Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717692 вiд 2025-03-21 00:26:48Доповнення: в товариських матчах
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717691 вiд 2025-03-21 00:25:39Почитав відповідь ШІ тобто переможець здобуде право грати з найкращими збірними Європи. Збірна України увійде до еліти європейського футболу. Але є ще один матч відповідь
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717690 вiд 2025-03-21 00:14:17Це відповідь Orest Dniprovskiy (Київ) № 1717686
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717689 вiд 2025-03-21 00:13:58Їто програє - гратиме в НХЛ, а хто виграє - в НБА
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717688 вiд 2025-03-21 00:13:06І Паши Ониська не було…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717687 вiд 2025-03-21 00:12:59PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1717685 вiд 2025-03-21 00:04:32Відсутність Мудрика - це не завжди погано ;)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717686 вiд 2025-03-21 00:06:17А що це за турнір? Що дає прохід Бельгії?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717685 вiд 2025-03-21 00:04:32…і це ще не було Мудрика і Довбика.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717684 вiд 2025-03-20 23:57:49PEPSI (Merkury) № 1717680 + Зіну гноблять в Арсеналі. У них таких по-футбольному розумних гравців ніхуя немає (Едегор хіба що), так вони єдиного на банці тримають. Грають у тупу біганину.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717683 вiд 2025-03-20 23:56:49PEPSI (Merkury) № 1717681 вiд 2025-03-20 23:54:52 «червоних дияволів» сьогодні не було, були «голубі дияволи». … Ще і з обісраними коричневими шортами. Найбільш уйобіщний колір для футбольної форми ева.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717682 вiд 2025-03-20 23:55:54Batyj № 1717679 вiд 2025-03-20 23:51:31 З перемогою! Ребруха перевернув гру змінивши Шапаренку.. … Фух, слава богу, Батий також це бачив :)) А то вже різні думки були…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717681 вiд 2025-03-20 23:54:52«червоних дияволів» сьогодні не було, були «голубі дияволи».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717680 вiд 2025-03-20 23:52:22VIP матчу - Зіна. Чи МВП, чи лев матчу, чи якось там ще. Розум, бачення поля, техніка, футбольний інтелект. Просто браво. Як і браво усім іншим гравцям, всі доклалися, спіймали кураж. А коли козаки на куражі - гамбела усім. Питання як кураж зробити системним і систематичним.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717679 вiд 2025-03-20 23:51:31З перемогою! Ребруха перевернув гру змінивши Шапаренку..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717678 вiд 2025-03-20 23:50:58VVV № 1717677 +100500
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717677 вiд 2025-03-20 23:49:58Коли Судаков зміщувався вправо до Циганкова та Зіни було ахуєнно. Бельгійці просто не знали куди бігти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717676 вiд 2025-03-20 23:46:26І тепер про погане. Видно кацапи вдосконалили свої дрони, що наше ППО пропускає. Я про Одесу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717675 вiд 2025-03-20 23:45:53хтоб сказав після першого тайму, шо так буде
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717674 вiд 2025-03-20 23:44:18Молодці! Несподівано добре зіграли синьо-жовті козаки проти «червоних дияволів». Тренер бельгів на пресусі видно здогадувався, що може влетіти, і завбачливо сказав очевидне, мовляв далі піде команда, яка буде сильнішою за два матчі.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717673 вiд 2025-03-20 23:43:40Авжеж Лунін - Куртуа 3:1
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717672 вiд 2025-03-20 23:41:29З перемогою!!!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717671 вiд 2025-03-20 23:41:28Лунін довів, що наразі він би мав бути першим номером в Реалі. Але папа Карло впертий віслюк.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717670 вiд 2025-03-20 23:40:29Найкращий тайм збірної за Реброва.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717669 вiд 2025-03-20 23:40:06Зінченко - найкращий в цьому матчі
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717668 вiд 2025-03-20 23:39:34З перемогою!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717667 вiд 2025-03-20 23:32:22Тримаймо стрій! - треба втримати 3-1!!!
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717666 вiд 2025-03-20 23:29:14Треба четвертий
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717665 вiд 2025-03-20 23:24:32Нормально куртка з пенсії в збірну повернувся…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717664 вiд 2025-03-20 23:24:26БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ, це матч мрії!!!! Я все життя мріяв побачити ТАКУ НАВАЛУ, ТАКУ АГРЕСІЮ, ТАКУ ЗАВЗЯТІСТЬ!!!!!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717663 вiд 2025-03-20 23:22:45Ще б один - і Бельгія буде в ауті
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717662 вiд 2025-03-20 23:22:32В Одесі пекло, в Києві тривога, але Бельгію треба дотиснути
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717661 вiд 2025-03-20 23:20:52І знову ребров - тренер!)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717660 вiд 2025-03-20 23:18:42Зіна красень.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717659 вiд 2025-03-20 23:17:55А ось і Ванат
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717658 вiд 2025-03-20 23:17:14PEPSI (Merkury) Сьогодні твій вечір - банкуй!)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717657 вiд 2025-03-20 23:16:20Забив той, хто тягне вовків за собою
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717656 вiд 2025-03-20 23:15:15Гуцуляк, справжній вовк, вкрав і вкусив. :-)))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717655 вiд 2025-03-20 23:12:50херассе, як сгуляв классно
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717654 вiд 2025-03-20 23:11:36Зараз Пепсюк обісреться ггг А я за прізвище порадію ;)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717653 вiд 2025-03-20 23:09:21А Ванат забивав за Сбу у таких матчах? Може вже треба починати?)))