olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718332 вiд 2025-04-01 13:45:34Та не важливо хто цей чудік. Варто його приймати і розмовляти. Народна дипломатія. Voxa (м. Запоріжжя) № 1718328 Слушна думка. Проїхали.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718331 вiд 2025-04-01 13:34:53Vichny № 1718329 Слушно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718330 вiд 2025-04-01 13:11:40У педії пишуть, що він реально був близький до Трампа, але більшість наведених прикладів стосується виборів 2016 років і тодішнього президентства Трампа. Про 2024 рік пишуть лише, що він сам намагався обратися до Конгресу у себе в Південній Кароліні та мав офіційну підтримку Трампа (endorsement), але не проліз навіть на кандидатство від республіканців.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718329 вiд 2025-04-01 13:09:06У трампа «духовник» - негр? Не повірю. Цей поц - расист ще той
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718328 вiд 2025-04-01 12:11:53оцей вчорашній «духовнік» зовні дуже схожий на сумнівно відомого пастора Аделаджі. Але як би то не було, його екскурсія в Бучу може більш корисна ніж безліч пустих офіційних розмов. Чи скандалів … Якась аудиторія в нього то напевно є. А там хтось, десь, шось, комусь скаже. Це так і працює. Так шо все одно візит в плюс. В нашому випадку треба працювати з усіма сторонами і можливостями.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718327 вiд 2025-04-01 12:11:35sk (здалеку…) № 1718325 розумні машини потроху починають нищити людей. нормальний олдскульнийдвз такого собі майже не дозволяв. смайл ставити не буду, бо ксяомі не кацапів віз.
chin (Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718326 вiд 2025-04-01 12:08:02Є трохи потреби, ще один капонір закрити, в кого є можливість, будь ласка 4149 6293 6251 8383 4441114424669867 chin74@ukr. net
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718325 вiд 2025-04-01 12:05:48Згідно з попереднім звітом Xiaomi, система розширеної допомоги водієві (ADAS) була активована менше ніж за 20 хвилин до аварії. Протягом цього часу автомобіль подавав кілька сигналів — зокрема, попередження про те, що водій не тримає руки на кермі, а також повідомлення про перешкоди на дорозі. Через кілька секунд після того, як водій знову взяв кермо, сталося зіткнення. -------- електро-сяомі загорілось після аварії. пасажирів заблокувало всередині акції падають… а маск оголошує що скоро нові міста дадуть дозвіл на автономні тесли… до речі теж дивна історія. то маск приєднався до «департаменту простих рішень» «назавжди» і тут вже трамп розказує що тільки на 130 днів. і у маска купа роботи в теслі. повернеться «на завод» … той рамасварі одразу звалив. не починавши… маск наче сам заявляв що рік покерую покращеннями і тоді піду…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718324 вiд 2025-04-01 12:01:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1718323 людина яка значну частину життя було пов'язане з організацією конкурсів краси яка платила порно-зірці щоб не розказувала про інтимні зв'язки (це ж тільки один кейс що прорвався в медіа) і «людина з християнськими цінностями» … хоча воно у трампа все таке… то «він хароший парєнь», на завтра вже «я його йобну ракетами» бо він поганий…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718323 вiд 2025-04-01 11:48:32Релігійна приналежність Трампа - це взагалі малозрозумілий момент. Він виріс у пресвітеріанській вірі (яка не передбачає індивідуального таїнства сповіді, тобто визначення «духівник» вже є доволі сумнівним), але на сьогодні позиціонує себе як християнин, що не належить до тієї чи іншої конфесії (non-denominational Christian).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718322 вiд 2025-04-01 11:31:50Коли вперше почув про «духовніка Трампа», мені шось сильно різануло вухо таке зіставлення слів. Духовнік може бути у особи глибоко віруючої, і виконує роль сповідальника і радника в морально етичних речах. Що у випадку Трампа просто геть відсутнє. Виявилося, що це просто якийсь шарлатан сектант, активіст, який в Трампа більше вірить, ніж у бога. Ось тут чувак більш розлого про «духовніка» Трампа. https://t.me/yb_ua/8476
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718321 вiд 2025-04-01 11:00:53Шо, шо, наслідки ботокса.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718320 вiд 2025-04-01 10:59:57Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1718319 так вона давно ж така. ботокс. Думає шо буде молодою і красівою, а але життя невпинне
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718319 вiд 2025-04-01 10:55:03«Тимошенко мала зустріч із особистим духовником президента Трампа Марком Бернсом»https://glavcom.ua/img/article/10522/8_main-v1743493468.webpшо у нійо з ліцом?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718318 вiд 2025-04-01 10:42:28sk (Mob phone) № 1718311 --- може іспугался Х-йло погроз Трампа? Значить Александр Стубб круто в гольф пограв.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718317 вiд 2025-04-01 10:40:37Пані міністерка Анналена Бербок прибула до Києва з дембельським акордом на 130 млн євро. https://x.com/UATV_en/status/1906972481875005940
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718316 вiд 2025-04-01 10:39:04«Українська асоціація футболу розглядає можливість натуралізації бразильського вінгера Шахтаря Педріньйо».---------------------Гм… уже ж натуралізували кількох, і більшість із них справді виявилися педріньями.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718315 вiд 2025-04-01 10:30:33Можливо баксьори відчувають, що їм скоро пєсда (апірація чістиє рукі та фсьотакоє) - відповідно, хочуть встигнути якомога більше с3.143дити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718314 вiд 2025-04-01 09:37:54киевская контора Киевтеплоэнерго - яркий пример уродов и пидарасов в самом хуевом смысле этого слова.Мало того, что отопление в Киеве отключили на МЕСЯЦ (!!!) раньше НОРМАТИВНОГО срока при обычных температурных показателях, на которых этот срок основан, так и только-что вырубили в нашем, по крайней мере, районе горячую воду - «на поточний ремонт обладнання теплових мереж», хотя впереди еще все лето и ремонтируйте в тепле до усрачки..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718313 вiд 2025-04-01 09:13:27тут рижий клоун прокинувся і чергову порцію «аналітики» наговорив… україні сказали що вона не буде в нато ще задовго до того як з'явилося хуйло… хуйло ж саме десь до 2004 хотіло в нато і казало що це мета хуйлостану… от, сука, часи були…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718312 вiд 2025-04-01 09:00:45?? Європейські союзники України розглядають нові санкції проти рф — Reuters ▪️Глави МЗС G5+ (Іспанія, Італія, Німеччина, Франція, Британія та Польща + Кая Каллас) заявили в понеділок, що подвоять допомогу країні, розглядаючи питання про запровадження нових санкцій проти росії, щоб змусити її погодитися на припинення вогню. ▪️У спільній декларації після зустрічі в Мадриді дипломати, закликали рф погодитися на «негайне та безумовне припинення вогню на рівних умовах і з повним виконанням». ▪️Вони заявили, що готові чинити подальший тиск на рашку, в тому числі шляхом ухвалення нових санкцій, для того, щоб забезпечити Києву «найкращу можливу позицію для досягнення справедливого і тривалого миру». ▪️Країни також заявили, що збільшать військове, політичне та гуманітарне фінансування воєнних зусиль України, але не надали жодних подробиць. Також вони заявили, що будь-яка мирна угода має бути підкріплена гарантіями безпеки і що вони готові відіграти провідну роль в цих питаннях. ▪️Країни заявили, що не погодяться на будь-яку угоду, що обмежує оборонну промисловість України або військову присутність країн-партнерів на українській землі. ▪️Міністри G5+ заявили, що зобов'язуються забезпечити повне притягнення до відповідальності за воєнні злочини, працюючи над створенням спеціального суду в рамках Ради Європи. ▪️У заяві додано, що арештовані російські активи мають залишатися замороженими, доки москва не припинить війну і не компенсує Україні завдану нею шкоду. Іспанія наполягає на тому, щоб союзники використовували ці активи як альтернативну форму фінансування допомоги Україні або навіть для збільшення власних витрат на оборону. ▪️Перед зустріччю Кая Каллас закликала болота продемонструвати добру волю до припинення вогню, зробивши такі жести, як повернення українських дітей, депортованих у рф або звільнення військовополонених. Вона також закликала США чинити тиск на кремль, щоб покласти край трирічному конфлікту. Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро заявив, що раша має дати чітку відповідь США щодо того, чи потрібна їй мирна угода взагалі.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718311 вiд 2025-04-01 08:56:15? Головне на ранок 01.04.25 Вночі ворог не запускав ударні БпЛА. Останній раз ніч минула без ворожих дронів 14 березня цього року, а до того — 14 жовтня 2024-го.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718310 вiд 2025-04-01 00:01:26Це як з «піндосами» - яскраве слово-маркер. Не треба недооцінювати важливість «парєбріков».
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718309 вiд 2025-04-01 00:00:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) є 1718290 вiд 2025-03-31 19:58:25 Це вам не фуй собачий - світова торгівельна війна. І трампидло - один проти всіх, ніби герой милих кожному МАГА-серцю гоміксів - який-небудь Спідорман чи щось таке. … Черговий пердьож ні а чьом підстаркуватого довбойоба. Ти ті «гомікси» хоч нюхав? До речі, сам цей висєр - «гомікси» - це був говнокрєатив лисого уєбана, плешивого ватного фюрера-сантехника «Гобліна» Пучкова.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718308 вiд 2025-03-31 23:33:01sk (Samsung galaxy) № 1718303 Хай покличуть того алекса, чи як його - рускаізичьного поцкастера, що і у Зелі в'ю брав, і до хуйла наче їздив, правда щось нічого не чутно за інтерв'ю, так от, хай той алекс прочитає їм парускі peace deal, а потім перекладе на американську.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718307 вiд 2025-03-31 23:30:38PEPSI (Merkury) № 1718302 вiд 2025-03-31 22:14:46 Ну у пацанчика і прізвище говоряще гг
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718306 вiд 2025-03-31 23:18:56sk (Samsung galaxy) № 1718303 вiд 2025-03-31 22:25:42 «Просто прєкратіть стрєлять і сойтісь гдє-то посєрєдінє» вже не виходить ніяк, навіть якщо це президент США сторонам пропонує. Та й воюючі сторони вже сприймають його як клоуна, а не як серйозного посередника. Бо такого дебільного посередництва в розрулюванні чи не найскладнішого конфлікту після WWІІ світ давно не бачив. Посередник висунув спочатку ультимативні вимоги стороні, яку в цьому конфлікті підтримував, а агресору сходу готовий йти на поступки, яких той навіть і не міг очікувати. Потім словесно лякає обидві сторони, не здійснюючи ніяких дій, хоча видно, що на його погрози чхати хотіли. Такий хаос може пару тижнів чи місяців продовжуватись, а потім сторони просто адаптуються до цього, як до «білого» шуму, роблять необхідні поправки на те, що він там ще може утнути, і продовжують займатись досягненням своїх цілей.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718305 вiд 2025-03-31 22:46:482 PEPSI№ 1718302чи то від Гоголя Борделло, чи то від Джордано Бруно… Спалять його мабуть…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718304 вiд 2025-03-31 22:33:48sk (Samsung galaxy) № 1718303 The President is working tirelessly on a peace deal between Russia and Ukraine. Без відпочинку грає в гольф, кушає рябчиків в Мар-а-Лаго.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718303 вiд 2025-03-31 22:25:42Trump is frustrated with statements from both sides of the Ukraine war, says the White House. Press Secretary Karoline Leavitt: “The President is working tirelessly on a peace deal between Russia and Ukraine and has expressed displeasure with remarks from both leaders. ” ---- Це Яник колись казав «еті казли, что мєшают нам жить?»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718302 вiд 2025-03-31 22:14:46у бульварної паризької преси є підозра, що Джордан Борделло банально нализав на високий партійний пост :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718301 вiд 2025-03-31 22:11:44Vichny № 1718299 російською звичайно. Заявлена була українська, але вони її не знали. Довелось зійтись на російській. Якби вони не знали і російської, то термін би зовсім відмінили.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718300 вiд 2025-03-31 22:09:27вместо вибившей із ігри Марі Ле Пен головою партії став Джордан Борделло. Чуваку 29 років. бгггг
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718299 вiд 2025-03-31 22:03:54Так от і я ж про те. Як ти їм перекладав? Знаєш румунську чи угорську?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718298 вiд 2025-03-31 21:42:30На Закарпатті дох циганів, що не говорять українською.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718297 вiд 2025-03-31 21:37:34Vichny № 1718296 ні. Вони мають лише укр. паспорти, причому нові. Говорять румунською і угорською, і трохи російською. Паспорти скоріше за все купили. Взагалі німці злі, бо поліція виявила серед 1,1 млн укр. біженців 55 тис «фальшивих українців», які хуйзнахто, але у всіх новенькі укр. паспорти. В основному це цигани, які не володіють українською і інші незрозумілі люди неясного походження.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718296 вiд 2025-03-31 21:22:45Пепс, а ті ромале, вони шо, українською говорили?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718295 вiд 2025-03-31 21:20:44пробегавший № 1718293 а звіздєц - це те що зараз, чи це коли Пу і Трамп відійдуть від справ, і президентами стануть Медведєв і Венс?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718294 вiд 2025-03-31 21:17:582 пробегавший№ 1718293але я не думаю, що трамп має шанси обнулити 2 сроки преза. поправку до конституції респи не змінять
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718293 вiд 2025-03-31 20:49:032 VVV № 1718291 Навряд. Твітер, тік ток і фейсбук розкажуть реднекам про ворогів навколо. Трамп шляхом хуйла — промивка мозгів, загони трампидла, нвступний термін правління через гамериканського мєдвєдєва — ді венса))))