🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 790.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719452 вiд 2025-04-18 08:36:54

кіно про буратіно?
бля, та це ж хітяра була:
скажитє как его завут?
бу! ла-ла-ла-ла-ла…
сука, тільки лм то «перевершив» :)
коли діти були малими, якось хтось «підказав» подивитись той фільм. ну запустив… бля. фільм 75го року
після дитячих фільмів що голівуд знімав ще в часи депресії чи після війни… цей «буратіна», сука, наче пту-шники робили. від того у що актери вдіті, як вони грають до антуражу навколо…
як казав мій один знайомий: ходили з дочкою в цирк. клоуни - «слабенькі». мені 300 грам, я більше насмішити зможу…
так і з тим буратіно. мені 300 грам, я будь яку роль зіграю не гріше (звичайно крім мальвіни) :)
висновок такий: фільм «ригаловка». ахуйєнне життя було в совку з «марожиним по 20», якщо така хуй-ня «заходила» як «культове дитяче кіно» …

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719451 вiд 2025-04-18 08:14:49

VVV
№ 1719443 вiд 2025-04-18 00:55:34

Як хороший воротар може вибрати збірну росії при наявності інших варіантів?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719450 вiд 2025-04-18 07:36:22

«Спецпредставник Трампа Стів Віткофф у Парижі перед зустріччю з французькою делегацією похвалив інтерʼєр Єлисейського палацу, де вони зібралися, і зазначив, що той нагадує маєток Трампа в Мар-а-Лаго».
----------------------
Але мабуть тут же додав, що не вистачає басейну, спортзалу та поля для гольфу, і що він, як кваліфікований забудовник, готовий все це спорудити за помірну плату.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719449 вiд 2025-04-18 07:32:43

Olma - з днем народження.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719448 вiд 2025-04-18 06:55:49

Да не, но тоже на уровне. Хотя, для этого поколения болел, несомненно, будет самым самым.
А вааще самый- самый - это финал ЛЧ 99 года, Шерингем и Сульшер в дополнительные минуты основного времени сравняли и вышли вперед в игре с Баварией..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719447 вiд 2025-04-18 04:20:43

Батый, это же самый крутой и драматичный матч в истории футбола, правда?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719446 вiд 2025-04-18 00:57:55

МЮ повертається, я ж казав ;)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719445 вiд 2025-04-18 00:57:37

Olma, з Днем народження!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719444 вiд 2025-04-18 00:57:26

Блядь, іншого такого клуба як МЮ просто не існує! Фантастичні нервомоти, фантастичні сюжети!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719443 вiд 2025-04-18 00:55:34

класний воротар у Боде Глімт. пів команди норвезьких дітей, але вибили Лаціо.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719442 вiд 2025-04-18 00:50:45

photo-2025-04-18-00-45-23

photo-2025-04-18-00-45-23-2
picture

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719441 вiд 2025-04-18 00:45:48

Блядь, це найепічніший матч ева. Неймовірно. Кіно ссука!!!!!!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719440 вiд 2025-04-18 00:40:13

ахуеть :)
5:4

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719439 вiд 2025-04-18 00:38:06

4:4

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719438 вiд 2025-04-18 00:33:36

шоу)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719437 вiд 2025-04-18 00:26:02

Ліон в меншості їбе МЮ. мда.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719436 вiд 2025-04-18 00:24:31

Ну а співає вона теж офігенно, але це, звісно, не для поціновувачів розенбаума, валєрія абадзіскава, едіти п'єхи, льва лєщєнка та дуа ліпи!



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719435 вiд 2025-04-18 00:22:25

Мальвіна, кажете, галубийє воласи?
Хуйня ваша Мальвіна, ось справжня блакитнокоса красуня



Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719434 вiд 2025-04-18 00:19:30

вже 2:3

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719433 вiд 2025-04-17 23:51:01

МЮ - Ліон 2:2

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719432 вiд 2025-04-17 23:44:51

Ну, я просто пам'ятаю, як той кацап толстой написав передмову до того буратіно: кадата мнє врукі папалась кніга, і я патом єйо забил. А тада згадал. І напісал вот ета. А загалом десь половина кацапокласки - то спижджені сюжети зі всесвітньої літератури. Тоді не було авторських прав. То ті, що знали якусь мову, не соромилися спиздити і видати за своє.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719431 вiд 2025-04-17 23:36:16

да и Мальвина какая то подозрительная.. голубые волосы- это не спроста..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719430 вiд 2025-04-17 23:30:52

VVV,

Буратіна - звучить як якась кацапка

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719429 вiд 2025-04-17 23:22:50

Бурапідар

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719428 вiд 2025-04-17 23:21:30

Vichny
№ 1719426
не буратіно, а буратіна.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719427 вiд 2025-04-17 23:20:48

olma
Вітаю. Міцного здоров'я та всіх благ.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719426 вiд 2025-04-17 23:03:55

Olma - з Днем народження!
Буратіно - підарас!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719425 вiд 2025-04-17 23:00:31

Пінокіо це епос порівняино з Буратіною. Совєцький варіант спрощений в дусі соц реалізму. Доречі як й Лєтучая мишь, яка є похідною від Die Fledermaus Штрауса. Знову ж таки інша ідея. Оригінал це весела сатира де немає жодного протагоніста (як у совєцькій версії). Тексти в оригіналі набагато краще вкладаються у канву сюжету. Я ще дивувався колись коли був піонером що співають не зовсім про те що відбувається. Єдина перевага совєцького варіанту це історія про собаку Шульца :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719424 вiд 2025-04-17 22:26:12

«Глава МИД РФ Сергей Лавров и госсекретарь США Марк Рубио провели телефонный разговор.»

після зустрічи з нашими, созвонились з кацапами.
таки якісь перемовини йдуть

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719423 вiд 2025-04-17 22:22:48

я помню ще в дитинстві, взнав шо Буратіно то насправді Піноккіо, Колодді і все таке. Ну звісно пішов в бібліотеку, надо ж почитать. Яка ж хуйня виявилась :)
мучив, мучив, так і здав не дочитавши :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719422 вiд 2025-04-17 22:13:44

Манчестер гарний гол забили!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719421 вiд 2025-04-17 22:13:09

Тобто Совок частина історії України і було б дивно, якщо слідів совка усіляких різних в нас не було б.

Подивитися на покоління 20-літніх. Там часто не пойми шо в голові. Чи це совок, чи захід, чи Україна, чи Росія? Часом Х-й просиш з якої планети їх привезли. З планети Білі Найкі мабуть.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719420 вiд 2025-04-17 22:05:53

Le avventure di Pinocchio письменника Carlo Collodi.

В книжці теслю (столяра), який створив собі ляльку-синка з ніжки стола - дрючка сосни - звали Антоніо.

Але реальний творець Буратіни це автор папа Карло Коллоді)).

yagshamash, ти дуже упєрдлівий і нетерпимий до маргінальних речей. Я б заощадив свої емоції і виливав би на більш принципові негаразді в нашому культурному і політичному житті.

А з іншого боку, Україна і її люди це теж частина історії совка, нас, більшість українців, не з планети Марс висадили на територію України у вересні 1991 року :). Ми ж жили в совку і дивилися 1 з двох каналів Совецкого телебачення, де показували легендарний мюзикл совковий про бу-ра-ті-ну!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719419 вiд 2025-04-17 21:57:08

Пінокіо це не з нашого дитинства, ні про шо

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719418 вiд 2025-04-17 21:56:36

На пару днів в Києві.
Тільки що сходив на «Ти романтика в кіно» в Жовтні.
Тобто показали в кіно театральну версію їхнього мюзіклу.

Бля, ну я розумію, що хлопці - не дуже якісні актори, на це можна закрити очі.
Але таку серйозну тему розбавити жартами в стилі 95го кварталу - ну пизда.
Суцільний провал як на мене.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719417 вiд 2025-04-17 21:47:51

Kaizer
№ 1719412
----
дякую, Кaizer Soze :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719416 вiд 2025-04-17 21:46:14

буратіна - смішне слово. Бєсєдін, напр, не піноккіо, він -буратіна.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719415 вiд 2025-04-17 21:44:18

а фраза «пахати як папа Карло» - то теж совок і фу, відповідно? Треба казати якось інакше: пахати як Кайдашева сімʼя?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719414 вiд 2025-04-17 21:19:30

Сам же читав в дитинстві про Буратіно, кіно точно дивився, а стрибаєш)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719413 вiд 2025-04-17 21:11:32

Папа карло, о, люблю читати це прізвисько совяче. Довбаний алєксєй толсой нахабно спиздив сюжет про Піноккіо, бо тоді не було авторських прав. Спиздила сова. А ви все повторюєте: папа карло, папа карло. Я з вас хуїю. Хто це, бля, папакарло? Чому папакарло? Тут є люди молодші за мене. Нахуя ви цей совок йобаний тягнете сюди? Що тут смішно? Правильно написав Вічний: карло-хуярло совяче. Не соромте себе.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.