sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719452 вiд 2025-04-18 08:36:54кіно про буратіно? бля, та це ж хітяра була: скажитє как его завут? бу! ла-ла-ла-ла-ла… сука, тільки лм то «перевершив» :) коли діти були малими, якось хтось «підказав» подивитись той фільм. ну запустив… бля. фільм 75го року після дитячих фільмів що голівуд знімав ще в часи депресії чи після війни… цей «буратіна», сука, наче пту-шники робили. від того у що актери вдіті, як вони грають до антуражу навколо… як казав мій один знайомий: ходили з дочкою в цирк. клоуни - «слабенькі». мені 300 грам, я більше насмішити зможу… так і з тим буратіно. мені 300 грам, я будь яку роль зіграю не гріше (звичайно крім мальвіни) :) висновок такий: фільм «ригаловка». ахуйєнне життя було в совку з «марожиним по 20», якщо така хуй-ня «заходила» як «культове дитяче кіно» …
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719451 вiд 2025-04-18 08:14:49VVV № 1719443 вiд 2025-04-18 00:55:34 Як хороший воротар може вибрати збірну росії при наявності інших варіантів?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719450 вiд 2025-04-18 07:36:22«Спецпредставник Трампа Стів Віткофф у Парижі перед зустріччю з французькою делегацією похвалив інтерʼєр Єлисейського палацу, де вони зібралися, і зазначив, що той нагадує маєток Трампа в Мар-а-Лаго».----------------------Але мабуть тут же додав, що не вистачає басейну, спортзалу та поля для гольфу, і що він, як кваліфікований забудовник, готовий все це спорудити за помірну плату.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719449 вiд 2025-04-18 07:32:43Olma - з днем народження.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719448 вiд 2025-04-18 06:55:49Да не, но тоже на уровне. Хотя, для этого поколения болел, несомненно, будет самым самым.А вааще самый- самый - это финал ЛЧ 99 года, Шерингем и Сульшер в дополнительные минуты основного времени сравняли и вышли вперед в игре с Баварией..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719447 вiд 2025-04-18 04:20:43Батый, это же самый крутой и драматичный матч в истории футбола, правда?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719446 вiд 2025-04-18 00:57:55МЮ повертається, я ж казав ;)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719445 вiд 2025-04-18 00:57:37Olma, з Днем народження!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719444 вiд 2025-04-18 00:57:26Блядь, іншого такого клуба як МЮ просто не існує! Фантастичні нервомоти, фантастичні сюжети!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719443 вiд 2025-04-18 00:55:34класний воротар у Боде Глімт. пів команди норвезьких дітей, але вибили Лаціо.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719442 вiд 2025-04-18 00:50:45 picture
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719441 вiд 2025-04-18 00:45:48Блядь, це найепічніший матч ева. Неймовірно. Кіно ссука!!!!!!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719440 вiд 2025-04-18 00:40:13ахуеть :) 5:4
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719439 вiд 2025-04-18 00:38:064:4
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719438 вiд 2025-04-18 00:33:36шоу)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719437 вiд 2025-04-18 00:26:02Ліон в меншості їбе МЮ. мда.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719436 вiд 2025-04-18 00:24:31Ну а співає вона теж офігенно, але це, звісно, не для поціновувачів розенбаума, валєрія абадзіскава, едіти п'єхи, льва лєщєнка та дуа ліпи!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719435 вiд 2025-04-18 00:22:25Мальвіна, кажете, галубийє воласи? Хуйня ваша Мальвіна, ось справжня блакитнокоса красуня
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719434 вiд 2025-04-18 00:19:30вже 2:3
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719433 вiд 2025-04-17 23:51:01МЮ - Ліон 2:2
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719432 вiд 2025-04-17 23:44:51Ну, я просто пам'ятаю, як той кацап толстой написав передмову до того буратіно: кадата мнє врукі папалась кніга, і я патом єйо забил. А тада згадал. І напісал вот ета. А загалом десь половина кацапокласки - то спижджені сюжети зі всесвітньої літератури. Тоді не було авторських прав. То ті, що знали якусь мову, не соромилися спиздити і видати за своє.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719431 вiд 2025-04-17 23:36:16да и Мальвина какая то подозрительная.. голубые волосы- это не спроста..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719430 вiд 2025-04-17 23:30:52VVV, Буратіна - звучить як якась кацапка
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719429 вiд 2025-04-17 23:22:50Бурапідар
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719428 вiд 2025-04-17 23:21:30Vichny № 1719426 не буратіно, а буратіна.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719427 вiд 2025-04-17 23:20:48olma Вітаю. Міцного здоров'я та всіх благ.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719426 вiд 2025-04-17 23:03:55Olma - з Днем народження! Буратіно - підарас!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719425 вiд 2025-04-17 23:00:31Пінокіо це епос порівняино з Буратіною. Совєцький варіант спрощений в дусі соц реалізму. Доречі як й Лєтучая мишь, яка є похідною від Die Fledermaus Штрауса. Знову ж таки інша ідея. Оригінал це весела сатира де немає жодного протагоніста (як у совєцькій версії). Тексти в оригіналі набагато краще вкладаються у канву сюжету. Я ще дивувався колись коли був піонером що співають не зовсім про те що відбувається. Єдина перевага совєцького варіанту це історія про собаку Шульца :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719424 вiд 2025-04-17 22:26:12«Глава МИД РФ Сергей Лавров и госсекретарь США Марк Рубио провели телефонный разговор.» після зустрічи з нашими, созвонились з кацапами. таки якісь перемовини йдуть
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719423 вiд 2025-04-17 22:22:48я помню ще в дитинстві, взнав шо Буратіно то насправді Піноккіо, Колодді і все таке. Ну звісно пішов в бібліотеку, надо ж почитать. Яка ж хуйня виявилась :) мучив, мучив, так і здав не дочитавши :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719422 вiд 2025-04-17 22:13:44Манчестер гарний гол забили!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719421 вiд 2025-04-17 22:13:09Тобто Совок частина історії України і було б дивно, якщо слідів совка усіляких різних в нас не було б. Подивитися на покоління 20-літніх. Там часто не пойми шо в голові. Чи це совок, чи захід, чи Україна, чи Росія? Часом Х-й просиш з якої планети їх привезли. З планети Білі Найкі мабуть.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719420 вiд 2025-04-17 22:05:53Le avventure di Pinocchio письменника Carlo Collodi. В книжці теслю (столяра), який створив собі ляльку-синка з ніжки стола - дрючка сосни - звали Антоніо. Але реальний творець Буратіни це автор папа Карло Коллоді)). yagshamash, ти дуже упєрдлівий і нетерпимий до маргінальних речей. Я б заощадив свої емоції і виливав би на більш принципові негаразді в нашому культурному і політичному житті. А з іншого боку, Україна і її люди це теж частина історії совка, нас, більшість українців, не з планети Марс висадили на територію України у вересні 1991 року :). Ми ж жили в совку і дивилися 1 з двох каналів Совецкого телебачення, де показували легендарний мюзикл совковий про бу-ра-ті-ну!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719419 вiд 2025-04-17 21:57:08Пінокіо це не з нашого дитинства, ні про шо
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719418 вiд 2025-04-17 21:56:36На пару днів в Києві. Тільки що сходив на «Ти романтика в кіно» в Жовтні. Тобто показали в кіно театральну версію їхнього мюзіклу. Бля, ну я розумію, що хлопці - не дуже якісні актори, на це можна закрити очі. Але таку серйозну тему розбавити жартами в стилі 95го кварталу - ну пизда. Суцільний провал як на мене.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719417 вiд 2025-04-17 21:47:51Kaizer № 1719412 ---- дякую, Кaizer Soze :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719416 вiд 2025-04-17 21:46:14буратіна - смішне слово. Бєсєдін, напр, не піноккіо, він -буратіна.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719415 вiд 2025-04-17 21:44:18а фраза «пахати як папа Карло» - то теж совок і фу, відповідно? Треба казати якось інакше: пахати як Кайдашева сімʼя?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719414 вiд 2025-04-17 21:19:30Сам же читав в дитинстві про Буратіно, кіно точно дивився, а стрибаєш)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1719413 вiд 2025-04-17 21:11:32Папа карло, о, люблю читати це прізвисько совяче. Довбаний алєксєй толсой нахабно спиздив сюжет про Піноккіо, бо тоді не було авторських прав. Спиздила сова. А ви все повторюєте: папа карло, папа карло. Я з вас хуїю. Хто це, бля, папакарло? Чому папакарло? Тут є люди молодші за мене. Нахуя ви цей совок йобаний тягнете сюди? Що тут смішно? Правильно написав Вічний: карло-хуярло совяче. Не соромте себе.