olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718452 вiд 2025-04-02 22:12:27Чимало американців під час холодної війни служили в Зах. Німеччині, типа в Рамштайні. І всі казали, що кращого пива, ніж німецьке розливне, вони ніколи не куштували і не скштують у своєму житті))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718451 вiд 2025-04-02 22:07:16Enot № 1718450 ----- Штати цілих 150 років пили гамно замість пива. Потім якийсь чувак випускник Гарварда чи Йеля це поняв, і почав варити крафтове пиво наприкінці 1970-х. І те перше крафтове американське пиво насправді було звичайним нормальним європейським пивом типа німецького та чеського. І тільки згодом, американські крафтовики дійшли до інших цікавих сортів накшталт ІPA, і вже з настанням інтернету і глобалізації - американці стали рулити в крафтовій революції. Американським підприємцям варто віддати належне. Чуваки молодці. А тепер вони типа законодавці пивної моди. І коли всі рецепти відомі, а вся сировина продукується в Штатах, то я охоче вірю що пиво в Штатах ЗБС. І вже в них нема інших авторитетів. Можна їбашить тарифи на імпорт.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718450 вiд 2025-04-02 21:55:46??? Президент США Трамп запровадив 25-відсотковий тариф на весь імпорт пива, - Reuters Адміністрація Трампа заявила, що запроваджує 25-відсотковий тариф на весь імпорт пива, додавши напій і порожні алюмінієві банки до списку похідних продуктів, на які поширюються тарифи на алюміній.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718449 вiд 2025-04-02 21:53:35LAZY № 1718442 ---- Ти не правий. Головне не вік дописувачів (він хоч так, хоч сяк буде старішати), а молодечій запал. Я вважаю ОБС таким собі сошіалайзінгом в добу війн і корона-сука-вірусів. А крім того, тут постійно можна зустріти людей, які надихають чимось. Це може бути якесь цікаве спеціальне знання, унікальний скілз, життєве досягнення, естетика, а то злість, сарказм, гумор.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718448 вiд 2025-04-02 20:48:15PEPSI далі ДК
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718447 вiд 2025-04-02 20:47:55Пепс, там нема законів, які визнаються міжнародним співтовариством. А якщо у тебе ще й український паспорт, а там же кацапська бикотєка повна… Тебе можуть запроторити в каталажку от просто так, і хуй так просто звідта виберешся. І волання пісень масового лая ніхуя не допоможуть
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718446 вiд 2025-04-02 20:45:47вітаю полісся з виходом у півфінал кубка у. Хто там далі - кроти чи ДК?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718445 вiд 2025-04-02 20:44:53Feodorit № 1718437 yagshamash № 1718444 згоден, Придністров «я викреслюю, здоров» я важливіше.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718444 вiд 2025-04-02 20:36:04Пепс, чи це єдине місце на світі, де на комсомольській бикотеці досі грають ласковий май, і тобі кортить станцюватьтз пляхою придністровського портюшка напєрєвєс?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718443 вiд 2025-04-02 20:35:34Сауроне, царство небесне хлопцям і вічна шана.2 sk№ 1718389по моєму вже всі дед-лайни пройшли після заяв трампа що терористам в газі буде повний пиздець, іран отримає бомб стільки, скільки ще ніхто не бачив, ну і хусити - ті взагалі повинні перейти в режим “і живийє будут завідовать мьортвим”…можливо, звичайно, збій в “сигнал”, повідомлення про “давай бомбіть” не дійшло до виконавця?Тут така справа, нічого не робити зачасту легше ніж ПОЧАТИ щось робити. Тому ми найзручніші крайні, нам можна просто не допомагати. Всіх інших пиздити треба, а це вже більш «енергозатратно»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718442 вiд 2025-04-02 20:31:48olma № 1718439 Ггг кому це пропержене «кафе» Флоріда "потрібне.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718441 вiд 2025-04-02 20:29:14Бажання поїхати до придністровської асср мені нагадують тих пиздуватих американців, що незважаючи ні на що, пхаються до кацапського гівностану, для екзотики, бо там серуть на вулиці, а їм цікаво на це подивитися. Тоді одержують 20 років за шпигунську діяльність, і давайте їх визволяти. Пепс, ти гівна серед дороги не бачив? Нах тобі всерлося це совкове убожество?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718440 вiд 2025-04-02 20:22:01то незакритий тег. не все зло в сіті від кацапів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718439 вiд 2025-04-02 20:20:11Поламали на Обсілф. Видно, кацапи атакують?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718438 вiд 2025-04-02 20:19:27Akela № 1718432 негренята самі по собі не виростуть. потрібен вправний тренер. А там з цим зараз не дуже, он навіть чутки про Товаре на лавку ходили
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718437 вiд 2025-04-02 20:18:00PEPSI (Merkury) № 1718425 Але наскільки безпечно їхати у Придністровя? Bobb щось мовчить. Враховуй що тебе доведеться спілкуватися з прикордонниками хоч і МГБ ДНР ПМР але з російськими триколорами на рукавах бо він теж державний в ПМР. Тим більше що ти на відкритому ресурсі анонсував свій візит.
olma№ 1718436 вiд 2025-04-02 20:08:32Окупанти атакували балістикою об’єкт цивільної інфраструктури у Кривому Розі: четверо загиблих і 14 постраждалих, зокрема діти 8 і 6 років (оновлено) Джерело: https://censor.net/ua/n3544678
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1718435 вiд 2025-04-02 20:02:13Akela [Останнi 20 месаг]№ 1718432 вiд 2025-04-02 19:50:39Ну хз, будем дивитися. Перспективний латиноамериканець навряд чи поїде до країни з чемпіонатом такого рівня, як нинішній ЧУ, де чемпіон країни починає свій шлях у ЛЧ з другого кваліфая, а всі інші від початку у єврожопі ;)
Akela№ 1718434 вiд 2025-04-02 19:55:512 Vichny№ 1718430та то Пепсі помилково not написав, судячи з контексту) він же декларує, що їде робити біохакінг шляхом позанормового перорального вживання винних продуктів)
Vichny№ 1718433 вiд 2025-04-02 19:52:44Akela № 1718432 Дивився на то стадо мавп у кротів на ОА, шо в основі, шо в запасі, нарахували з камрадами десь з дюжину. Ригати хотілося. Вперше з початку широкомасштабної бачу шо в кротовні українці в основі знов в меншості. Ахмєтов - пітух.
Akela№ 1718432 вiд 2025-04-02 19:50:392 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1718428Всі ці молоді латиноамериканці коштували від декількох мільонів до двадцяти. Це навряд чи «гівно», зважаючи ще на здатність кротів вирощувати таких мавпочок на продаж.
Vichny№ 1718431 вiд 2025-04-02 19:50:39Bobb № 1718420 вiд 2025-04-02 18:13:08 Оце правильна тєма! Я якось поселився в приватному будинку через Букінг в Кишиневі, так мене ввечері в апартаментах чекала літрушка домашнього вина і гаряча плачинта! Правда власник апартаментів виявився хитровиїбаним, скасував букінг після мого приїзду, написав якусь хуйню там напевно, а при оплаті «зламався» термінал гггг
Vichny№ 1718430 вiд 2025-04-02 19:47:59PEPSI (Merkury) № 1718410 вiд 2025-04-02 16:18:13 Нашо хотіти туди, де не дозволяють бухать в готелі? Пиздуй в саудівську аравію їбучу, віткоффи та інші підари там люблять тусить
Vichny№ 1718429 вiд 2025-04-02 19:45:50Ґлорі, ґлорі Ман Юнаааайтед! Ґлорі, ґлорі Ман Юнайтед! Ґлорі, ґлорі Ман Юнайтед, ітс олл зе сейм ту мі!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1718428 вiд 2025-04-02 19:27:15Orest Dniprovskiy № 1718404 вiд 2025-04-02 15:52:45 Імго ці масові покупки як раз свідчать про те, що ахмєтка ріже бюджет на кротівню. Відповідно, придбавається купа гівна з надією знайти у ньому кахвєтку.
PEPSI(Merkury)№ 1718427 вiд 2025-04-02 19:25:10Bobb № 1718422 глянув афішу Кишинева, там весело: - Вечір вина, три рази, - Марафон і напівмарафон (спорт), - 5 апреля (суббота) с 10:00 до 13:00 пройдет мастер-класс: «Жить до 120 лет – Биохакинг! Питание! Психология! Энергия!» Таки враження що ви там у Молдові бігаєте марафони, п "єте вино і бажаєте дожити до 120 років :-))).
PEPSI(Merkury)№ 1718426 вiд 2025-04-02 19:11:27німці пишуть що Маск сьогодні попросив Трампа зняти його з посади радника, і взагалі з усіма пересрався і хоче дистанціюватись.
PEPSI(Merkury)№ 1718425 вiд 2025-04-02 18:53:00Bobb № 1718422 в суботу граэ Шериф - Балта у Неділю грає Зімбру - Петрикуб Непогано. Вибір є. Але наскільки безпечно їхати у Придністровя?
Batyj№ 1718424 вiд 2025-04-02 18:49:39похоже, Сашо чотоа розумеет..
PEPSI(Merkury)№ 1718423 вiд 2025-04-02 18:42:24Bobb № 1718422 вино треба обовязково покуштувати. Але маю сильну простуду. прописали ібупрофен. Цікаво, а можна вино і ібупрофен одночасно? Чи може ну його, той ібупрофен. :-)
Bobb№ 1718422 вiд 2025-04-02 18:21:03klirik № 1718417 Приїжджайте ще – буду радий! Бине аць венит :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1718421 вiд 2025-04-02 18:15:05За станом газону видно, що цей стадіон нікому нафуй у Львові не потрібен.
Bobb№ 1718420 вiд 2025-04-02 18:13:08olma № 1718416 Якось так:
yagshamash№ 1718419 вiд 2025-04-02 18:08:30Olma, вибач, неуважно подивився, чия месаґа.
Batyj№ 1718418 вiд 2025-04-02 18:01:56Сащо путает следы.. Состав - слить игру. Посмотрим, пооцчится ли..
klirik№ 1718417 вiд 2025-04-02 17:49:34Bobb № 1718413 Досі з друзями згадуєм як потрапили на фестиваль вина а потім бігли на маршрутку) Ще раз подякую тобі за гостинність і супровід
olma№ 1718416 вiд 2025-04-02 17:31:13Bobb № 1718413 ---- Типа сніданок входить у прайс за номер. І ти виходиш вранці в сніданковий холл, а там … ціла карафка з каберне з найкращих погребів. Хоча келих білого ігристого до сніданку більше пасуватиме.
Batyj№ 1718415 вiд 2025-04-02 17:21:46это для самолюбленного долбоеба Вувы: https://www.online-decoder.com/ru Остальным не обращать внимание. Зы. Защел на Ф-О, а там меня полощут всякие..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1718414 вiд 2025-04-02 17:18:02«Зустріч Віткоффа та спецпосланця Путіна Дмитрієва відбудеться у Білому домі 2 квітня»---------------------Мабуть і до трампидла заведуть цього підара - бо тут фапрос сєрйозний, дєнєжний, не якась там дімакратія.
Bobb№ 1718413 вiд 2025-04-02 17:12:29PEPSI (Merkury) № 1718410 Там є Wine Hotel — у ньому наливають біля стійки відразу після поселення. За ваші гроші — будь-який каприз.