Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717892 вiд 2025-03-23 23:45:45«Дивізіон Б може бути кращий за А. Там буде більше перемог і кращий настрій.» - Де Брюйне. :))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717891 вiд 2025-03-23 23:45:35Sauron № 1717887 автобус можна ставити в кінці. при умовних 0-1 можна було б його ставити. а два тайми грати в таке це сцикливість. я перед грою казав, що склад стрьомний. видно було, що Ребров буде грати у свою звичну хуйню. це ж треба так не вірити у власну команду. наче Андора якась. і це з посередньою за складом Бельгією.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717890 вiд 2025-03-23 23:45:26наразі ліга В це і є рівень збірної України.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717889 вiд 2025-03-23 23:44:52Шoсь пoдiбнe я вжe бaчив рoкiв 10 тoму. Tiльки зaмiсть Бeльгii булa Фрaнцiя. Здaeться i рaхунки oбoх мaтчiв oднaкoвi.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717888 вiд 2025-03-23 23:42:53Вилізли гівножери з-під плинтусів. Ви що хотіли, блядь? Відкритого футболу та 5-2 в першому таймі? Як завжди, блядь, тримати язика у сраці, а коли щось не вдалося - починати смердіти. Пішли нахуй, скиглії обісрані.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717887 вiд 2025-03-23 23:42:51Мабуть, автобус - ефективно не більше аніж на тайм. Треба вміти від нього відходити, бо рано чи пізно щось залетить.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717886 вiд 2025-03-23 23:41:57не буду багато писати. Ребров - сцикун, який не вірить у своїх гравців. Ці гравці вміють грати.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717885 вiд 2025-03-23 23:41:47ребров іди на хуй
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717884 вiд 2025-03-23 23:40:55сциклива тактика і логічний результат.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717883 вiд 2025-03-23 23:38:34Сцикливий футбол
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717882 вiд 2025-03-23 23:34:52VVV № 1717879 український автобус - це жах де контратаки? ребров іди нахуй разом з шевою менагери бля
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717881 вiд 2025-03-23 23:34:04все? пройоб Реброва. без варіантів. Бельгія на одному бажанні виграла.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717880 вiд 2025-03-23 23:32:13Ярмолюк не готовий грати на такій позиції. Надто багато на нього звалили. Поки немає лідера.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717879 вiд 2025-03-23 23:25:30як завжди коли ти сциш грати у футбол. Ребров таки у своєму репертуарі. тож попередній матч просто був винятком. і там він засцяв дотискати, але типу це можна було зрозуміти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717878 вiд 2025-03-23 23:24:37погана ідея була відбиватись весь матч.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717877 вiд 2025-03-23 23:24:30Aхтунг зa aхтунгoм…
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717876 вiд 2025-03-23 23:21:46Давненько ми не грали зовсім без мʼяча
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717875 вiд 2025-03-23 23:17:29А Забарний і далі феєріїть
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717874 вiд 2025-03-23 23:16:20Вом вам, блять, и замены.. Не зря говорят- не мешай системе работать
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717873 вiд 2025-03-23 23:13:49В Борнмуті
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717872 вiд 2025-03-23 23:13:39Щось у бельгійців вже справжні моменти зʼявляються. Хоча і у нас дещо накльовується
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717871 вiд 2025-03-23 23:12:52Та просто Забарний побачив, що Ванат вибиває. Але не прорахував, що той так погано це зробить. :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717870 вiд 2025-03-23 23:09:26Забарний знову загубив Лукаку ( --- так можна і далі залишитись в Портмуті
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717869 вiд 2025-03-23 23:08:46Жесть, як Лукаку в порожні ворота не попав з метра
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717868 вiд 2025-03-23 23:08:42терміново потрібні заміни
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717867 вiд 2025-03-23 22:54:25Sauron № 1717866 вiд 2025-03-23 22:49:28 Зінченко занадто вже «крав метри» рухаючись вперед за боковою лінією і здається після трьох замахів не кинув. Краще б вже кинув неправильно чи просто кудись вперед, бо це реально неспортивна поведінка була для будь кого нейтрального зі сторони.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717866 вiд 2025-03-23 22:49:28Зіна не заслужив на картку. Суддя щось псіханув, але мабуть це рез-т нашого відвертого автобуса. В очах судді ми вже з початку гри тягнемо час…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717865 вiд 2025-03-23 22:48:12Навала, нерви від бельгійців. Топи так не грають. Але все одно стрьомно.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717864 вiд 2025-03-23 22:46:26Подивіться на другий гол німців італійцям. Доннарумма переводить на кутовий, біжить вперед щось розказувати партнерам, а за ці три секунди Кімміх з кутового робить пас на Мусіалу, що стоїть у воротарському перед пустими воротами, і гол.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717863 вiд 2025-03-23 22:44:19Фух, поки що добре. Якісно відбиваються, якісно разганяють вертикальні контратаки. Песимісти, скигліть активніше, будь ласка!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717862 вiд 2025-03-23 22:41:19Бельгія накручена. Балачки Де Брюйне перед грою були відволіканнями.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717861 вiд 2025-03-23 22:41:18klirik № 1717857 вiд 2025-03-23 22:37:10 Контргра у цієї команда включається в досить несподівані моменти, 6 вольових перемог свідчать про те, що корективи у гру і тренер, і гравці вміють вносити, питання тільки в тому, чому це робиться після пропущених м'ячів, і то не завжди.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717860 вiд 2025-03-23 22:40:04Автобус доволі якісний, що там казати. Мабуть, жодного удару в створ у Бельгії (удар зі штрафного, який Лунін перевів на кутовий, наче йшов в поперечину).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717859 вiд 2025-03-23 22:38:252 ЖК за неспортивну поведінку :( ну і в атаці зовсім ніяк …
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717858 вiд 2025-03-23 22:38:16m1919(Київ - чемпіон!) № 1717854 вiд 2025-03-23 22:25:22 Вже ліплять: /
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717857 вiд 2025-03-23 22:37:10Класичний Ребров-глухий захист, жодної контргри
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717856 вiд 2025-03-23 22:35:362 жовті на рівному місці - дитячий садочок, а не профі (
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717855 вiд 2025-03-23 22:30:26Захисник датчан в боротьбі з партнером та Роналду ювелірно скинув м'яч головою у кут своїх воріт, Шмейзель не мав шансів таке витягнути.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717854 вiд 2025-03-23 22:25:222 Vichny№ 1717805Не чув. Втім, як і про залізногенералівську.Але, «Хвіст мотиляє собакою» бачив? За потреби, з будь кого зі згаданих будуть ліпити де Голя. І купа народу повірить.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717853 вiд 2025-03-23 22:19:18получить желтую на вбрасывании аута - это надо уметь..