🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 813.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718532 вiд 2025-04-03 20:11:09

№ 1718530
я в середине девяностых покупал в маскве, в Березке на Пятницкой, за чеки, тенисные же кросовки себе.. И доволько таки ничего.. отбегали как положенно. Ну не так, канечно, как Вильямсы могут, но тоже нормально..

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718531 вiд 2025-04-03 20:08:40

Я дo чoгo, Дeкaтлoн - нe тaм, дe шукaти, Умбрo - нe тo, нa шo зaпaдaти :)

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718530 вiд 2025-04-03 19:58:36

Друг з Кієва десь в середені 20-х приїхав в гості. Зайхали в Декатлон. На скидках кросовки 46-го Умбро, вже переживають 3-ю скидку. продавали за 12 евро. Він собі купив з задоволенням. Більше Умбро в Декатлоні не бачив.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718529 вiд 2025-04-03 19:54:37

sk (Samsung galaxy)
№ 1718522
схуялі азіати шось платитимуть?
мито сплачує дистрибютор, коли розмитнює товар ввозячи його в країну реалізації. Відповідно це мито додається до собівартості товару, як витрати, і далі іде до дилерів в кінцевого споживача.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718528 вiд 2025-04-03 19:49:00

не, ну то шо Лион столица французской, а значит и мировой, кухни - не обсуждается..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718527 вiд 2025-04-03 19:47:44

я кадато давно привез одному знакомому парнишке, партнеру по тенису, кросовки тенисные FILA. Это были самые дешовые в выборе. Но в Киеве оне произвели фурор..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718526 вiд 2025-04-03 19:40:23

Kaizer, Це саме собою. Розмова стосувалася пива. Гастро-столиця світу і вино - це з іншої рок-опери :)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718525 вiд 2025-04-03 19:39:54

Kaizer
№ 1718523
Тут 2 дні дискусія про крафтові пива…
А що, не може бути нішева контора що розробляє одежу?
Таких багато… В тенісі підпишуть одного гравця і все
Можливо потім прийде інвестор і дасть бабло на розкрутку

Гарну рекламу робили. Позиціонували себе як контора, що підбирала «покинутих» спортсменів, як фелпс який забухав після перемог, але зміг повернутись…
Також багато в молодих чорненьких спортсменів інвестували…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718524 вiд 2025-04-03 19:24:47

отдельные ебонаты, которых набирали по здоровью, а требовать начинали как с умных, всегда завидовали умным, особенно когда здоровье кончалось..

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718523 вiд 2025-04-03 19:16:27

Mені от цікаво, як зявилась непогана компанія по спортивному шмоттю як Under Armour? При всіх вхідних умовах при живих Адідас, Ніке, NB з йх «глибокими карманами», змогли впустити конкурента на кінці 90-х?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718522 вiд 2025-04-03 18:50:23

Orest Dniprovskiy
№ 1718520
Тут би якісь аналітики розгорнули тему…
Є еппл (найк і тп), «придумали» товар, зробили маркетинг, кожен американець хоче той товар купити.
Намце потрачені хуліярди. Все що залишилось - найняти руки в китаї-в`єтнамі, щоб той товар зробили… І отримали за це «5 коп»
Ну і доставили той товар в штати щоб еппл продав за 1к баксів, а найк за 300
Хто буде платити підвищений тариф? Азіати? А вони там при чому? Вони на аутсорсі виконали роботу за недорого…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718521 вiд 2025-04-03 18:19:48

Індекс Доу Джонса пішов знову у піке, графік червоний.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718520 вiд 2025-04-03 18:11:06

Цікаво, а на айфони вироблені в Китаї також буде мито в 54%?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718519 вiд 2025-04-03 18:04:04

Тим часом, космопідар і його папаша (вочевидь, звичайний південноафриканський підар) виявилися фанатами Фуйла, і чомусь це анітрохи не дивує:

https://gordonua.com/ukr/bulvar/news/batko-ilona-maska-zajaviv-shcho-voni-iz-sinom-zakhopljujutsja-putinim-1738429.html

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718518 вiд 2025-04-03 17:12:09

sk (здалеку…)
№ 1718517

Трумпф мито для парашки не ввів. А імпорт 3 млрд на рік

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718517 вiд 2025-04-03 17:10:42

всі біржеві індекси в штатах падають
а от хуйло-рубль відносно долара - стабільно нижче 85…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718516 вiд 2025-04-03 17:09:58

Тим часом, йобана ФІФАшна залупа вже радісно потирає руки у передчутті кацапського бабла за рєшеніє фапроса:
------------------------
"Президент ФІФА Джанні Інфантіно виступив із заявою щодо повернення Росії у футбол.

Глава керівного футбольного органу зазначив, що після припинення війни в Україні він розраховує відновити права представників Росії на футбольній міжнародній арені.

«Оскільки зараз ведуться переговори про мир в Україні, я сподіваюся, що незабаром ми зможемо почати нову сторінку і повернути Росію у футбол. Це буде означати, що все вирішено».

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718515 вiд 2025-04-03 16:59:54

Шoб вaм нe кaзaли Batyj з yagshamash тут… зaхoдьтe дo Лioну. нe тiлкi зaдля пивa в шoпaх. Тaм i кухня нa вулицях i винo дo iжи.)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718514 вiд 2025-04-03 16:39:15

Цікаво, а де грати будуть? Стадіон в Чернівцях не сертифікований. Фінал в Житомирі. Якщо Полісся пройде Шахту будуть грати фінал вдома. Буткевич всіх купив :)

Дивився епізодами матч з Рухом. Подумав, а що це за Смуглянка у нас на воротах, ніби не схожий на Нещерета. Виявилось вчора грав Валентин Моргун. Побачимо чи приклеїться до нього «Смуглянка» :)

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718513 вiд 2025-04-03 16:36:53

oк, 54% прoти Кiтaю. Кiтaй з руснявими, i нe тiльки, вiдкриють нoвий для сeбe ринoк пo свoйим %. Дaлi питaння сaнкцiй. Якшo пoчнуть дoмoвлятися - зaписуeмo всiх дo enemi of states? i шo, eкoнoмiчнi вiйни пeрeхoдять дo вiйскoвих iншoгo мaштaбу?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718512 вiд 2025-04-03 16:09:05

Хто не скаче, той москаль :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718511 вiд 2025-04-03 14:43:45

ДК-Черновцы. А када-то даже ничья была..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718510 вiд 2025-04-03 14:43:38

Чудово, хай скаче

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718509 вiд 2025-04-03 14:38:50

І шо? Ну поскакав трішки. Показав свою незакомплексованість та сучасність. Нє, блядь, треба на сурьйозних єбальниках корчити з себе діячів світового історичного масштабу, як це прийнято у будь-якого чинуши або політикана в Україні.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718508 вiд 2025-04-03 14:36:57

PEPSI (Merkury)
№ 1718506

Ok

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718507 вiд 2025-04-03 14:11:20

Лидер третьей по величине политической партии либеральных демократов Великобритании принял участие в турнире по хоббихорсингу.
Цей світ все більше стає схожим на дурку

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718506 вiд 2025-04-03 13:56:53

Bobb
Написав на вотсап.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718505 вiд 2025-04-03 13:42:46

Державний секретар США Марко Рубіо на спільному брифінгу з генеральним секретарем НАТО перед початком зустрічі міністрів Альянсу заявив, що Вашингтон не ставить під сумнів питання свого членства в НАТО.
------
ніхуйясі, брейкінг-ньюз…
ще б сказав як буде 5та стаття нато працювати коли штати нападуть на гренландію…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718504 вiд 2025-04-03 11:50:52

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1718503 вiд 2025-04-03 11:39:36

Так - виявляється, Хайнекен під маркою Моретті варить купу різних пив, у т. ч. таких, що відображають традиції тих чи інших італійських регіонів. Це вам не Бад, що є однаковою сечею хоч на Східному, хоч на Західному узбережжі ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718503 вiд 2025-04-03 11:39:36

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1718500
та не..
Хайнекен купил завод в Италии и открыл два новых в Англии.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718502 вiд 2025-04-03 11:19:55

Bessent just confirms too that, yes, China will now see a 54% tariff — 34% announced today on top of the existing 20%.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718501 вiд 2025-04-03 11:10:02

klirik
№ 1718494 вiд 2025-04-03 09:54:22

Раніше для реднеків гаджет з Китаю коштував 100баксів, тепер він буде коштувати 154 бакса. 100 отримує Китай, 54 забирає -США
---
А чому 54, а не 34? Мито ж 34.

До речі чомусь в ЗМІ забувають ось це:
and a 10% baseline tariff on all others not listed.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718500 вiд 2025-04-03 11:08:13

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1718498 вiд 2025-04-03 10:40:18

Мабуть макарони демпінгують по ціні.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718499 вiд 2025-04-03 10:59:00

Китайська національна офшорна нафтова корпорація (CNOOC) оголосила про відкриття великого нафтового родовища в східній частині Південно-Китайського моря, запаси якого, за попередніми оцінками, становлять до 110 мільйонів тонн.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718498 вiд 2025-04-03 10:40:18

англичане тоже ипанулись..

Birra Moretti стал самым продаваемым разливным лагером в Великобритании в 2024 году.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718497 вiд 2025-04-03 10:28:10

да-да.. дохуя знатоков развелось, отличающих на вскус нижнее брожение от верхнего.
А Корона - наиболее ходовой пивасик в открытых барах афтерски и нижних станций подьемников на горнолыжных курортах Австрии, Швейцарии, Франции.. Народ в расстегнутых ботах, лыжи натыканы в сугробы рядом, выливают в себя декалитрами из горла «мензурок». Бомжи наверно, парижские..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718496 вiд 2025-04-03 10:21:56

цікаво, що станеться раніше краснов наїбне Штати, чи Штати наїбнуть краснова?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718495 вiд 2025-04-03 10:01:51

Якщо не бути пивним снобом і таким арогантним знавцем, то навіть пиво від глобальних пивних концернів смакує інколи добре.
Але тут треба, щоб збіглося до купи кілька чинників: свіже (щойно виготовлене і залите), улюблений тип (сорт), правильна температура при наливі в келих, правильний келих/бокал для цього сорту пива, і настрій спраглого споживача, який в цей момент має охоту на пиво.

Якшо все це присутнє, То і пиво зайде.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718494 вiд 2025-04-03 09:54:22

Раніше для реднеків гаджет з Китаю коштував 100баксів, тепер він буде коштувати 154 бакса. 100 отримує Китай, 54 забирає -США
Це ж класичні передумови для розгону інфляції всередині США. Чи Трамп планує оті 54 бакса роздавати усім мага-виборцям порівну?
Економісти, я правільно зрозумів?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718493 вiд 2025-04-03 09:51:46

а шо, в Евросоюзі є окремі мито на пиво в різних странах? хіба там не единий ринок?
по логіке повинно бути +\- однаково.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.