🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 831.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717812 вiд 2025-03-23 02:20:14

LAZY
№ 1717811 вiд 2025-03-23 00:02:29

Може я невдало виразився, але я якраз хотів підкреслити, що у Довбика є сильні сторони і він вміє ними користуватись, але він не з тих супернападників, яких купують команди рівня плей-офф Ліги чемпіонів. Кращого в Україні на жаль немає, є тільки конкуренти, у яких теж свої сильні та слабкі сторони.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717811 вiд 2025-03-23 00:02:29

ProstoVlizPobalakaty
№ 1717799 вiд 2025-03-22 21:59:13

Колись про Герда Мюллера читав подібні висери - типу дубовий нездара, який тільки ногу встромити може, коли треба. А більш ніхуя. І шо тепер? Не всі ж універсальні солдати. Дехто має пару козирів, але сильних, і їм вистачає цього щоб побудувати непогану кар'єру, чи не так? Форвард що має робити? Забивати? Ну ось Довбик забиває, хулі ще від нього хотіти?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717810 вiд 2025-03-22 23:56:12

Vichny
№ 1717809
отже і рекламу треба робити відповідну.
Я - за Лупана! :-)



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717809 вiд 2025-03-22 23:41:58

В Україні вибирають переважно дупою

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717808 вiд 2025-03-22 23:22:07

Vichny
№ 1717805
а шо, я щось пропустив, і в україні вже вибирають головою, а не серцем і по зовнішньому вигляду?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717807 вiд 2025-03-22 23:19:06

почті Кривонос :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717806 вiд 2025-03-22 23:18:37

ProstoVlizPobalakaty
№ 1717802
так і запішем - старанний і працьовитий Буратіно, з мужнім відкритим чесним єбалом, яке викликає довіру та бажання його підписати. :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717805 вiд 2025-03-22 22:54:55

m1919

І яка у цих поважних джентльменів політична позиція, погляди на економічні моделі, організаторські здібності, врешті решт?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717804 вiд 2025-03-22 22:54:28

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1717803

Да прям уж. У першого фейс якогось припухлого з бодуна чувачка, другий взагалі якийсь молодий шуфутинський, прости господи. Нічого особистого, чисто за візуал мова. Але обидва не тягнуть на амплуа «кандидат в президенти, військовий, з мужнім відкритим чесним єбалом, яке викликає довіру та бажання за нього проголосувати».

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717803 вiд 2025-03-22 22:37:59

2 Vichny
№ 1717766
Є навіть кандидат з героїчним фейсом
+ Забродський, + Кривонос

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717802 вiд 2025-03-22 22:37:23

PEPSI (Merkury)
№ 1717800 вiд 2025-03-22 22:22:26

«Везе тому, хто везе». Довбик - професійний футболіст, що продовжує працювати над собою, не думаю, що він винний, що його дитячі тренери були на рівні папи Карло, і він вийшов від них трохи як Буратино. На відміну від казкового Буратино він старанний і працьовитий, хоча багато чому в його віці вже дуже складно навчитись.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717801 вiд 2025-03-22 22:29:11

вью, росія видихається. Наше завдання - не видихнутись першими. Автор начебто адекватний, у херні помічений не був.



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717800 вiд 2025-03-22 22:22:26

пошепки, поки ніхто у Ромі не чує… «довбику ше і просто везе, його скіли надто обмежені, і не здивуюсь якщо у якомусь сезоні він заб» є нуль голів ".

Удачі йому.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717799 вiд 2025-03-22 21:59:13

PEPSI (Merkury)
№ 1717797 вiд 2025-03-22 21:44:40

Там цінник має бути «Холанд мінус всі якості елітного сучасного нападника, окрім хорошого гольового чуття і завершального дотику в штрафному». Довбик дуже добре вміє тільки цей елемент гри нападникм, все інше у нього на базовому рівні (для УПЛ сгодиться, для Європи - слабенько), але якщо є партнери, які постійно створюватимуть йому моменти, де центрфорвард має просто правильно зустрітись з м'ячем біля воріт, то він досить часто опиняється саме там де треба, і вдало завершує.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717798 вiд 2025-03-22 21:51:32

доречі у нас є давно свій Холанд - Артем Степанов.
у Німеччині його всі лише так і називають.
17 років. Байер Л. Але вже продали вище.

«Український Холанд залишить Баєр. Український нападник Артем Степанов близький до відходу з леверкузенського Байєра у літнє трансферне вікно».

а ше його хоче заграти Німеччина. Охмуряють суки, вже з батьками говорили, бабки пропонували.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717797 вiд 2025-03-22 21:44:40

по правді на Довбику повинен висіти цінник
«Холанд мінус техніка. Але це неточно»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717796 вiд 2025-03-22 21:42:50

Холанд, а шо сразу Холанд. У Холанда координація краща і пластика.
А у Довбика - така як у Яремчука.
А у Яремчука - плита ДСП, дуб-дерево.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717795 вiд 2025-03-22 21:40:45

Batyj
№ 1717783 вiд 2025-03-22 20:29:10

Классная сборная сейчас у норвежцев.. Разрывают Молдову на выезде запросто..
------------------------
а я якраз у Модову зібрався, еххх…боюсь не встигну, поки доберусь розірвуть на шматки :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717794 вiд 2025-03-22 21:39:00

sk (chromebook acer 14)
№ 1717793
да, тіки пишуть шо він повинен навчатись розмовляти по новому

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717793 вiд 2025-03-22 21:10:25

Папу Римського Франциска у неділю, 23 березня, випишуть з лікарні, де він перебував на лікуванні пневмонії тривалий час.
За словами одного з лікарів, Франциску знадобиться ще два місяці відпочинку у Ватикані.
------
де ті всі «ванги» що вже відправляли папу на той світ?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717792 вiд 2025-03-22 21:09:10

Іноді і свинознавці не цураються геополітичних хвантазій.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717791 вiд 2025-03-22 20:54:16

да вааще Ульм интересный город. Из местных барменов хорошие футбольные тренера получпются..
Щас один вона сборную Англии тренирует..

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717790 вiд 2025-03-22 20:50:41

PEPSI (Merkury)
№ 1717781 вiд 2025-03-22 20:22:15
VVV
№ 1717779
уявити можна
точно также можна уявити «санкції» китаю проти єс (німеччини), тому що «не любите самого величного лідера світу» …
чи китай захопить тайвань, а ви не визнаєте анексію
і коли 80% комплектуючих для «заводів» в німеччині постачаються з китаю - я подивлюсь що німецькі політики пересічним німцям розкажуть
вже ж це було з пн-потоком 2
добре що європу трубопроводами об-поясали. то можна було на підсосі якийсь час пожити, з цінами захмарними…
а коли зуминяться фолькси-бмв-басф-и - тому що китай зупинив поставки… тут вже «підсос» не включиш…
ризики потрібно аналізувати…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717789 вiд 2025-03-22 20:50:06

но поле в Кишиневе могло бы быть и получьше..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717788 вiд 2025-03-22 20:47:18

«Фантазер з-під Ульму» - дарую назву книжки

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717787 вiд 2025-03-22 20:47:12

Континет євразія, всі вдома. Росію теж почистять від рашизму і задіють. Бо у такому вигляді як зараз Росія існувити не повинна, виріжуть як рак. Переформатують, або захоплять. Пу і Ко. швидко розстріляють з зенітки. Всі за. Ваньок навчать працювати на китайських заводах.

Не, ну блядь, іноді пепсюка почитати приємно, канєшно. Шкода, шо всьо це хуйня та маячня. Ех.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717786 вiд 2025-03-22 20:45:32

Batyj
№ 1717784 вiд 2025-03-22 20:35:06

Офіційно Холанд на 5 см вищий, на 3 кг легший, атлетичніший, більш скоординований і просто кращий футболіст ніж Артем.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717785 вiд 2025-03-22 20:41:49

Batyj
№ 1717783 вiд 2025-03-22 20:29:10

Там дикий дисбаланс в рівні окремих гравців і ліній. Як тільки виходить проти норвежців команда, що може взяти під контроль центр поля, то виходить 1:5 з австрійцями. Але слабкому супернику вони в стані багато назабивати, хоча в одному з матчів казахам не забили.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717784 вiд 2025-03-22 20:35:06

Холанд при такой же комплекции, как Довбык, двух защитников проходит, как сквозь масло..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717783 вiд 2025-03-22 20:29:10

Классная сборная сейчас у норвежцев.. Разрывают Молдову на выезде запросто..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717782 вiд 2025-03-22 20:25:11

Vichny
№ 1717780
США далеко і бикує.
Всі 74 заводи, розташовані біля Ульму аж до Мюнхену, постачаються запчастинами і чипами з Китаю. Ну і Азії.
То хто тут дитина?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717781 вiд 2025-03-22 20:22:15

VVV
№ 1717779
а я чомусь прекрасно уявляю потенційний тандем ЄС+Китай.
США стратило. Лякає виходом з НАТО, тарифами, забрало ядерну парасольку. І взагалі вони за океаном. І говорять без поваги. Ну і юх з ними.

ЄС+Китай може стати альтернативою. Економічною, силовою, геополітичною. А + Україна - то ще й продовольчою.

Континет євразія, всі вдома. Росію теж почистять від рашизму і задіють. Бо у такому вигляді як зараз Росія існувити не повинна, виріжуть як рак. Переформатують, або захоплять. Пу і Ко. швидко розстріляють з зенітки. Всі за. Ваньок навчать працювати на китайських заводах.

США ще мають шанс отямитись. Але для цього їм треба прибрати трампа і ко., і визнати помилковість курсу.

Так, пізДніше, років через 50, для ЄС може виникнути проблема Китаю, але то нескоро, якщо взагалі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717780 вiд 2025-03-22 20:11:47

Ох, Пепс… Наче ж доросла людина.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717779 вiд 2025-03-22 20:03:18

PEPSI (Merkury)
№ 1717778
не може. так не працює з червонодупими.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717778 вiд 2025-03-22 19:56:08

Трамп+Росія vs ЄС+Китай

Цікаво. Може це підштовхне США на викидання трампа в кювет, і долучення США до ЄС+Китай?

Бо може статися і ЄС+Китай+Україна?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717777 вiд 2025-03-22 19:49:33

Трамп догрався.
Європа різко розвернулася у сторону Китаю. Як мінімум про це пишуть німецькі ЗМІ і кілька високопосадовців терміново вирушили до Китаю.

Було б добре. Європа+Китай= сила. Якщо цивілізовано.

Вічний, твої шанси на різлінг погіршуються. США не допустить такої геополітичної поразки, причина якої - трамп і ко.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717776 вiд 2025-03-22 19:43:59

VVV
№ 1717775
----
Згоден. Якщо припустити, що завдання Трампа насправді витягнути Росію з війни і з набутими територіями, і без санкцій і компенсацій Україні за шкоду, то абсолютно далекоглядно, прагматично.
Інша справа що оця безтолкова отмазка Рубіо ми хочемо відтягти Росію від Китая - це пусте і недалекоглядне. Тому що такого не буде.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717775 вiд 2025-03-22 19:35:52

olma
№ 1717772
це якщо припустити, що рудий хуй не на боці кацапні. але ж він відверто на їх боці. тож всі його рішення вельми далекоглядні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717774 вiд 2025-03-22 19:22:30

Україні не варто спростовувати маячню двох підарів - забудовника і того, що з пропелером у жопі - бо можна знову розгнівати старе трампидло. Але можна тонко натякнути на те, що підари 3.143дЯть повну фуйню.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717773 вiд 2025-03-22 19:06:35

olma
№ 1717772
ніхто не помітить
а от в'ю вітькофа - всі тижень будуть обговорювати
до речі фрідман взять в'ю у хуйла. але щось в ефір не показує… хоча після хуйла він полетів до моді, взяв і-в'ю і вже виклав…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.