🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 81.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747815 вiд 2026-05-13 00:26:58

Пишуть, у маскві палає кремль



Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747814 вiд 2026-05-12 23:42:20

Чудово: &)
Полмиллиона человек заплатили $59 млн за «золотой телефон Трампа» и остались ни с чем.

Почти год назад Трамп анонсировал собственный смартфон, но устройства до сих пор никому не отправили, а дата релиза исчезла с сайта.

Теперь в условиях Trump Mobile прямо указано, что депозит вообще не гарантирует выпуск и доставку телефона.

А ловко ты скамишь.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747813 вiд 2026-05-12 23:18:19

2 Vichny
№ 1747805
А шо, власник Полісся перестав бути твоїм улюбленцем?!:0

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747812 вiд 2026-05-12 23:10:39

причому яких податків? Аль Капоне мав легальний бізнес - мережу вуличних пралень. Та у прямому та переносному сенсі відмивалися доходи з нелегального бізнесу, торгівлі алкоголем. Так ось податки з пралень перевищували реальні податки з доходів від прань.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747811 вiд 2026-05-12 22:47:55

ironbelly (LMW28IF)
№ 1747810
----
Так, цікаво і має свій естетику класики ДП. Оці змагання синтезатора-органа і гітари. Хоча в цій композиції сильно забиває орган Дона Ейрі.
Нормально зроблено. Може буть як для 80 літніх старперів.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747810 вiд 2026-05-12 22:24:33

Ну добре, до Євробачення тут не доросли. Так хоч це прокоментуйте ;)
&list=RDSoSr0sStFaE&start_radio=1

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747809 вiд 2026-05-12 22:22:08

Отже, що в нас відбувається в плані руху команд між лігами?

Прощаємося з Полтавою та Олександрією. Полтавське непорозуміння не шкода - шкода було Ворсклу. А ось Олександрія завжди була дуже позитивною командою.

Повертаються старі фірми, Буковина та Чорноморець. І це є гуд.

Якщо плей-офф буде саме між тими командами, які «стоять» на нього зараз, я б хотів, щоб нарешті відбувся урочистий похорон папіросного Руху, і нехай його замінить в УПЛ Агробізнес. А ось Кудрівку шкода - я б хотів, щоб вони вижили, а Лівий Берег пішов кудись… наліво. Не треба плодити в лізі надмірну кількість київських команд. Тут не Лондон :)

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747808 вiд 2026-05-12 22:20:26

А чому ніхто півфінал Євробачення не дивиться?

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747807 вiд 2026-05-12 22:09:10

Vichny
№ 1747750 вiд 2026-05-11 23:29:47

Аль Капоне за несплату податків посадили. Тож поки так.

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747806 вiд 2026-05-12 22:04:06

з приводу йєрмака подумалось…
він же «в рамках» керування країною, образив купу людей… когось, можливо, навіть справедливо, але ж зараз пох…
всі кого дійсно образив, чи комусь здалось що образив, чи просто хтось побачив що хтось впав і всі його б'ють ногами…
прямо черга вистроїлась побити ногами, чи гівно на вентилятор накинути…
як у тому мульті про вовка і собаку: а пам'ятаєш як ти мене ганяв? що, робота така була? ага… розумію… :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747805 вiд 2026-05-12 22:00:12

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1747802 вiд 2026-05-12 21:13:21

2 klirik
№ 17477392 Batyj
№ 1747794
суддя зробив усе, що міг. Один пенальті на 8 доданій хвилині чого вартий. І він не винен, що житомерські рахіти не вміють реалізувати..
--------------------------
Може то улюбленець Вічного :) трохи очками торганув?

От тепер, Пепсі, молись на Оболонь, як ворона на сир!

-------------------------
Шо це блять за маячня при згадці мого ніка?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747804 вiд 2026-05-12 21:59:22

yagshamash
№ 1747799 вiд 2026-05-12 20:43:52

Ще бракувало помічати якусь мєндєль-хуєндєль. Хто її мав би десь помічати і нахуя?

Vichny,
Щодо того, що і як може Росалія. Життя не обмежується важким роком і пацанським рапом. Циміс у розмаїтті музики. Тому не варто зашорюватися. Треба відкривати певні виднокола.
--------------------
Так я ж про то і пишу. Я за розмаїття і за виднокола.
Тому нехай трохи розмаїття внесе і заспіває нарешті ґраулінгом, як Анжела Ґоссоу, наприклад.
Ото буде екзистенція.
А то блять джаз-хуяз, чи що там у неї.
Реп іде нахуй, незнаю чому ти його тут приплів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747803 вiд 2026-05-12 21:56:37

PEPSI (Merkury)
№ 1747763 вiд 2026-05-12 02:00:59

Vichny
№ 1747762
Все просто. Років мабуть 20 тому родина Міхалкових-Кончаловських, яка давно мешкає у Італії, замовила у німеччині тачку, яку треба було перегнати з Штутгарту до італії.
Я був студент і мені треба були гроші. Замовлення чисто випадково потрапило тоді до мого житомирського земляка з Штутгарту, автогендлера, і вперед. Довірили, короче.

----------------
І шо зараз? Аті міхалкови-кончановські тобі кожного року дарують аусвайси і дозволяють жити у флігели свого маєтку в тиждень коли проходить то хуєналлє? Ну і ти кажеш їм «спасіба» звісно ж і кланяєшся?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747802 вiд 2026-05-12 21:13:21

2 klirik
№ 17477392 Batyj
№ 1747794
суддя зробив усе, що міг. Один пенальті на 8 доданій хвилині чого вартий. І він не винен, що житомерські рахіти не вміють реалізувати..
--------------------------
Може то улюбленець Вічного :) трохи очками торганув?

От тепер, Пепсі, молись на Оболонь, як ворона на сир!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747801 вiд 2026-05-12 21:08:12

2 yagshamash
№ 1747799

Щодо того, що і як може Росалія. Життя не обмежується важким роком і пацанським рапом. Циміс у розмаїтті музики. Тому не варто зашорюватися. Треба відкривати певні виднокола.


100%

Життя воно стрімко пролітає. і тут є той цимус, що ти можеш відкривати для себе щось нове. що тебе трохи збиває з пантелику - а чого ж я цього раніше не помічав? це ж гарно, чорт забирай.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747800 вiд 2026-05-12 20:50:49

2 sk
№ 1747738
Не так сидиш, не так свистиш (с)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747799 вiд 2026-05-12 20:43:52

Ще бракувало помічати якусь мєндєль-хуєндєль. Хто її мав би десь помічати і нахуя?

Vichny,
Щодо того, що і як може Росалія. Життя не обмежується важким роком і пацанським рапом. Циміс у розмаїтті музики. Тому не варто зашорюватися. Треба відкривати певні виднокола.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747798 вiд 2026-05-12 20:36:52

гран рекомендсьйон епіцентр- полісся. ай ем со соррі



chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747797 вiд 2026-05-12 18:52:00

Хлопці та дівчата
Є трохи потреби, завал з замовленнями, пішла зелень і всім треба
В кого є можливість, будь ласка

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747796 вiд 2026-05-12 18:34:28

можно тіки собі уявить шо було б, якби такий пеналь дали в ворота Полісся …

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747795 вiд 2026-05-12 18:22:11

Рахіти. Так можна і срібло просрати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747794 вiд 2026-05-12 17:46:59

суддя зробив усе, що міг. Один пенальті на 8 доданій хвилині чого вартий. І він не винен, що житомерські рахіти не вміють реалізувати..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747793 вiд 2026-05-12 17:44:31

Чемпіонат України

28 тур

«Епіцентр» - «Полісся» 3:2

Голи: Сіфуентес, 49, 89 (пен.), Танчик, 54 - Коч, 59 (аг), Назаренко, 64

Нереалізований пенальті: Сарапій, 90+8 («Полісся»)

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747792 вiд 2026-05-12 17:09:47

PEPSI (Merkury)
№ 1747760
супер

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747791 вiд 2026-05-12 17:01:14

вже 2-2

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747790 вiд 2026-05-12 16:57:18

нова татуха забарного


PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747789 вiд 2026-05-12 16:49:01

Epizentr - polissya 2:0

Які дива може творити боротьба за виживання

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747788 вiд 2026-05-12 16:43:09

везе нашим «оглядачам». ледь не кожен день а-хуй-єні новини…
зараз пішла тема єрмака…
а от фурса згадав що був же таий шефір. і скоріш за все він був головним організатором який ті всі схеми придумував…
просто після замаху якось він відійшов у тінь і «попросив» марати свої руки об «брудні долари» єрмака з міндічем і ко…
і зараз про нього взагалі нічого…
баканову теж «повезло». рано його «збили». точніше засцяв… а попрацював би на топ-посаді 2-3 роки - теж би зараз фігурував (я так думаю) …
хоча по ньому «розстріл» плаче. давно не чутно…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747787 вiд 2026-05-12 15:58:40

Хороша зустріч із CEO Palantir Technologies Алексом Карпом. Крок за кроком розвиваємо співробітництво з американським оборонним сектором. Palantir – компанія глобальна, відома, потенціал високий, і точно є сфери, де можемо бути корисними одне одному, зміцнити захист України, Америки та наших партнерів. Обговорили напрями технологічного розвитку як у контексті бойових дій, так і цивільних потреб. Домовилися, що наші команди будуть на зв’язку.

Цікаво

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747786 вiд 2026-05-12 15:23:31

теніс
і ніка далі виходить на путінцеву. яка +- на грунті грає краще ніж на інших покриттях
виявляється дві 125ки паралельно йдуть. подрєз і старо в парижі. ястремська в пармі… Ну +-, даяна повинна вигравати, старо - йти до фіналу, хоча там склад непоганий, включаючи медісон кіз, путінцеву іт. п…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747785 вiд 2026-05-12 14:44:51

теніс
так. ніка подрєз повинна впевненості набратись. перемога над володаркою юс-оупен - крута тема. тим більше що виграла у неї 2й раз за місяць…
в париж на 125ку ще заявилась ястремська і стародубцева. теж правильно. потрібно ігрову форму підтримувати, набратись впевненості перед рг…
вчора трохи глянув іга - осака… хоч осака ніколи не любила грати на грунті, вона зараз в гарній формі… іга її просто знищила
контекст ситуації такий що зараз осаку тренує тренер іги, який зробив ігу першим номером в рейтингу. А Ігу останні 2 роки тренував тренер, який мав багато успіху з Осакою (два слеми і т. п…)
Іга буквально пару міс назад «вигнала» його, тому що толку було «нуль» і зараз тренується з тренером що все житя був в команді Рафи Надаля…
потрібно ще пару ігр іги глянути. з такою грою іга - основний претендент на рг
прикол ситуації у тому що:
рим - по кондиціям дуже схожий на рг…переможці риму завжди погано виступали на рг (можна згадати еліну, яка 2 роки підряд вигравала рим, і вилітала на рг на ранніх стадіях) але 7 наших в основній сітці рг, сподіваюсь що і ніка подрєз через квали проб'ється. чергові рекорди по к-ті наших основі слему

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747784 вiд 2026-05-12 14:27:49

Теніс
Подрез знайшла собі першу «клієнтку» - вдруге за місяць виграла у Слоан Стівенс, яка, звичайно, вже на спаді, але була третьою ракеткою світу.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747783 вiд 2026-05-12 11:52:32

ядєрка
трамп летить до сі, «миритись», але нафта «дивлячись» на отетоотвсе полізла до 110
------------
гарний десант з собою трамп бере: маск-кук, фінансисти блек-року/голдман, командир каргіл…
про що вони там домовлятись будуть? :)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747782 вiд 2026-05-12 10:19:08

і от тепер інтріга, чи введуть проти Мендель санкції :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747781 вiд 2026-05-12 10:18:38

2 sk
№ 1747769
Пряма мова Сибіги:   «Нам, імовірно, потрібна нова роль Європи в наших мирних зусиллях. Можливо, ми могли б спробувати врегулювати це питання або досягти так званого аеропортового перемир'я. Можливо, якби наші європейські союзники створили платформу або, скажімо, спеціальну групу, ми могли б обговорити це».
---------
я щось не зрозумів «глибину» думки сибіги…
ми живемо без аеропортів 5й рік… то якщо ми домовимось про відкриття аеропортів з хуйлостаном, це буде як подачка з їх сторони…
якщо у нас з'являються можливості кошмарити хуйло-аеропорти - то це прекрасно.
нехай хуйлостанці, для польоту «на турцію», їдуть поїздом на урал і звідти летять…


Це свого роду закамуфльована пропозиція встановлення перемирія. Відмова від дипстрайків з нашої і російської сторони. якщо цивільні літаки літатимуть, то ракетні і дальні дронові атаки треба припиняти, і відключати ППО.

нормально. це хороший захід, тільки треба щоб він доходив до відповідних людей в рашкостані.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747780 вiд 2026-05-12 10:14:27

там ще цікаве пройшло в плівкам Мінідча.
Галущенко каже як Зеленский кличе до себе чиновників:
«Сюда, ссука!»
я можу уявити яка там робоча атмосфера в ОПі, то і не дивно шо після, кожен звільнений лайнеца підкидає :)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747779 вiд 2026-05-12 10:06:35

Мендель зе-команду вже давно обкладає. Дивно шо помітили тіки зараз

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747778 вiд 2026-05-12 09:43:20

Новин про можливу депортацію мєндєль не бачу, але якщо справді така загроза для неї є, то обісрати колишнього шефа - це був вірний крок, щоб запобігти висилці в Україну.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747777 вiд 2026-05-12 09:42:08

В 22 році був такий жарт.

- «Як перекладається кацапське слово» ослаблять "?

-Юлія Мендель.

Супермаркет був для клоуна, на касі розплачуємось ми всі.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747776 вiд 2026-05-12 09:26:36

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1747773
точно. про прильот вітькова не подумав
але, це ж у контексті сказано
типу, європа, ви тільки щьоки надуваєте, з вами ніхто переговорів не веде (дякуємо що бабло даєте)
то давайте вам зробимо «пісочницю». щоб ви теж могли про щось домовлятись, наприклад по аеропортам…
але… тут пригадується «три мушкетери». для графа де-ла-фер це сильно «мало», для атоса - забагато…
єс повинна або ставати суб'єктною у нашій війні. або тихенько «подавати патрони» і чекати на вікно можливостей…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.