yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719492 вiд 2025-04-18 16:18:08Толстой був одним із найбільших письменників сови. За її межами він практично невідомий. Книжка Піноккіо відома в усьому світі на відміну від Буратіно.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719491 вiд 2025-04-18 15:57:31Я Піноккіо читав у дитинстві із задоволенням.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719490 вiд 2025-04-18 15:53:43Олексій Толстой, якою б людиною він не був, це один з найбільших письменників того часу, він справді вмів писати. І «Буратіно» це один епізод в його письменницький біографії, а от що ще написав Колоді окрім «Піноккіо» навряд чи знають люди, окрім якихось літературоведів. Це з різних ліг автори. Тому недивно, що Буратіно пам'ятають і зараз.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719489 вiд 2025-04-18 15:43:50Якесь хуйло стрьомне цей Піноккіо. Пропорції тіла у нього не дитячі- високий, голова маленька. Не викликає жодної довіри.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719488 вiд 2025-04-18 15:33:101881 року Коллоді закінчив писати новий роман «Історія маріонетки» про пригоди дерев'яної ляльки, яку він назвав Піноккіо (Від італ. pino — «сосна» + occhio — «око») … Сосно-ок?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719487 вiд 2025-04-18 15:31:07Оригінал - велика довга важка нудна хуйня із нравоучєніямі та религійними мотивами та духовними аспектами. Буратіно - весела динамічна коротенька шиза для дітей. Що значить «спиздив»? Позичив деякі моменти та творчо переробив у більш легку дитячу версію. Це не плагіат, це рімейк. Чим погано? Ніхуя собі «дерев'яний хлопчик», цьому упиздню років 20
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719486 вiд 2025-04-18 15:20:09У «Піноккіо» був жорстокий власник театру ляльок Манджафуоко (тобто вогнежер італійською). А сама книга називається: Пригоди Піноккіо, історія ляльки-маріонетки. Італійське слово для ляльки - burattino. Це звідки Толстой і спиздив ім'я.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719485 вiд 2025-04-18 15:16:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1719483 вiд 2025-04-18 14:42:11 Kaizer № 1719476 --- Та ні, є. Карабас - власник театру ляльок (маріонеток) Maнджіафоко (Mangiafouco) - страшний з бородою, «батько» Піннокіо старий бідний вдівець - столяр Джеппетто (Geppetto).
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719484 вiд 2025-04-18 14:45:56VVV № 1719461 Ну і дура (с) А я буду за Бодо вболівати. Люблю такі казкові історії маленьких команд із маленьких містечок, які їбашаться із велетнями та перемагають. Я срав на того кацапа, що мені тепер, через одну потвору весь клуб ненавидіти із дуже дружньої країни? Чи не забагато честі тому кацапу? Та пішов він нахуй, той кацап. Нехай 41 тисяча мешканців містечка радіють перемогам. Якщо у коробці цукерок одна цукерка з гівном, то що тепер, всю коробку викидати? :) Але якщо Тотт пройде далі - то також порадію.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719483 вiд 2025-04-18 14:42:11Kaizer № 1719476 та не то Карабаса, там і папи Карло нема. Імена зовсім інші, якісь італійські. Та і там взагалі трешова історія.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719482 вiд 2025-04-18 14:38:22и буде 30 тысяч км, вместо 7500 обычным способом..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719481 вiд 2025-04-18 14:38:00olma № 1719477 вiд 2025-04-18 14:27:48 Kaizer № 1719476 ---- Це у фільмі Гільєрмо Дель Торре. А насправді зараз відкрив італійську вікіпедію, Вольпе - це лисиця Il Gatto e la Volpe (Кіт і Лисиця).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719480 вiд 2025-04-18 14:37:57olma № 1719470 я колись ледь не «посивів» у варшаві в якийсь звичайний день, виходжу на вулицю. і, бля, пусті вулиці. нікого немає :) скоріш за все то субота була перед пасхою я вже думав що якісь новини пропустив страшні :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719479 вiд 2025-04-18 14:37:31сюда, кстати, и Гренландия вписывается, мешающая полетам через Северный полюс.. Можна тока через Аляску на Западное побережье, И то - морем, Канада к себе не пустит.. а потом через всю Америку в Ну Йорк..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719478 вiд 2025-04-18 14:32:41я так понял, трампоновские клоуны летали в Париж договориться о снятии Европой запрета на пролет самолетов кацапии в Штаты. Трампон разрешил летать, но кацапье не могёт без Европы. беполетов напрямую и дозаправок в Шенноне.. А Европа послала нах.. Все, аргументы в трампона кончиличь. Понял, что нихуя он сделать не могет, кроме как перестать помогать Украине. Что было понятно еще до выборов..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719477 вiд 2025-04-18 14:27:48Kaizer № 1719476 Граф Вольпе - Conte Volpe.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719476 вiд 2025-04-18 14:07:49Як в Iтaлiйскoму вaрiaнтi Кaрaбaс Бaрaбaс?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719475 вiд 2025-04-18 13:33:25Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1719472 о, так само себе поводить Моур. та й Ребров. «хто ві такіє, блядь?»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719474 вiд 2025-04-18 13:28:53Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1719472 так да. не все так однозначно і просто. Я ж це ще вчора писав, там не один Карло винен.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719473 вiд 2025-04-18 13:28:46Мальвину обсудили, но тема Чипполино осталась нераскрытой..
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719472 вiд 2025-04-18 13:22:042 Voxa№ 1719471Усім критикам Анчелотті може задати просте питання: скільки й вас голденболів, тобто Ліг чемпіонів?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719471 вiд 2025-04-18 13:15:40VVV № 1719463 шо «спєрєді поширє, сзаді поуже» :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719470 вiд 2025-04-18 12:07:03sk (здалеку…) № 1719469 ---- Там залежить від федеральної Землі. Баден-Вюртенберг - мабуть це «католицька» Земля, тому там такі правила. Гадаю, в Гамбурзі Нижній Саксонії грали б цей турнір. АЛе організатори турніра в Штутгарті напевно планували вихідний
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719469 вiд 2025-04-18 11:55:08теніс цікаво жіночий турнір у штутгарті. спонсор - порш переможцю вручають нову модель… всі «ломляться» туди щоб зіграти костюк 25та у рейтингу, взяли тільки через те що хтось відмовився через травму. правда й марта відмовилась, травмувалась за гру збірної… але… не думав що в німеччини все так серйозно в страсну п'ятницю -------------- Сьогодні в Штутгарті не буде зіграно жодного матчу. У Страсну п'ятницю в цьому регіоні Німеччини не може проводитися жодних спортивних заходів, тому тенісистам буде дозволено тільки тренуватися. Чвертьфінали відбудуться в суботу, півфінали - в неділю, а фінал - у понеділок.
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719468 вiд 2025-04-18 11:52:30Саме тому це меморандум, а не договір.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719467 вiд 2025-04-18 11:49:21olma № 1719466 трамп від початку жодного поганого слова не сказав про хуйла… навряд чи він «передумає» … перестануть нам штати допомагати - і все. «розбирайтесь там самі» … на-хуй-я тоді той договір про «копалини»? в принципі меморандуми можна підписувати бескінечно… будапештський, то ж теж «меморандум»?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719466 вiд 2025-04-18 11:44:13Видно, Макрон сказав команді Трампа, що даючи Хуйлу тільки пряники, діла не буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719465 вiд 2025-04-18 11:42:55Якщо спроби зупинити війну проваляться протягом декількох днів, то США припинять спроби укласти мирну угоду, - Рубіо Джерело: https://censor.net/ua/n3547482
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719464 вiд 2025-04-18 11:38:58я трохи не розумію концепцію. мої улюблені фільми За двома зайцями та мега топовий, супер ахуєнний Пропала грамота то сова, чи Україна? Я ненавиджу все совяче до глибини душі, навіть не можу передати, як сильно. Але, напр, Формула любві фільм класний теж. не такий, як перші два, але.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719463 вiд 2025-04-18 11:35:23 Як пише Relevo, футболісти вершкових залишили Бернабеу з переконанням, що у них не було жодного плану на гру, крім інтенсивності та цілеспрямованості - на цих аспектах гри Анчелотті наполягав протягом усього цього сезону. Крім того, він вважають, що хоч би яким талановитим був склад, цього недостатньо для перемог над суперниками топ-рівню. Сумніви гравців в Анчелотті та недовіра до тренера «досягли свого піку». Я, власне, про це казав. Дивно, що Анчелотті не звільнили «на піку» перемоги в ЛЧ, після минулого сезону. Команда вже тоді в плані гри помітно кульгала. А тепер діду красиво піти не вдасться, хоча він на це заслуговує.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719462 вiд 2025-04-18 11:29:00Ви не оцінюйте дитяче кіно за мірками кино для дорослих. Дитячі фільми мають подобатися дітям і фільм «Пригоди Буратіно» саме такий. Так, це дитячий м'юзикл. Все що поза піснями не запам'яталося взагалі, а пісні гарні і запам'яталися глядачам на все життя. До речі там з текстами є цікаві приколи. Є пісня: «Романс черепахи Тортіли», яку виконує Рина Зелена. Глядачі не знали оригінального вірша, пародією/плагіатом на який є цей «романс». Тому що «Серебряний вєк» в СРСР був заборонений практично повністю. А от Рина Зелена, яка сама актриса 20-х років, звісно що знала оригінал. Автором був Николай Агнівцев, називався вірш «Это было в белом зале». Сам я дізнався про оригінал вже після розпаду СРСР, побачивши його в якійсь антології. Втім, цього автора обкрадали і сучасники. Это было в белом зале У гранитных колоннад… Это было все в Версале Двести лет тому назад! Ах, назад тому два века, Не имея лучших тем, Герцог Гиз маркизе некой Прошептал вдруг: «Je vous aime!» — Ах, мой герцог! Ах, мой герцог! И мечтать я не могла!.. И ему маркиза сердце С реверансом отдала… Это было в белом зале У гранитных колоннад… Это было все в Версале Двести лет тому назад! Но швырнул ее он сердце На потеху для молвы!.. И маркиза шепчет: «Герцог, Герцог, герцог, где же вы? Пусть разбили сердце ложью, В этом сердце — вы один!!!» И, схвативши ножик, с дрожью Стала чистить апельсин… Это было в белом зале У гранитных колоннад… Это было все в Версале Двести лет тому назад!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719461 вiд 2025-04-18 10:31:05ProstoVlizPobalakaty № 1719451 фу, бл. аж неприємно так тупанути. я про низх нічого не знаю. в пенальті якісно зіграв. а я думав за маленьку команду повьолівати. нахуй тоді і буду, і глімт.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719460 вiд 2025-04-18 10:28:57ProstoVlizPobalakaty № 1719451 не знав тоді підарас він. без питань.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719459 вiд 2025-04-18 10:02:52sk (здалеку…) № 1719452 ---- Там той совковий фільм про буратіна, то (я не гуглив) мабуть спочатку створено дитячий музичний спектакль для виконання в ТЮГах Совка, де головну роль в спектаклі грають музика і пісні. І саме музика, пісні, виконання - все непогано співається і запам`ятовується. А фільм сам по собі дійсно до купи не клеїться, такий набір сценок з музичними фільмами. Факт. Пару років тому глянув «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо» — американський ляльковий темно-фентезійний музичний фільм режисера Гільєрмо Дель Торо і Марка Густафсона, заснований на італійському романі «Пригоди Піноккіо» Карло Коллоді. це фільм реально закінчений досконалий твір, з сюжетом, філософію фільма, музикою відповідно. Солідно зроблено і торкає. Є ще Піннокіо Земекіса. Є ще багато старих екранізацій як у формі мультфільма, так і кіна. Оці останні екранізації, зроблено для дорослих - там досить темні ідеї. Автори інтерпретують Пригоди Піннокіо на різний манер. Мабуть книжка дійсно видатна, раз заховано стільки ідей. Я знаю в Італії є такий кулінарно-винний журнал Gambero Rosso. Так, переш ніж появилися винні рейтинги в інтернеті. журнал Гамберо Россо оцінював італійські ресторани та італійські вина в конкурсах. Відзнака Три Бокала від Гамберо Россо для того чи іншого вина це як Зірки Мішлен для ресторана. Акказиваєцця назва пішла з Пригоди Піноккіо! «Gambero Rosso — італійський журнал про їжу та вино та видавнича група, заснована в 1986 році. Його назва дослівно перекладається як «червона креветка» і походить від таверни в Піноккіо, де обідають Лисиця та Кіт.»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719458 вiд 2025-04-18 10:02:47теніс за участь в 1му колі основної сітки 78к ойро ось чому всі кров-з-носу прагнуть триматись в топ-100. наша стародубцева вже 2й рік «на грані» (вона колись казала що одне попадання в основу на слем, і їй вистачить грошей на рік тренуватись) ну і я писав тут що на рг хотіли хоук-ай встановити. ніфіга. «передумали». але рг «блюде» традиції не гірше за вім-н. вони дуже довго не хотіли освітлення ставити. мовляв традиції. граємо поки світло на вулиці. цуренко нарешті розказала чому вона не грає (думаю що вже й не буде) - подала в суд на жіночу федерацію за те що захищали хуйло-тенісисток https://btu.org.ua/ua/golovne/53284-lesya-curenko-podala-do-sudu-na-wta-tur-opublikovano-podrobici-pozovu-ukrayinskoyi-tenisistki.html ----- Призовий фонд Відкритого чемпіонату Франції цього року становитиме майже 56,4 млн євро, тобто на 5,21% більше, ніж минулого сезону. Торік Іга Швьонтек і Карлос Алькарас виграли по 2,4 млн за перемогу в одиночному розряді, а цьогорічні чемпіони зароблять 2,55 млн євро. За участь в матчі першого кола тенісисти отримають 78 тисяч (торік – 73 тисячі). ? Президент Федерації тенісу Франції Жиль Мореттон підтвердив, що на Ролан Гаррос будуть працювати судді на лінії. Це єдиний «мейджор» на якому організатори не відмовились від послуг лайнсменів. Мореттон обґрунтував це рішення якістю французького суддівства, а також застереженнями, висловленими деякими гравцями щодо електронних систем фіксації доторку м'ячів на ґрунті.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719457 вiд 2025-04-18 09:48:09Якби ви знали про увесь бруд і зраду прикордонних районів Сумщини, як там керував Деркач і його посіпаки, то події з того напрямку 24.02 наврядчи вас здивували. Але СБУ то нецікаво, то чого іншим, менш впливовим людям через це перейматись
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719456 вiд 2025-04-18 09:43:43Ну Деркач для Єрмака і Татарова це «своя» людина, виконує - (вав) усі «хотелки» ОПи. Тому цей Григоров буде лояльний і покірний, а більше і не треба
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719455 вiд 2025-04-18 09:41:36Епічний матч: 2:0, потім 2:4, і загалом 5:4
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719454 вiд 2025-04-18 09:39:03Зеленський призначає головою Сумської ВЦА людину сенатора РФ Деркача. https://censor.net/ua/resonance/3547156/pryznachennya-grygorova-golovoyu-ova-butusov-pro-pryznachennya-grygorova вот спрашивается нахуа? Даже если про чувака это тока подозрение. Что, людей в Украине больше нет?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719453 вiд 2025-04-18 09:19:15Отці, дякую за привітання з Днюхою. Нарешті почався теплий сезон. Хоч хата нагрілася)) Подібно вчора був зіграно найкращий матч цього сезону УЕФА! Треба буде переглянути.