🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 793.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719332 вiд 2025-04-16 16:07:21

Всій спільноті Обсілфу, велика дяка та пошана, капоніри закрили, переходимо на весну
В кого є можливість, будь ласка

4149 6293 6251 8383

4441114424669867

chin74@ukr. net

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719331 вiд 2025-04-16 16:06:18

Енот, ты - долбоеб и зеленкин пидор. Порох уже 3 (три) года предлагает создать коалиционное првительство. Правительство войны, собранное из профессионалов. И все вместе бороться с кацапьем.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719330 вiд 2025-04-16 15:54:21

Я не думаю що з Порошенко можна щось порішать. Він себе на іконах малює. Не в адекваті.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719329 вiд 2025-04-16 14:48:44

#13173

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719328 вiд 2025-04-16 14:31:08

Voxa (м. Запоріжжя) № 1719323
до речі, там при голосуванні 1 проти, і 1 утримався.
При якому голосуванні 1 утримався? 0 утрималось по «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» 13172

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719327 вiд 2025-04-16 12:29:56

Про вибори зараз і мови нема. Якщо Зеленський скаже що не буде балотуватися це виглядатиме як капітуляція перед вимогами Путіна і трампістів. Цього не можна робити. Не Путіну з Трампом вирішувати хто може і хто не може балотуватися. А от Петру Олексійовичу я би порекомендував закінчити політичну кар'єру. Його політична тушка заважає Україні рухатися вперед. Колись Ющенко прийняв правильне рішення і пішов з політики. Янукович потім ще й Тимошенко посадив. І таким чином стала можливою Революція Гідності. Опозиція змогла об'єднатися. А якби токсичні діячі й далі отруювали все навколо, нічого б не було. Було б як у Грузії, де Саакашвілі багато років робив з себе альтернативу Іванішвілі. Ну так народ голосував за Іванішвілі, лише б не за цього. І тепер Грузія під Москвою лежить.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719326 вiд 2025-04-16 12:29:50

klirik
№ 1719324
-----
Гарно підсумував. Погоджуюся на 100%.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719325 вiд 2025-04-16 12:29:12

лайно у внутрішній политиці це таке, не смертельно, з цим якось можна жить. Гірше шо на фоне головокруженій від успіхів, вони роблять критичні помилки в керуванні державой і в зовнішній політиці. А це може бути катострофічно :(
Основна теза і розрахунок в ОП - «Зеля фартовий, йому пощастить»

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719324 вiд 2025-04-16 12:23:40

Зеля ображений інфантил, і вже не виправиться. І це трагедія для країни. Після 24.02 з Порохом можно було порішать усі спірні питання і на час війни укласти «мирову» угоду.
Але ситуація з Муженко, телемарафон і гіперфіксація на рейтингах показала що він невиліковний довбойоб, і в радниках в нього теж невеликого розуму люди, якщо не гірше. Їм простіше співпрацювати з опзж ніж визнати власні помилки. Тож це лайно у внутрішній политиці з нами надовго

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719323 вiд 2025-04-16 12:20:16

до речі, там при голосуванні 1 проти, і 1 утримався.
проти - понятно
а утримався від Слугі народа :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719322 вiд 2025-04-16 11:57:15

Я вже давно казав, що вихід тут один, 1) Зе хай скаже, він не балотуватиметься в прези 2) Зе примирення з опозицією в ВР і знищення рештків ОПЗЖ і проросійської хуйти) 3) Зе може розкрутити іншого свого кандидата і іншу партію на наступних виборах.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719321 вiд 2025-04-16 11:54:13

olma
№ 1719320 вiд 2025-04-16 11:47:22

Зараз аргументують чому перший почав Порошенко, з екскурсом аж до того моменту, коли він свого брата вбив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719320 вiд 2025-04-16 11:47:22

Enot
№ 1719317
----
То мабуть така політична боротьба йде, спроба атветки. Офіс Зе переслідує Пороха, намагається його записати в корупціонери, олігархи і мабуть поміряли рейтинги і Порох представляє небезпеку для другого терміну Зе.

На це все гидко дивитися, але Офіс якби перший почав, там треба шукати першопричину цього гімна.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719319 вiд 2025-04-16 11:39:21

VVV
№ 1719316
ну да, але забить то можуть і без Карло
зірок в атаці хватає, хтось та вистрелить

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719318 вiд 2025-04-16 11:38:00

Dave Chappelle: Stop giving us Chinese jobs, I want to wear Nikes … not make them!



Комік Дейв Шаппель: Припиніть давати нам роботу Китайців, Я хочу носити Найкі а не робити їх :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719317 вiд 2025-04-16 11:34:47

Порошенківський підор Гончаренко проголосував проти продовження мобілізації та військового стану. Це він так за права військових, виявляється, бореться.
Популізм під час війни це смерть.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719316 вiд 2025-04-16 11:33:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1719307
не факт. там, схоже, до папи Карло паскудне ставлення в колективі. подивимось.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719315 вiд 2025-04-16 11:28:42

В Штатах зараз, писали, десь 4 відсотки безробіття. Величезні галузі - наприклад сільське чи лісове господарство, будівництво залежать від дешевих робочих рук мігрантів. Зараз мігрантів висилають і репресують, тобто дешевої робочої сили не буде. Питання, яким чином Трамп збирається проводити реіндустріалізацію? Будь-яка індустріалізація потребує великої кількості робочої сили. Де американці її візьмуть?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719314 вiд 2025-04-16 11:28:23

Як один поляк шуткував, Штати це найбільша країна третього світу. (Це він звісно про фентаніл і цю наркоманІю, про злочинність казав), але шось в цьому є :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719313 вiд 2025-04-16 11:28:22

Enot
№ 1719310
а там так глибоко нікому думать.
Типа я вам виробництво «повернув», а ви думайте де взять робочі руки :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719312 вiд 2025-04-16 11:26:35

olma
№ 1719311
ну так проблема ж в тому шо вони не зможуть повернути виробництво в Штати.
Ну або зможуть, але це буде за аналогією «4 світова війна буде кам'яною сокирою»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719311 вiд 2025-04-16 11:20:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1719306
---
Торговий дисбаланс не є проблемою номер один для США. Трамп вважає, що через цей дисбаланс всі наживаються на американцях. А це не так, бо світова економіка це якби велике США, і економіка Китая це, вважай свого роду як частина економіки США. і почнеш там різати і боліти буде у тебе в першу чергу.

Але проблема величезна є, тому що штати не можуть наповнити бюджет, бо в них нема заводів і фабрик, які самі платять податки, як і платять податки їхні робітникі. Як платимо їх ми, і платять в Європі. У штатах нема ПДВ.

Отже структура економіки всередині США дуже погана, деіндустріалізація, величезний борг внутрішній і дефіцит бюджета, це погано. ТОму треба повертати виробництво в США, а скоріше створювати нове виробництво в США, в тому числі, щоб місцеві робітники і місцеві виробничі підприємства платили податки, і наповнювали держбуджет.

Демократи вважали, що треба накинути податків на великі мегабагаті корпорації. А республіканці проти всяких податків. Трамп думає, що тарифами митними він наповнить бюджет США і скоротить дехфіцит. Тарифи, можливо, і треба робити, але акуратненько, тихенько, планомірно, індивідуально, щоб економіка ланцюжки доставки перебудовувалася поступово структурно. і появлялися ці заводи і фабрики.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719310 вiд 2025-04-16 11:16:10

Трампони одночасно роблять взаємовиключні речі - намагаються повернути промислове виробництво в США і борються з мігрантами. Одночасно можна робити щось одне. Тому що на виробництві потрібні робочі руки. А де їх візьме Трамп?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719309 вiд 2025-04-16 10:48:17

что тако авторский надзор? ПРимер - делали реконструкцию ап Краснодар-Пашковская. Строитеольство КДП, удлинение ВПП и сопутствующие мелочи.
ПРилетел, посмодил по стройке КДП, пока кладка 2 этажа, кирпич, все вроде похоже на проект. Вышшел на полосу - непонятноСо старой на новый бетон както ногу высоко задирать надо.. Промолчал, но через неделю возвращаюсь с геодезистом - пробей отметки.. Более, чем на 20 см выше проктных. Пишу в журнале Авторского надзора - вырубить армированного бетона участок 500 м длиной, 60 м шириной.. Уложить повторно с использованием новой арматуры. Перед укладкой бетона вызвать представители проектной организации для подписания актов скрытых работ. Развернулся и улетел в Геленджик до пятницы..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719308 вiд 2025-04-16 10:32:55

Как я тут уже писал, «болгарские» реакторы по неизвестной причине не укомплектованы парогенераторами. Это мне говорили несколько бывших сотрудников ЧАЭС, оперативный состав, с кем работал ранее. Толи денег сразу не было у болгар, толи не решили, у кого те парогенераторы заказывать, у кацапов или на Шкоде.. Высказывали токже подозрение, что кацапы парили болгарам реакторы по бросовой цене, чтобы привязать привительство надолго, а потом отбить цену на тех же парогенераторах, турбинах и прочей комплектовке..
Ну а наш проектный институт давно имеет лицензии МАГАТЕ на все работы по проектированию, авторскому надзору, мастермонтажу и общему надзору по всем станциям в Украине..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719307 вiд 2025-04-16 10:30:30

VVV
№ 1719304
забьют 4 та і все.
шо їм, в перше

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719306 вiд 2025-04-16 10:24:42

olma
№ 1719303
так торговий дисбаланс не вирішиш. Проблема ж в том, шо Штати ширпотреба не виробляють і навіть якшо почнуть він буде не конкурентний.
Не с того боку зайшли.
Та і взагалі, намагання повернути країну постіндустіальної епохи в індустріальну, таке собі заннятя. Не для ідіотів навколо Трампа.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719305 вiд 2025-04-16 10:13:58

olma
№ 1719303
воно-то (начеб-то) так…
якщо трамп валить економіку штатів, то тим всім «діп-стейтам», сенаторам, конгресменам й іншим, мабуть не дуже повинно подобатись «йти на дно»
питання чому вони всі мовчать?
чи ще є варіанти коли напрямок «економіки в повну жопу» можна вирулити? біржі стабілізувались, всі вичікують
біржові індекси - гарний показник. люди «тримають» свій капітал в акціях компаній. якщо вірять що в майбутньому акції будуть зростати… якщо віри намає - то будуть перекладати гроші у щось інше (або просто кеш, в інших валютах, якщо віри в бакс не буде) …
куди воно вирулить… вже й економіку аналізувати, це все рівно що аналізувати генератор випадкових рішень трампа…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719304 вiд 2025-04-16 09:59:17

ProstoVlizPobalakaty
№ 1719302
особливо з таким відверто проблемним захистом, як у Реалу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719303 вiд 2025-04-16 09:47:32

Цікавий аналіз (від фахівця) що відбувається з економікою США у зв'язку з тарифною політикою Трампа.

Andriy Maslo

https://www.facebook.com/share/p/1BSRkbFETw/

Коротко, Трамп бездумними рішеннями може завалити американську і світову економіку і криза може бути на рівні Великої Депресії.
Самі ідеї змін в торгівельній і виробничій політиці США правильні. Треба було вирулювати потихеньку, поступово піднімати тарифи на певні види товарів, податки теж підняти для корпорацій найбагатших, провести скорочення держслужбовців у адекватний спосіб, але тут ж Трамп прийшов,
він як цар Мідас навпаки, все до чого не торкнеться, перетворюється на лайно.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719302 вiд 2025-04-16 09:47:24

sk (здалеку…)
№ 1719301 вiд 2025-04-16 09:41:00

Забити три м'ячі вдома не проблема, як вчора довели Боруссія та Вілла, проблема не пропустити при цьому.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719301 вiд 2025-04-16 09:41:00

про футбол
дивлячись які інтриги були у вчорашніх матчах, «стрьомно» стає за 3-0 арса :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719300 вiд 2025-04-16 08:40:26

Черговий охуєнчик від команди Трампа :-))

Роберт Кеннеди-младший объяснил масштабные сокращения в сфере здравоохранения недоказанностью существования смертельных болезней. По его словам, «умирают от пули, от страха, от силы и от себя»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719299 вiд 2025-04-16 00:46:59

Ну хз, я краще побажатиму футбольного щастя білим англійським работягам, ніж якимось блядь бородатим чуркам. Якісь чеченці сука.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719298 вiд 2025-04-16 00:45:22

Рандомні їбальники фанів ПСЖ:

psg
картинка отзывы

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719297 вiд 2025-04-16 00:44:59

Рандомні їбальники фанів Вілли:

ast

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719296 вiд 2025-04-16 00:43:01

VVV
№ 1719292

Ну хуй знає. Навряд чи у нього аж такі приємні спогади від кацапні, враховуючи оце все:

Полузащитник «Спартака» Эйден Макгиди спустя несколько лет так вспоминал об увольнении Эмери:

Его уволили прямо в раздевалке. Глава клуба после поражения от «Динамо» в ноябре 2012-го зашёл к нам и сказал тренеру: «Унаи, всё кончено». Испанец ответил, что ему уже всё равно. Я просто не мог поверить, что сейчас уволили тренера, но парни в ответ на моё недоумение кивали головами


Так що просто дипломатично пиздів, коли кацапи дойобувались із питаннями «а насколька сільно вам панравілось у нас в расіі? А хотітє вєрнуться назад? Ностальгіруєтє?» та іншу їхню слащаву приторню блевотну хуйню. Не всі ж мають яйця, як старий алкаш Депард'є, щоб прямо сказати - «якщо я колись засумую за росією, то завжди можу місяць пожити у своєму сараї» ггг

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719295 вiд 2025-04-16 00:20:43

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1719293

Що саме ти розжовував три рази, я геть не помітив. Якщо чесно, здалося, що ти жуєш лише соплі. Не знаю, чи це навмисно, чи, може, лише так склалося у складному безжувачечному совіцькому житті.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719294 вiд 2025-04-16 00:09:29

sk (chromebook acer 14)
№ 1719287
я чесно кажучи чекав шо Борусія зрівняє на доданих. Якось все на розслабоні у Барси було.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1719293 вiд 2025-04-16 00:06:32

yagshamash,
ти або дійсно такий, або вміло прикидаєшся …
вибач, мені з такими, кому треба все по три разі розжовувати і повторювати не цікаво.
не утруждайся.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.