🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 820.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718252 вiд 2025-03-30 21:41:03

Tennis

Єдина з кацапо-тенісистів і тенісисток Касаткіна, що будь-коли висловилася щодо війни на підтримку України, тепер австралійка і репрезентуватиме Австралію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718251 вiд 2025-03-30 21:35:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1718249
так судячи з статті з контрнаступом саме так і зробили, послухали і вчинили по своєму.
Тіки от результат і відповідальність …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718250 вiд 2025-03-30 21:34:39

PEPSI (Merkury)
№ 1718240 вiд 2025-03-30 19:57:37
Мерц ніби це вже озвучив але треба уточнити чи це правда. Про те що він пропонує США вивести свої війська з Німеччини у 5-річний термін

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718249 вiд 2025-03-30 21:25:53

Той, хто планує операцію, має нести за неї відповідальність. Яку відповідальність несли за названі операції американські генерали? Жодної. Тому їх поради слід було чемно втслуховувати, і не більше.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718248 вiд 2025-03-30 21:24:26

Яремчук кумедний гол забив

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718247 вiд 2025-03-30 21:21:45

Під час семигодинної зустрічі президента Фінляндії Александра Стубба з президентом США Дональдом Трампом у Флориді в суботу американський президент цікавився у фінського колеги, чи можна довіряти главі Кремля Владіміру Путіну.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718246 вiд 2025-03-30 21:21:20

Vichny
№ 1718244 вiд 2025-03-30 20:49:19

Ні, ну якщо це все знають якісь журналюги аж із NYT, то чим місцеві пікейні жилети гірші? Одні бездоказово балачки проти інших.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718245 вiд 2025-03-30 21:16:56

Vichny
№ 1718244

aгa, як iтe зa щo звiльнили Зaлужнoгo… :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718244 вiд 2025-03-30 20:49:19

Місцеві пікейні жилети точно знають що і коли планував Генштаб і з чиєю допомогою чи без

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718243 вiд 2025-03-30 20:37:16

Коли Український генштаб сам планував, без підказок, весною 22 і у вересні 22, то це були дуже успішні операції.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718242 вiд 2025-03-30 20:35:40

Геть (Геть)
№ 1718232
----
В цілому згоден з твоєю оцінкою цього матеріалу. Автор говорив з американськими воєнними, які мали до діла з Україною.

Навіть з його слів виходить, що коли Україна планувала сама операції, такі як Ізюмсько-Балаклейська. Коли слухали американців (найвища влада яких в особі Жені (Джима) Саліванова менеджерили ескалацію) Так от, коли слухали американців, то нічого не вийшло.

Як без авіації фронтової і без точних ракет дійти до Мелітополя через оборонні лінії суровікіна, - американці не сказали.

Короче, двоїсте враження від матеріалу, а сам випуск зараз вважаю вкрай невдалим і непотрібним.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718241 вiд 2025-03-30 20:09:57

Російськомовні трампісти з США, які мають аудиторію в Україні

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718240 вiд 2025-03-30 19:57:37

Enot
№ 1718238
…і якщо американці не виведуть свої війська з європи, то?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718239 вiд 2025-03-30 19:47:19

Enot
№ 1718235 вiд 2025-03-30 18:19:22

Російськомовні трампізди в Україні - це якийсь смішний нонсенс. А якщо це російськомовні трампізди звідкись із Брайтон-біч, то їх слід без вагань посилати нафуй, бо їх тут не стояло і стояти ніколи не буде - нехай радіють, що здриснули.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718238 вiд 2025-03-30 19:46:30

Якщо США вирішать окупувати Гренландію, то Данія і ЄС не будуть воювати з США. Але на цьому історію НАТО можна буде вважати закінченою, а європейські країни запропонують американцям вивести свої війська з Європи

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718237 вiд 2025-03-30 19:36:07

PEPSI (Merkury)
№ 1718236 вiд 2025-03-30 19:28:52

Таке ліпше не фантазувати

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718236 вiд 2025-03-30 19:28:52

Пофантазуємо.
США вирішують взяти Гренландію силою. Данія оголошує США війну.
За Данію хтось заступиться і допоможе? Наприклад ЄС? :-)
Або ЄС + Україна? Ми ж не залишимо друзів у біді?
І от вже полк Мадяра хуячить дронами піхоту США у Гренландії.
(с) Записки свиновода під час прослуховування ЛМ і МТ.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718235 вiд 2025-03-30 18:19:22

Це російський висер злитий через «вільну» американську пресу для дискредитації чинного керівництва ЗСУ. До передвиборчої кампанії Залужного це не має відношення. До речі російськомовні трампісти у Ютубі зажадали відставки Сирського. Це дуже синхронно прозвучало.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718234 вiд 2025-03-30 17:43:46

Більшість із того, що пишуть про цю війну видатні західні журналізди, в Україні взагалі не варто було б поширювати. З іншого боку, вся українська журналістика так чи інакше ангажована - так що хз, що тут гірше.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718233 вiд 2025-03-30 17:42:47

ну як навіщо. Все досить очевидно.
Залужний найбільш вірогідний претендент, який може перемогти сталевояйцевого на гіпотетічних виборах.
Єдиний негатив, шо можно було найти проти Залужного, це провал контраступу 23, і мол за це його зняли. А так, «Рафік не віноват», то все Сирський, он амереканці пишуть.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718232 вiд 2025-03-30 16:47:30

Olma

Клацни на кнопку перекласти у браузері. Результат буде ліпше, ніж фрістайл переклад когось в Україні.

ЗІ нафіга таке зараз публікувати, не знаю. Імхо спонукати трампа скоротити ще й цю фацету співпраці. НЙТ рідкі підари, не вперше створюють проблеми своїми статтями. Як мінімум, «серіал» для американців, як максимум - утворення додаткових проблем. Зараз будуть шукати винуватих у витоках інформації, перетрусять штат, поставлять їбланів із сигналом на персональній мобілці, тощо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718231 вiд 2025-03-30 16:06:38

Але є нюанси, тут мені НЕ ясно, навіщо автор публікує прямо зараз цей матеріал.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718230 вiд 2025-03-30 16:05:56

Судячи з цієї передруківки з НЙТ в Цензорі -,

Мелітополь був основою контрнаступу у 2023 році, але Сирський захотів відбити Бахмут, - NYT Джерело:

https://censor.net/ua/n3544063

схоже, автор підійшов близько до правди про «контрнаступ 2023» року, ну мабуть з певними неточностями.

Але є нюанси, тут мені ясно, навіщо автор публікує прямо зараз цей матеріал. Таймінг? Напевно він явно хоче підняти значення і роль Пентагону і американських військових (Пентагон-Вісбадена) у війні. Мабуть їм належить така шана, тим більше, коли новому керівництву США і Пентагона Європа до дупи, і вони будуть зменшувати фінасування і значення контингенту.

Зараз на Фокс-Ньюс почитають, то скажуть Україна нам по гроб винна на три таких мінеральних угод.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718229 вiд 2025-03-30 15:50:01

Оце зараз публікують уривки типа заголовки з рослідування НЙТ про війну в Україні.

The Partnership:
The Secret History of the War in Ukraine

This is the untold story of America’s hidden role in Ukrainian military operations against Russia’s invading armies.

https://www.nytimes.com/interactive/2025/03/29/world/europe/us-ukraine-military-war-wiesbaden.html

Де можна в одному місці почитати укр. переклад?

m1919(Київ- чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718228 вiд 2025-03-30 15:12:17

Енотові до скриньки
https://x.com/TheBetterPath_/status/1905947859163423099

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718227 вiд 2025-03-30 12:26:07

2Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1718226
а цього факаного крлсона цікаве реальний стан справ?
Цікаво, а що Ізраіль думає з приводу приорітетів сша (Тайвань, а все інше -другорядне)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718226 вiд 2025-03-30 09:24:55

«ЦАХАЛ розпочав наземну операцію в місті Рафах на півдні Сектору Гази»
------------
Афуєнне перемир'я зробив забудовник. Нехай про це розкаже факєру карлсону.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718225 вiд 2025-03-30 09:18:44

Си Трампапону: Панамский канал? Хуй вам. Вы отдали, мы купили..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718224 вiд 2025-03-30 07:40:30

тим чaсoм нa мoскoвiiї -


LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718223 вiд 2025-03-30 07:36:15

АТБ-шний вервольф бгг. Щось таке із ванючої китайської пластмаси, що через тиждень розвалюється. Як неїстівні гівнотовари, що в атбшних лотках біля кас навалені.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718222 вiд 2025-03-30 01:27:36

Skald
№ 1718217 вiд 2025-03-29 20:18:38

Ванат давно на нього перетворюється. Йому б ще гарного Тренера…
------------------------
В Житомир, до Ашура. Там перетвориться на вервольфа :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718221 вiд 2025-03-30 01:17:23

А от Довбик доводить, що в команді, де йому довіряють, він забитий гол як мінімум через гру десь наковиряє, та й буде це вчасно для його команди.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718220 вiд 2025-03-29 21:42:48

Skald
№ 1718217

це да, правда.
ну от були чутки шо Ванат там комусь цікавий в АПЛ. Може йому і пощастить.
Нам і в Динамо то точно ні …

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718219 вiд 2025-03-29 21:12:01

2 klirik

Пішли вони нахуй всі ці чуді і веспи, чуваши, тувинці і прочая мразь.
Цілком згодний.
Фіннам в коментах не раз ставили питання, як вони ставляться до того що ці інгермланці чи карели вооють за кацапів? Фіни чітко писали що нема чого їх жаліти і що вони вже ментально втрачені для них
Як і кубанці, придністровці, білоруські поліщуки та інші подібні для нас.
Відпало і пропало.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718218 вiд 2025-03-29 20:24:39

В феврале 2023 года норвежская разведка сообщила в ежегодном отчете, что корабли и подлодки Северного флота впервые за 30 лет стали выходить в море на боевое дежурство с тактическим ядерным оружием на борту. Оно «представляет особенно серьезную угрозу в нескольких оперативных сценариях, в которых могут участвовать страны НАТО», говорилось в докладе.
https://haqqin.az/news/344016
------------
это к вопросу, почему в Энгельсе оказался повышенный радиационный фон..

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718217 вiд 2025-03-29 20:18:38

Ванат давно на нього перетворюється. Йому б ще гарного Тренера…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718216 вiд 2025-03-29 19:00:58

а Ванат потихеньку перетворюється на справжнього нападника.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718215 вiд 2025-03-29 18:18:09

Буяльський іноді таки може віддати гросмейстерську передачу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718214 вiд 2025-03-29 18:10:56

Ну, это не считая северокавказские народы.. те завсегда за..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1718213 вiд 2025-03-29 17:57:59

в єрефии самій «мелкий» народ, помнящий про возможную независимость - мордва, потом башкиры уже..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.