🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 816.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718412 вiд 2025-04-02 16:31:58

ProstoVlizPobalakaty
№ 1718409
----
Дякую, У цих оперетах там такий сюжетний балаган, але музика майстерно написана! «Помста кажана» - нейтральна і релевантна назва.

Увертюра



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718411 вiд 2025-04-02 16:23:17

назви доставляють :-)

- Апартаменты премиум класса у цирка Кишинев

- ISMAIL LUX 2 Rooms apartment CENTRE CHISINAU

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718410 вiд 2025-04-02 16:18:13

бггггг.
Прийшов лист з Кишиневу з житла

It's not allowed to drink alcohol inside the hotel.
Enjoy your stay!

Я вже туди хочу! :-))

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718409 вiд 2025-04-02 16:09:31

olma
№ 1718396 вiд 2025-04-02 15:14:24

Австрійське лібретто «Fledermaus» (К. Хафнер та Р. Жене) та радянське «Летучая мышь» (Н. Ердман та М. Вольпін), по якому було знято фільм, мають спільні імена персонажів, але дуже багато відмінностей в сюжеті (в радянському маскарадний костюм кажана вдягає головна героїня, а в австрійському це чоловічий костюм в якому на попередньому балі опозорився один з героїв, який на цей раз дивно всім помстився - по ходу дії опозорились всі навколо).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718408 вiд 2025-04-02 16:08:37

Batyj
№ 1718406
и вас туда же, с вашими советами, которих нікто не спрашивал :-).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718407 вiд 2025-04-02 16:07:20

а вже люблю Кишинів і Молдову. :-)
Це Куба 2.0.
Наберіть у гугл Республіканський стадіон у Кишиневі. Кайф, марожено. Харлей Давідзон.

https://www.google.com/maps/place/%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%BE%D0%BD/@47.0135257,28.8401166,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sCIHM0ogKEICAgICZ6Mz-OQ!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2Fgps-cs-s%2FAB5caB95iioj2hvB_TDtZB0bhXPdl795fvSdMLqGSZH5dRglFzFOGOLCOQNK4qQ6nWpRuS0M0sjlOtNDnZ0oLUdF-Lc0HFf-IUsQW_O_Nlk6VizEC91DSSHyxDSiZaS9Vf9VY0BQ7MIx%3Dw203-h114-k-no!7i4000!8i2252!4m11!1m2!2m1!1z0YHRgtCw0LTRltC-0L0g0LHRltC70Y8g0JrQuNGI0LjQvdGW0LIsINCc0L7Qu9C00L7QstCw!3m7!1s0x40c97c240535aa31:0xb613ca4880fd76ad!8m2!3d47.0126683!4d28.8389018!10e5!15sCjbRgdGC0LDQtNGW0L7QvSDQsdGW0LvRjyDQmtC40YjQuNC90ZbQsiwg0JzQvtC70LTQvtCy0LCSARJ0b3VyaXN0X2F0dHJhY3Rpb27gAQA!16zL20vMGM1ZHBx?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDMzMC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718406 вiд 2025-04-02 15:56:49

2PEPSI (Merkury)
№ 1718405
занимайся свом делом - свинями. Не лезь в футбол, в котором нихуя не понимаешь..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718405 вiд 2025-04-02 15:54:36

Papka
№ 1718403
супер. Дякую!

Batyj
№ 1718402
Шабанов - це ходяче непорозуміння і невезучий тіпок.
Шабанов привозив і неймовіно лажав у ДК.
Шабанов привозив і неймовіно лажав у Польщі.
Шабанов привозив і неймовіно лажав у Поліссі.
Відскоки, рикошети, зрізки - все у власні ворота ПОСТІЙНО.
Шабанов тепер у Олександрії.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718404 вiд 2025-04-02 15:52:45

Виявляється в Шахти є свій Вінісіус :)
Подивився склад. Накупили 19-21 рік бразильців та інших.
Динамо ще в цьому році може вирвати чемпіонство, але в наступні роки вже мабуть нічого не світить.

Кубок Олександрія - Шахтар 0 : 0 Екстратайми

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718403 вiд 2025-04-02 15:50:14

2 PEPSI (Merkury)
№ 1718400

Лайфхак тобі - прямо на виході з терміналу є зупинка автобуса, який везе в центр міста.
Тебе обступлять таксисти, які запропонувати доїхати до центра за 20-25 доларів.
На автобусі заплатиш біля трьох (чи навіть менш). Важливий нюанс - в автобусі є термінал і можна картою заплатити, бо банкомат а терміналі бере грабіжницькі відсотки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718402 вiд 2025-04-02 15:48:02

Смотрю Сашки-кроты.
И не понимаю, нахуя выгнали из ДК Шабанова?
С теми уродами, что у нас в защите сейчас, Шабанов был бы самым надежным..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718401 вiд 2025-04-02 15:45:35

PEPSI
Bun venit la Chișinău!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718400 вiд 2025-04-02 15:41:58

зАВТРА лечу у Кишинів. Я просто мушу побачити цю незвичну країну, де навіть на букінг. ком половина житла ліва, або неіснує, де контакт з господарем житла завершується фразою «Це не моє житло, а Галі, а її знає Міша, з яким я вас познайомлю».
Де є Придністровя. І можливо зганяю туди на ескурсію. Но єто неточно :-).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718399 вiд 2025-04-02 15:26:32

А в польських театрах цю оперету грали як Zemsta Nietoperza (!). Отже, yagshamash в принципі має рацію, цю оперету цілком можна назвати як «Кажан», або краще «Помста Кажана» за польським аналогом.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718398 вiд 2025-04-02 15:25:22

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1718397

Кажанкиня або кажанкиця

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718397 вiд 2025-04-02 15:23:19

нетопирка чи кажанка? :)
це схоже на членкиню

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718396 вiд 2025-04-02 15:14:24

Я ніколи не дивився це кіно і не був на спектаклі в театрі, Хоча почитав сюжет, і на маскараді в костюмі кажана виступає не жінка, а чоловік.
Москалі могли б назвати пьєсу Нетопырь.))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718395 вiд 2025-04-02 14:53:36

yagshamash
№ 1718394
----
Це ти OlegSh мав написати?

назва тварини дійсно буде кажан. Але тут такий аспект культурологічний. Назва оперетти в Українську мову потрапила з російської мови, а в російську з оригінала з Німецької мови:

Die Fledermaus

Die Fledermaus is an operetta composed by Johann Strauss

II to a German libretto by Karl Haffner and Richard Genée, which premiered in 1874 (Вікіпедіа).

А проблема в тому, що головна героїня оперети жінка - і німецькою мовою миша буде як і в східнолов'янських мовах жіночого роду die Fledermaus.

Тому кажан - не пасує. Як не Летюча Миша, то краще взагалі міняти назву на Циганка, або іншу, жіночого роду.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718394 вiд 2025-04-02 14:37:36

Олма,

В Україні цю оперету якогось хріна називають «летюча миша», скоріше за все, бо так кацапською називають. Це завжди виглядало як повний дебілізм, бо ця тварина українською називається «кажан» або «нетопир».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718393 вiд 2025-04-02 14:16:36

Рубіо ето голова, єму палєц в рот нє кладі

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718392 вiд 2025-04-02 14:03:26

olma
№ 1718391
насправді ми ж не знаємо що там «рубіо зрозумів»
от він зараз на збіговисько нато прилітає. цілих 3 дні тусоватись буде
наче кажуть одна з його «задач». все таки впарити європейцям американську зброю, а то після заяв трампа що будуть продавати «відтюнінговані в мінус» варіанти зброї, європа вирішила жостко підтримувати «свого виробника»
заяви трампа, дійсно, заяви хворого дідуся…
от згадав ин-а. типу хароший-парєнь з ядерною зброєю…
я хуй-йєйу. в минулий «приход» трамп з ним зустрічався, і на той момент ядерної зброї у ин-а ще не було… про що там трамп з ним домовився?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718391 вiд 2025-04-02 13:29:32

sk (здалеку…)
№ 1718389
-----
команда Трампа не хочуть на Х-йла тиснути, і робити тому реально боляче, а боляче роблять тільки Україні… і при цьому хочуть, щоб Х-йло їх слухало і дотримувалося? Це ж заздалегідь програшна тактика Трампа. Там Рубіо і Волтц вже це зрозуміли. Тільки тільки зрозуміли цу шпет (або ту лейт).

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718390 вiд 2025-04-02 13:09:51

2 sk (здалеку…)
№ 1718389

Так це ж Трамп пожартував… :))

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718389 вiд 2025-04-02 11:59:59

olma
№ 1718387
я розумію що політика і підкилимні домовленості - цинічні… але… я воно там відбувається?
штати зеленському: а-ну не стріляйте по нпз, трубопроводам, аеродромам. інакше не дамо вам зброї, розвід-даних - хуйлостан вас більше повбиває!
- так вони ж теж повинні перестати стріляти!
- похуй. ви повинні перестати перші!
такесобі…
судячи з заяв трампа і його радників, інформацію з поля бою і про те хто порушує «прєкратіть стрілять» їм з кремля передають
своїм розвідкам, видно, трамп не довіряє…
--------
по моєму вже всі дед-лайни пройшли після заяв трампа що терористам в газі буде повний пиздець, іран отримає бомб стільки, скільки ще ніхто не бачив, ну і хусити - ті взагалі повинні перейти в режим «і живийє будут завідовать мьортвим» …
можливо, звичайно, збій в «сигнал», повідомлення про «давай бомбіть» не дійшло до виконавця?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718388 вiд 2025-04-02 11:53:34

Член Палати представників США від Демократичної партії Майкі Шерріл підготувала законопроєкт, який у разі ухвалення зобов’яже мільярдера Ілона Маска та його співробітників у Департаменті ефективності уряду (DOGE) проходити тести на вживання наркотиків.
------
копі-паст наших реаліїв перед виборами 2019
- ти алкаш!
- а ти нарокоман!
- покажи справку від лікаря!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718387 вiд 2025-04-02 11:53:24

Представники адміністрації Трампа кажуть, що припинення вогню найближчими місяцями малоймовірне, повідомляє Reuters.

США розробляють плани щодо додаткового тиску як на Київ, так і на Москву, оскільки повне припинення вогню до квітня чи травня виглядає дедалі малоймовірним, повідомляє Reuters.

The Kyiv Independent @KyivIndependent

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718386 вiд 2025-04-02 11:03:50

шрайк трохи про контекст в штатах розказує (реальна підтримка трампа), додам від себе, зараз, можливо, зрозуміло що про-трампівські кандидати і так пройдуть, тому його електорат «на разслабоні був»
-------------
Как иллюстрация - вчера прошли довыборы в Палату представителей в двух округах во Флориде.

Конгрессмен Майк Уолтц был назначен советником Трампа, а Мэтт Гетц погорел на нарко-педофильском скандале, не дождавшись назначения Генпрокурором.

Вместо них вчера все равно были избраны республиканцы. Единственное изменение - проценты поддержки, которые существенно просели.

Уолтц и Гетц победили с примерно одинаковым счетом 67:33.

А их преемники всего через 5 месяцев - со счетом 57:43.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718385 вiд 2025-04-02 11:03:12

Прийято рішення підара тимчасово вважати полупідаром:
------------------------
«США тимчасово зняли санкції зі спецпредставника нелегітимного президента Росії Володимира Путіна Кирила Дмитрієва, щоб Держдепартамент США міг видати йому візу для візиту у Вашингтон».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718384 вiд 2025-04-02 10:58:01

ProstoVlizPobalakaty
№ 1718382
о. якщо контексту додається - тоді взагалі питань немає
коли ковід був - то теж більшість смертей - «пневмонія»
і всі розуміли чому

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718383 вiд 2025-04-02 10:49:14

Останній раз я бачив Вела Кілмера в кіно пару років тому в фільмі «Топ Ґан: Меверік», де він грав старого генерала. І там йому ніби то голос штучний інтелект відтворив, бо він не міг через хворобу говорити.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718382 вiд 2025-04-02 10:24:33

sk (здалеку…)
№ 1718381 вiд 2025-04-02 10:16:22

Різні форми пневмонії залишаються другою по величині групою причин смерті після серцево-судинних хвороб. У Кілмера здається був рак горла в стадії ремісії, так що здоровою людиною, яка легко подолала б інфекцію він точно не був.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718381 вiд 2025-04-02 10:16:22

«помер від пневмонії» в 21му сторіччі, звучить як девіз анти-ваксерів
звичайно що 1500 інших «вводних» може бути, але якось підозріло…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718380 вiд 2025-04-02 09:54:24

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1718375

Шкода (
В епоху відеокасет був знаковий актор, окрім Схватки та Бетмена пам'ятаю його по фільмам «Святий» (відомий також за музикою) та «Прізрак і Темрява» про левів

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718379 вiд 2025-04-02 09:45:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1718375

RIP Вел Кілмер! Так, він зіграв у десятках добрих фільмів. Я памятаю його молодого в ролі Джима Моррісона у фільмі The Doors (про гурт Дорз).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718378 вiд 2025-04-02 09:43:42

Ілон Маск з головою заангажувався на цю кампанію у Вісконсині, хотів довести Трампу і републіканам, що він крутий і успішний, і дав гроші на лотерею щоб збільшити явку республіканських виборів. Цю технологію він використовув у Пенсильванії на през. виборах торік, тобто запрошували виборців приїхати і зареєструватися, і розігрували щоденно якусь суми грошей. Насправді те, що Маск туди поліз зараз було помилкою, адже в нього досить негативний пішов рейтинг після роботи контори по скороченню державних видатків (DOGE).

Болюча поразка республіканців при Трампі і величезний ляпас Ілону Маску.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718377 вiд 2025-04-02 09:35:40

В Штатах вчора відбулися вибори до Верховного суду штата Вісконсин.

Запитав у Perplexity. ai

"
Вибори до Верховного суду штату Вісконсин у 2025 році були одними з найбільш дорогих і висвітлених судових виборів в історії США. Ось короткий огляд ходу і результатів цих виборів:

Хід виборів

Кандидати: Основними кандидатами були суддя Сьюзен Кроуфорд з округу Дейн, яку підтримувала Демократична партія, та суддя Бред Шимел з округу Вокеша, колишній республіканський генеральний прокурор штату, якого підтримував колишній президент Дональд Трамп та мільярдер Ілон Маск.

Значення: Вибори мали велике політичне значення, оскільки вирішували питання про збереження ліберальної більшості в суді, що впливає на такі питання, як права на аборти, виборчі права та перерозподіл виборчих округів.

Фінансування: Вибори стали рекордними за витратами, з загальними витратами понад 100 мільйонів доларів. Ілон Маск, близький соратник Трампа, вклав понад 20 мільйонів доларів у кампанію Шимела.

Результати виборів
Переможець: Сьюзен Кроуфорд виграла вибори, зберігаючи ліберальну більшість у суді 4-3.

Явка: Вибори відзначилися рекордною явкою, з багатьма виборчими дільницями, які вичерпали запас бюлетенів.

Реакції: Перемога Кроуфорд була сприйнята як поразка для Трампа та Маска, які активно підтримували Шимела.

Підсумувавши, вибори до Верховного суду штату Вісконсин у 2025 році були надзвичайно напруженими і дорогими, а перемога Сьюзен Кроуфорд закріпила ліберальну більшість у суді.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718376 вiд 2025-04-02 09:31:29

2 Sauron,

співчуваю через втрату побратимів, нехай їм буде вічна пам'ять і подяка!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718375 вiд 2025-04-02 09:24:20

«Американський актор Вел Кілмер, відомий за роллю Бетмена у фільмі «Бетмен назавжди», помер у Лос-Анджелесі через пневмонію. Йому було 65 років».
--------------------
Хз, чого згадують лише про Бетмена. Багато у нього було цікавих ролей - зокрема у «Сутичці» (Heat) Майкла Манна, і навіть комедійна роль у Абрахамса та Цукерів («Цілком таємно» (Top Secret!)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718374 вiд 2025-04-02 09:22:09

OlegSh [Останнi 20 месаг]
№ 1718370 вiд 2025-04-02 00:24:41

«Летюча миша». Але більшість знає цю оперету за старим совєцьким фільмом, де у головних ролях - нині старі та скурвлені кацапи.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718373 вiд 2025-04-02 08:55:40

Я так поняв Лунін видав посередню гру?
Воротар - важка позиція. Невдала гра одразу позначається на рез-ті.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.