🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 833.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717732 вiд 2025-03-22 00:09:42

Ну бля а лінки дати з доставляющімі каментами?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717731 вiд 2025-03-21 22:54:08

Бельгійські пабліки негодують і знущаються з своєї збірної. Каменти доставляють.
На очах старіюча збБ, дивлячись на молоду збу, шамкає «Оце і ми такі були років 7 назад. Молоді, завзяті, голодні. Не те шо січас».
Пеп Гвардіола замислився ким замінити у МанСіті старого де Брюйне і задумався над тим, шоб подзвонити Зіні :-).



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717730 вiд 2025-03-21 22:38:22

Vichny
№ 1717729 вiд 2025-03-21 22:19:50

Ти шо, забув, кого питаєш? Цей ублюдок зараз тобі напише, що так, треба було Зеленському підкинути наркоту, або пришити педофілію, а в кращому випадку навіть замочити в сортирі ще до початку виборів. Ця потвора дрочить на методі хуйла та кгбшників.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717729 вiд 2025-03-21 22:19:50

Enot
№ 1717719 вiд 2025-03-21 15:25:55

… А тодішня влада слухняно здалася.
------------

А шо тодішня влада могла зробити, програвши в одні ворота 3:1 (73:25)? Майдан-3 чи шо?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717728 вiд 2025-03-21 21:37:05

Джене, дійсно, це випало. 4-5 тоді.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717727 вiд 2025-03-21 17:49:14

Ну Судаков хоч класно відкрився і видав передгольовий пас на Циганкова перед голом Ваната.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717726 вiд 2025-03-21 17:28:08

До речі Шапаренко був єдиним динамівцем в стартовому складі. Дожилися …

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717725 вiд 2025-03-21 17:02:57

inguard (тутейший)
№ 1717724

хoч нe прихильник плiсняви, aлe скaжу :)

будуть нeпoпулярнi рiшeння прo втрaту тeритoрiй.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717724 вiд 2025-03-21 16:23:42

OlegSh
№ 1717720
Тобто вони планують вчинити дії які можуть викликати масові заворушення, і заздалегідь прописують дозволи силовикам?
Такий висновок лежить на поверхні

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717723 вiд 2025-03-21 16:07:15

Зараз Трамп намагається робити так само як з Україною зробили в 2019, тільки явно - об'являє чинну владу диктаторською, веде перемовини з «опозицією», яка обіцяє зайняти зручну і «конструктивну» для нього і Путіна позицію. А слухняні маріонетки обіцяють як завжди виконати всі хотілки. Тільки в 2019 міняли Порошенка на того з ким би хотів говорити Путін, а зараз хочуть замінити Зеленського на того хто влаштує Трампа і Путіна.
В 2019 році сподівалися тихо і мирно через реалізацію Мінська передати владу в Україні росіянам і тим усунути причину для погіршення відносин між Росією і США.
А зараз прямо і тупо хочуть влаштувати другий Мюнхен-1938. І опозиція не може не розуміти що вона буде в ролі чехословацького зрадника Гахи, якщо братиме у цьому участь

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717722 вiд 2025-03-21 16:02:13

Шапаренко був найслабшим гравцем нашим. Потім Судаков. 3 з 10. Найкращі - Лунін, Зінченко, Гуцуляк, Ванат, Забарний по 8.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717721 вiд 2025-03-21 15:57:53

Воєнний стан - стан війни. Військовий - це щось, що має стосунок до війська.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717720 вiд 2025-03-21 15:31:43

inguard (тутейший)
№ 1717709

Під час військового стану `масові заворушення` поза законом. Чи не так?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717719 вiд 2025-03-21 15:25:55

klirik
№ 1717718 вiд 2025-03-21 15:18:03
Суспільство завжди таке. Народ обирає з варіантів, які йому надають і впарюють через ЗМІ, або зараз через соцмережі. А владу мають ті хто надають варіанти і впарюють, а не народ. Те що народ в 2019 році обрав капітуляцію, це означає що її обрала політична і бізнес-еліта України.
Це вона хотіла подивитися в оці Путіну, а народу розповіла що він цього дуже бажає. А тодішня влада слухняно здалася.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717718 вiд 2025-03-21 15:18:03

Enot
№ 1717713

У нас тупе, безвідповідальне, інфальтильне супільство. Воно легко повірило в серіального клоуна, липецьку фабріку, баригу, що наживається на війні, гадало що треба подивиться в очі хуйло і все минеться. Зараз це супільство вірить в будь яку діч з телеграму чи тіктоку. Наврядчі особистість Порошенко, Черчілля чи Манергейма змогла врятувати країну від війни і її наслідків, незалежно від того щоб вони робили.
Згадай кінець 2018 року. Захоплення наших катерів в Керченській затоці, Порошенко вводить військовий стан в декількох областях. Більшість мого оточення з піною в роті розповідає мені про баригу що не хоче проводити вибори і узурпував владу (цікава паралель з сучасними подіями, егеж?). Потім ті ж самі люди влітку 2024 року, під час масових відключень е/е, розповідають мені як Зеленський таємно продає за кордон е/е і на цьому наживаеться. Тупі люди отримали біль, муки, страждання через свої тупі дії, але не усвідомлюють це бо тупі.
Уявимо що Порох в 2018 посадив би Коломойського, весь 95 квартал та 1+1 щоб врятувати країну (як це зараз роблять румуни). Подумай як це би сприйняло суспільство, інші держави і щоб про нас казали. Так що ні, виборами 2019 свою доля обрав народ і це я гадаю правильно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717717 вiд 2025-03-21 14:58:37

Batyj
№ 1717707
----
Часом бракує твоєї категоричності. Ти пожди гнать. Треба мати в свому арсеналі різних гравців. А Шапаренку треба передовсім в клубі знайти свою нову роль. І там є де працювати Шовковському. Або вивезти і продати туркам в рабство, в Трабзонспорт.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717716 вiд 2025-03-21 14:56:02

У кацапів підар зі свистком залишається підаром навіть по завершенні суддівської карʼєри:

https://glavcom.ua/sport/news/suddja-z-rf-vvazhaje-shcho-jevropejtsi-vse-zhittja-nenavidjat-i-zazdrjat-rosijanam-1050606.html

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717715 вiд 2025-03-21 14:54:43

Геть (Геть)
№ 1717714
точно пам'ятаю що перша «попередня» дата була - осінь 2024
тепер це підв'язують під модифікації ф-16 які могли б з радарами працювати…
на фоні того що штати постійно нас лякають що розвідувальну інфу можуть перестати давати - гарна новина…
до сих пір неясно як ми змогли купу ппо-радарів й іншої техніки вразити за декілька днів в криму. ті ж системи - «мобільні». переміщуються. повинен використовуватись якийсь «радар» що он-лайн бачить де то знаходиться щоб дрон (чи що там летіло?), прилетів «на точку»

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717714 вiд 2025-03-21 14:34:04

Swedish MoD has made a statement about the transfer of AWACS aircraft to Ukraine.

The delivery dates of ASC890 long-range radar detection aircraft are not lagging behind the schedule, the transfer will take place when certain modifications of F-16s are ready.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717713 вiд 2025-03-21 14:30:19

Антимайдан зараз воює проти України.
А те що робить Зеленський мав зробити Порошенко, але не зробив. Хто йому доктор? Я голосував за Порошенка в 2019 році, вважаючи його державним діячем. А він виявився пугливим коммерсом, він злився як гімно і здав країну людям, яких обрав Путін. Те що ті люди не здали країну Путіну це не його заслуга. І, до речі, не заслуга тих хто за них голосували. Вони в 2019 році проголосували «за мир» і щоб здати країну Путіну. А Порошенко з цим погодився і злився. Злився то хай пливе. Не може вбивати, хай пливе. Не може перестати бути американським посіпакою-маріонеткою, хай пливе. У американців таких як він багато було, всі вони однакові. І країни під їхнім керівництвом закінчували схожим образом. Американці бояться сильних особистостей, тому вони обирають сіреньких у якості своєї клієнтелли, а потім тікають, все продають і всіх здають. І ті сіренькі слухняно здаються. Бо вони при владі були тому що слухняні і гарно обслуговували чиїсь хотілки.
Але в нас замість Порошенка прийшли інші. Вони хто завгодно, але не ссикуни. І вони, звісно, підуть до кінця в разі чого, вони вже пішли до кінця. От такі відбиті чуваки. Ви, шановні, досі живі тому що у нас при владі відбиті чуваки на всю голову. Ви спитаєте де демократія? А немає її, по пизді пішла, у всьому світі пішла. Така реальність.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717712 вiд 2025-03-21 14:08:25

Нахабство та майстерність - прекрасний слоган. Треба буткевичу запропонувати. А бабки поділимо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717711 вiд 2025-03-21 13:47:42

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1717707 вiд 2025-03-21 13:19:03

З ним би тренерам як слід попрацювати, у т. ч. психологічно - а вигнати завжди можна ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717710 вiд 2025-03-21 13:45:34

а якшо сюди додати підвищення мінімалки мусорам до 31к
і їх кількість на вулицях, то пріорітети очевидні …

антимайдан зробив висновки і не допустить повтору.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717709 вiд 2025-03-21 13:38:17

Хочеться почути коментарі прихильників плісняви

Комітет ВР схвалив законопроєкт, що надає Нацгвардії право використовувати зброю, сльозогінний газ та безпілотники проти цивільних під час «масових заворушень», - Центр протидії корупції.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717708 вiд 2025-03-21 13:20:22

Он мне все больше тимощука в конце карьеры нагадуе..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717707 вiд 2025-03-21 13:19:03

Шапу нада гнать сцаными тряпками не тока со сборной, но и из ДК.
Главный тормоз атак. Ни одного обострения, ни паса и ободки. Тока назад и сторону ближнему..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717706 вiд 2025-03-21 13:18:58

Нова пісня фанів з'явилась:
«If you hate f*cking russia clap your hands»:
https://x.com/ZoryaLondonsk/status/1902782844063121909?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1902782844063121909%7Ctwgr%5E41d4eea056ce858d2f3c8d16166777811f3f67dd%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsport.nv.ua%2Fukr%2Ffootball%2Fukrajina-belgiya-video-togo-yak-ubolivalniki-zaspivali-pisnyu-pro-rosiyu-pered-matchem-u-lizi-naciy-50499625.html

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717705 вiд 2025-03-21 12:31:00

да, та і Ребров сказав, шо саме наглий гол Гуцуляка був вирішальний.
Ну і напевно таки заміни і перебудова після.
Шапаренко то явно не показую кращої гри, будем так м'яко казати.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717704 вiд 2025-03-21 09:31:46

раніше зіна у збірній виконував роль «пахана»
всім підказував, махав руками…
як тільки став «носити рояль» разом з усіма - одразу ефективність його для команди виросла в рази
хоча ще буде друга гра…
і, пригадуються часи коли дк грала в лч… постійне запитання, для чого пробиватись в лч що там потім анти-рекорди ставити…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717703 вiд 2025-03-21 08:07:30

"Підозрюваний у державній зраді, керівник Штабу Антитерористичного центру при СБУ полковник Дмитро Козюра попросив апеляційний суд змінити йому запобіжний захід – замість тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

…захисник під час перегляду запобіжного заходу наголосив, що полковник Дмитро Козюра має відмінну репутацію; на його утриманні батьки пенсійного віку; отримував численні нагороди та відзнаки за час тривалої служби в органах СБУ ".
---------------------------
Дофуя нагород і відзнак, репутація а3.143дінітєльна; ну зрадник, але то ж таке.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717702 вiд 2025-03-21 08:04:47

Це був гол не випадковий, а несподіваний ;) - чисто за рахунок індивідуального нахабства та майстерності.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717701 вiд 2025-03-21 07:15:05

Якiсь шaпкoзaкидaцькi нaстрoї… дo випaдкoвoгo гoлу нa 66 хв Укрaїнa нiчoгo тaкoгo oсoбливoгo (крiм штaнги зi штрaфнoгo) i нe пoкaзaлa…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717700 вiд 2025-03-21 06:41:50

З перемогою!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717699 вiд 2025-03-21 03:43:59

5 сентября, 21:45, Украина - Франция/Хорватия

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717698 вiд 2025-03-21 02:56:49

То що, з нашими на відбр ЧС можуть бути хорвати? Я думав залізно французи. Шанси пройти відбір з модричами таки вищі ніж з мбаппе.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717697 вiд 2025-03-21 01:34:45

Третій гол зробили повністю представники АПЛ. Це не дивно, тому що саме там гартуються характери та тренуються всі найкращі риси характеру. І Зіня був кращим не тільки сьогодні, а і майже завжди у матчах збірної. Інтелект, швидкість прийняття рішень на полі - це яскраві ознаки, що людина грає саме у АПЛ, а не десь ще.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717696 вiд 2025-03-21 00:36:32

olma
№ 1717676

кiлькiсть пeрeхoдить в якiсть.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717695 вiд 2025-03-21 00:33:36

В хуєриських, блядь.
Забули яким чином Україна попала на Євро-2024?
Пиздець, «уболювальники»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717694 вiд 2025-03-21 00:31:57

так, так, це такий турнір, шо Україна зразу увійде у еліту футболу, і гратиме лише з елітними Збірними :-))))

Ну, в приниципі вірно. Але є нюанси :-)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717693 вiд 2025-03-21 00:28:01

Які нахуй товариські матчі блядь?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.