sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717852 вiд 2025-03-23 22:00:14Шмейхель бере пенальті від Роналду Як зараз кажуть: тільки олди зрозуміють)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717851 вiд 2025-03-23 21:41:33Побачив напис Team Ukraine - перша думка блін бельгійці злили нашу геолокацію
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717850 вiд 2025-03-23 21:38:44Вокса, а, ясно. «Ступінь» - чоловічий рід. Тобто «ступінь буде відомИЙ».
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717849 вiд 2025-03-23 21:37:57Піонери нападають на Батия :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717848 вiд 2025-03-23 21:34:06Знов Реал запропонує Луніну новий контракт і любов до гроба. :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717847 вiд 2025-03-23 21:28:52«За інформацією бельгійського журналіста Саши Тавольєрі бельгійський воротар отримав травму перед матчем. Ступінь ушкодження Куртуа буде відома пізніше»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717846 вiд 2025-03-23 21:22:31Куртуа б у воротах белгійців нам би не завадив. Шкода.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717845 вiд 2025-03-23 21:21:47Анчелотти уже возмутился, кто знает?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717844 вiд 2025-03-23 21:17:07Цікаво, що Куртуа не поставили на браму. Видно, тренер його вважає винним.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717843 вiд 2025-03-23 21:16:55якщо це буде автобус від ЗбУ, то задум відверто кепський.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717842 вiд 2025-03-23 21:15:55якось стрьомо все це виглядає.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717841 вiд 2025-03-23 21:10:29Valeriy № 1717840 вiд 2025-03-23 21:05:47 Швидше за все страхувати Зінченка буде Забарний, а Сваток буде центральним. Я б розставляв саме так, найсильніший гравець між двох слабших.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717840 вiд 2025-03-23 21:05:47Страховать Зинченко будет Схваток Об, но они не имеют резкости (высокой стартовой скорости). Доку будет их крутить.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717839 вiд 2025-03-23 21:04:26Проти доку справитися лише такий само технарь. Зіна такий як треба.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717838 вiд 2025-03-23 21:02:23Результати Австрії за останні роки ніяк не ставлять під сумнів кваліфікацію рангніка.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717837 вiд 2025-03-23 21:01:25Батий, от я ж і кажу - міцний горішок. Не більше. І ніякі не «сільниє армянє». До речі, бодання з нами - так були втрати пунктів, але це кардинально не вплинуло на наше остаточне місце в групі. Тут можу трохи помилятися, гуглити впадло, але здається шо саме так було. І цейво. Скільки у тих вірменів було участі у фінальних турнірах ЧЄ/ЧС? Та хоча б плей-оффів скільки? Сільниє армянє, myass. Та вони зараз з дивізіону С намагались прорватися через грузинів, які на останньому ЧЄ не гайгіршф були. Пиздець ти клоун, Батий
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717836 вiд 2025-03-23 20:58:23Рангнік не може навіть з Сербією справитись. Австрії треба міняти тренера.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717835 вiд 2025-03-23 20:56:19Мадьяры туркам эпически проебали дома 0-3..
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717834 вiд 2025-03-23 20:47:39Доку проти Зінченка- щось трохи страшно. Сподіваємось на підстраховку.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717833 вiд 2025-03-23 20:45:10Ребров ставить автобус з надією на швидкість Ваната. Той хоч в не Мудрик, але біжить швидше за Яремчука
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717832 вiд 2025-03-23 20:43:54Як я і думав, граємо в 3 центр захисники. Ванат в нападі - несподівано. Також я думав, що Калюжний не встигне відновитись.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717831 вiд 2025-03-23 20:39:45Пазор вам і сором на вашу дупу і шлях хай вас трафить. Достатньо для срачу на нічєєчку? :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717830 вiд 2025-03-23 20:37:21Дожили, за годину гра з бельгік, а тут цілий день збірну Вірменії обговорюють.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717829 вiд 2025-03-23 20:32:27Ты бы лучче вспомнил, как армяне нам ножки в двух подряд отборах подставляли.. знаток хуев..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717828 вiд 2025-03-23 19:55:44При Петракові іноді могла щось показати. А зараз просто розсипалася.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717827 вiд 2025-03-23 19:49:48Батий такий смішний зі своїм «армянє била же сільная каманда». Це напевно в паи'яті залишилось як Арарат Єреіан в союзі задроченому був таким міцним горішком, ну і якось раз вірмени прибили німців в одному матчі відбору. Де і яким місцем вони буои «сільниє», хуй проссиш, якісь флешбеки у товаріщя Батия
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717826 вiд 2025-03-23 17:26:15Klirik, здається, правило виїздного голу не ліє в усіх турнірах під егідою хуєфа, а ЛН - саме такий турнір
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717825 вiд 2025-03-23 16:39:40армяне продолжают удивляять. 35 минута 1 тайма, а уже 5 пустили.. А ведь была же приличная каманда..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717824 вiд 2025-03-23 15:46:23А в Лізі Нації ще діє правило виїздного голу? Який рахунок нас влаштує?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717823 вiд 2025-03-23 14:50:05OlegSh № 1717813 вiд 2025-03-23 02:53:30 Vichny № 1717809 Чим вибирають у Америці навіть незручно подумати. -------------- Та да…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717822 вiд 2025-03-23 13:42:01А шо, тризуб у нападі - яремчук, довбик, ванат. Куртуа ахуєєт, ребров теж. :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717821 вiд 2025-03-23 13:38:57Sauron Можливо, зіграємо в три центральних? _____________________ …нападника.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717820 вiд 2025-03-23 13:25:50любителям позадавать вопросы ИИ:https://www.kasparov.ru/material.php?id=67DFD37D457C1
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717819 вiд 2025-03-23 12:10:36про 1 тайм додам, що Конопля привіз 2 рази небезпеку. Тобто вийшов, пару раз помилився і травмувався. От і все по Коноплі. Судаков - монстр. Точніше на шляху до монстра. Він вже демонструє епізодично те, за що всякі ПСЖ платять мільйони бабла. Пас на Зіну, чи на Циганкова це захмарно.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717818 вiд 2025-03-23 10:14:54Конопля поза заявкою. Довбик наче готовий. Можливо, зіграємо в три центральних?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717817 вiд 2025-03-23 08:21:03Було більше шансів у нас забити ще, аніж у бельгійців щось відіграти.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717816 вiд 2025-03-23 08:20:302й тайм - дуже потужний від нас. Просто знищили Бельгію! Персонально важко когось виділяти, але передусім в голову приходять Гуцуляк (за перший гол), Зіна, Циган, Забарний (хоча на початку 2-го тайму обрізався).
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717815 вiд 2025-03-23 07:37:02А, ну також Лунін: роботи небагато було, але все одно був дуже надійний у всіх компонентах.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717814 вiд 2025-03-23 07:21:09Подивився 1й там гри проти Бельгії. У нас найбільше сподобались Забарний і Судаков. Від Судакова - кайфові паси для розгону атаки, особливо сподобався пас на Цигана на 42:40. Кайф.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717813 вiд 2025-03-23 02:53:30Vichny № 1717809 Чим вибирають у Америці навіть незручно подумати.