Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747695 вiд 2026-05-10 01:59:01Тим чaсoм, Зубкoв - гoл i aсист
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747694 вiд 2026-05-10 01:45:51Бокс Дюбуа-Вордлі: криваве м'ясо, британська публіка в захваті. Як і очікувалося, Вордлі виявився не проспектом, а мильною бульбашкою.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747693 вiд 2026-05-10 00:12:05https://t.me/footballandartemfrankov/34964?singleТримайте п'ятий в цьому році номер «Футбол-Війна» - 132 сторінки!Подяку авторам можете надіслати сюди: 5168745110492961Ювілей, він же і чтиво номераЗгадуємо та аналізуємо другу блискучу перемогу київського «Динамо» в Кубку КубківСправи чемпіонатніТрадиційно оглядаємо топ 5 європейських ліг, єврокубки, а також Ріднесеньку.Зірки номера: Ігор Тьяго, Усман Дембеле, Валентин ЩербачовБразилець «нізвідки» став відкриттям цьогорічного сезону АПЛ. Чинний володар «Золотого м'яча» після отримання нагороди продовжує грати не гірше. Інтерв'ю з людиною, яка першою в СРСР не побоялася заявити на широкий загал про катастрофу на ЧАЕС.Тема номера: підготовка до ЧС-2026Потрошку починаємо представляти фаворитів цьогорічного мундіалю. Першими на черзі - Англія та Німеччина.Хокей номераПідсумки першого раунду плейоф НХЛ та трохи про блискучий виступ наших хокеїстів.P. S. Файли однакові, проте другий - із більшою якістю зображень спеціально для друку
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747692 вiд 2026-05-09 22:12:28латут інколи рекорди дуплантіса обговорюємогеніальний чувак ось відос як він на 100 метрів обіганяє олімпійського чемпіона в 400м з бар'єрамия так розумію в стрибках у висоту ти з такою швидкістю повинен свій шест встромити в «землю», щоб він потім тебе катапультою вистрелив уверх… тому потрібна а-хуй-єна швидкість (і маса тіла, в межах розумного) :)https://x.com/MOON_WALKER6/status/2052843116395176016?s=20
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747691 вiд 2026-05-09 21:34:54Оболонь летіла Епіцентру 0-2. Зрівняла, Лях вийшов на заміну і виявився джокером; забив обидва за Оболонь.Там ще й Чех грає, не вистачає Руса :)Гереро і Огундана - мертві коняки, але в Динамо намагаються на них скакати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747690 вiд 2026-05-09 21:16:50sk (acer chromebook) № 1747689 вiд 2026-05-09 20:42:24 теніс «бабуся» сорана христя обіграла бульбадуру в римі!!! ---- Та ти шо! Круть!
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747689 вiд 2026-05-09 20:42:24теніс«бабуся» сорана христя обіграла бульбадуру в римі!!!сорана - молоток. 36 років. останній рік в турів юніорах була в топ-ах. разом з азарєнкой та радванською вважалась новою елітоюале потім якось не задалось. вона сама по собі дуже симпатична, тому хз як там поза-тенісне життя складалось…але успішно грає в 36. при чому перша в кар'єрі перемога над топ-1олійникова програла чешці носковій, яка в мадриді ледь не виграла у марти сет, а пере тим виграла у коко гауф…еліна завтра проти хейлі-баптіст, яка у мадриді виграла у бульба-дури. дуже непогана молода американка. здалеку на серену схожа, але гра більш сучасна…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747688 вiд 2026-05-09 20:03:342 Batyj№ 1747600СБУ з хоккея зараз некуй робить в еліті.-------------------СБУ і ЗбУ трошки різні організації ;)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747687 вiд 2026-05-09 18:50:04Без Пономаренка немає гостроти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747686 вiд 2026-05-09 17:37:49Можливо найменш змістовний матч під орудою Костюка - якесь нудне дрочево.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747685 вiд 2026-05-09 17:32:01ігра била равна - ігралі два …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747684 вiд 2026-05-09 17:28:26Боротьба за 2 місце між ЛНЗ та Поліссям загострюється
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747683 вiд 2026-05-09 17:27:41паскудна за якістю гра. наче якась третя ліга англії
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747682 вiд 2026-05-09 17:26:30Їх не тільки крім, але і разом із фуюце немає ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747681 вiд 2026-05-09 17:23:16Герреро обрізався небезпечно, тому його і поміняли, а форвардів крім Бленуце наразі немає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747680 вiд 2026-05-09 17:19:00Бля, вата на полі. У кацапів празнєг - треба було випустити.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747679 вiд 2026-05-09 16:59:59М'яч у Шоли …може народитись контратака.., каже коментатор. Яка ще контратака, коли м'яч у Шоли …це ж завжди гра назад.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747678 вiд 2026-05-09 16:42:18Шапаренко патологічно неспроможний грати у відборі - щоразу фолить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747677 вiд 2026-05-09 16:29:44У всіх зяті як зяті, а у чучуркєса - отетовот. Чи, як говорила у старовинному фільмі якась кацапка, «у другіх муж'я всьо по космосАм, а мой - мєдвєдЯм піщалкі вставляєт» (с)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747676 вiд 2026-05-09 16:22:36VVV № 1747672 «зять - любе взять» :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747675 вiд 2026-05-09 16:21:59жодного удару в створ на дві команди
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747674 вiд 2026-05-09 16:21:36Михайленко - дуже обмежений гравець. Грає завжди через ближнього, назад. Максимально базовий.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747673 вiд 2026-05-09 16:20:05Зять на своїй позиції обсирається як завжди.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747672 вiд 2026-05-09 16:19:46Костюк- мазохіст? Нахуя він зятька ставить?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747671 вiд 2026-05-09 16:13:36суддя Романов, він просто сліпий і судить не вміє :(
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747670 вiд 2026-05-09 16:11:05хєра - нахєр, огундяя - в жопу, спортдиректора і буяльського - на поле.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747669 вiд 2026-05-09 15:59:09Огундана і тут зіпсував …я б цих, хто його брав, селекціонерів всіх повиганяв би з ДК.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747668 вiд 2026-05-09 15:55:11придурошний Огундана в позагорою
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747667 вiд 2026-05-09 15:52:00Показали «керівництво ЛНЗ» - неголене і мордате. Навіть чучуркєс виглядає пристойніше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747666 вiд 2026-05-09 15:46:26Та ще й вата у запасі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747665 вiд 2026-05-09 15:44:31З хєром та огундяєм вони награють в атаці.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747664 вiд 2026-05-09 15:42:39Дубінчак такий дубінчак. Ще б на кілька см вище ногу підняв і була б червона.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747663 вiд 2026-05-09 15:41:33суддя якийсь переляканий еблан
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747662 вiд 2026-05-09 15:41:00а тепер Дубінчаку
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747661 вiд 2026-05-09 15:40:03а чому негру не дали жк?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747660 вiд 2026-05-09 15:36:48Ukrainian RangerУ ЛНЗ -2 очки від Полісся, що зараз другі. І гра в запасі. Так що перемога для них вкрай бажана.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747659 вiд 2026-05-09 15:32:08«Пономаренко не зіграє з ЛНЗ через мікропошкодження, однак має повернутися до наступного матчу Динамо.»
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747658 вiд 2026-05-09 15:28:05Герреро в старті, Ярмола на лавці…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747657 вiд 2026-05-09 15:26:31- - - - - - - - - -Enot№ 1747656Ukrainian Ranger Ти почав за ЛНЗ вболівати? :-)- - - - - - - - - -А ЛНЗ не треба в нас вигравати, їх цілком нічия влаштує.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747656 вiд 2026-05-09 14:55:16Ukrainian Ranger Ти почав за ЛНЗ вболівати? :-)