🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 834.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717692 вiд 2025-03-21 00:26:48

Доповнення: в товариських матчах

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717691 вiд 2025-03-21 00:25:39

Почитав відповідь ШІ тобто переможець здобуде право грати з найкращими збірними Європи. Збірна України увійде до еліти європейського футболу. Але є ще один матч відповідь

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717690 вiд 2025-03-21 00:14:17

Це відповідь Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1717686

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717689 вiд 2025-03-21 00:13:58

Їто програє - гратиме в НХЛ, а хто виграє - в НБА

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717688 вiд 2025-03-21 00:13:06

І Паши Ониська не було…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717687 вiд 2025-03-21 00:12:59

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1717685 вiд 2025-03-21 00:04:32

Відсутність Мудрика - це не завжди погано ;)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717686 вiд 2025-03-21 00:06:17

А що це за турнір? Що дає прохід Бельгії?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717685 вiд 2025-03-21 00:04:32

…і це ще не було Мудрика і Довбика.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717684 вiд 2025-03-20 23:57:49

PEPSI (Merkury)
№ 1717680
+
Зіну гноблять в Арсеналі. У них таких по-футбольному розумних гравців ніхуя немає (Едегор хіба що), так вони єдиного на банці тримають. Грають у тупу біганину.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717683 вiд 2025-03-20 23:56:49

PEPSI (Merkury)
№ 1717681 вiд 2025-03-20 23:54:52

«червоних дияволів» сьогодні не було, були «голубі дияволи».

Ще і з обісраними коричневими шортами. Найбільш уйобіщний колір для футбольної форми ева.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717682 вiд 2025-03-20 23:55:54

Batyj
№ 1717679 вiд 2025-03-20 23:51:31

З перемогою!
Ребруха перевернув гру змінивши Шапаренку..

Фух, слава богу, Батий також це бачив :)) А то вже різні думки були…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717681 вiд 2025-03-20 23:54:52

«червоних дияволів» сьогодні не було, були «голубі дияволи».

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717680 вiд 2025-03-20 23:52:22

VIP матчу - Зіна.

Чи МВП, чи лев матчу, чи якось там ще. Розум, бачення поля, техніка, футбольний інтелект. Просто браво.

Як і браво усім іншим гравцям, всі доклалися, спіймали кураж. А коли козаки на куражі - гамбела усім.

Питання як кураж зробити системним і систематичним.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717679 вiд 2025-03-20 23:51:31

З перемогою!
Ребруха перевернув гру змінивши Шапаренку..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717678 вiд 2025-03-20 23:50:58

VVV
№ 1717677

+100500

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717677 вiд 2025-03-20 23:49:58

Коли Судаков зміщувався вправо до Циганкова та Зіни було ахуєнно. Бельгійці просто не знали куди бігти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717676 вiд 2025-03-20 23:46:26

І тепер про погане. Видно кацапи вдосконалили свої дрони, що наше ППО пропускає. Я про Одесу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717675 вiд 2025-03-20 23:45:53

хтоб сказав після першого тайму, шо так буде

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717674 вiд 2025-03-20 23:44:18

Молодці! Несподівано добре зіграли синьо-жовті козаки проти «червоних дияволів».
Тренер бельгів на пресусі видно здогадувався, що може влетіти, і завбачливо сказав очевидне, мовляв далі піде команда, яка буде сильнішою за два матчі.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717673 вiд 2025-03-20 23:43:40

Авжеж Лунін - Куртуа 3:1

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717672 вiд 2025-03-20 23:41:29

З перемогою!!!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717671 вiд 2025-03-20 23:41:28

Лунін довів, що наразі він би мав бути першим номером в Реалі. Але папа Карло впертий віслюк.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717670 вiд 2025-03-20 23:40:29

Найкращий тайм збірної за Реброва.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717669 вiд 2025-03-20 23:40:06

Зінченко - найкращий в цьому матчі

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717668 вiд 2025-03-20 23:39:34

З перемогою!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717667 вiд 2025-03-20 23:32:22

Тримаймо стрій! - треба втримати 3-1!!!

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717666 вiд 2025-03-20 23:29:14

Треба четвертий

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717665 вiд 2025-03-20 23:24:32

Нормально куртка з пенсії в збірну повернувся…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717664 вiд 2025-03-20 23:24:26

БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ, це матч мрії!!!! Я все життя мріяв побачити ТАКУ НАВАЛУ, ТАКУ АГРЕСІЮ, ТАКУ ЗАВЗЯТІСТЬ!!!!!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717663 вiд 2025-03-20 23:22:45

Ще б один - і Бельгія буде в ауті

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717662 вiд 2025-03-20 23:22:32

В Одесі пекло, в Києві тривога, але Бельгію треба дотиснути

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717661 вiд 2025-03-20 23:20:52

І знову ребров - тренер!)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717660 вiд 2025-03-20 23:18:42

Зіна красень.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717659 вiд 2025-03-20 23:17:55

А ось і Ванат

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717658 вiд 2025-03-20 23:17:14

PEPSI (Merkury)

Сьогодні твій вечір - банкуй!)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717657 вiд 2025-03-20 23:16:20

Забив той, хто тягне вовків за собою

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717656 вiд 2025-03-20 23:15:15

Гуцуляк, справжній вовк, вкрав і вкусив. :-)))

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717655 вiд 2025-03-20 23:12:50

херассе, як сгуляв классно

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717654 вiд 2025-03-20 23:11:36

Зараз Пепсюк обісреться ггг
А я за прізвище порадію ;)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717653 вiд 2025-03-20 23:09:21

А Ванат забивав за Сбу у таких матчах?
Може вже треба починати?)))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.