і… терористичний акт в кашмірі правда на фоні нашої війни, можна взагалі не звертати увагу… хіба що аура «діджея» спрацювала… ------ Secretary Marco Rubio 11m The United States stands with India.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719697 вiд 2025-04-22 22:15:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1719692 за часів совячих генералів не було ЖПС і точність влучання довгих ракет +\- сотні метрів, не кажучи вже про балістичні. Воно ж в глубоком тилу. А при правильном зберіганні, капоніри, склади, обвалка/обкопка, влучання поряд не так страшо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719696 вiд 2025-04-22 22:10:07и потом, склад - это не просто поле. Это обустроенная территория, обвалования, и, самое главное - ветка железной дороги. И эта ветка должна дето близко выходить на магистральную. В данном случае это была Владивосток-Хабаровск.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719695 вiд 2025-04-22 22:07:002 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1719692ну, то шо я наблюдал, склад ядерных боеприпасов ТОФ в селе Красный Кут Приморского края прикрывал с воздуха полк ПВО. Штаб, дома офицеров, казармы в Спасске Дальнем, а пусковые установки - понятно, вокруг склада на приличном удалении, хотя центр тяжести всеже в сторону Китая..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719694 вiд 2025-04-22 20:24:45Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1719692 так а де то все зберігати? точно ж такі склади горіли в чехії, в болгарії (?) … думаю що кругом такого «добра» вистачає…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719693 вiд 2025-04-22 20:22:46нє. ну при ядерному взриві ніякий кисень не спалюється… землетрус у тому торопці, думаю, був через те що пробили залізобетонне перекриття, і здетонувало під землею. тому трухонуло землю а тут детонація того що лежало на поверхні, зато «красіво» точно шрайк підмічає. вдень. підозріло. 500+ км дронами до «об'єкту» … я вже забув довгі атакамси чи тауруси на скільки можуть «дістати»? це якщо «фантастичні» версії розглянути…