Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718532 вiд 2025-04-03 20:11:09№ 1718530я в середине девяностых покупал в маскве, в Березке на Пятницкой, за чеки, тенисные же кросовки себе.. И доволько таки ничего.. отбегали как положенно. Ну не так, канечно, как Вильямсы могут, но тоже нормально..
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718531 вiд 2025-04-03 20:08:40Я дo чoгo, Дeкaтлoн - нe тaм, дe шукaти, Умбрo - нe тo, нa шo зaпaдaти :)
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718530 вiд 2025-04-03 19:58:36Друг з Кієва десь в середені 20-х приїхав в гості. Зайхали в Декатлон. На скидках кросовки 46-го Умбро, вже переживають 3-ю скидку. продавали за 12 евро. Він собі купив з задоволенням. Більше Умбро в Декатлоні не бачив.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718529 вiд 2025-04-03 19:54:37sk (Samsung galaxy) № 1718522 схуялі азіати шось платитимуть? мито сплачує дистрибютор, коли розмитнює товар ввозячи його в країну реалізації. Відповідно це мито додається до собівартості товару, як витрати, і далі іде до дилерів в кінцевого споживача.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718528 вiд 2025-04-03 19:49:00не, ну то шо Лион столица французской, а значит и мировой, кухни - не обсуждается..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718527 вiд 2025-04-03 19:47:44я кадато давно привез одному знакомому парнишке, партнеру по тенису, кросовки тенисные FILA. Это были самые дешовые в выборе. Но в Киеве оне произвели фурор..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718526 вiд 2025-04-03 19:40:23Kaizer, Це саме собою. Розмова стосувалася пива. Гастро-столиця світу і вино - це з іншої рок-опери :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718525 вiд 2025-04-03 19:39:54Kaizer № 1718523 Тут 2 дні дискусія про крафтові пива… А що, не може бути нішева контора що розробляє одежу? Таких багато… В тенісі підпишуть одного гравця і все Можливо потім прийде інвестор і дасть бабло на розкрутку Гарну рекламу робили. Позиціонували себе як контора, що підбирала «покинутих» спортсменів, як фелпс який забухав після перемог, але зміг повернутись… Також багато в молодих чорненьких спортсменів інвестували…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718524 вiд 2025-04-03 19:24:47отдельные ебонаты, которых набирали по здоровью, а требовать начинали как с умных, всегда завидовали умным, особенно когда здоровье кончалось..
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718523 вiд 2025-04-03 19:16:27Mені от цікаво, як зявилась непогана компанія по спортивному шмоттю як Under Armour? При всіх вхідних умовах при живих Адідас, Ніке, NB з йх «глибокими карманами», змогли впустити конкурента на кінці 90-х?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718522 вiд 2025-04-03 18:50:23Orest Dniprovskiy № 1718520 Тут би якісь аналітики розгорнули тему… Є еппл (найк і тп), «придумали» товар, зробили маркетинг, кожен американець хоче той товар купити. Намце потрачені хуліярди. Все що залишилось - найняти руки в китаї-в`єтнамі, щоб той товар зробили… І отримали за це «5 коп» Ну і доставили той товар в штати щоб еппл продав за 1к баксів, а найк за 300 Хто буде платити підвищений тариф? Азіати? А вони там при чому? Вони на аутсорсі виконали роботу за недорого…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718521 вiд 2025-04-03 18:19:48Індекс Доу Джонса пішов знову у піке, графік червоний.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718520 вiд 2025-04-03 18:11:06Цікаво, а на айфони вироблені в Китаї також буде мито в 54%?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718519 вiд 2025-04-03 18:04:04Тим часом, космопідар і його папаша (вочевидь, звичайний південноафриканський підар) виявилися фанатами Фуйла, і чомусь це анітрохи не дивує:https://gordonua.com/ukr/bulvar/news/batko-ilona-maska-zajaviv-shcho-voni-iz-sinom-zakhopljujutsja-putinim-1738429.html
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718518 вiд 2025-04-03 17:12:09sk (здалеку…) № 1718517 Трумпф мито для парашки не ввів. А імпорт 3 млрд на рік
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718517 вiд 2025-04-03 17:10:42всі біржеві індекси в штатах падають а от хуйло-рубль відносно долара - стабільно нижче 85…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718516 вiд 2025-04-03 17:09:58Тим часом, йобана ФІФАшна залупа вже радісно потирає руки у передчутті кацапського бабла за рєшеніє фапроса:------------------------"Президент ФІФА Джанні Інфантіно виступив із заявою щодо повернення Росії у футбол.Глава керівного футбольного органу зазначив, що після припинення війни в Україні він розраховує відновити права представників Росії на футбольній міжнародній арені.«Оскільки зараз ведуться переговори про мир в Україні, я сподіваюся, що незабаром ми зможемо почати нову сторінку і повернути Росію у футбол. Це буде означати, що все вирішено».
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718515 вiд 2025-04-03 16:59:54Шoб вaм нe кaзaли Batyj з yagshamash тут… зaхoдьтe дo Лioну. нe тiлкi зaдля пивa в шoпaх. Тaм i кухня нa вулицях i винo дo iжи.)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718514 вiд 2025-04-03 16:39:15Цікаво, а де грати будуть? Стадіон в Чернівцях не сертифікований. Фінал в Житомирі. Якщо Полісся пройде Шахту будуть грати фінал вдома. Буткевич всіх купив :) Дивився епізодами матч з Рухом. Подумав, а що це за Смуглянка у нас на воротах, ніби не схожий на Нещерета. Виявилось вчора грав Валентин Моргун. Побачимо чи приклеїться до нього «Смуглянка» :)
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718513 вiд 2025-04-03 16:36:53oк, 54% прoти Кiтaю. Кiтaй з руснявими, i нe тiльки, вiдкриють нoвий для сeбe ринoк пo свoйим %. Дaлi питaння сaнкцiй. Якшo пoчнуть дoмoвлятися - зaписуeмo всiх дo enemi of states? i шo, eкoнoмiчнi вiйни пeрeхoдять дo вiйскoвих iншoгo мaштaбу?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718512 вiд 2025-04-03 16:09:05Хто не скаче, той москаль :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718511 вiд 2025-04-03 14:43:45ДК-Черновцы. А када-то даже ничья была..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718510 вiд 2025-04-03 14:43:38Чудово, хай скаче
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718509 вiд 2025-04-03 14:38:50І шо? Ну поскакав трішки. Показав свою незакомплексованість та сучасність. Нє, блядь, треба на сурьйозних єбальниках корчити з себе діячів світового історичного масштабу, як це прийнято у будь-якого чинуши або політикана в Україні.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718508 вiд 2025-04-03 14:36:57PEPSI (Merkury) № 1718506 Ok
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718507 вiд 2025-04-03 14:11:20Лидер третьей по величине политической партии либеральных демократов Великобритании принял участие в турнире по хоббихорсингу. Цей світ все більше стає схожим на дурку
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718506 вiд 2025-04-03 13:56:53Bobb Написав на вотсап.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718505 вiд 2025-04-03 13:42:46Державний секретар США Марко Рубіо на спільному брифінгу з генеральним секретарем НАТО перед початком зустрічі міністрів Альянсу заявив, що Вашингтон не ставить під сумнів питання свого членства в НАТО. ------ ніхуйясі, брейкінг-ньюз… ще б сказав як буде 5та стаття нато працювати коли штати нападуть на гренландію…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718504 вiд 2025-04-03 11:50:52Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1718503 вiд 2025-04-03 11:39:36Так - виявляється, Хайнекен під маркою Моретті варить купу різних пив, у т. ч. таких, що відображають традиції тих чи інших італійських регіонів. Це вам не Бад, що є однаковою сечею хоч на Східному, хоч на Західному узбережжі ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718503 вiд 2025-04-03 11:39:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1718500 та не.. Хайнекен купил завод в Италии и открыл два новых в Англии.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718502 вiд 2025-04-03 11:19:55Bessent just confirms too that, yes, China will now see a 54% tariff — 34% announced today on top of the existing 20%.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718501 вiд 2025-04-03 11:10:02klirik № 1718494 вiд 2025-04-03 09:54:22 Раніше для реднеків гаджет з Китаю коштував 100баксів, тепер він буде коштувати 154 бакса. 100 отримує Китай, 54 забирає -США --- А чому 54, а не 34? Мито ж 34. До речі чомусь в ЗМІ забувають ось це: and a 10% baseline tariff on all others not listed.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718500 вiд 2025-04-03 11:08:13Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1718498 вiд 2025-04-03 10:40:18Мабуть макарони демпінгують по ціні.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718499 вiд 2025-04-03 10:59:00Китайська національна офшорна нафтова корпорація (CNOOC) оголосила про відкриття великого нафтового родовища в східній частині Південно-Китайського моря, запаси якого, за попередніми оцінками, становлять до 110 мільйонів тонн.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718498 вiд 2025-04-03 10:40:18англичане тоже ипанулись.. Birra Moretti стал самым продаваемым разливным лагером в Великобритании в 2024 году.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718497 вiд 2025-04-03 10:28:10да-да.. дохуя знатоков развелось, отличающих на вскус нижнее брожение от верхнего. А Корона - наиболее ходовой пивасик в открытых барах афтерски и нижних станций подьемников на горнолыжных курортах Австрии, Швейцарии, Франции.. Народ в расстегнутых ботах, лыжи натыканы в сугробы рядом, выливают в себя декалитрами из горла «мензурок». Бомжи наверно, парижские..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718496 вiд 2025-04-03 10:21:56цікаво, що станеться раніше краснов наїбне Штати, чи Штати наїбнуть краснова?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718495 вiд 2025-04-03 10:01:51Якщо не бути пивним снобом і таким арогантним знавцем, то навіть пиво від глобальних пивних концернів смакує інколи добре. Але тут треба, щоб збіглося до купи кілька чинників: свіже (щойно виготовлене і залите), улюблений тип (сорт), правильна температура при наливі в келих, правильний келих/бокал для цього сорту пива, і настрій спраглого споживача, який в цей момент має охоту на пиво. Якшо все це присутнє, То і пиво зайде.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718494 вiд 2025-04-03 09:54:22Раніше для реднеків гаджет з Китаю коштував 100баксів, тепер він буде коштувати 154 бакса. 100 отримує Китай, 54 забирає -США Це ж класичні передумови для розгону інфляції всередині США. Чи Трамп планує оті 54 бакса роздавати усім мага-виборцям порівну? Економісти, я правільно зрозумів?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718493 вiд 2025-04-03 09:51:46а шо, в Евросоюзі є окремі мито на пиво в різних странах? хіба там не единий ринок? по логіке повинно бути +\- однаково.