🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 808.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718732 вiд 2025-04-07 20:28:09

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1718731
----
Схоже на фейк. Хоча теоретично доходи обкладаються. Мабуть варто дочекатися інфи від приватних осіб, які реально заплатили або потрапили під податкову за продаж якогось секонд-хенду на ОЛХ.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718731 вiд 2025-04-07 20:15:41

⚠️ Податкова штрафує продавців з OLX і Prom ua

З 1 березня запрацював новий механізм фіскального контролю: податкова автоматично відстежує грошові перекази на рахунки онлайн-продавців, навіть якщо це разовий продаж вживаних речей на OLX чи в соцмережах.

Навіть 200 грн за старі кросівки — це дохід, який треба задекларувати. Інакше — штраф.

Ставки: 18% ПДФО + 5% військовий збір. У підсумку — 23% з будь-якої онлайн-продажі.
---
Що це за гуйня? Чи це фейк?
Експерти з питань оподаткування можуть пояснити?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718730 вiд 2025-04-07 20:12:32

Чисто теоретично, якби буткевич запросив будулая у Житомир, то їх тандем отримав би прикольну назву Бу-Бу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718729 вiд 2025-04-07 20:06:38

Ерц-герцог Буткєвітч. Звучить.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718728 вiд 2025-04-07 20:05:19

Vichny
№ 1718724
Ага :-))). І назвали це львівські Карпати.
Грати повинні лише нащадки оун/УПА.
Но это неточно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718727 вiд 2025-04-07 20:04:23

PEPSI (Merkury)
№ 1718725

«містер» гггггггг
Тримайте мене семеро.
Ти ще лордом назви цього наркошу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718726 вiд 2025-04-07 20:03:28

Пенальті в кінці матчу? Ггггг буткєвічь з суддями працює нівроку

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718725 вiд 2025-04-07 20:03:00

Vichny
№ 1718722
Не набридне. Надто багато містер Бу вклав у футбольний проект. Поки буде живий - проект існуватиме. Стадіон новий теж побудують.

*) не плутати з Будулаєм.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718724 вiд 2025-04-07 20:02:45

PEPSI (Merkury)
№ 1718723

А там зброд звідусіль зібрали - якісь кінарєйкіни, хуєйкіни, піздєйкіни.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718723 вiд 2025-04-07 20:00:42

1:1
Вовки зрівняли з пенальті.
А от на суддю матюкались вівці російською, не дивлячись що команда зі Львова.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718722 вiд 2025-04-07 19:52:54

Akela
№ 1718720 вiд 2025-04-07 19:29:05

А шо далі? Наркоші набридне цяцька і все закічиться.
А чтому тренер-аферист?
Тренер у них якраз-то нормальний, ліванець з Одеси, що реально говорить українською, а не як Сашо блядь, тільки перед камерою.
А от власник - мєнтовське чмо.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718721 вiд 2025-04-07 19:35:01

2 PEPSI
№ 1718700
Ні, не ювілей. Просто вчора 52).

Але дякую за привітання. Буду)

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718720 вiд 2025-04-07 19:29:05

2 PEPSI
№ 1718718
хотів інше дієслово застосувати замість твоєго «вкусили» :) але хйзнм, най буде. Полісся все ж таки імхо цікавий проект, незважаючи на атб-хазяїна і тренера-афериста, цікаво подивитись що буде далі

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718719 вiд 2025-04-07 19:26:43

вівці у вовчий шкурі :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718718 вiд 2025-04-07 19:25:47

Це якісь неправильні вівці :-)
Не з діскавері.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718717 вiд 2025-04-07 19:24:47

0:1

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718716 вiд 2025-04-07 19:23:58

Вівці вже вкусили вовка. В снігу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718715 вiд 2025-04-07 19:20:39

Fozzey, вітаю з Днюхою!
Міцного здоров'я і творчої наснаги!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718714 вiд 2025-04-07 18:41:30

Ггг
❗️Если Китай до завтра не отменит увеличение пошлин на 34%, США введут дополнительные тарифы на Китай в размере 50%, — Трамп

Подписаться на Инсайдер | Прислать контент

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718713 вiд 2025-04-07 18:37:28

А схуялі ото Полісся вовками назвалося? Яким боком клуб-іграшка наркомана мєнта-обехеесесника, який сколотив капітал під Юлею - «вовки»?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718712 вiд 2025-04-07 18:35:42

Fozzey, з Днем народження!

Ти чудовий і прикольний, творчої тобі наснаги!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718711 вiд 2025-04-07 17:23:10

Скоро старт матчу вовки vs. вівці

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718710 вiд 2025-04-07 16:39:09

Роберт Кеннеді-молодший, міністр охорони здоров’я та антиваксер: Найкращий спосіб боротьби з кором – це вакцини
Заяву він опублікував після похорону восьмирічної дівчинки, яка померла від кору.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718709 вiд 2025-04-07 16:35:01

Fozzey, з Днем народження!

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718708 вiд 2025-04-07 16:13:08

BRICS members China and Brazil officially announced to settle payments in local currencies to reduce dependency on the US dollar.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718707 вiд 2025-04-07 15:58:25

теніс
Batyj
№ 1718652 вiд 2025-04-06 00:02:18
2Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1718651
в тенисе не ВАР.
---------
не важливо як технологія називається. теніс не можна порівнювати до футболу…
у тенісі все в 1500 разів простіше. от м'яч, от лінія. м'яч падає поруч з лінією. в 99.9% випадків взагалі ніхто і нічого не заважають подивитись…
і то, система хоук-ай ще 3-4 роки назад коштувала 100к баксів «оренда на тиждень турніру» (на 2 чи 3 корти), можливо зараз подешевшало, але принцип визначення залишається той самий. декілька камер знімають, потім компьютер швидко «генерить» картинку прильоту м'яча і «слід» влучання.
команда що обслуговує камери та іт системи їздить з турніру на турнір на протязі року…
наче з цього року навіть ролан-гаро погодився зробити «електронних» суддів. хоча, дійсно, на грунті є сліди і +- можна у спірних ситуаціях подивитись…
на цьому АО, були електронні судді. і декілька разів реальне уповільнене відео показувало, наприклад, 5 см аут, а електронний суддя мовчав. чи навпаки, лінія, а суддя «кричить» аут. але все вже звикли до електронного суддівства. «паніку» ніхто піднімав. тим більше ті системи щодня «калібрують» …
а у футболі, якщо взяття воріт. по перше в 99.9% м'яч залітає у ворота у повітрі, поруч купа «тіл» захисників-нападників-воротар. повтори з 5ти камер, і жодна не показує де той м'яч… :)
про визначення офф-сайду, я взагалі зараз не розумію останні інтерпретації правил. половину випадків, з того що я бачив, я не згодний з рішенням арбітрів після переглядів вар :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718706 вiд 2025-04-07 15:44:44

Enot
№ 1718704
поки що хуйлостан «спокійно» на кризу реагує
рубль з 85- до 86.5
біржа -3.5%…
можливо немає сенсу сильно звертати увагу так як найібуліна тримає яйця учасників в тисках…
-------
я от не можу придумати як далі будуть розвиватись події…
в'єтнам-аргентина - «вимовили» собі нульові тарифи…
тепер решта світу, яка не погодилась про щось домовлятись з рижим клоуном, буде вводити тарифи для тих хто домовився про «0» з трампом…
ох, вєсєлуха!
до речі. штати були ініціатори створення світової організації торгівлі, щоб стандартизувати та зменшити тарифи у глобальній торгівлі…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718705 вiд 2025-04-07 15:38:33

Зараз відкриється NYSE, там подивимся, скільки ще капіталу трилліонів доларів (буржуїнських, капіталістів мальчишей-плохішей) змиюцця в унітаз.

А ми… пролетарі 19 століття - нам пох)) Як писало Карло Марло в Маніфесті Компартії (1848):

Die Proletarier haben nichts in ihr zu verlieren als ihre Ketten. Sie haben eine Welt zu gewinnen.
Proletarier aller Länder, vereinigt euch!

Пролетарі не мають чого втрачати в Революції, крім своїх кайданів. Ви маєте завоювати світ.
Пролетарі всіх країн, єднайтесь!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718704 вiд 2025-04-07 15:14:39

Чим глибше будет криза, тим швидше закінчиться Трамп. Тому бажаю Трампу і його мудачатам творчої наснаги.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718703 вiд 2025-04-07 15:09:32

я так розмію що все ще були сподівання що трамп, як часто робить, може «передумати» на вихідних…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718702 вiд 2025-04-07 15:09:03

Paris suspends all banking operations on its stock market after a ~6.5% drop.
--------
Stock markets today

?? Hong Kong: -13.6%
?? Taiwan: -9.6%
?? Japan: -9.5%
?? Italy: -8.4%
?? Singapore: -8%
?? Sweden: -7%
?? China: -7%
?? Switzerland: -7%
?? Germany: -6.8%
?? Spain: -6.4%
?? Netherlands: -6.2%
?? Australia: -6.2%
?? France: -6.1%
?? UK: -5.2%
?? Malaysia: -4.5%
?? Philippines: -4.3%
?? India: -4.1%
?? Russia: -3.8%
?? Saudi: -3.3%
?? Turkey: -2.8%

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718701 вiд 2025-04-07 14:55:44

olma
№ 1718698
згадався фреді меркьюрі на, мабуть, самому відомому лайв виступі. в білих адідасах :)
там, якщо хтось звернув увагу, стояли паперові стаканчити пепсі, логотипом. всі були повернуті логотипом пепсі на камери які то все знімали…
все продумано, за все заплачено (с) :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718700 вiд 2025-04-07 14:48:18

Fozzey з Днюхою!

Ювілей чи що? УВесь нет вітаннями переповнений :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718699 вiд 2025-04-07 13:37:43

снікерси-хуїкерси

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718698 вiд 2025-04-07 13:31:35

Я не знаю як в спорті, але в хіп-хопі реперня (істкост) носить адіки, принаймні, до 2010-х, коли стали свої марки і бренди шити. І відповідно прихильники слухачі теж носили Адіки.

І тепер продажі снікерсів Adidas в Америці напевно впадуть (дуже конкурентний ринок).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718697 вiд 2025-04-07 13:20:14

Просто забив зараз Франкфуртська біржа.

В цілом показує сьогодні нервозність індекс DAX - 40 німецьких компаній пішов вниз.

Але деякі компанії в гору. Райнметалл АГ + 2.3%.
А ось Адідаси рухнули вниз Адідас АГ - 7%

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718696 вiд 2025-04-07 12:52:52

Прикольно підʼїбнув:
--------------------------
«Економіст та ексрадник президента України Олег Устенко запропонував створити рекреаційні центри на лівому березі Херсонщини та розташувати американські центри даних у Запорізькій області».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718695 вiд 2025-04-07 12:43:19

У понеділок біткоїн (BTC) впав до позначки нижче 75 000 дол уперше з 7 листопада, втративши 5,3%. Загальна капіталізація крипторинку скоротилася на 12,8% — до 2,47 трлн дол, повернувшись до рівня початку листопада, коли Трамп здобув перемогу на виборах.
---------
купуй бітки, голосуй за трампа, роби мільйони на рівному місці! (с)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718694 вiд 2025-04-07 09:09:45

про посла штатів. погоджуюсь
вона прауює по методичкам. написали що хуйлостан не можна підарасами називати. вона й не називає
добре що хоч почала писати що то ракети з хуйлостану прилетіли…

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718693 вiд 2025-04-07 08:59:49

OlegSh
№ 1718692
Україна ж визволяє Курську і Білгородську народні республіки


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.