🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 818.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718332 вiд 2025-04-01 13:45:34

Та не важливо хто цей чудік. Варто його приймати і розмовляти. Народна дипломатія.
Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1718328 Слушна думка. Проїхали.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718331 вiд 2025-04-01 13:34:53

Vichny
№ 1718329

Слушно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718330 вiд 2025-04-01 13:11:40

У педії пишуть, що він реально був близький до Трампа, але більшість наведених прикладів стосується виборів 2016 років і тодішнього президентства Трампа. Про 2024 рік пишуть лише, що він сам намагався обратися до Конгресу у себе в Південній Кароліні та мав офіційну підтримку Трампа (endorsement), але не проліз навіть на кандидатство від республіканців.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718329 вiд 2025-04-01 13:09:06

У трампа «духовник» - негр?
Не повірю. Цей поц - расист ще той

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718328 вiд 2025-04-01 12:11:53

оцей вчорашній «духовнік» зовні дуже схожий на сумнівно відомого пастора Аделаджі.
Але як би то не було, його екскурсія в Бучу може більш корисна ніж безліч пустих офіційних розмов. Чи скандалів … Якась аудиторія в нього то напевно є. А там хтось, десь, шось, комусь скаже. Це так і працює. Так шо все одно візит в плюс.
В нашому випадку треба працювати з усіма сторонами і можливостями.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718327 вiд 2025-04-01 12:11:35

sk (здалеку…)
№ 1718325
розумні машини потроху починають нищити людей. нормальний олдскульнийдвз такого собі майже не дозволяв. смайл ставити не буду, бо ксяомі не кацапів віз.

chin (Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718326 вiд 2025-04-01 12:08:02

Є трохи потреби, ще один капонір закрити, в кого є можливість, будь ласка
4149 6293 6251 8383
4441114424669867
chin74@ukr. net

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718325 вiд 2025-04-01 12:05:48

Згідно з попереднім звітом Xiaomi, система розширеної допомоги водієві (ADAS) була активована менше ніж за 20 хвилин до аварії. Протягом цього часу автомобіль подавав кілька сигналів — зокрема, попередження про те, що водій не тримає руки на кермі, а також повідомлення про перешкоди на дорозі. Через кілька секунд після того, як водій знову взяв кермо, сталося зіткнення.
--------
електро-сяомі загорілось після аварії. пасажирів заблокувало всередині
акції падають…
а маск оголошує що скоро нові міста дадуть дозвіл на автономні тесли…
до речі теж дивна історія. то маск приєднався до «департаменту простих рішень» «назавжди»
і тут вже трамп розказує що тільки на 130 днів. і у маска купа роботи в теслі. повернеться «на завод» …
той рамасварі одразу звалив. не починавши…
маск наче сам заявляв що рік покерую покращеннями і тоді піду…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718324 вiд 2025-04-01 12:01:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1718323
людина яка значну частину життя було пов'язане з організацією конкурсів краси
яка платила порно-зірці щоб не розказувала про інтимні зв'язки (це ж тільки один кейс що прорвався в медіа)
і «людина з християнськими цінностями» …
хоча воно у трампа все таке… то «він хароший парєнь», на завтра вже «я його йобну ракетами» бо він поганий…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718323 вiд 2025-04-01 11:48:32

Релігійна приналежність Трампа - це взагалі малозрозумілий момент. Він виріс у пресвітеріанській вірі (яка не передбачає індивідуального таїнства сповіді, тобто визначення «духівник» вже є доволі сумнівним), але на сьогодні позиціонує себе як християнин, що не належить до тієї чи іншої конфесії (non-denominational Christian).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718322 вiд 2025-04-01 11:31:50

Коли вперше почув про «духовніка Трампа», мені шось сильно різануло вухо таке зіставлення слів. Духовнік може бути у особи глибоко віруючої, і виконує роль сповідальника і радника в морально етичних речах. Що у випадку Трампа просто геть відсутнє.

Виявилося, що це просто якийсь шарлатан сектант, активіст, який в Трампа більше вірить, ніж у бога.

Ось тут чувак більш розлого про «духовніка» Трампа.

https://t.me/yb_ua/8476

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718321 вiд 2025-04-01 11:00:53

Шо, шо, наслідки ботокса.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718320 вiд 2025-04-01 10:59:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1718319
так вона давно ж така.
ботокс. Думає шо буде молодою і красівою, а але життя невпинне

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718319 вiд 2025-04-01 10:55:03

«Тимошенко мала зустріч із особистим духовником президента Трампа Марком Бернсом»

https://glavcom.ua/img/article/10522/8_main-v1743493468.webp

шо у нійо з ліцом?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718318 вiд 2025-04-01 10:42:28

sk (Mob phone)
№ 1718311
---
може іспугался Х-йло погроз Трампа? Значить Александр Стубб круто в гольф пограв.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718317 вiд 2025-04-01 10:40:37

Пані міністерка Анналена Бербок прибула до Києва з дембельським акордом на 130 млн євро.

https://x.com/UATV_en/status/1906972481875005940

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718316 вiд 2025-04-01 10:39:04

«Українська асоціація футболу розглядає можливість натуралізації бразильського вінгера Шахтаря Педріньйо».
---------------------
Гм… уже ж натуралізували кількох, і більшість із них справді виявилися педріньями.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718315 вiд 2025-04-01 10:30:33

Можливо баксьори відчувають, що їм скоро пєсда (апірація чістиє рукі та фсьотакоє) - відповідно, хочуть встигнути якомога більше с3.143дити.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718314 вiд 2025-04-01 09:37:54

киевская контора Киевтеплоэнерго - яркий пример уродов и пидарасов в самом хуевом смысле этого слова.
Мало того, что отопление в Киеве отключили на МЕСЯЦ (!!!) раньше НОРМАТИВНОГО срока при обычных температурных показателях, на которых этот срок основан, так и только-что вырубили в нашем, по крайней мере, районе горячую воду - «на поточний ремонт обладнання теплових мереж», хотя впереди еще все лето и ремонтируйте в тепле до усрачки..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718313 вiд 2025-04-01 09:13:27

тут рижий клоун прокинувся і чергову порцію «аналітики» наговорив…
україні сказали що вона не буде в нато ще задовго до того як з'явилося хуйло…
хуйло ж саме десь до 2004 хотіло в нато і казало що це мета хуйлостану… от, сука, часи були…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718312 вiд 2025-04-01 09:00:45

?? Європейські союзники України розглядають нові санкції проти рф — Reuters

▪️Глави МЗС G5+ (Іспанія, Італія, Німеччина, Франція, Британія та Польща + Кая Каллас) заявили в понеділок, що подвоять допомогу країні, розглядаючи питання про запровадження нових санкцій проти росії, щоб змусити її погодитися на припинення вогню.

▪️У спільній декларації після зустрічі в Мадриді дипломати, закликали рф погодитися на «негайне та безумовне припинення вогню на рівних умовах і з повним виконанням».

▪️Вони заявили, що готові чинити подальший тиск на рашку, в тому числі шляхом ухвалення нових санкцій, для того, щоб забезпечити Києву «найкращу можливу позицію для досягнення справедливого і тривалого миру».

▪️Країни також заявили, що збільшать військове, політичне та гуманітарне фінансування воєнних зусиль України, але не надали жодних подробиць. Також вони заявили, що будь-яка мирна угода має бути підкріплена гарантіями безпеки і що вони готові відіграти провідну роль в цих питаннях.

▪️Країни заявили, що не погодяться на будь-яку угоду, що обмежує оборонну промисловість України або військову присутність країн-партнерів на українській землі.

▪️Міністри G5+ заявили, що зобов'язуються забезпечити повне притягнення до відповідальності за воєнні злочини, працюючи над створенням спеціального суду в рамках Ради Європи.

▪️У заяві додано, що арештовані російські активи мають залишатися замороженими, доки москва не припинить війну і не компенсує Україні завдану нею шкоду. Іспанія наполягає на тому, щоб союзники використовували ці активи як альтернативну форму фінансування допомоги Україні або навіть для збільшення власних витрат на оборону.

▪️Перед зустріччю Кая Каллас закликала болота продемонструвати добру волю до припинення вогню, зробивши такі жести, як повернення українських дітей, депортованих у рф або звільнення військовополонених. Вона також закликала США чинити тиск на кремль, щоб покласти край трирічному конфлікту.
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро заявив, що раша має дати чітку відповідь США щодо того, чи потрібна їй мирна угода взагалі.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718311 вiд 2025-04-01 08:56:15

? Головне на ранок 01.04.25

Вночі ворог не запускав ударні БпЛА.
Останній раз ніч минула без ворожих дронів 14 березня цього року, а до того — 14 жовтня 2024-го.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718310 вiд 2025-04-01 00:01:26

Це як з «піндосами» - яскраве слово-маркер. Не треба недооцінювати важливість «парєбріков».

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718309 вiд 2025-04-01 00:00:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
є 1718290 вiд 2025-03-31 19:58:25

Це вам не фуй собачий - світова торгівельна війна. І трампидло - один проти всіх, ніби герой милих кожному МАГА-серцю гоміксів - який-небудь Спідорман чи щось таке.

Черговий пердьож ні а чьом підстаркуватого довбойоба. Ти ті «гомікси» хоч нюхав? До речі, сам цей висєр - «гомікси» - це був говнокрєатив лисого уєбана, плешивого ватного фюрера-сантехника «Гобліна» Пучкова.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718308 вiд 2025-03-31 23:33:01

sk (Samsung galaxy)
№ 1718303

Хай покличуть того алекса, чи як його - рускаізичьного поцкастера, що і у Зелі в'ю брав, і до хуйла наче їздив, правда щось нічого не чутно за інтерв'ю, так от, хай той алекс прочитає їм парускі peace deal, а потім перекладе на американську.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718307 вiд 2025-03-31 23:30:38

PEPSI (Merkury)
№ 1718302 вiд 2025-03-31 22:14:46

Ну у пацанчика і прізвище говоряще гг

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718306 вiд 2025-03-31 23:18:56

sk (Samsung galaxy)
№ 1718303 вiд 2025-03-31 22:25:42

«Просто прєкратіть стрєлять і сойтісь гдє-то посєрєдінє» вже не виходить ніяк, навіть якщо це президент США сторонам пропонує. Та й воюючі сторони вже сприймають його як клоуна, а не як серйозного посередника. Бо такого дебільного посередництва в розрулюванні чи не найскладнішого конфлікту після WWІІ світ давно не бачив. Посередник висунув спочатку ультимативні вимоги стороні, яку в цьому конфлікті підтримував, а агресору сходу готовий йти на поступки, яких той навіть і не міг очікувати. Потім словесно лякає обидві сторони, не здійснюючи ніяких дій, хоча видно, що на його погрози чхати хотіли. Такий хаос може пару тижнів чи місяців продовжуватись, а потім сторони просто адаптуються до цього, як до «білого» шуму, роблять необхідні поправки на те, що він там ще може утнути, і продовжують займатись досягненням своїх цілей.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718305 вiд 2025-03-31 22:46:48

2 PEPSI
№ 1718302
чи то від Гоголя Борделло, чи то від Джордано Бруно… Спалять його мабуть…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718304 вiд 2025-03-31 22:33:48

sk (Samsung galaxy)
№ 1718303

The President is working tirelessly on a peace deal between Russia and Ukraine.

Без відпочинку грає в гольф, кушає рябчиків в Мар-а-Лаго.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718303 вiд 2025-03-31 22:25:42

Trump is frustrated with statements from both sides of the Ukraine war, says the White House. Press Secretary Karoline Leavitt: “The President is working tirelessly on a peace deal between Russia and Ukraine and has expressed displeasure with remarks from both leaders. ”
----
Це Яник колись казав «еті казли, что мєшают нам жить?»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718302 вiд 2025-03-31 22:14:46

у бульварної паризької преси є підозра, що Джордан Борделло банально нализав на високий партійний пост :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718301 вiд 2025-03-31 22:11:44

Vichny
№ 1718299
російською звичайно. Заявлена була українська, але вони її не знали. Довелось зійтись на російській. Якби вони не знали і російської, то термін би зовсім відмінили.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718300 вiд 2025-03-31 22:09:27

вместо вибившей із ігри Марі Ле Пен головою партії став Джордан Борделло. Чуваку 29 років.

бгггг

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718299 вiд 2025-03-31 22:03:54

Так от і я ж про те. Як ти їм перекладав? Знаєш румунську чи угорську?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718298 вiд 2025-03-31 21:42:30

На Закарпатті дох циганів, що не говорять українською.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718297 вiд 2025-03-31 21:37:34

Vichny
№ 1718296
ні. Вони мають лише укр. паспорти, причому нові.
Говорять румунською і угорською, і трохи російською.
Паспорти скоріше за все купили.

Взагалі німці злі, бо поліція виявила серед 1,1 млн укр. біженців 55 тис «фальшивих українців», які хуйзнахто, але у всіх новенькі укр. паспорти. В основному це цигани, які не володіють українською і інші незрозумілі люди неясного походження.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718296 вiд 2025-03-31 21:22:45

Пепс, а ті ромале, вони шо, українською говорили?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718295 вiд 2025-03-31 21:20:44

пробегавший
№ 1718293
а звіздєц - це те що зараз, чи це коли Пу і Трамп відійдуть від справ, і президентами стануть Медведєв і Венс?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718294 вiд 2025-03-31 21:17:58

2 пробегавший
№ 1718293
але я не думаю, що трамп має шанси обнулити 2 сроки преза. поправку до конституції респи не змінять

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718293 вiд 2025-03-31 20:49:03

2 VVV
№ 1718291
Навряд. Твітер, тік ток і фейсбук розкажуть реднекам про ворогів навколо. Трамп шляхом хуйла — промивка мозгів, загони трампидла, нвступний термін правління через гамериканського мєдвєдєва — ді венса))))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.