PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718012 вiд 2025-03-25 21:07:04Геть (Геть) № 1718006 по своїх каналах нарив інфу, що у росії срака з агротехікою, комбайни розбирають на донорство, запчастин або немає, або на вагу золота обхідними шляхами через казахстан. Тримаються за рахунок власного виробництва агротехніки. але якість там не айс. Також погано, шо колись збудовані у росії европейські заводи (німецький Клаас у краснодарі (комбайни), Хорш, Лемкен, и т. д.) мутять з кацапами сірі схеми і щось там іноді випускають. Сіменс-зрада-стайл. Геть (Геть) № 1718003 не зрада, а реалполітік. Коли я побачу, шо сша захочуть закінчити війну за рахунок агресора - я маякну.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718011 вiд 2025-03-25 20:35:46Akela № 1718008 вiд 2025-03-25 20:07:06 Ну от бельгійці трохи порвали собі дупи і досягли результату, а наші - ні.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718010 вiд 2025-03-25 20:14:48 Нaспрaвдi мoскaлi пoвeрнулися дo свoїх вимoг чaсiв стaмбульских пeрeмoвин прo зeрнoву угoду. вiдчувaють щo Трaмпушу мoжe дoїти.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718009 вiд 2025-03-25 20:13:182 Voxa№ 1717975Короче кажучи з ними можна грать, шо і було доказано в першому матчі.У першій грі нашим трохи повезло. Тим прикріше, що таку фору не втримали.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718008 вiд 2025-03-25 20:07:062 Enot № 1717992А що там можна ще рвати? Сідничний мʼяз? Це ж як треба постаратися! Це треба з бельгійцями на 5:0 грати приблизно!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718007 вiд 2025-03-25 20:05:302 Enot № 1717974Обʼєктивно Бельгія сильніша за Україну. Україна може виграти коли грає добре, на своєму максимумі, а бельгійці хуї пинають і припускаються в обороні таких помилок як при першому голі…Сильніша. Але не на 3-0. Що означає, наші ЦЮ гру провалили.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718006 вiд 2025-03-25 20:00:50Враховуючи, що у кацапні неврожай і сумні прогнози щодо 2025го року (там ще нестача пального, запчастин для техніки, тощо), то основна теза - доступ банків до Свіфту. Ось подивимося, що там буде. Україна постійно має контакт з ЄС та Великобританією. Гадаю, там буде все гаразд.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718005 вiд 2025-03-25 19:56:57Ти думаєш з ними не спілкуються?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718004 вiд 2025-03-25 19:49:08поки очевидно одно, Штати позицію України не бачать і не чують. Чим помирати, можно було б спробувать комусь з нашого боку з командой Трапа поспілкуватись. Поки шо повний провал.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718003 вiд 2025-03-25 19:40:58Зрада на марші. Гроші не потечуть, бо Свіфт без ЄС не розблокувати. Трамп хоче нобель миру, пропонує то і сьо, але його обламують. Угода потребує двох сторін, які її дотримуються. Зерновий коридор теж був зрадою, а потім раптом у кацапні флоту поменшало. І цейво, вірте у ЗСУ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718002 вiд 2025-03-25 19:21:04Sauron № 1717998 Не підігравати штатам - це почесна смерть. Підігравати - просто смерть.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718001 вiд 2025-03-25 19:19:50Sauron № 1717998 як?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1718000 вiд 2025-03-25 19:19:34Що таке східна частина Чорного моря? 500 років тому Португалія та Іспанія поділи колонії в новому світі по долготі і це було зрозуміло.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717999 вiд 2025-03-25 19:19:32VVV № 1717997 це капець. :-( Офіційна зрада цивілізованого світу своїм принципам, засадам, правилам і законам. Відмова від усього. Я сподіваюсь світ розуміє, що він вистрілив собі у голову і назад дороги не буде? Чи світ сподівається, що схарчить агресору Україну, потім ще кілька сусідніх країн, і все заспокоїться?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717998 вiд 2025-03-25 19:18:05VVV № 1717997 Але тоді ми не маємо підігравати Штатам в цих подіях.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717997 вiд 2025-03-25 18:59:20Nycolas № 1717987 PEPSI (Merkury) № 1717995 так в цьому головна ідея цих типу перемовин. кацапи будуть пиздіти, що вони готові на якесь там хуйзнаєщо і воювати далі, а їм потроху будуть розв'язувати руки, знімаючи санкції. що, власне, і відбувається.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717996 вiд 2025-03-25 18:56:35Sauron № 1717993 це означає - ніяких репарацій, ніякої відповідальності за мільйони вбитих і покалічених, ніякої відповідальності за війну, зняті санкції покроково, і т. д. Мессидж для світу - вбивай, кради, ґвалтуй. Ера права сили. Пора робити ядерну бімбу. Всім. А нам - у першу чергу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717995 вiд 2025-03-25 18:50:27Nycolas № 1717987 як на мене, то зняття санкцій з Росії - це капець Україні і міжнародний злочин з боку США. У Росію знову потечуть гроші, а це означає війна продовжиться з новою силою з боку Росії. Пітримка агресора. США не залишили Україні вибору - або капітуляція, або Росія знищить військовим шляхом. Це два варіанти, серед яких перемога України не планується зовсім і є неможливою. Планується поразка України будь-яким методом. Залишається вибір - померти, Або померти красиво, пославши США у жопу, або сраку.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717994 вiд 2025-03-25 18:26:00Серед усіх захисників, що грали матчі з Бельгією без травм пройшли Забарний та Матвієнко. Конопля, Сич, Миколенко травмовані. Ці порвали сраку? чи ні? :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717993 вiд 2025-03-25 18:17:50Nycolas № 1717987 Тобто повоювали і досить. Треба закрити очі на окуповані території та тисячі вбитих людей і повернутись до бізнесу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717992 вiд 2025-03-25 17:53:00Akela № 1717985 вiд 2025-03-25 16:47:09 Жопа це не обов'язково сфінктер анального отвору, від контексту залежить.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717991 вiд 2025-03-25 17:51:19а Салюк з воротарем?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717990 вiд 2025-03-25 17:44:44Україна - Польща. Брагару тупий … Рубчинський не бачить партнерів, коли бореться … мабудь дивиться виключно на м "яч і в нього погано з переферйним зором. Михавко, як зазвичай, психує. Вівчаренко не йде вперед … слабенько. Бражко обрізався - отримали гол. Сподобався Яцик.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717989 вiд 2025-03-25 17:40:46У 2024 році світовий рейтинг найдорожчих брендів зазнав суттєвих змін Очолює список компанія Apple, чия вартість злетіла на вражаючі 74% — до $517 млрд. Уперше бренд посів перше місце як найдорожчий у світі. У той час як більшість брендів зміцнюють свої позиції, Tesla зазнала помітного падіння. Колись один із беззаперечних лідерів рейтингу, у 2024 році бренд опустився на 18-те місце. Його вартість скоротилася на 12% — до $58,3 млрд.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717988 вiд 2025-03-25 17:29:17Читаючи дискусію про сраку пригадалась фраза, яку приписують С. Ковпаку: «Це діло гівно - його треба розжувати!».
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717987 вiд 2025-03-25 17:29:16За підсумками цих переговорів США та рашки один з пунктів: Сполучені Штати допоможуть відновити доступ Росії до світового ринку для експорту сільськогосподарської продукції та добрив, знизити витрати на морське страхування, а також розширити доступ до портів і платіжних систем для таких транзакцій
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717986 вiд 2025-03-25 17:08:33Ггг. Саломон Самсонович: Цікаве питання. Будемо полемізувати. Саломон Самсонович ухитряється робить два діла: полемізувати і маленькою паличкою зчищать з рєзінового комбінезона гавно. … Це ж очевидно, що нудні пісні фрази накшталт «віддавати сили», «працювати на максимумі зусиль» тощо не несуть в себе аніякої магії та потенціалу для полемік та дискусій.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717985 вiд 2025-03-25 16:47:092 Enot № 1717983тобто механічні пошкодження сфінктера анального отвору внаслідок фізичного, розумового або емоційного перевантаження? Точно така етіологія має місце в клінічній практиці?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717984 вiд 2025-03-25 16:44:06 Enot № 1717983 вiд 2025-03-25 16:13:27 Коли рвуть сраку тяжко працюючи, її рвуть собі, а не комусь) ----------------------------------------------------- Бажано легко працюючи, рвати сраку комусь, а не собі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717983 вiд 2025-03-25 16:13:27Коли рвуть сраку тяжко працюючи, її рвуть собі, а не комусь)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717982 вiд 2025-03-25 15:50:36Німецька енергетична компанія RWE виграла арбітраж проти Газпром-Експорту в Міжнародному арбітражному суді при Міжнародній торговій палаті (ICC). Спір виник через припинення постачання газу російською компанією у 2022 році. У 2024 році російський «Газпром» зазнав збитків на понад 12 млрд доларів. Багатомільярдні збитки «Газпрому» змушують компанію задуматися про розпродаж елітної нерухомості і скорочення штату центрального офісу на 40%. Станом на 25 березня 2025 року запаси валюти на рахунках Газпрому впали майже до нуля.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717981 вiд 2025-03-25 15:46:14Про рвать сраку помню такой анекдот из своего детства про циклопа с Котовским, Петькой и Чапаевым. Начало не помню, но там циклопу они выбили глаз, но вот вам концовка анекдота там где циклоп сказал, что выпустит из пещеры только лысых по одному. - Котовский подошел к выходу, циклоп пощупал лысую голову и пропустил. Чапаев думает, что делать: снял штаны и раком подходит к выходу. Циклоп пощупал руками жопу Чапаева и располовинил рывком: - А вы оба куда лезете, я же сказал - только по одному!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717980 вiд 2025-03-25 13:59:55Akela № 1717978 Тю. От ти додік. Почитай, яка сила силенна українських прислів'їв та приказок існує про сраку, гівно та усе таке. Кацапським зекам і не снилось. На, читай https://www.ukrlegenda.org/sraka.php
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717979 вiд 2025-03-25 13:51:56Тим часом, міша і зьопа ніфчьом нівінавати:---------------------------«Колишній президент УЄФА Мішель Платіні та експрезидент ФІФА Зепп Блаттер були виправдані судом у Швейцарії у справі про корупцію. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ESPN».
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717978 вiд 2025-03-25 13:37:05Що за тюремно-кацапська анальна фіксація в лексіконі? Не можна сказати «віддавати сили», «працювати на максимумі зусиль» іт. п.? Все треба через сраку формулювати?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717977 вiд 2025-03-25 13:15:30А з чого ти вирішив, що наші не рвали сраку? Як ти вимірюєш ступінь рвання сраки? «Ну, это на глаз» (с)?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717976 вiд 2025-03-25 12:47:27коли бельгійці рвуть сраку справді, то виявилося що нема чого їм протипоставити. _______________________ У відповідь треба було теж рвати сраку. Але чомусь вирішили цього не робити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717975 вiд 2025-03-25 11:41:42ну насправді, от тієї чудової команди, яка грала в пів-фіналі ЧМ 18 року мало шо лишилось. Два підстаркуватих гравця, згаданий негр, кращі роки якого давно минули, і топовий воротар який то лишає збірну то повертається. За складом Бельгія звісно значно яскравіше на Україну, але топовим збірним вже програє. Короче кажучи з ними можна грать, шо і було доказано в першому матчі. Інша річ шо у нас з складом все значно гірше …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717974 вiд 2025-03-25 10:40:26Об'єктивно Бельгія сильніша за Україну. Україна може виграти коли грає добре, на своєму максимумі, а бельгійці хуї пинають і припускаються в обороні таких помилок як при першому голі. А от коли бельгійці рвуть сраку справді, то виявилося що нема чого їм протипоставити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717973 вiд 2025-03-25 10:40:07Наш кремезний негріла не чорний і дерев'яний. А це, як кажуть у Одесі, велика різниця.