🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 787.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719572 вiд 2025-04-20 14:59:10

Два випадкові рикошети мю проти Баварії- це не футбол, не свідчення футбольної переваги і сили.
Це прикрий (для баварії) збіг обставин. Мю саме було у шоці.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719571 вiд 2025-04-20 14:48:22

Але, за великим рахунком, за драмою найкращий був МЮ- Баварія. Бо Баварія тоді була сильнішою, але Манчестер зробив диво.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719570 вiд 2025-04-20 14:41:25

ага. ні у кого немає таких матчів. великі команди з великими бюджетами виграють матчі у менших або рівних за статусом команд. пиздець космос, а всі інші то хуйня і малозначимість порівняно з найвеличнішими.
розкажіть це вболівальникам Депортиво Ла Корунья, які бачили 2004 рік. маленька команда зробила те, що не робив ніхто. прибила справжнього гранда, знищила, переїхала, у мегаматчі.
просто треба трохи скинути пафос та здути щоки.))

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719569 вiд 2025-04-20 14:09:12

2 LAZY
№ 1719559
А я з 90х вболіваю за «Ліверпуль». Намагаюся дивитися матчі, слідкую за трансферами і т. д. Не згоден, що тільки у МЮ епічні фінали) Фінал КЧ «Ліверпуль-Мілан» це було фантастично! Взагалі: МЮ найзапекліший ворог Ліверпуля, ненавиджу але поважаю) І в цілому англійська Премʼєр ліга - то фантастика, всі клуби (крім штучного тимчасового утворення МС) - то круть та історія! Жоден інший чемпіонат не порівняти. Зараз читаю автобіографію Оуена - такий кайф, стільки цікавого «з середини»!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719568 вiд 2025-04-20 14:07:40

То то дорога з Одеси до Ізмаїла була така трешова тривалий час. Бо всі дорожники тамтешні в футбола грали!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719567 вiд 2025-04-20 13:46:19

Vichny, наче був якийсь Дорожник на чемпіонаті Одещини. Знайшов матч 1999 року проти якогось спартака (Sic!) Роздольне.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719566 вiд 2025-04-20 12:02:04

Швидеий гугльож видав що в Ізмаїлі є ФК Дунай, ФК Бриз і СК Ізмаїл. Ніхуя собі, там напевно заруби рівня не гірше ніж Лівий Берег - Динамо Київ! А от ФК «Дорожник» щось не нагуглився. Ніхуя ти не знаєш про локальне футбольне життя своєї малої Батьківщини, шейм он ю, Лейзі!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719565 вiд 2025-04-20 11:53:53

Lazy, а шо, справді є такий клуб «Дорожник» Ізмаїл?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719564 вiд 2025-04-20 11:38:02

Свято сьогодні! Тож. Вітаю усіх! А нам варто спокійніше в оцінках і виразах навколо футболу. Бодай сьогодні, випити вина, зїсти яєчко, вкусити пасочки, і вийти на прогулянку з надією на краще! Рекомендовано також ні до чого не зобовязуючий small talk з сусідами про погоду, органічні фарбники для крашанок, про й-бану русню, і самозакоханого нарциса з Білого Дому, його безпорадний деструктивізм теж можна…

Гарних Великодніх Свят!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719563 вiд 2025-04-20 10:49:19

то, шо был вне игры при первом ударе, когда мяч попал в игрока кротов, я увидел безо всякого ВАРа, еще до второго удара. Когда же забили вторым ударом - было мгновеннл понятно, что не должны защитать, так как игрок, от которого отскочил мяч принял вольно или невольно участие ы атаке.!0 минут рассмотрения говорит только о том, что судейки на ВАРе искали вариант омазаться от последующих обвинений, что защитали неправомерно гол. И не нашли отмазки. Пришлось отменять гол кротов.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719562 вiд 2025-04-20 10:48:12

Кроти - підари.
Відлали 3 пункти забиченому калосу, нафіга нам таке «щастя»?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719561 вiд 2025-04-20 09:00:47

Фу, кроти досі як обісцяні нікчеми, ходять і жаліються на суддівство в такому чемпионаті при таких можливостях

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719560 вiд 2025-04-20 07:54:00

TO Ukrainian Ranger
№ 1719549 вiд 2025-04-19 20:24:22

Шоб вам VAR 10 минут гол пересматривал в каждом матче…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719559 вiд 2025-04-20 02:11:22

Batyj
є 1719448 вiд 2025-04-18 06:55:49

Да не, но тоже на уровне. Хотя, для этого поколения болел, несомненно, будет самым самым.
А вааще самый- самый - это финал ЛЧ 99 года, Шерингем и Сульшер в дополнительные минуты основного времени сравняли и вышли вперед в игре с Баварией..

И, что характерно, тоже это чудо сотворил МЮ. Есть что-то непостижимое в ДНК этого клуба. Других таких просто нет. Хуйня все эти ваши реалы и барселоны. Хотя, конечно, тоже великие. Но все равно. Я рад уже почти 30 лет симпатизировать этому клубу в горе и в радости. Ну, после Динамо Киев, конечно. Но из иностранных - МЮ ван лав.
Пахую, что вичные будут бухтеть, что я должен был болеть за Дорожник Измаил ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719558 вiд 2025-04-19 23:02:27

а я видел над Киевом як-52, винтовой, учебный, без вооружения, летает..

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719557 вiд 2025-04-19 22:46:50

Сьогодні бачив три F-16 у повному спорядженні летіли в сторону курської області. Коли перший летів було гучно і страшно. Летів на наднизькій висоті. Потім другий, третій це було велично і красиво

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719556 вiд 2025-04-19 22:06:09

як кажу. дешевий разводняк. але ж сраколизи рудого та він сам з'їдять та попросять ще.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719555 вiд 2025-04-19 21:48:14

Ніякого припинення вогню нема.
З різних ділянок фронту повідомляють що обстріли з боку кацапів продовжуються.
Це хуйло піздануло щоб у Трампа був привід нас звинуватити у зриві перемовин

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719554 вiд 2025-04-19 21:30:05

хуйло фінтить у своїй підарській манері з перемир'ям.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719553 вiд 2025-04-19 21:29:15

Хоч би яка сука пояснила, чому Шахтьору гол не зарахували.
Крім, звісно, вагомої причини, що так їм і треба :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719552 вiд 2025-04-19 21:21:12

Єбааааать, який довбойоб)))))

Уиткофф в Елисейском дворце: «Да тут интерьеры, как у Трампа во Флориде! Прямо копия тут у вас! А ведь Трамп лично создавал интерьеры, он как архитектор!».
(Не шутка)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719551 вiд 2025-04-19 21:11:14

Кроти зробили завдання проїбати чемпіонство дуже важкодосяжним для Динамо. Але, вєрім в каманду, рук нє апускаєм :).
Хтось ще переживає за результат наступної гри?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719550 вiд 2025-04-19 20:59:38

Enot
№ 1719548
він вроде за молодежку стоїть

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719549 вiд 2025-04-19 20:24:22

PEPSI, твоїх вовчиць леви вграють, а зовсім не Кривбас.

Оуїнами кротівні задоволений.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719548 вiд 2025-04-19 20:14:40

А шо за Пісюн у кротів на воротах?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719547 вiд 2025-04-19 20:04:05

У підсумку колгоспники знищують підземних шкідників.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719546 вiд 2025-04-19 19:58:10

Ахуеть, 2-4..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719545 вiд 2025-04-19 19:56:48

Ну, за 9 минут пару пеналей запросто можно поставить..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719544 вiд 2025-04-19 19:28:44

Офсайд

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719543 вiд 2025-04-19 19:26:33

Кротівня ніби зрівняла, але підари дивляться ВАР вже хвилин 10 ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719542 вiд 2025-04-19 19:24:59

Якщо полісся отак по одному очечку буде поповнювати копілку, то Кривбас наздожене.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719541 вiд 2025-04-19 19:18:05

Кротів

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719540 вiд 2025-04-19 19:17:58

А колос у гостях має кроків. 1:2

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719539 вiд 2025-04-19 19:17:30

1:1. Закінчили

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719538 вiд 2025-04-19 17:28:45

На Київщині працює ППО

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719537 вiд 2025-04-19 17:24:26

2 PEPSI
№ 1719535
володіння мʼячем 74:26%, лелеки ганяють вовків)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719536 вiд 2025-04-19 17:15:42

Х-ло типа оголосило Великодню тишу, але тривога звучить у Києві. Мабуть оголосив для Вітькоффа.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719535 вiд 2025-04-19 16:26:26

Лівий берег вже впендюрив. Непрості рєбята.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719534 вiд 2025-04-19 15:30:21

2 Fozzey
№ 1719527
Дякую..

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719533 вiд 2025-04-19 14:47:24

2 PEPSI
№ 1719532
Дивно, бо під час трансляції таке було про Шищенка - його голос російською потрапив у звук зі стадіону, і коментатор акцентував на цьому увагу.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.