Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747855 вiд 2026-05-13 22:36:08сійярто не викликало російського посла, натомість російський посол викликав сійярто.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747854 вiд 2026-05-13 20:48:57Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття Угорський прем’єр Петер Мадяр повідомив, що міністерка закордонних справ Аніта Орбан викликала російського посла на зустріч у четвер о 11:30 у зв’язку з атакою дронів на Закарпаття. Варто зазначити, її попередник Петер Сійярто ніколи не викликав російського посла після атак РФ на Закарпаття, що було приводом для критики на його адресу з боку незалежних угорських медіа. Аніта Орбан заявила про «глибоке засудження» російської атаки та повідомила, що ситуацію обговорять на засіданні угорського уряду. -------------------------------- невже крім Орбан прізвищ у угорців інших немає?
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747853 вiд 2026-05-13 20:07:13футболRafa Nadal@RafaelNadalTranslated from SpanishI have read reports that link me to possible candidacies for the presidency of Real Madrid. I would like to clarify that these reports are not true.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747852 вiд 2026-05-13 19:45:37Кінжал полетів у західному напрямку. Хоча ТГ монітор сказав, що відбій загрози по МІГ-31.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747851 вiд 2026-05-13 19:10:492 PEPSI№ 1747848Полісся наразі третє, і, якщо змарнують кінцівку сезону, то може опинитись і четвертим.-------------------Це вже зовсім епічно обісратись треба, щоб 4 очки за 2 гри втратити.Хоча, я не проти :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747850 вiд 2026-05-13 18:47:30А, ще забув про Гереро, який б'є по воротам «на от'єбісь», навіть не можу слова підібрати відповідного :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747849 вiд 2026-05-13 18:44:23Матч не дивився, не було часу. Подивився огляд, почитав он-лайн перебіг та інтерв'ю. Жах звісно. Тренер Колоса визнав, що вихід Бражка, Шапи та Пихи дозволив нам взяти контроль над круглим і звести матч до перемоги. Скоріш за все так і було. Тобто це єдиний варіант підсилення гри? Вихід цих тихоходок замість підстаркуватих Буя та Ярмоли? Пафос пафосно регочить на це :( Захист якій пускає схожі голи по центру вже другий рік, мабуть питання вже не лише до гравців чи Сашо. Скоро і до Костюка з поляком будуть питання.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747848 вiд 2026-05-13 17:54:41молоде Динамо з перемогою! Все лише починається. Так, жах, але ж не жах-жах! :-)) ЛНЗ виповзло знову на 2 місце. Срані лушпайки. Або вже билися б за перше місце, або не заважали б іншим. А то ні туди, ні сюди. Тепер уся надія на Оболонь :-). Полісся наразі третє, і, якщо змарнують кінцівку сезону, то може опинитись і четвертим. ДК дихає у спину.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747847 вiд 2026-05-13 17:28:512 тайм - піздец в степені ужас
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747846 вiд 2026-05-13 17:22:46Зроблені заміни трохи-трохи заспокоїли ззаду, але спереду повна безнадія.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747845 вiд 2026-05-13 17:16:40Гусол схожий на гусака …білого та довгошийого
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747844 вiд 2026-05-13 17:11:58Огундана майстер втрат м'яча …втрачає при кожному свому дотику.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747843 вiд 2026-05-13 16:59:32Ну Костюк хоч реагує замінами
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747842 вiд 2026-05-13 16:56:00а Колос так придавав і навіть з половини поля не випускає :( чудом не забив другий
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747841 вiд 2026-05-13 16:55:01гра ДК в захисті це пиздець
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747840 вiд 2026-05-13 16:44:41щодо підробок. амовив для рутинної заміни масла на Розетці (чорт поплутав) масло Ельф, фільтр Пурфлюкс, повітряний фільтр мотора Валео. І треба розуміти, машина в мене багато років, замовляю те саме багато разів і удже надивився, як то кажуть. Зауважень немає лише Валео. Фільтр – відкрив коробку на Розетці, подивився на колір гумок зворотного клапана – білі, наче воно. Вдома уважний розгляд - відсутність дати випуску на кришці фільтра, Форма кришки на така як у оригіналу, ущільнювальна гумова каблучка - просто рівна чорна гума, як на всіх філтрах, а у Пурфлюкса - фігурна гумка з канавкою і в канавті відлиті бикви якийсь над. І головне - у перфорації внутрішньої обойми видно, що папір укладений не ялинкою. Олія. Зараз будь-яка олія відкривається в два прийоми, відкручуєш зовнішню кришці, чіпляєш пальцем і витягуєш носок, через який добряче заливати без лійки. Той механік крутить кришку, вона відкручується все разом із шкарпеткою, залишається велика горловина каністри, потрібна лійка. Механік здивовано знизує плечима. Треба розуміти, що Розетка зараз - рядовий маркет плейс, жодних гарантій на проданий товар не дається. Відбувається легалізація підробок та контрафакту. Будьте обережні..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747839 вiд 2026-05-13 16:28:09щодо кави. Багато років купую мелений Кава зі Львова, зелена чи червона пачка.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747838 вiд 2026-05-13 15:49:00та шо там дивитись, чистий пеналь
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747837 вiд 2026-05-13 15:34:16sk № 1747836 я беру в зернах, але як раз ті що на фотках - Oro, Lavazza. наче Paulig там не було. Це не прям преміум, але непогані і недешеві середнячки для щоденного споживання.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747836 вiд 2026-05-13 15:09:48Starik№ 1747832раз на пів-року/рік такі новини проходять…я колись працював в одній з контор що у тому числі й каву продавала, то…сегмент - преміальний. якщо завезти просто мішок меленої чи розчинної кави (особливо якщо «купив» дірку на кордоні) - то прибуток десь+- як у наркоділера :)упаковку правильну знайти - наче теж не проблема (не знаю як зараз, але не думаю що щось змінилось) … :)пара іноземних брендів піднімали питання (дірки на митниці), ледь не до парламенту… і натякаючи що якщо так справа піде далі - будуть змушені теж використовувати «посередників» для імпорту сировини. а цехи по пакуванню зробити - це справа пів-року…останній раз коли я про це читав (десь пів-року назад), там світили бренди які підробляються в україні. от я якраз тоді на розетці замовляв розчинну каву якобс у сімейній упаковці. і на диво та «пластикова застібка» (хз як називається) не защьолкувалась… хоча на смак +- я не відчував що щось «палівне» …то подумав що мабуть ту підроблену каву я пью… постачальник був не розетка, і ціна була десь так на 15% дешевша від ціни по якій я купував раніше… (типу акція) :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747835 вiд 2026-05-13 15:00:01Batyj № 1747834 Технолоджия :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747834 вiд 2026-05-13 14:57:22каналом «Прямий» (супутник, кабельне) зараз прямує трансляція судового засідання Єрмаком. Виступає адвокат. Ахуеть можна..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747833 вiд 2026-05-13 14:34:25Starik (Україна, Київ) № 1747832 ---- Якщо є сумніви, треба купляти у Шубіна. До речі, шось він пропав. А щодо підробок, купляю тут на районі пармезан («Італія»), а здається на голівці пармезану випалють спеціальним голковим принтером скільки місяців витримки на ободі. І тут я не бачив ніяких написів. Скоріше за все під видом пармезану продають мені grana padano, який не такий насичений як пармезан, але і коштує менше.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747832 вiд 2026-05-13 14:15:09https://ua.korrespondent.net/ukraine/4878258-v-ukraini-vykryly-skhemu-prodazhu-pidroblenoi-kavy отак, купуй тепер ту каву :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747831 вiд 2026-05-13 14:09:09This image shows a controversial art installation created by Russian artist Ivan Volkov in January 2022. Знову своє кацапське лайно тягне, ще й несвіже.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747830 вiд 2026-05-13 13:19:37ще Італія має мальовничий приморський стадіон у Комо. Маст сі.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747829 вiд 2026-05-13 13:17:34і про «сучасну культуру» Вона сьогодні виглядає ось так. БлеаТь. Бомонд аплодує і несамовито дискутує. Збочені ліваки і прастігоспадє.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747828 вiд 2026-05-13 12:45:41Ротань і Житомир у шоці, «Ми не награли на перемогу». Буткевич зібрав команду за закритими дверима і провів бесіду. Чи вдалося достукатись до гравців - покаже наступний матч. Як на мене, то однією з причин поразки була відсутність ЦЗ Чоботенка і присутність у рамці Бущана. Бущан кіпер вправний, але часто може після 10 сейвів пустити метелика. Хронічно.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747827 вiд 2026-05-13 12:41:12роза бачила бійенале і всяке відбірне лайно 6-)))
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747826 вiд 2026-05-13 12:33:07estadio venezia
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747825 вiд 2026-05-13 12:09:27там же ще хуйлостан «сармат» запустив. хуйло-мєдвєдєв навіть в х написав що «світ став ближчим» …спитав у ші - як насправді те випробування пройшло-----------Західні експерти налаштовані скептично. Головні аргументи:Статистика провалів: До цього були зафіксовані невдалі тести у листопаді 2024-го та у 2025-му. Один із них закінчився вибухом прямо в шахті, що залишило 70-метрову вирву та характерну фіолетову хмару.Корупційний шлейф: Цікаво, що цей «успішний» запуск відбувся лише через тиждень після арешту гендиректора заводу, який виробляє ці самі ракети, за звинуваченням у корупції.Пропагандистська мета: Аналітики ISW зазначають, що цей запуск — це спроба відволікти увагу від невдач на фронті під час весняно-літнього наступу 2026 року та залякати Захід на тлі обговорень про передачу Україні далекобійної зброї.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747824 вiд 2026-05-13 11:58:35Кацапи сьогодні запускають шахеди нонстоп, накопичили за 3 доби. Підараси
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747823 вiд 2026-05-13 11:47:32Vichny № 1747803 ні, про міхалкових-кончаловських нічого не чув вже років 20, а зараз возив для одної нашої української пані заготовку з папьє-маше до Венеції. Був час і натхнення. Та й вікенд. Вийшло непогано. З пані у мене буде продовження. Спільний перфоменс. Назва «Молочні ріки». Про війну.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747822 вiд 2026-05-13 10:09:10поки токаєв на мавзолеях разом з хуйлом… --------- A company linked to Donald Trump's sons has asked the US defence department for an extra $400mn to develop a mine in Kazakhstan, adding to $1.6bn in government support for the project. https://ft.trib.al/E0tDNeT
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747821 вiд 2026-05-13 10:08:12sk№ 1747820«не реклама»https://x.com/Polymarket/status/2054337243569946943?s=20
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747820 вiд 2026-05-13 10:05:15olma № 1747818 взагалі це якийсь «договорнячьок» щось схоже на санкціонованих хуйлостанців, яким дають право в'їхати в штати, але тільки в одне місто, щоб на сессії оон виступити… десь був відос що рубіо в літаку в тому самому найк-костюмі, в якому мадуро був, коли його «викрадали» … нормальна така реклама найку :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747819 вiд 2026-05-13 10:02:36уроки географії ------- Serhii Sternenko @sternenko У Башкортостані палає ЛПДС «Нурліно» — один із найбільших вузлів у системі «Транснєфті». ---------- Назва походить від тюркського чоловічого імені Нурла (або Нурли), яке, своєю чергою, має арабське походження: «Нур» (نور) — означає «світло», «промінь», «сяйво». «Нурлі» — можна перекласти як «світлий», «променистий» або «благодатний». ------------ тут все сходиться… і «благодатний» і «вогонь» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747818 вiд 2026-05-13 09:12:24https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/rubio-virushiv-do-kitayu-obhid-sankciy-knr-cherez-transliteraciyu-50607452.html І таке буває, переставили два патичка в ієрогліфи, і вже цілком інша людина вїжджає в Хіни
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747817 вiд 2026-05-13 04:28:01Чудовищный пожар в центре Москвы на площади 3000 м2 в неком квеструме на территории Измайловского Кремля, не имеющего отношения к тому Кремлю, которому следовало бы гореть в аду. Во время начала пожара в помещении были участники квеста, не поверившие в реальность пожара, но их все равно эвакуировали, есть ли кто-то еще внутри никто не знает. @nevzorovtv
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747816 вiд 2026-05-13 00:29:30…але, на жаль, не той