🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 814.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718492 вiд 2025-04-03 09:22:40

теніс
Андре Агассі приєднається до команди експертів на TNT Sports та Warner Bros. Discovery, яка працюватиме на Ролан Гаррос. Легендарний американець буде аналітиком у студії під час півфінальних та фінальних матчів.

«Я з нетерпінням чекаю на цей виклик і майбутню співпрацю під час цього особливого турніру, адже ми переосмислимо те, якими можуть бути тенісні трансляції», - поділився своїми очікуваннями Агассі.
------------
о. кумир дитинства, через якого я «залипав» в газету совєцький спорт, щоб прочитати новини з результатами матчів :)
хоч під час кар'єри він був дуже екстравагантним і публічним, як пішов з тенісу - взагалі на публіку майже не виходив… цікаво буде його послухати
цікаво що нік кірійос також пару слемів був коментатором. і, на диво, дуже толково спілкувася і багато розумних речей казав (на відміну від себе на корті чи у соц-мережах (де він інколи пише таким сленгом що ні-хуйя-неясно що він там хотів сказати (це я про себе, думаю що «нейтів-спікери» розуміють))) … :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718491 вiд 2025-04-03 09:01:49

Батий, буває Супербок у мензурках 0,33. У порт шопі в літрових пляшках 2,65. Гайнекен це на крайняк. Його у Франції варять. Корона 4,2%. П'ю лише в Мексиці.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718490 вiд 2025-04-03 08:43:08

«Угорщина залучила військових і впровадила додаткові заходи дезінфекції для боротьби зі спалахом ящуру»
------------------
Мабуть мадярські солдати забиватимуть корів - хоч для цього згодяться.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718489 вiд 2025-04-03 08:40:39

"Колишній прем’єр-міністр України часів президентства Віктора Януковича, Микола Азаров, подав кандидатуру до російської академії наук, хоча його науковий рейтинг за коефіцієнтом Гірша дорівнює нулю.

…Він намагається отримати членство в російській академії наук за спеціальністю «гірничі науки».

…За даними T-Invariant, серед кандидатів на вступ до академії Азаров виявився єдиним, хто не має жодних наукових публікацій. Крім того, його ім’я відсутнє у базі Scopus, яка відстежує цитованість наукових статей ".
------------------
Ці потуги миколи анусовича чомусь нагадали епіграму відомого афронегритянського поета пушкєна на такого собі князя Дондукова-Корсакова, який потрапив до тодішньої Академії наук лише завдяки гомосексуальному звʼязку з одним із міністрів:

"В Академии наук
Заседает князь Дундук.
Говорят, не подобает
Дундуку такая честь;
Почему ж он заседает?
Потому что жопа есть ".

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718488 вiд 2025-04-03 08:00:23

Сказачник..
Португальский супербок.. в португаоьском магазине..
Да в простом Карфуре, Пар Дью, например, Лионском, навалом того супербока. А так же Стела, Хайнекен, Буд.. Корона вон вааще на скидке стоит..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718487 вiд 2025-04-03 07:03:52

«В списку держав, на які Трамп наклав мита, є острови Херд і Макдональд, згідно з інформацією з Вікіпедії, вони безлюдні, там мешкають великі популяції пінгвінів».
-----------------------
Пінгвіністрації на замєтку ;)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718486 вiд 2025-04-03 07:01:00

gross, дякую за комплімент, але не настільки добре все таки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718485 вiд 2025-04-03 07:00:49

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1718479 вiд 2025-04-02 23:45:47

Найвищим тарифом трампидло їбонуло по маленькій острівній державі Сен-Пʼєр і Мікелон - 50%.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718484 вiд 2025-04-03 06:50:00

Vichnyj, Zywiec lezak стандартне 5,5%. Бомжі тут переважно бухають французькі міцні пива 8%. Живця дешево тут нема. Хіба що ті бомжі в Парижі з Польщі його з собою привезли. Може, в Парижі є польська крамниця? В Ліоні точно нема. Тут колись було в якомусь із супермаркетів Тиське 5,2, але теж давно вже нема. Взагалі, французький пивний ринок протекціоністський, іноземних пив майже нема. Навіть у Лідлі і Альді нема німецького. Хіба що португальський Супербок можна купити у португальській крамниці. Є бельгійські пива, але не лаґери. Тому вибір невеликий: 1664, Фішер або англійський паб.

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718483 вiд 2025-04-03 02:29:29

yagshamash, бачу, знається на пиві так само як на українській політиці.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718482 вiд 2025-04-03 00:16:42

sk (chromebook acer 14)
№ 1718479

їбанувся бідолашний трумпф-краснов

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718481 вiд 2025-04-03 00:09:29

Живець - масова солоденька хуйня, вибачайте)
Його бухають бомжі в Парижі, бо десь дешево затарюються, напевно.
І алко там щось біля 6. До речі, загадка. Майже всі масові сорти польського пива - 5.5-6. Чому польський масмаркет таке любить хуйзна

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718480 вiд 2025-04-02 23:47:53

yagshamash
---
Живець скуштував вперше в 1996. Акурат тоді Оболонь вистрелила. Класне пиво в країнах почали робити після комуни! Ну але потім все пішло аж занадто, і втратили цінність і смак.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718479 вiд 2025-04-02 23:45:47

Trump just announced the following Tariffs for the following countries and a 10% baseline tariff on all others not listed.

China - 34%
EU - 20%
Vietnam - 46%
Japan - 24%
Taiwan - 32$
India - 26%
Thailand - 36%
South Korea - 25%
Switzerland - 31%
Indonesia - 32%
Malaysia - 24%
Cambodia - 49%
UK - 10%
South Africa - 30%
Brazil - 10%
Bangladesh - 37%
Singapore - 10%
Israel - 17%
Philippines - 17%
Chile - 10%
Pakistan - 29%
Sri Lanka - 44%

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718478 вiд 2025-04-02 23:30:14

2 LAZY



Глянь відос. Настасья Кінскі що за гарне створіння!, як її режисер класно розкрив. А Марчелло? Та я хотів завжди бути таким емпатичним трохи смішним чуваком. Така естетика мені до душі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718477 вiд 2025-04-02 23:19:18

Живєц належав родині Габсбурґів, а саме - батькові Вільгельма Габсбурґа, що згодом став командиром січових стрільців, відомим в Україні як Василь Вишиваний. Він був також поетом, що писав українські вірші. Тому я часто купую Живєц.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718476 вiд 2025-04-02 23:16:19

olma
№ 1718471

Все індивідуально сприймається. Для мене міцність показник. З рідкими винятками, як Плзнер (4,4). І 4,8 у Німеччині теж норм. Там майже всі пива мають таку міцність.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718475 вiд 2025-04-02 23:15:16

Z реклами ляського пива: А Zywiec lubi być zimnym! А Живець (Архикняжа австрійська замкова броварня в м. Живець, Сілезія) любить бути холодним!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718474 вiд 2025-04-02 23:11:56

Загалом, пиво це - така штука, що потребує знання традицій броварства. Якщо у Чехії і Німеччині пиво варять тисячу років із покоління у покоління, а у США його варять умовні трампи, не маючи зеленого поняття, що воно таке, то таке гівно і п'ють. У новому світі нормальне пиво може бути, лише якщо його один в один злизати зі старого світу і знайти відповідну воду. Японці зробили Асагі, злизавши один до одного чеську технологію. Перуанська Кускенья заїбиста, бо там якась охуєнна вода. Але переплюнути Європу надзвичайно важко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718473 вiд 2025-04-02 23:11:54

International Bitterness Unit (IBU) - це міжнародна одиниця, яка вимірює кількість ізогумулону, що визначає ступінь гіркоти пива.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718472 вiд 2025-04-02 23:10:41

в мое время в америке пили пиво местного производства, хотя некоторое называлось - импортное- хайнекен, амстел, корона, миллер, будвайзер, бабы - десперадос.. И не заморачивались. Главное - чтоб холодное было..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718471 вiд 2025-04-02 23:04:45

yagshamash
№ 1718469
---
Соррі, що втручаюся в дискусію, але алкоголь в пиві не показник якості. Я полюбляю нахмелені чеські пива з алкоголем 3.6%, і екстракт там не більше 12%, але воно смачне, з гірчинкою і пієцця класно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718470 вiд 2025-04-02 23:02:16

Vichny
№ 1718463
-----
В Штатах до сухого закону 1919 року було 4 тисячі маленьких регіональних броварень. Але після скасування сухого закону, після війни почався цей бейбібум і консолідація ринку алкоголя. КОРОЧЕ, на 1980-й роках було лише 40 броварських компаній! На 200 млну країну тільки 40 великих півзаводів! Це піздець, Карл.

ТОму американці зольдати в Дойчланді так любили те пиво німецьке.

І тільки вже під кінець 1980-х в Штатах почали рости ці регіонально-крафтові броварні, хоча, як я нижче, казав, до інтернету це було явище мізерне. Тільки інтернет і глобалізація навчили американців цінувати, що таке хороше пиво, ну і звісно навчилися робити регіонал і крафт.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718469 вiд 2025-04-02 23:00:06

Vichny
№ 1718466

Лаґер - 6,2 максимум. Фішер французький. Більше лише деякі бельгійські монастирські. Але здебільшого після 6 починається хуйня.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718468 вiд 2025-04-02 22:57:28

Vichny
№ 1718465

Ну, от, добре, що знаєш Ель Пресіденте. То можеш уявити, яке гівно - американське пиво, якщо воно суттєво гірше за це. Не все. Сам Адамз я написав уже кілька разів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718467 вiд 2025-04-02 22:55:21

yagshamash
№ 1718464

Філус на пиві знається, не лазить по першим-ліпшим барам, де хуярять Coors з горла))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718466 вiд 2025-04-02 22:53:45

yagshamash
№ 1718464 вiд 2025-04-02 22:49:15

А вище визнаєш?
Я он купив в суботу у місцевого ділера пиво стилю Barley Wine - колаба 20+ малих пивоварів, зварили у Львові. так от, там 12 алкоголю, 27 плато і 120 IBU! Не для слабаків. Але смачне. Його треба вміти пити, не стаканюрами.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718465 вiд 2025-04-02 22:51:05

yagshamash
№ 1718462

Та маленьких і не дуже прватних броварень там дохуїщща.
Хай місцеві американці підтвердять. OlegSh?
А Ель Президенте - такий собі, лагерочок літній, типовий євролагер. Але я засмакував, бо мені привіз його в Україну прям з Домінікани американець тамтешнього походження

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718464 вiд 2025-04-02 22:49:15

Мене, до речі, Філус відправив до одної пивниці у Г'юстоні (тут, через Обсилф), коли я через нього летів до Ґватемали і мав там кілька годин, то там справді було непогано, й одне пиво мені смакувало. То, можливо, місцеві щось знають краще. Але, повторює, зайобує, що треба скріць питати: а скільки обертів у цьому пиві. А вони ніхуя про це не знають. Є різниця для мене - 3,5 чи 5. Я пива нижче 5 не визнаю, крім Праздроя (Пілзнер Урквелл).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718463 вiд 2025-04-02 22:47:38

olma
№ 1718459

Ну так і у нас так само.
20 років тому сперечались - а шо краще Славутич Синенький чи Оболонь Соборне (для мене відповідь очевидна, але зраз не про це).
Крафта-хуяфта не було. Цимесом вважалося нарити десь в маленьких магазах регіоналку - типа Проскурівського, Бердичівського, Нова Баварія, Січ і таке інше і стверджувати що воно смачніше і натуральніше пива великих виробників

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718462 вiд 2025-04-02 22:43:37

Vichny
№ 1718457

Це гівно там скрізь, справді. Бад і Корс (обидва не лайт), бо вони бодай 5 обертів. Я суто через це кажу, що якось питне. Сам Адамз - окей. Решта - сцяки абсолютні. Можливо, треба якісь місця знати. Але я ніколи там не мав на це достатньо часу. У Маямі пив El Presidente домініканське пристойне. Окей у Пуерто Рико - своє пиво Мedalla, мені смакувало, але це лише умовно США, і на континенті цього пива нема. Дуже специфічне місце і хуйове для пива, якщо ти відвідувач. Можливо, там вони щось знають краще.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718461 вiд 2025-04-02 22:41:35

Тобто для багатьох людей менталітет - це поняття географічно-етнографічне, а для деяких людей, менталітет це поняття хронологічне.

Якщо за всю історію пивоваріння в Штатах пили гімно і ссяки, то це не значить що зараз в цей момент там пьють гімно і ссяки, навчилися робити, розливають і заробляють.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718460 вiд 2025-04-02 22:40:32

PEPSI (Merkury)
№ 1718425

Не думаю, що тобі варто заїжджати у Придністров'я. Швидше за все, нічого поганого не станеться, але є невелика ймовірність нарватися на неприємності.

У мене знайомий возить туди туристів з Європи та США. Розповідав, що вони в захваті від екзотики — там законсервований СРСР. Але тобі ж СРСР не потрібен. Ми всі там вже побували і знаємо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718459 вiд 2025-04-02 22:38:31

Vichny
№ 1718457
----
Це залежить від місця і часу. Цифри кажуть, що американці тільки за останні 10 років розсмакували крафт. А до того, ймовірно всі хавали бадвайзер концерновий.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718458 вiд 2025-04-02 22:36:10

Olma, звісно, там є багато імпортного пива, що його можна пити. Але це вже у крамницях. Зокрема, у Маямі - багато класного пива із Центральної Америки. Канадійське пиво Молсон і Лабатт ніколи не підведуть.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718457 вiд 2025-04-02 22:31:58

Йєбать, якщо Bud і Coors - порівняно із сцяками -що пити можна, то я уявляю шо там за сцяки все інше масове.

В Америці ніколи не був, але слабо вірю що там бари лише з масовий гуйовим пивом. Yagshamash, ти точно в правильні бари ходив? ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718456 вiд 2025-04-02 22:30:29

yagshamash
№ 1718454
----
Я не був Штатах ніколи. Але про ситуацію знаю з перших уст. Подивитися будь-яке кіно американське, йдуть в дальйнобойщики в бар, і замовляють два бада і пьють з пляшки. З пляшки, з горлА, звісно, можна пити. Але це означає, що в пляшці гімно натуральне.

А якщо по суті, то мисля моя була така, що в добу інтернета добрий продукт можна зробити скрізь. І американські регіональні і крафтові пивоварні роблять класний продукт. Це 100%.

Але на федеральному ринку, у них рулить коук, бад лайт і інші брендові бевереджі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718455 вiд 2025-04-02 22:23:51

Йдеться про лейбу на кранику в барі, не на пляшці.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718454 вiд 2025-04-02 22:21:13

Olma, думаю, ти помиляєшся. В Америці (Штатах) порівняно з Європою пиво назагал хуйове. Не знаю, як там крафтове, але нормальна людина бачить у барах пиво масового виробництва. Із цього пити з натяжкою можна пити лише Bud, Coors (не Light!), Michelob i Sam Adams. Решта - сцяки. Що там напружує, на лейбі там ніде не пишуть міцність, а коли питаєш у бармена, він не знає, і видно, що питання його ставить у незручне становище. Тобто, з мого досвіду, пити пиво у США дуже напружує. І воно переважно хуйове.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718453 вiд 2025-04-02 22:20:38

короче, проконсультувався.
ібупрофен і бухло - можна!
вони не мають безпосереднього впливу один на одного.
Є мінус - це подвійне навантаження на шлунково-кишковий тракт.
Отже, експериментувати можна, але все може швидко закінчитись походом у вотерклозет.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.