Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717972 вiд 2025-03-25 09:31:27LAZY № 1717967 в нaс є свiй крeмeзний «нeгрiлa» :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717971 вiд 2025-03-25 09:31:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1717966 так отож. а по складу Англію і Бельгію смішно порівнювати. Латвію та Україну теж.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717970 вiд 2025-03-25 08:45:15LAZY № 1717967 вiд 2025-03-25 02:59:00 Строго кажучи, вміння рвати сраку і наявність у складі легендарного негріли і є тим, що відрізняє команди групи А від В.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717969 вiд 2025-03-25 08:25:00Щодо розташування підара під час подачі кутового - пишуть, що за рекомендаціями ФІФА оптимальна позиція підара - за межами штрафного майданчика майже на його лінії, і трохи лівіше від воріт. Але правилами не вимагається, щоб підар був за межами штрафного.https://www.dutchreferee.com/tips-for-referee-positioning-at-corner-kick/
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717968 вiд 2025-03-25 03:00:19в принципі все висєри пепсюка зводяться до словесного рохкання про хуйню
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717967 вiд 2025-03-25 02:59:00PEPSI (Merkury) № 1717964 вiд 2025-03-24 23:04:58 в принципі все протистояння Україна-Бельгія звелося до словесного протистояння: - Зараз ми вам покажемо чому ми граємо в дивізіоні «А», а ви у «Б». - Ну, покажіть. - Ну, нате, дивіться. … Не треба пиздити, клован-свінопас, бельгійці ригали та рвали сраку, ледь-ледь змогли надірвати український захист, якби не легендарний кремезний нєгріла у складі, ще б невідомо, як все закінчилось. Так що не пизди, що для них то була легка весела прогулянка, довбойб.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717966 вiд 2025-03-24 23:40:22VVV № 1717962 ну а по ітогу ті ж 3:0
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717965 вiд 2025-03-24 23:18:42«Нашому братові троюрідний циганик» (народний вираз, що означає дуже віддалену рідню).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717964 вiд 2025-03-24 23:04:58в принципі все протистояння Україна-Бельгія звелося до словесного протистояння: - Зараз ми вам покажемо чому ми граємо в дивізіоні «А», а ви у «Б». - Ну, покажіть. - Ну, нате, дивіться.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717963 вiд 2025-03-24 23:03:20ProstoVlizPobalakaty № 1717960 вiд 2025-03-24 21:55:19 Троюрідний брат Циганика грає зараз проти Англії. ------------------------------------ а двоюрідний брат Циганика торгує пивом на базарі у Стриї. а сам Циганик далбайоб. :-)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717962 вiд 2025-03-24 21:57:36на початку гри Латвія в Англії виглядає краще ніж наші в Бельгії. йобаний сором.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717961 вiд 2025-03-24 21:55:24Друзі, прошу підтримати петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/244066 Я не знав Антона Пшеничного, але це був друг мого побратима. Справжній патріот і активіст, багато користі приніс Україні. Загинув 10 днів тому під Торецьком від прильоту арти. :((
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717960 вiд 2025-03-24 21:55:19Троюрідний брат Циганика грає зараз проти Англії.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717959 вiд 2025-03-24 21:49:53yagshamash № 1717957 вiд 2025-03-24 21:32:26 Лунін грав ще з боснійцями та ісландцями, по 1 м'ячу пропустив, але обидві гри виграв, 3 матчі на нуль в Лізі Націй (группа В) 2022. Так що тут не про фартовість, а про конкретні матчі де воротар і захисники не допомогли один одному (і є певна проблема, що цей воротар в клубі звик до трохи сильніших захисників). Лунін по техніці та й психологічно найкращий український воротар, єдиний явний недолік - він другий воротар в своєму клубі, і його форма завжди загадка - може бути не в тонусі, а може як перед Євро вже перегоріти після важкого сезону.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717958 вiд 2025-03-24 21:46:25ProstoVlizPobalakaty № 1717956 Так, я розумію, що за замовчуванням подавати кутовий можна одразу, якщо суддя не показав на свисток. Але от справді здалось, що суддя банально про це забув і був не готовий до швидкого розіграшу. І цим також дезорієнтував Доннаруму.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717957 вiд 2025-03-24 21:32:26Спало на думку, що перемога над Бельгією у першому матчі це - позитив у кожному разі. Ще цікавий момент, що, як здається, за Реброва було дві поразки 0 3. А загалом у 3 матчах, що їх Лунін зіграв за Збірну, він пропустив 7 голів. Вчора його важко звинувачувати. Міг, мабуть, кращу позицію мати за третього голу. Але він, видно, взагалі нефартовий для України, і це погано.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717956 вiд 2025-03-24 20:42:16Sauron № 1717954 вiд 2025-03-24 19:59:31 Швидка подача кутового дозволена правилами, якщо 1) хтось з суддів проконтролював, що м'яч перед подачею стояв у секторі для подачі кутового (пощастило, що саме з цієї сторони був боковий суддя), 2) суддя не дав явного знаку чекати його свистка. В грі треба слідкувати за м'ячем і слухати свистки та слова судді, а дивитись куди суддя мовчки рухається без свистка не обов'язково. На загальному плані погано видно, але мені здалося при одному з переглядів, щоб був навіть ствердний жест судді головою в сторону Кімміха, який міг бути дозволом на подачу.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717955 вiд 2025-03-24 20:03:57Sauron № 1717954 вiд 2025-03-24 19:59:31 ProstoVlizPobalakaty № 1717952 Стоп, суддя дозволяє подавати кутовий, лише коли він вийшов з майданчика. Хіба не так? Інакше він буде заважати гравцям плюс бачити зможе лише частину активної зони. ---------------------------------------- Хто вміє в голосовалку? Бовдур це -хлопчик -воротар -суддя
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717954 вiд 2025-03-24 19:59:31ProstoVlizPobalakaty № 1717952 Стоп, суддя дозволяє подавати кутовий, лише коли він вийшов з майданчика. Хіба не так? Інакше він буде заважати гравцям плюс бачити зможе лише частину активної зони.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717953 вiд 2025-03-24 19:56:46ProstoVlizPobalakaty № 1717952 Стоп, кутови
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717952 вiд 2025-03-24 19:24:31Sauron № 1717951 вiд 2025-03-24 18:50:51 Ні, арбітр пішки йшов в центр штрафного майданчика, ніяк не демонструючи, що гра зупинена і відновиться по свистку, просто займав зручне місце перед подачею кутового. Контролював поглядом, що робиться біля кутового прапорця, після голу одразу показав на центр поля.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717951 вiд 2025-03-24 18:50:51Там не все однозначно, бо арбітр теж виключився з гри і пішов в центр штрафної говорити з Доннарумою мабуть. Тобто поводився так, ніби кутовий можуть подавати лише по свистку.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717950 вiд 2025-03-24 17:38:11Valeriy № 1717947 вiд 2025-03-24 16:30:37 Справжній бовдур тоді вибіг з лінії італійських воріт кудись розбиратись з партнерами.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717949 вiд 2025-03-24 16:43:14Юліан Нагельсманн це велика німецька надія на відродження німецької збірної. З уривкових новин мабуть він покращив гру Бундесманшафта порівняно з папередником.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717948 вiд 2025-03-24 16:34:54Там машиний переклад на українську мову, український словник мабуть не мав слова болбой, тому замінив на бовдур. «Мяч Киммиху быстро подал 15-летний болбой Ноэль Урбаняк. За это он после игры получил от хавбека «Баварии» мяч с автографом, а спортивный директор сборной Руди Феллер пообещал ему бесплатный билет на следующую домашнюю игру.»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717947 вiд 2025-03-24 16:30:37За рахунку 1:0 Кімміх розіграв кутовий, поки Джанлуїджі Доннарумма спілкувався з польовими гравцями. Джамал Мусіала скористався помилкою голкіпера та оборони суперника, вразивши порожні ворота. М'яч Кімміху швидко подав 15-річний БОВДУР Ноель Урбаняк. За це він після гри отримав від хавбека «Баварії» м'яч із автографом, а спортивний директор збірної Руді Феллер пообіцяв йому безкоштовний квиток на наступну домашню гру. --------------------------------- Боже, який бовдур! https://www.dynamomania.com/news/765485-%E2%80%8Bkimmih-podaril-15-letnemu-bolboyu-myach-s-avtografom-za-to-chto-on-pomog-bystro-zabit-italii-s-uglovogo
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717946 вiд 2025-03-24 16:22:47«Делегація США на чолі з дружиною віцепрезидента Венса відвідає Гренландію» ------------ Ця ді-джеївська Уша офіційно називається Second Lady of the United States, себто SLOTUS. Slot - це прорізь або щілина. Добре, що хоч не SLUTUS, а то було б взагалі нєхарашо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717945 вiд 2025-03-24 14:51:42Batyj № 1717932 вiд 2025-03-24 10:29:24 … посадил нам с матушкой в поезд на запад… --------------------------------------------- … батюшка без матушки …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717944 вiд 2025-03-24 14:45:14Тут регтгены, там зиверты.. все в кучу..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717943 вiд 2025-03-24 13:57:35Зіна доречі «з гранітних кар'єрів Коростишева».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717942 вiд 2025-03-24 13:13:27чисто по грі у захисті Зіна втримав Деку. Сваток і Матвієнко не втримали Лукаку. Коли Сваток і Матвієнко пограють пару років у АПЛ - вони втримають лукак. А до того - зась.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717941 вiд 2025-03-24 13:02:511986 СрСР - Бельгія 3:4. (зб. СрСр = Україна, ДИнамо К) 2025 Україна - Бельгія 3:4 застой.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717940 вiд 2025-03-24 12:58:50Але є й інші місця, де рівень радіації вище норми. Наприклад, високі показники у Черкасах - 25 мкР/год. Підвищення фону до 22, 8 мкР/год зафіксовано також у Києві - на Русанівці. У всіх інших містах та областях показники радіаційного фону нижче 15-20 мкР/год, а це вважається нормою. Подивитися карту онлайн можна також по цьому посиланню. https://www.saveecobot.com/radiation-maps#5/51.577/27.158/gamma+ur --------- я теж поггулив. цікаво стало…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717939 вiд 2025-03-24 12:56:04«Збій в роботі систем» Укрзалізниці « 23 березня стався через масштабну таргетовану кібератаку».---------------------Журнопідари знову тягнуть непотрібне іноземне слово. Націлену, цільову, цілеспрямовану.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717938 вiд 2025-03-24 12:26:35згідно сайта: "Единая государственная автоматизированная система мониторинга радиационной обстановки на территории Российской Федерации " в Саратові на 23.03 - 0.11 мкЗв/ч норма - 0.2 згідно сайта SaveEcoBot «Центр екологічного моніторингу» Карта рад. фону: в Жовтих водах на 21.03 - 130 нЗв/г
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717937 вiд 2025-03-24 12:24:01енгельс перейменувати на лєнінск; бо не волохатий, а лисий.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717936 вiд 2025-03-24 11:21:31цікаво, який фон у тому енгельсі зараз (наприклад у порівнянні з нашими жовтрими водами, де уранові рудники, чи на гранітних кар'єрах коростишева чи інших) …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717935 вiд 2025-03-24 10:56:25Якщо якусь бомбу пошкодило і звідти щось витікло, це не велика проблема.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717934 вiд 2025-03-24 10:51:33№ 1717933да, обычно особый отдельный склад, но недалеко. Могло разлетом обычного авиасклада зацепить особый склад..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717933 вiд 2025-03-24 10:40:57да, якшо фон підвищенний, то схоже на то … але раніше тактична ядерна зберігалась окремо від звичайних ракет. Ті на звичайному складі ППР, як от розбомблений, а ядерка в кілометрах в стороні. Окремий підрозділ, свій склад, військова частина. Звезли все в купу? хм