ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717812 вiд 2025-03-23 02:20:14LAZY № 1717811 вiд 2025-03-23 00:02:29 Може я невдало виразився, але я якраз хотів підкреслити, що у Довбика є сильні сторони і він вміє ними користуватись, але він не з тих супернападників, яких купують команди рівня плей-офф Ліги чемпіонів. Кращого в Україні на жаль немає, є тільки конкуренти, у яких теж свої сильні та слабкі сторони.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717811 вiд 2025-03-23 00:02:29ProstoVlizPobalakaty № 1717799 вiд 2025-03-22 21:59:13 Колись про Герда Мюллера читав подібні висери - типу дубовий нездара, який тільки ногу встромити може, коли треба. А більш ніхуя. І шо тепер? Не всі ж універсальні солдати. Дехто має пару козирів, але сильних, і їм вистачає цього щоб побудувати непогану кар'єру, чи не так? Форвард що має робити? Забивати? Ну ось Довбик забиває, хулі ще від нього хотіти?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717810 вiд 2025-03-22 23:56:12Vichny № 1717809 отже і рекламу треба робити відповідну. Я - за Лупана! :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717809 вiд 2025-03-22 23:41:58В Україні вибирають переважно дупою
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717808 вiд 2025-03-22 23:22:07Vichny № 1717805 а шо, я щось пропустив, і в україні вже вибирають головою, а не серцем і по зовнішньому вигляду?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717807 вiд 2025-03-22 23:19:06почті Кривонос :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717806 вiд 2025-03-22 23:18:37ProstoVlizPobalakaty № 1717802 так і запішем - старанний і працьовитий Буратіно, з мужнім відкритим чесним єбалом, яке викликає довіру та бажання його підписати. :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717805 вiд 2025-03-22 22:54:55m1919 І яка у цих поважних джентльменів політична позиція, погляди на економічні моделі, організаторські здібності, врешті решт?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717804 вiд 2025-03-22 22:54:28m1919(Київ - чемпіон!) № 1717803 Да прям уж. У першого фейс якогось припухлого з бодуна чувачка, другий взагалі якийсь молодий шуфутинський, прости господи. Нічого особистого, чисто за візуал мова. Але обидва не тягнуть на амплуа «кандидат в президенти, військовий, з мужнім відкритим чесним єбалом, яке викликає довіру та бажання за нього проголосувати».
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717803 вiд 2025-03-22 22:37:592 Vichny№ 1717766Є навіть кандидат з героїчним фейсом+ Забродський, + Кривонос
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717802 вiд 2025-03-22 22:37:23PEPSI (Merkury) № 1717800 вiд 2025-03-22 22:22:26 «Везе тому, хто везе». Довбик - професійний футболіст, що продовжує працювати над собою, не думаю, що він винний, що його дитячі тренери були на рівні папи Карло, і він вийшов від них трохи як Буратино. На відміну від казкового Буратино він старанний і працьовитий, хоча багато чому в його віці вже дуже складно навчитись.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717801 вiд 2025-03-22 22:29:11вью, росія видихається. Наше завдання - не видихнутись першими. Автор начебто адекватний, у херні помічений не був.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717800 вiд 2025-03-22 22:22:26пошепки, поки ніхто у Ромі не чує… «довбику ше і просто везе, його скіли надто обмежені, і не здивуюсь якщо у якомусь сезоні він заб» є нуль голів ". Удачі йому.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717799 вiд 2025-03-22 21:59:13PEPSI (Merkury) № 1717797 вiд 2025-03-22 21:44:40 Там цінник має бути «Холанд мінус всі якості елітного сучасного нападника, окрім хорошого гольового чуття і завершального дотику в штрафному». Довбик дуже добре вміє тільки цей елемент гри нападникм, все інше у нього на базовому рівні (для УПЛ сгодиться, для Європи - слабенько), але якщо є партнери, які постійно створюватимуть йому моменти, де центрфорвард має просто правильно зустрітись з м'ячем біля воріт, то він досить часто опиняється саме там де треба, і вдало завершує.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717798 вiд 2025-03-22 21:51:32доречі у нас є давно свій Холанд - Артем Степанов. у Німеччині його всі лише так і називають. 17 років. Байер Л. Але вже продали вище. «Український Холанд залишить Баєр. Український нападник Артем Степанов близький до відходу з леверкузенського Байєра у літнє трансферне вікно». а ше його хоче заграти Німеччина. Охмуряють суки, вже з батьками говорили, бабки пропонували.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717797 вiд 2025-03-22 21:44:40по правді на Довбику повинен висіти цінник «Холанд мінус техніка. Але це неточно»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717796 вiд 2025-03-22 21:42:50Холанд, а шо сразу Холанд. У Холанда координація краща і пластика. А у Довбика - така як у Яремчука. А у Яремчука - плита ДСП, дуб-дерево.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717795 вiд 2025-03-22 21:40:45Batyj № 1717783 вiд 2025-03-22 20:29:10 Классная сборная сейчас у норвежцев.. Разрывают Молдову на выезде запросто.. ------------------------ а я якраз у Модову зібрався, еххх…боюсь не встигну, поки доберусь розірвуть на шматки :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717794 вiд 2025-03-22 21:39:00sk (chromebook acer 14) № 1717793 да, тіки пишуть шо він повинен навчатись розмовляти по новому
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717793 вiд 2025-03-22 21:10:25Папу Римського Франциска у неділю, 23 березня, випишуть з лікарні, де він перебував на лікуванні пневмонії тривалий час. За словами одного з лікарів, Франциску знадобиться ще два місяці відпочинку у Ватикані. ------ де ті всі «ванги» що вже відправляли папу на той світ?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717792 вiд 2025-03-22 21:09:10Іноді і свинознавці не цураються геополітичних хвантазій.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717791 вiд 2025-03-22 20:54:16да вааще Ульм интересный город. Из местных барменов хорошие футбольные тренера получпются.. Щас один вона сборную Англии тренирует..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717790 вiд 2025-03-22 20:50:41PEPSI (Merkury) № 1717781 вiд 2025-03-22 20:22:15 VVV № 1717779 уявити можна точно также можна уявити «санкції» китаю проти єс (німеччини), тому що «не любите самого величного лідера світу» … чи китай захопить тайвань, а ви не визнаєте анексію і коли 80% комплектуючих для «заводів» в німеччині постачаються з китаю - я подивлюсь що німецькі політики пересічним німцям розкажуть вже ж це було з пн-потоком 2 добре що європу трубопроводами об-поясали. то можна було на підсосі якийсь час пожити, з цінами захмарними… а коли зуминяться фолькси-бмв-басф-и - тому що китай зупинив поставки… тут вже «підсос» не включиш… ризики потрібно аналізувати…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717789 вiд 2025-03-22 20:50:06но поле в Кишиневе могло бы быть и получьше..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717788 вiд 2025-03-22 20:47:18«Фантазер з-під Ульму» - дарую назву книжки
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717787 вiд 2025-03-22 20:47:12Континет євразія, всі вдома. Росію теж почистять від рашизму і задіють. Бо у такому вигляді як зараз Росія існувити не повинна, виріжуть як рак. Переформатують, або захоплять. Пу і Ко. швидко розстріляють з зенітки. Всі за. Ваньок навчать працювати на китайських заводах. … Не, ну блядь, іноді пепсюка почитати приємно, канєшно. Шкода, шо всьо це хуйня та маячня. Ех.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717786 вiд 2025-03-22 20:45:32Batyj № 1717784 вiд 2025-03-22 20:35:06 Офіційно Холанд на 5 см вищий, на 3 кг легший, атлетичніший, більш скоординований і просто кращий футболіст ніж Артем.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717785 вiд 2025-03-22 20:41:49Batyj № 1717783 вiд 2025-03-22 20:29:10 Там дикий дисбаланс в рівні окремих гравців і ліній. Як тільки виходить проти норвежців команда, що може взяти під контроль центр поля, то виходить 1:5 з австрійцями. Але слабкому супернику вони в стані багато назабивати, хоча в одному з матчів казахам не забили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717784 вiд 2025-03-22 20:35:06Холанд при такой же комплекции, как Довбык, двух защитников проходит, как сквозь масло..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717783 вiд 2025-03-22 20:29:10Классная сборная сейчас у норвежцев.. Разрывают Молдову на выезде запросто..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717782 вiд 2025-03-22 20:25:11Vichny № 1717780 США далеко і бикує. Всі 74 заводи, розташовані біля Ульму аж до Мюнхену, постачаються запчастинами і чипами з Китаю. Ну і Азії. То хто тут дитина?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717781 вiд 2025-03-22 20:22:15VVV № 1717779 а я чомусь прекрасно уявляю потенційний тандем ЄС+Китай. США стратило. Лякає виходом з НАТО, тарифами, забрало ядерну парасольку. І взагалі вони за океаном. І говорять без поваги. Ну і юх з ними. ЄС+Китай може стати альтернативою. Економічною, силовою, геополітичною. А + Україна - то ще й продовольчою. Континет євразія, всі вдома. Росію теж почистять від рашизму і задіють. Бо у такому вигляді як зараз Росія існувити не повинна, виріжуть як рак. Переформатують, або захоплять. Пу і Ко. швидко розстріляють з зенітки. Всі за. Ваньок навчать працювати на китайських заводах. США ще мають шанс отямитись. Але для цього їм треба прибрати трампа і ко., і визнати помилковість курсу. Так, пізДніше, років через 50, для ЄС може виникнути проблема Китаю, але то нескоро, якщо взагалі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717780 вiд 2025-03-22 20:11:47Ох, Пепс… Наче ж доросла людина.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717779 вiд 2025-03-22 20:03:18PEPSI (Merkury) № 1717778 не може. так не працює з червонодупими.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717778 вiд 2025-03-22 19:56:08Трамп+Росія vs ЄС+Китай Цікаво. Може це підштовхне США на викидання трампа в кювет, і долучення США до ЄС+Китай? Бо може статися і ЄС+Китай+Україна?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717777 вiд 2025-03-22 19:49:33Трамп догрався. Європа різко розвернулася у сторону Китаю. Як мінімум про це пишуть німецькі ЗМІ і кілька високопосадовців терміново вирушили до Китаю. Було б добре. Європа+Китай= сила. Якщо цивілізовано. Вічний, твої шанси на різлінг погіршуються. США не допустить такої геополітичної поразки, причина якої - трамп і ко.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717776 вiд 2025-03-22 19:43:59VVV № 1717775 ---- Згоден. Якщо припустити, що завдання Трампа насправді витягнути Росію з війни і з набутими територіями, і без санкцій і компенсацій Україні за шкоду, то абсолютно далекоглядно, прагматично. Інша справа що оця безтолкова отмазка Рубіо ми хочемо відтягти Росію від Китая - це пусте і недалекоглядне. Тому що такого не буде.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717775 вiд 2025-03-22 19:35:52olma № 1717772 це якщо припустити, що рудий хуй не на боці кацапні. але ж він відверто на їх боці. тож всі його рішення вельми далекоглядні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717774 вiд 2025-03-22 19:22:30Україні не варто спростовувати маячню двох підарів - забудовника і того, що з пропелером у жопі - бо можна знову розгнівати старе трампидло. Але можна тонко натякнути на те, що підари 3.143дЯть повну фуйню.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717773 вiд 2025-03-22 19:06:35olma № 1717772 ніхто не помітить а от в'ю вітькофа - всі тижень будуть обговорювати до речі фрідман взять в'ю у хуйла. але щось в ефір не показує… хоча після хуйла він полетів до моді, взяв і-в'ю і вже виклав…