olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718732 вiд 2025-04-07 20:28:09Orest Dniprovskiy (Київ) № 1718731 ---- Схоже на фейк. Хоча теоретично доходи обкладаються. Мабуть варто дочекатися інфи від приватних осіб, які реально заплатили або потрапили під податкову за продаж якогось секонд-хенду на ОЛХ.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718731 вiд 2025-04-07 20:15:41⚠️ Податкова штрафує продавців з OLX і Prom ua З 1 березня запрацював новий механізм фіскального контролю: податкова автоматично відстежує грошові перекази на рахунки онлайн-продавців, навіть якщо це разовий продаж вживаних речей на OLX чи в соцмережах. Навіть 200 грн за старі кросівки — це дохід, який треба задекларувати. Інакше — штраф. Ставки: 18% ПДФО + 5% військовий збір. У підсумку — 23% з будь-якої онлайн-продажі. --- Що це за гуйня? Чи це фейк? Експерти з питань оподаткування можуть пояснити?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718730 вiд 2025-04-07 20:12:32Чисто теоретично, якби буткевич запросив будулая у Житомир, то їх тандем отримав би прикольну назву Бу-Бу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718729 вiд 2025-04-07 20:06:38Ерц-герцог Буткєвітч. Звучить.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718728 вiд 2025-04-07 20:05:19Vichny № 1718724 Ага :-))). І назвали це львівські Карпати. Грати повинні лише нащадки оун/УПА. Но это неточно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718727 вiд 2025-04-07 20:04:23PEPSI (Merkury) № 1718725 «містер» гггггггг Тримайте мене семеро. Ти ще лордом назви цього наркошу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718726 вiд 2025-04-07 20:03:28Пенальті в кінці матчу? Ггггг буткєвічь з суддями працює нівроку
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718725 вiд 2025-04-07 20:03:00Vichny № 1718722 Не набридне. Надто багато містер Бу вклав у футбольний проект. Поки буде живий - проект існуватиме. Стадіон новий теж побудують. *) не плутати з Будулаєм.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718724 вiд 2025-04-07 20:02:45PEPSI (Merkury) № 1718723 А там зброд звідусіль зібрали - якісь кінарєйкіни, хуєйкіни, піздєйкіни.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718723 вiд 2025-04-07 20:00:421:1 Вовки зрівняли з пенальті. А от на суддю матюкались вівці російською, не дивлячись що команда зі Львова.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718722 вiд 2025-04-07 19:52:54Akela № 1718720 вiд 2025-04-07 19:29:05 А шо далі? Наркоші набридне цяцька і все закічиться. А чтому тренер-аферист? Тренер у них якраз-то нормальний, ліванець з Одеси, що реально говорить українською, а не як Сашо блядь, тільки перед камерою. А от власник - мєнтовське чмо.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718721 вiд 2025-04-07 19:35:012 PEPSI№ 1718700Ні, не ювілей. Просто вчора 52). Але дякую за привітання. Буду)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718720 вiд 2025-04-07 19:29:052 PEPSI№ 1718718хотів інше дієслово застосувати замість твоєго «вкусили» :) але хйзнм, най буде. Полісся все ж таки імхо цікавий проект, незважаючи на атб-хазяїна і тренера-афериста, цікаво подивитись що буде далі
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718719 вiд 2025-04-07 19:26:43вівці у вовчий шкурі :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718718 вiд 2025-04-07 19:25:47Це якісь неправильні вівці :-) Не з діскавері.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718717 вiд 2025-04-07 19:24:470:1
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718716 вiд 2025-04-07 19:23:58Вівці вже вкусили вовка. В снігу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718715 вiд 2025-04-07 19:20:39Fozzey, вітаю з Днюхою! Міцного здоров'я і творчої наснаги!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718714 вiд 2025-04-07 18:41:30Ггг ❗️Если Китай до завтра не отменит увеличение пошлин на 34%, США введут дополнительные тарифы на Китай в размере 50%, — Трамп Подписаться на Инсайдер | Прислать контент
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718713 вiд 2025-04-07 18:37:28А схуялі ото Полісся вовками назвалося? Яким боком клуб-іграшка наркомана мєнта-обехеесесника, який сколотив капітал під Юлею - «вовки»?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718712 вiд 2025-04-07 18:35:42Fozzey, з Днем народження! Ти чудовий і прикольний, творчої тобі наснаги!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718711 вiд 2025-04-07 17:23:10Скоро старт матчу вовки vs. вівці
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718710 вiд 2025-04-07 16:39:09Роберт Кеннеді-молодший, міністр охорони здоров’я та антиваксер: Найкращий спосіб боротьби з кором – це вакцини Заяву він опублікував після похорону восьмирічної дівчинки, яка померла від кору.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718709 вiд 2025-04-07 16:35:01Fozzey, з Днем народження!
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718708 вiд 2025-04-07 16:13:08BRICS members China and Brazil officially announced to settle payments in local currencies to reduce dependency on the US dollar.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718707 вiд 2025-04-07 15:58:25теніс Batyj № 1718652 вiд 2025-04-06 00:02:18 2Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1718651 в тенисе не ВАР. --------- не важливо як технологія називається. теніс не можна порівнювати до футболу… у тенісі все в 1500 разів простіше. от м'яч, от лінія. м'яч падає поруч з лінією. в 99.9% випадків взагалі ніхто і нічого не заважають подивитись… і то, система хоук-ай ще 3-4 роки назад коштувала 100к баксів «оренда на тиждень турніру» (на 2 чи 3 корти), можливо зараз подешевшало, але принцип визначення залишається той самий. декілька камер знімають, потім компьютер швидко «генерить» картинку прильоту м'яча і «слід» влучання. команда що обслуговує камери та іт системи їздить з турніру на турнір на протязі року… наче з цього року навіть ролан-гаро погодився зробити «електронних» суддів. хоча, дійсно, на грунті є сліди і +- можна у спірних ситуаціях подивитись… на цьому АО, були електронні судді. і декілька разів реальне уповільнене відео показувало, наприклад, 5 см аут, а електронний суддя мовчав. чи навпаки, лінія, а суддя «кричить» аут. але все вже звикли до електронного суддівства. «паніку» ніхто піднімав. тим більше ті системи щодня «калібрують» … а у футболі, якщо взяття воріт. по перше в 99.9% м'яч залітає у ворота у повітрі, поруч купа «тіл» захисників-нападників-воротар. повтори з 5ти камер, і жодна не показує де той м'яч… :) про визначення офф-сайду, я взагалі зараз не розумію останні інтерпретації правил. половину випадків, з того що я бачив, я не згодний з рішенням арбітрів після переглядів вар :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718706 вiд 2025-04-07 15:44:44Enot № 1718704 поки що хуйлостан «спокійно» на кризу реагує рубль з 85- до 86.5 біржа -3.5%… можливо немає сенсу сильно звертати увагу так як найібуліна тримає яйця учасників в тисках… ------- я от не можу придумати як далі будуть розвиватись події… в'єтнам-аргентина - «вимовили» собі нульові тарифи… тепер решта світу, яка не погодилась про щось домовлятись з рижим клоуном, буде вводити тарифи для тих хто домовився про «0» з трампом… ох, вєсєлуха! до речі. штати були ініціатори створення світової організації торгівлі, щоб стандартизувати та зменшити тарифи у глобальній торгівлі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718705 вiд 2025-04-07 15:38:33Зараз відкриється NYSE, там подивимся, скільки ще капіталу трилліонів доларів (буржуїнських, капіталістів мальчишей-плохішей) змиюцця в унітаз. А ми… пролетарі 19 століття - нам пох)) Як писало Карло Марло в Маніфесті Компартії (1848): Die Proletarier haben nichts in ihr zu verlieren als ihre Ketten. Sie haben eine Welt zu gewinnen. Proletarier aller Länder, vereinigt euch! Пролетарі не мають чого втрачати в Революції, крім своїх кайданів. Ви маєте завоювати світ. Пролетарі всіх країн, єднайтесь!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718704 вiд 2025-04-07 15:14:39Чим глибше будет криза, тим швидше закінчиться Трамп. Тому бажаю Трампу і його мудачатам творчої наснаги.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718703 вiд 2025-04-07 15:09:32я так розмію що все ще були сподівання що трамп, як часто робить, може «передумати» на вихідних…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718702 вiд 2025-04-07 15:09:03Paris suspends all banking operations on its stock market after a ~6.5% drop. -------- Stock markets today ?? Hong Kong: -13.6% ?? Taiwan: -9.6% ?? Japan: -9.5% ?? Italy: -8.4% ?? Singapore: -8% ?? Sweden: -7% ?? China: -7% ?? Switzerland: -7% ?? Germany: -6.8% ?? Spain: -6.4% ?? Netherlands: -6.2% ?? Australia: -6.2% ?? France: -6.1% ?? UK: -5.2% ?? Malaysia: -4.5% ?? Philippines: -4.3% ?? India: -4.1% ?? Russia: -3.8% ?? Saudi: -3.3% ?? Turkey: -2.8%
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718701 вiд 2025-04-07 14:55:44olma № 1718698 згадався фреді меркьюрі на, мабуть, самому відомому лайв виступі. в білих адідасах :) там, якщо хтось звернув увагу, стояли паперові стаканчити пепсі, логотипом. всі були повернуті логотипом пепсі на камери які то все знімали… все продумано, за все заплачено (с) :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718700 вiд 2025-04-07 14:48:18Fozzey з Днюхою! Ювілей чи що? УВесь нет вітаннями переповнений :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718699 вiд 2025-04-07 13:37:43снікерси-хуїкерси
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718698 вiд 2025-04-07 13:31:35Я не знаю як в спорті, але в хіп-хопі реперня (істкост) носить адіки, принаймні, до 2010-х, коли стали свої марки і бренди шити. І відповідно прихильники слухачі теж носили Адіки. І тепер продажі снікерсів Adidas в Америці напевно впадуть (дуже конкурентний ринок).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718697 вiд 2025-04-07 13:20:14Просто забив зараз Франкфуртська біржа. В цілом показує сьогодні нервозність індекс DAX - 40 німецьких компаній пішов вниз. Але деякі компанії в гору. Райнметалл АГ + 2.3%. А ось Адідаси рухнули вниз Адідас АГ - 7%
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718696 вiд 2025-04-07 12:52:52Прикольно підʼїбнув:--------------------------«Економіст та ексрадник президента України Олег Устенко запропонував створити рекреаційні центри на лівому березі Херсонщини та розташувати американські центри даних у Запорізькій області».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718695 вiд 2025-04-07 12:43:19У понеділок біткоїн (BTC) впав до позначки нижче 75 000 дол уперше з 7 листопада, втративши 5,3%. Загальна капіталізація крипторинку скоротилася на 12,8% — до 2,47 трлн дол, повернувшись до рівня початку листопада, коли Трамп здобув перемогу на виборах. --------- купуй бітки, голосуй за трампа, роби мільйони на рівному місці! (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718694 вiд 2025-04-07 09:09:45про посла штатів. погоджуюсь вона прауює по методичкам. написали що хуйлостан не можна підарасами називати. вона й не називає добре що хоч почала писати що то ракети з хуйлостану прилетіли…
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718693 вiд 2025-04-07 08:59:49OlegSh № 1718692 Україна ж визволяє Курську і Білгородську народні республіки