PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719572 вiд 2025-04-20 14:59:10Два випадкові рикошети мю проти Баварії- це не футбол, не свідчення футбольної переваги і сили. Це прикрий (для баварії) збіг обставин. Мю саме було у шоці.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719571 вiд 2025-04-20 14:48:22Але, за великим рахунком, за драмою найкращий був МЮ- Баварія. Бо Баварія тоді була сильнішою, але Манчестер зробив диво.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719570 вiд 2025-04-20 14:41:25ага. ні у кого немає таких матчів. великі команди з великими бюджетами виграють матчі у менших або рівних за статусом команд. пиздець космос, а всі інші то хуйня і малозначимість порівняно з найвеличнішими. розкажіть це вболівальникам Депортиво Ла Корунья, які бачили 2004 рік. маленька команда зробила те, що не робив ніхто. прибила справжнього гранда, знищила, переїхала, у мегаматчі. просто треба трохи скинути пафос та здути щоки.))
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719569 вiд 2025-04-20 14:09:122 LAZY№ 1719559А я з 90х вболіваю за «Ліверпуль». Намагаюся дивитися матчі, слідкую за трансферами і т. д. Не згоден, що тільки у МЮ епічні фінали) Фінал КЧ «Ліверпуль-Мілан» це було фантастично! Взагалі: МЮ найзапекліший ворог Ліверпуля, ненавиджу але поважаю) І в цілому англійська Премʼєр ліга - то фантастика, всі клуби (крім штучного тимчасового утворення МС) - то круть та історія! Жоден інший чемпіонат не порівняти. Зараз читаю автобіографію Оуена - такий кайф, стільки цікавого «з середини»!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719568 вiд 2025-04-20 14:07:40То то дорога з Одеси до Ізмаїла була така трешова тривалий час. Бо всі дорожники тамтешні в футбола грали!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719567 вiд 2025-04-20 13:46:19Vichny, наче був якийсь Дорожник на чемпіонаті Одещини. Знайшов матч 1999 року проти якогось спартака (Sic!) Роздольне.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719566 вiд 2025-04-20 12:02:04Швидеий гугльож видав що в Ізмаїлі є ФК Дунай, ФК Бриз і СК Ізмаїл. Ніхуя собі, там напевно заруби рівня не гірше ніж Лівий Берег - Динамо Київ! А от ФК «Дорожник» щось не нагуглився. Ніхуя ти не знаєш про локальне футбольне життя своєї малої Батьківщини, шейм он ю, Лейзі!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719565 вiд 2025-04-20 11:53:53Lazy, а шо, справді є такий клуб «Дорожник» Ізмаїл?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719564 вiд 2025-04-20 11:38:02Свято сьогодні! Тож. Вітаю усіх! А нам варто спокійніше в оцінках і виразах навколо футболу. Бодай сьогодні, випити вина, зїсти яєчко, вкусити пасочки, і вийти на прогулянку з надією на краще! Рекомендовано також ні до чого не зобовязуючий small talk з сусідами про погоду, органічні фарбники для крашанок, про й-бану русню, і самозакоханого нарциса з Білого Дому, його безпорадний деструктивізм теж можна… Гарних Великодніх Свят!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719563 вiд 2025-04-20 10:49:19то, шо был вне игры при первом ударе, когда мяч попал в игрока кротов, я увидел безо всякого ВАРа, еще до второго удара. Когда же забили вторым ударом - было мгновеннл понятно, что не должны защитать, так как игрок, от которого отскочил мяч принял вольно или невольно участие ы атаке.!0 минут рассмотрения говорит только о том, что судейки на ВАРе искали вариант омазаться от последующих обвинений, что защитали неправомерно гол. И не нашли отмазки. Пришлось отменять гол кротов.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719562 вiд 2025-04-20 10:48:12Кроти - підари. Відлали 3 пункти забиченому калосу, нафіга нам таке «щастя»?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719561 вiд 2025-04-20 09:00:47Фу, кроти досі як обісцяні нікчеми, ходять і жаліються на суддівство в такому чемпионаті при таких можливостях
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719560 вiд 2025-04-20 07:54:00TO Ukrainian Ranger № 1719549 вiд 2025-04-19 20:24:22 Шоб вам VAR 10 минут гол пересматривал в каждом матче…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719559 вiд 2025-04-20 02:11:22Batyj є 1719448 вiд 2025-04-18 06:55:49 Да не, но тоже на уровне. Хотя, для этого поколения болел, несомненно, будет самым самым. А вааще самый- самый - это финал ЛЧ 99 года, Шерингем и Сульшер в дополнительные минуты основного времени сравняли и вышли вперед в игре с Баварией.. … И, что характерно, тоже это чудо сотворил МЮ. Есть что-то непостижимое в ДНК этого клуба. Других таких просто нет. Хуйня все эти ваши реалы и барселоны. Хотя, конечно, тоже великие. Но все равно. Я рад уже почти 30 лет симпатизировать этому клубу в горе и в радости. Ну, после Динамо Киев, конечно. Но из иностранных - МЮ ван лав. Пахую, что вичные будут бухтеть, что я должен был болеть за Дорожник Измаил ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719558 вiд 2025-04-19 23:02:27а я видел над Киевом як-52, винтовой, учебный, без вооружения, летает..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719557 вiд 2025-04-19 22:46:50Сьогодні бачив три F-16 у повному спорядженні летіли в сторону курської області. Коли перший летів було гучно і страшно. Летів на наднизькій висоті. Потім другий, третій це було велично і красиво
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719556 вiд 2025-04-19 22:06:09як кажу. дешевий разводняк. але ж сраколизи рудого та він сам з'їдять та попросять ще.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719555 вiд 2025-04-19 21:48:14Ніякого припинення вогню нема. З різних ділянок фронту повідомляють що обстріли з боку кацапів продовжуються. Це хуйло піздануло щоб у Трампа був привід нас звинуватити у зриві перемовин
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719554 вiд 2025-04-19 21:30:05хуйло фінтить у своїй підарській манері з перемир'ям.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719553 вiд 2025-04-19 21:29:15Хоч би яка сука пояснила, чому Шахтьору гол не зарахували.Крім, звісно, вагомої причини, що так їм і треба :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719552 вiд 2025-04-19 21:21:12Єбааааать, який довбойоб))))) Уиткофф в Елисейском дворце: «Да тут интерьеры, как у Трампа во Флориде! Прямо копия тут у вас! А ведь Трамп лично создавал интерьеры, он как архитектор!». (Не шутка)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719551 вiд 2025-04-19 21:11:14Кроти зробили завдання проїбати чемпіонство дуже важкодосяжним для Динамо. Але, вєрім в каманду, рук нє апускаєм :).Хтось ще переживає за результат наступної гри?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719550 вiд 2025-04-19 20:59:38Enot № 1719548 він вроде за молодежку стоїть
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719549 вiд 2025-04-19 20:24:22PEPSI, твоїх вовчиць леви вграють, а зовсім не Кривбас. Оуїнами кротівні задоволений.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719548 вiд 2025-04-19 20:14:40А шо за Пісюн у кротів на воротах?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719547 вiд 2025-04-19 20:04:05У підсумку колгоспники знищують підземних шкідників.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719546 вiд 2025-04-19 19:58:10Ахуеть, 2-4..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719545 вiд 2025-04-19 19:56:48Ну, за 9 минут пару пеналей запросто можно поставить..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719544 вiд 2025-04-19 19:28:44Офсайд
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719543 вiд 2025-04-19 19:26:33Кротівня ніби зрівняла, але підари дивляться ВАР вже хвилин 10 ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719542 вiд 2025-04-19 19:24:59Якщо полісся отак по одному очечку буде поповнювати копілку, то Кривбас наздожене.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719541 вiд 2025-04-19 19:18:05Кротів
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719540 вiд 2025-04-19 19:17:58А колос у гостях має кроків. 1:2
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719539 вiд 2025-04-19 19:17:301:1. Закінчили
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719538 вiд 2025-04-19 17:28:45На Київщині працює ППО
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719537 вiд 2025-04-19 17:24:262 PEPSI№ 1719535володіння мʼячем 74:26%, лелеки ганяють вовків)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719536 вiд 2025-04-19 17:15:42Х-ло типа оголосило Великодню тишу, але тривога звучить у Києві. Мабуть оголосив для Вітькоффа.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719535 вiд 2025-04-19 16:26:26Лівий берег вже впендюрив. Непрості рєбята.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719534 вiд 2025-04-19 15:30:212 Fozzey№ 1719527Дякую..
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719533 вiд 2025-04-19 14:47:242 PEPSI№ 1719532Дивно, бо під час трансляції таке було про Шищенка - його голос російською потрапив у звук зі стадіону, і коментатор акцентував на цьому увагу.