olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718412 вiд 2025-04-02 16:31:58ProstoVlizPobalakaty № 1718409 ---- Дякую, У цих оперетах там такий сюжетний балаган, але музика майстерно написана! «Помста кажана» - нейтральна і релевантна назва. Увертюра
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718411 вiд 2025-04-02 16:23:17назви доставляють :-) - Апартаменты премиум класса у цирка Кишинев - ISMAIL LUX 2 Rooms apartment CENTRE CHISINAU
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718410 вiд 2025-04-02 16:18:13бггггг. Прийшов лист з Кишиневу з житла It's not allowed to drink alcohol inside the hotel. Enjoy your stay! Я вже туди хочу! :-))
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718409 вiд 2025-04-02 16:09:31olma № 1718396 вiд 2025-04-02 15:14:24 Австрійське лібретто «Fledermaus» (К. Хафнер та Р. Жене) та радянське «Летучая мышь» (Н. Ердман та М. Вольпін), по якому було знято фільм, мають спільні імена персонажів, але дуже багато відмінностей в сюжеті (в радянському маскарадний костюм кажана вдягає головна героїня, а в австрійському це чоловічий костюм в якому на попередньому балі опозорився один з героїв, який на цей раз дивно всім помстився - по ходу дії опозорились всі навколо).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718408 вiд 2025-04-02 16:08:37Batyj № 1718406 и вас туда же, с вашими советами, которих нікто не спрашивал :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718407 вiд 2025-04-02 16:07:20а вже люблю Кишинів і Молдову. :-) Це Куба 2.0. Наберіть у гугл Республіканський стадіон у Кишиневі. Кайф, марожено. Харлей Давідзон. https://www.google.com/maps/place/%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%BE%D0%BD/@47.0135257,28.8401166,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sCIHM0ogKEICAgICZ6Mz-OQ!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2Fgps-cs-s%2FAB5caB95iioj2hvB_TDtZB0bhXPdl795fvSdMLqGSZH5dRglFzFOGOLCOQNK4qQ6nWpRuS0M0sjlOtNDnZ0oLUdF-Lc0HFf-IUsQW_O_Nlk6VizEC91DSSHyxDSiZaS9Vf9VY0BQ7MIx%3Dw203-h114-k-no!7i4000!8i2252!4m11!1m2!2m1!1z0YHRgtCw0LTRltC-0L0g0LHRltC70Y8g0JrQuNGI0LjQvdGW0LIsINCc0L7Qu9C00L7QstCw!3m7!1s0x40c97c240535aa31:0xb613ca4880fd76ad!8m2!3d47.0126683!4d28.8389018!10e5!15sCjbRgdGC0LDQtNGW0L7QvSDQsdGW0LvRjyDQmtC40YjQuNC90ZbQsiwg0JzQvtC70LTQvtCy0LCSARJ0b3VyaXN0X2F0dHJhY3Rpb27gAQA!16zL20vMGM1ZHBx?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDMzMC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718406 вiд 2025-04-02 15:56:492PEPSI (Merkury) № 1718405 занимайся свом делом - свинями. Не лезь в футбол, в котором нихуя не понимаешь..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718405 вiд 2025-04-02 15:54:36Papka № 1718403 супер. Дякую! Batyj № 1718402 Шабанов - це ходяче непорозуміння і невезучий тіпок. Шабанов привозив і неймовіно лажав у ДК. Шабанов привозив і неймовіно лажав у Польщі. Шабанов привозив і неймовіно лажав у Поліссі. Відскоки, рикошети, зрізки - все у власні ворота ПОСТІЙНО. Шабанов тепер у Олександрії.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718404 вiд 2025-04-02 15:52:45Виявляється в Шахти є свій Вінісіус :) Подивився склад. Накупили 19-21 рік бразильців та інших. Динамо ще в цьому році може вирвати чемпіонство, але в наступні роки вже мабуть нічого не світить. Кубок Олександрія - Шахтар 0 : 0 Екстратайми
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718403 вiд 2025-04-02 15:50:142 PEPSI (Merkury) № 1718400 Лайфхак тобі - прямо на виході з терміналу є зупинка автобуса, який везе в центр міста. Тебе обступлять таксисти, які запропонувати доїхати до центра за 20-25 доларів. На автобусі заплатиш біля трьох (чи навіть менш). Важливий нюанс - в автобусі є термінал і можна картою заплатити, бо банкомат а терміналі бере грабіжницькі відсотки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718402 вiд 2025-04-02 15:48:02Смотрю Сашки-кроты.И не понимаю, нахуя выгнали из ДК Шабанова?С теми уродами, что у нас в защите сейчас, Шабанов был бы самым надежным..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718401 вiд 2025-04-02 15:45:35PEPSI Bun venit la Chișinău!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718400 вiд 2025-04-02 15:41:58зАВТРА лечу у Кишинів. Я просто мушу побачити цю незвичну країну, де навіть на букінг. ком половина житла ліва, або неіснує, де контакт з господарем житла завершується фразою «Це не моє житло, а Галі, а її знає Міша, з яким я вас познайомлю». Де є Придністровя. І можливо зганяю туди на ескурсію. Но єто неточно :-).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718399 вiд 2025-04-02 15:26:32А в польських театрах цю оперету грали як Zemsta Nietoperza (!). Отже, yagshamash в принципі має рацію, цю оперету цілком можна назвати як «Кажан», або краще «Помста Кажана» за польським аналогом.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718398 вiд 2025-04-02 15:25:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1718397 Кажанкиня або кажанкиця
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718397 вiд 2025-04-02 15:23:19нетопирка чи кажанка? :) це схоже на членкиню
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718396 вiд 2025-04-02 15:14:24Я ніколи не дивився це кіно і не був на спектаклі в театрі, Хоча почитав сюжет, і на маскараді в костюмі кажана виступає не жінка, а чоловік. Москалі могли б назвати пьєсу Нетопырь.))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718395 вiд 2025-04-02 14:53:36yagshamash № 1718394 ---- Це ти OlegSh мав написати? назва тварини дійсно буде кажан. Але тут такий аспект культурологічний. Назва оперетти в Українську мову потрапила з російської мови, а в російську з оригінала з Німецької мови: Die Fledermaus Die Fledermaus is an operetta composed by Johann Strauss II to a German libretto by Karl Haffner and Richard Genée, which premiered in 1874 (Вікіпедіа). А проблема в тому, що головна героїня оперети жінка - і німецькою мовою миша буде як і в східнолов'янських мовах жіночого роду die Fledermaus. Тому кажан - не пасує. Як не Летюча Миша, то краще взагалі міняти назву на Циганка, або іншу, жіночого роду.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718394 вiд 2025-04-02 14:37:36Олма, В Україні цю оперету якогось хріна називають «летюча миша», скоріше за все, бо так кацапською називають. Це завжди виглядало як повний дебілізм, бо ця тварина українською називається «кажан» або «нетопир».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718393 вiд 2025-04-02 14:16:36Рубіо ето голова, єму палєц в рот нє кладі
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718392 вiд 2025-04-02 14:03:26olma № 1718391 насправді ми ж не знаємо що там «рубіо зрозумів» от він зараз на збіговисько нато прилітає. цілих 3 дні тусоватись буде наче кажуть одна з його «задач». все таки впарити європейцям американську зброю, а то після заяв трампа що будуть продавати «відтюнінговані в мінус» варіанти зброї, європа вирішила жостко підтримувати «свого виробника» заяви трампа, дійсно, заяви хворого дідуся… от згадав ин-а. типу хароший-парєнь з ядерною зброєю… я хуй-йєйу. в минулий «приход» трамп з ним зустрічався, і на той момент ядерної зброї у ин-а ще не було… про що там трамп з ним домовився?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718391 вiд 2025-04-02 13:29:32sk (здалеку…) № 1718389 ----- команда Трампа не хочуть на Х-йла тиснути, і робити тому реально боляче, а боляче роблять тільки Україні… і при цьому хочуть, щоб Х-йло їх слухало і дотримувалося? Це ж заздалегідь програшна тактика Трампа. Там Рубіо і Волтц вже це зрозуміли. Тільки тільки зрозуміли цу шпет (або ту лейт).
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718390 вiд 2025-04-02 13:09:512 sk (здалеку…) № 1718389 Так це ж Трамп пожартував… :))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718389 вiд 2025-04-02 11:59:59olma № 1718387 я розумію що політика і підкилимні домовленості - цинічні… але… я воно там відбувається? штати зеленському: а-ну не стріляйте по нпз, трубопроводам, аеродромам. інакше не дамо вам зброї, розвід-даних - хуйлостан вас більше повбиває! - так вони ж теж повинні перестати стріляти! - похуй. ви повинні перестати перші! такесобі… судячи з заяв трампа і його радників, інформацію з поля бою і про те хто порушує «прєкратіть стрілять» їм з кремля передають своїм розвідкам, видно, трамп не довіряє… -------- по моєму вже всі дед-лайни пройшли після заяв трампа що терористам в газі буде повний пиздець, іран отримає бомб стільки, скільки ще ніхто не бачив, ну і хусити - ті взагалі повинні перейти в режим «і живийє будут завідовать мьортвим» … можливо, звичайно, збій в «сигнал», повідомлення про «давай бомбіть» не дійшло до виконавця?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718388 вiд 2025-04-02 11:53:34Член Палати представників США від Демократичної партії Майкі Шерріл підготувала законопроєкт, який у разі ухвалення зобов’яже мільярдера Ілона Маска та його співробітників у Департаменті ефективності уряду (DOGE) проходити тести на вживання наркотиків. ------ копі-паст наших реаліїв перед виборами 2019 - ти алкаш! - а ти нарокоман! - покажи справку від лікаря!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718387 вiд 2025-04-02 11:53:24Представники адміністрації Трампа кажуть, що припинення вогню найближчими місяцями малоймовірне, повідомляє Reuters. США розробляють плани щодо додаткового тиску як на Київ, так і на Москву, оскільки повне припинення вогню до квітня чи травня виглядає дедалі малоймовірним, повідомляє Reuters. The Kyiv Independent @KyivIndependent
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718386 вiд 2025-04-02 11:03:50шрайк трохи про контекст в штатах розказує (реальна підтримка трампа), додам від себе, зараз, можливо, зрозуміло що про-трампівські кандидати і так пройдуть, тому його електорат «на разслабоні був» ------------- Как иллюстрация - вчера прошли довыборы в Палату представителей в двух округах во Флориде. Конгрессмен Майк Уолтц был назначен советником Трампа, а Мэтт Гетц погорел на нарко-педофильском скандале, не дождавшись назначения Генпрокурором. Вместо них вчера все равно были избраны республиканцы. Единственное изменение - проценты поддержки, которые существенно просели. Уолтц и Гетц победили с примерно одинаковым счетом 67:33. А их преемники всего через 5 месяцев - со счетом 57:43.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718385 вiд 2025-04-02 11:03:12Прийято рішення підара тимчасово вважати полупідаром:------------------------«США тимчасово зняли санкції зі спецпредставника нелегітимного президента Росії Володимира Путіна Кирила Дмитрієва, щоб Держдепартамент США міг видати йому візу для візиту у Вашингтон».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718384 вiд 2025-04-02 10:58:01ProstoVlizPobalakaty № 1718382 о. якщо контексту додається - тоді взагалі питань немає коли ковід був - то теж більшість смертей - «пневмонія» і всі розуміли чому
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718383 вiд 2025-04-02 10:49:14Останній раз я бачив Вела Кілмера в кіно пару років тому в фільмі «Топ Ґан: Меверік», де він грав старого генерала. І там йому ніби то голос штучний інтелект відтворив, бо він не міг через хворобу говорити.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718382 вiд 2025-04-02 10:24:33sk (здалеку…) № 1718381 вiд 2025-04-02 10:16:22 Різні форми пневмонії залишаються другою по величині групою причин смерті після серцево-судинних хвороб. У Кілмера здається був рак горла в стадії ремісії, так що здоровою людиною, яка легко подолала б інфекцію він точно не був.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718381 вiд 2025-04-02 10:16:22«помер від пневмонії» в 21му сторіччі, звучить як девіз анти-ваксерів звичайно що 1500 інших «вводних» може бути, але якось підозріло…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718380 вiд 2025-04-02 09:54:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1718375 Шкода ( В епоху відеокасет був знаковий актор, окрім Схватки та Бетмена пам'ятаю його по фільмам «Святий» (відомий також за музикою) та «Прізрак і Темрява» про левів
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718379 вiд 2025-04-02 09:45:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1718375 RIP Вел Кілмер! Так, він зіграв у десятках добрих фільмів. Я памятаю його молодого в ролі Джима Моррісона у фільмі The Doors (про гурт Дорз).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718378 вiд 2025-04-02 09:43:42Ілон Маск з головою заангажувався на цю кампанію у Вісконсині, хотів довести Трампу і републіканам, що він крутий і успішний, і дав гроші на лотерею щоб збільшити явку республіканських виборів. Цю технологію він використовув у Пенсильванії на през. виборах торік, тобто запрошували виборців приїхати і зареєструватися, і розігрували щоденно якусь суми грошей. Насправді те, що Маск туди поліз зараз було помилкою, адже в нього досить негативний пішов рейтинг після роботи контори по скороченню державних видатків (DOGE). Болюча поразка республіканців при Трампі і величезний ляпас Ілону Маску.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718377 вiд 2025-04-02 09:35:40В Штатах вчора відбулися вибори до Верховного суду штата Вісконсин. Запитав у Perplexity. ai " Вибори до Верховного суду штату Вісконсин у 2025 році були одними з найбільш дорогих і висвітлених судових виборів в історії США. Ось короткий огляд ходу і результатів цих виборів: Хід виборів Кандидати: Основними кандидатами були суддя Сьюзен Кроуфорд з округу Дейн, яку підтримувала Демократична партія, та суддя Бред Шимел з округу Вокеша, колишній республіканський генеральний прокурор штату, якого підтримував колишній президент Дональд Трамп та мільярдер Ілон Маск. Значення: Вибори мали велике політичне значення, оскільки вирішували питання про збереження ліберальної більшості в суді, що впливає на такі питання, як права на аборти, виборчі права та перерозподіл виборчих округів. Фінансування: Вибори стали рекордними за витратами, з загальними витратами понад 100 мільйонів доларів. Ілон Маск, близький соратник Трампа, вклав понад 20 мільйонів доларів у кампанію Шимела. Результати виборів Переможець: Сьюзен Кроуфорд виграла вибори, зберігаючи ліберальну більшість у суді 4-3. Явка: Вибори відзначилися рекордною явкою, з багатьма виборчими дільницями, які вичерпали запас бюлетенів. Реакції: Перемога Кроуфорд була сприйнята як поразка для Трампа та Маска, які активно підтримували Шимела. Підсумувавши, вибори до Верховного суду штату Вісконсин у 2025 році були надзвичайно напруженими і дорогими, а перемога Сьюзен Кроуфорд закріпила ліберальну більшість у суді.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718376 вiд 2025-04-02 09:31:292 Sauron, співчуваю через втрату побратимів, нехай їм буде вічна пам'ять і подяка!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718375 вiд 2025-04-02 09:24:20«Американський актор Вел Кілмер, відомий за роллю Бетмена у фільмі «Бетмен назавжди», помер у Лос-Анджелесі через пневмонію. Йому було 65 років».--------------------Хз, чого згадують лише про Бетмена. Багато у нього було цікавих ролей - зокрема у «Сутичці» (Heat) Майкла Манна, і навіть комедійна роль у Абрахамса та Цукерів («Цілком таємно» (Top Secret!)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718374 вiд 2025-04-02 09:22:09OlegSh [Останнi 20 месаг]№ 1718370 вiд 2025-04-02 00:24:41«Летюча миша». Але більшість знає цю оперету за старим совєцьким фільмом, де у головних ролях - нині старі та скурвлені кацапи.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718373 вiд 2025-04-02 08:55:40Я так поняв Лунін видав посередню гру? Воротар - важка позиція. Невдала гра одразу позначається на рез-ті.