LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747815 вiд 2026-05-13 00:26:58Пишуть, у маскві палає кремль
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747814 вiд 2026-05-12 23:42:20Чудово: &) Полмиллиона человек заплатили $59 млн за «золотой телефон Трампа» и остались ни с чем. Почти год назад Трамп анонсировал собственный смартфон, но устройства до сих пор никому не отправили, а дата релиза исчезла с сайта. Теперь в условиях Trump Mobile прямо указано, что депозит вообще не гарантирует выпуск и доставку телефона. А ловко ты скамишь.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747813 вiд 2026-05-12 23:18:192 Vichny№ 1747805А шо, власник Полісся перестав бути твоїм улюбленцем?!:0
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747812 вiд 2026-05-12 23:10:39 причому яких податків? Аль Капоне мав легальний бізнес - мережу вуличних пралень. Та у прямому та переносному сенсі відмивалися доходи з нелегального бізнесу, торгівлі алкоголем. Так ось податки з пралень перевищували реальні податки з доходів від прань.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747811 вiд 2026-05-12 22:47:55ironbelly (LMW28IF) № 1747810 ---- Так, цікаво і має свій естетику класики ДП. Оці змагання синтезатора-органа і гітари. Хоча в цій композиції сильно забиває орган Дона Ейрі. Нормально зроблено. Може буть як для 80 літніх старперів.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747810 вiд 2026-05-12 22:24:33Ну добре, до Євробачення тут не доросли. Так хоч це прокоментуйте ;) &list=RDSoSr0sStFaE&start_radio=1
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747809 вiд 2026-05-12 22:22:08Отже, що в нас відбувається в плані руху команд між лігами?Прощаємося з Полтавою та Олександрією. Полтавське непорозуміння не шкода - шкода було Ворсклу. А ось Олександрія завжди була дуже позитивною командою.Повертаються старі фірми, Буковина та Чорноморець. І це є гуд.Якщо плей-офф буде саме між тими командами, які «стоять» на нього зараз, я б хотів, щоб нарешті відбувся урочистий похорон папіросного Руху, і нехай його замінить в УПЛ Агробізнес. А ось Кудрівку шкода - я б хотів, щоб вони вижили, а Лівий Берег пішов кудись… наліво. Не треба плодити в лізі надмірну кількість київських команд. Тут не Лондон :)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747808 вiд 2026-05-12 22:20:26А чому ніхто півфінал Євробачення не дивиться?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747807 вiд 2026-05-12 22:09:10Vichny № 1747750 вiд 2026-05-11 23:29:47 Аль Капоне за несплату податків посадили. Тож поки так.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747806 вiд 2026-05-12 22:04:06з приводу йєрмака подумалось…він же «в рамках» керування країною, образив купу людей… когось, можливо, навіть справедливо, але ж зараз пох…всі кого дійсно образив, чи комусь здалось що образив, чи просто хтось побачив що хтось впав і всі його б'ють ногами…прямо черга вистроїлась побити ногами, чи гівно на вентилятор накинути…як у тому мульті про вовка і собаку: а пам'ятаєш як ти мене ганяв? що, робота така була? ага… розумію… :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747805 вiд 2026-05-12 22:00:12m1919(Київ - чемпіон!) № 1747802 вiд 2026-05-12 21:13:21 2 klirik № 17477392 Batyj № 1747794 суддя зробив усе, що міг. Один пенальті на 8 доданій хвилині чого вартий. І він не винен, що житомерські рахіти не вміють реалізувати.. -------------------------- Може то улюбленець Вічного :) трохи очками торганув? От тепер, Пепсі, молись на Оболонь, як ворона на сир! ------------------------- Шо це блять за маячня при згадці мого ніка?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747804 вiд 2026-05-12 21:59:22yagshamash № 1747799 вiд 2026-05-12 20:43:52 Ще бракувало помічати якусь мєндєль-хуєндєль. Хто її мав би десь помічати і нахуя? Vichny, Щодо того, що і як може Росалія. Життя не обмежується важким роком і пацанським рапом. Циміс у розмаїтті музики. Тому не варто зашорюватися. Треба відкривати певні виднокола. -------------------- Так я ж про то і пишу. Я за розмаїття і за виднокола. Тому нехай трохи розмаїття внесе і заспіває нарешті ґраулінгом, як Анжела Ґоссоу, наприклад. Ото буде екзистенція. А то блять джаз-хуяз, чи що там у неї. Реп іде нахуй, незнаю чому ти його тут приплів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747803 вiд 2026-05-12 21:56:37PEPSI (Merkury) № 1747763 вiд 2026-05-12 02:00:59 Vichny № 1747762 Все просто. Років мабуть 20 тому родина Міхалкових-Кончаловських, яка давно мешкає у Італії, замовила у німеччині тачку, яку треба було перегнати з Штутгарту до італії. Я був студент і мені треба були гроші. Замовлення чисто випадково потрапило тоді до мого житомирського земляка з Штутгарту, автогендлера, і вперед. Довірили, короче. ---------------- І шо зараз? Аті міхалкови-кончановські тобі кожного року дарують аусвайси і дозволяють жити у флігели свого маєтку в тиждень коли проходить то хуєналлє? Ну і ти кажеш їм «спасіба» звісно ж і кланяєшся?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747802 вiд 2026-05-12 21:13:212 klirik№ 17477392 Batyj№ 1747794суддя зробив усе, що міг. Один пенальті на 8 доданій хвилині чого вартий. І він не винен, що житомерські рахіти не вміють реалізувати..--------------------------Може то улюбленець Вічного :) трохи очками торганув?От тепер, Пепсі, молись на Оболонь, як ворона на сир!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747801 вiд 2026-05-12 21:08:122 yagshamash№ 1747799Щодо того, що і як може Росалія. Життя не обмежується важким роком і пацанським рапом. Циміс у розмаїтті музики. Тому не варто зашорюватися. Треба відкривати певні виднокола. 100% Життя воно стрімко пролітає. і тут є той цимус, що ти можеш відкривати для себе щось нове. що тебе трохи збиває з пантелику - а чого ж я цього раніше не помічав? це ж гарно, чорт забирай.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747800 вiд 2026-05-12 20:50:492 sk№ 1747738Не так сидиш, не так свистиш (с)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747799 вiд 2026-05-12 20:43:52Ще бракувало помічати якусь мєндєль-хуєндєль. Хто її мав би десь помічати і нахуя? Vichny, Щодо того, що і як може Росалія. Життя не обмежується важким роком і пацанським рапом. Циміс у розмаїтті музики. Тому не варто зашорюватися. Треба відкривати певні виднокола.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747798 вiд 2026-05-12 20:36:52гран рекомендсьйон епіцентр- полісся. ай ем со соррі
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747797 вiд 2026-05-12 18:52:00 Хлопці та дівчата Є трохи потреби, завал з замовленнями, пішла зелень і всім треба В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747796 вiд 2026-05-12 18:34:28можно тіки собі уявить шо було б, якби такий пеналь дали в ворота Полісся …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747795 вiд 2026-05-12 18:22:11Рахіти. Так можна і срібло просрати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747794 вiд 2026-05-12 17:46:59суддя зробив усе, що міг. Один пенальті на 8 доданій хвилині чого вартий. І він не винен, що житомерські рахіти не вміють реалізувати..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747793 вiд 2026-05-12 17:44:31Чемпіонат України 28 тур «Епіцентр» - «Полісся» 3:2 Голи: Сіфуентес, 49, 89 (пен.), Танчик, 54 - Коч, 59 (аг), Назаренко, 64 Нереалізований пенальті: Сарапій, 90+8 («Полісся»)
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747792 вiд 2026-05-12 17:09:47PEPSI (Merkury) № 1747760 супер
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747791 вiд 2026-05-12 17:01:14вже 2-2
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747790 вiд 2026-05-12 16:57:18нова татуха забарного
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747789 вiд 2026-05-12 16:49:01Epizentr - polissya 2:0 Які дива може творити боротьба за виживання
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747788 вiд 2026-05-12 16:43:09везе нашим «оглядачам». ледь не кожен день а-хуй-єні новини…зараз пішла тема єрмака…а от фурса згадав що був же таий шефір. і скоріш за все він був головним організатором який ті всі схеми придумував…просто після замаху якось він відійшов у тінь і «попросив» марати свої руки об «брудні долари» єрмака з міндічем і ко…і зараз про нього взагалі нічого…баканову теж «повезло». рано його «збили». точніше засцяв… а попрацював би на топ-посаді 2-3 роки - теж би зараз фігурував (я так думаю) …хоча по ньому «розстріл» плаче. давно не чутно…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747787 вiд 2026-05-12 15:58:40Хороша зустріч із CEO Palantir Technologies Алексом Карпом. Крок за кроком розвиваємо співробітництво з американським оборонним сектором. Palantir – компанія глобальна, відома, потенціал високий, і точно є сфери, де можемо бути корисними одне одному, зміцнити захист України, Америки та наших партнерів. Обговорили напрями технологічного розвитку як у контексті бойових дій, так і цивільних потреб. Домовилися, що наші команди будуть на зв’язку. … Цікаво
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747786 вiд 2026-05-12 15:23:31тенісі ніка далі виходить на путінцеву. яка +- на грунті грає краще ніж на інших покриттяхвиявляється дві 125ки паралельно йдуть. подрєз і старо в парижі. ястремська в пармі… Ну +-, даяна повинна вигравати, старо - йти до фіналу, хоча там склад непоганий, включаючи медісон кіз, путінцеву іт. п…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747785 вiд 2026-05-12 14:44:51теністак. ніка подрєз повинна впевненості набратись. перемога над володаркою юс-оупен - крута тема. тим більше що виграла у неї 2й раз за місяць…в париж на 125ку ще заявилась ястремська і стародубцева. теж правильно. потрібно ігрову форму підтримувати, набратись впевненості перед рг…вчора трохи глянув іга - осака… хоч осака ніколи не любила грати на грунті, вона зараз в гарній формі… іга її просто знищилаконтекст ситуації такий що зараз осаку тренує тренер іги, який зробив ігу першим номером в рейтингу. А Ігу останні 2 роки тренував тренер, який мав багато успіху з Осакою (два слеми і т. п…)Іга буквально пару міс назад «вигнала» його, тому що толку було «нуль» і зараз тренується з тренером що все житя був в команді Рафи Надаля…потрібно ще пару ігр іги глянути. з такою грою іга - основний претендент на ргприкол ситуації у тому що:рим - по кондиціям дуже схожий на рг…переможці риму завжди погано виступали на рг (можна згадати еліну, яка 2 роки підряд вигравала рим, і вилітала на рг на ранніх стадіях) але 7 наших в основній сітці рг, сподіваюсь що і ніка подрєз через квали проб'ється. чергові рекорди по к-ті наших основі слему
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747784 вiд 2026-05-12 14:27:49Теніс Подрез знайшла собі першу «клієнтку» - вдруге за місяць виграла у Слоан Стівенс, яка, звичайно, вже на спаді, але була третьою ракеткою світу.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747783 вiд 2026-05-12 11:52:32ядєркатрамп летить до сі, «миритись», але нафта «дивлячись» на отетоотвсе полізла до 110------------гарний десант з собою трамп бере: маск-кук, фінансисти блек-року/голдман, командир каргіл…про що вони там домовлятись будуть? :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747782 вiд 2026-05-12 10:19:08і от тепер інтріга, чи введуть проти Мендель санкції :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747781 вiд 2026-05-12 10:18:382 sk№ 1747769Пряма мова Сибіги: «Нам, імовірно, потрібна нова роль Європи в наших мирних зусиллях. Можливо, ми могли б спробувати врегулювати це питання або досягти так званого аеропортового перемир'я. Можливо, якби наші європейські союзники створили платформу або, скажімо, спеціальну групу, ми могли б обговорити це».---------я щось не зрозумів «глибину» думки сибіги…ми живемо без аеропортів 5й рік… то якщо ми домовимось про відкриття аеропортів з хуйлостаном, це буде як подачка з їх сторони…якщо у нас з'являються можливості кошмарити хуйло-аеропорти - то це прекрасно.нехай хуйлостанці, для польоту «на турцію», їдуть поїздом на урал і звідти летять… Це свого роду закамуфльована пропозиція встановлення перемирія. Відмова від дипстрайків з нашої і російської сторони. якщо цивільні літаки літатимуть, то ракетні і дальні дронові атаки треба припиняти, і відключати ППО. нормально. це хороший захід, тільки треба щоб він доходив до відповідних людей в рашкостані.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747780 вiд 2026-05-12 10:14:27там ще цікаве пройшло в плівкам Мінідча. Галущенко каже як Зеленский кличе до себе чиновників: «Сюда, ссука!» я можу уявити яка там робоча атмосфера в ОПі, то і не дивно шо після, кожен звільнений лайнеца підкидає :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747779 вiд 2026-05-12 10:06:35Мендель зе-команду вже давно обкладає. Дивно шо помітили тіки зараз
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747778 вiд 2026-05-12 09:43:20Новин про можливу депортацію мєндєль не бачу, але якщо справді така загроза для неї є, то обісрати колишнього шефа - це був вірний крок, щоб запобігти висилці в Україну.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747777 вiд 2026-05-12 09:42:08В 22 році був такий жарт.- «Як перекладається кацапське слово» ослаблять "?-Юлія Мендель.Супермаркет був для клоуна, на касі розплачуємось ми всі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747776 вiд 2026-05-12 09:26:362 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1747773точно. про прильот вітькова не подумавале, це ж у контексті сказанотипу, європа, ви тільки щьоки надуваєте, з вами ніхто переговорів не веде (дякуємо що бабло даєте)то давайте вам зробимо «пісочницю». щоб ви теж могли про щось домовлятись, наприклад по аеропортам…але… тут пригадується «три мушкетери». для графа де-ла-фер це сильно «мало», для атоса - забагато…єс повинна або ставати суб'єктною у нашій війні. або тихенько «подавати патрони» і чекати на вікно можливостей…