Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717652 вiд 2025-03-20 23:06:08Зіну вперше стало видно на полі, коли він пробивав цей штрафний.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717651 вiд 2025-03-20 22:49:27Не було там ніяких навмісних травмувань, не несіть пургу. Якщо хтось сере таке - то очевидно, що судить по себе, виходячи із гнілості своєї натури. Непогані камінгаути.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717650 вiд 2025-03-20 22:44:22Немає сміливості брати на себе відповідальність і приймати рішення в ключових моментах гри. Краще зіграю надійно, віддам пас назад
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717649 вiд 2025-03-20 22:43:38VVV № 1717648 тим більше :( Чому не персонально грали непонятно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717648 вiд 2025-03-20 22:34:48Voxa (м. Запоріжжя) Сич грав з Лукаку. той самий, який вийшов замість Коноплі, якого зламав Тросард. Тож підлість виправдана. Хоча питання чтому з Лукаку грав не Забарний, а Сич залишається.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717647 вiд 2025-03-20 22:28:36чомусь на кутовому з Лукаку грав Матвіенко :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717646 вiд 2025-03-20 22:14:06маю на увазі впав потім свідомо на ногу, навалився. це як з протяжкою зіграти. на повторах було добре видно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717645 вiд 2025-03-20 22:10:30Тросард гнида. спеціально завалився, щоб травмувати Коноплю.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717644 вiд 2025-03-20 21:59:26і знову це мудило шапаренко працює руками --- технарь, бггг
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717643 вiд 2025-03-20 21:43:57ну з Луіним «інсайдер» вгадав
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717642 вiд 2025-03-20 21:36:53Дивно, що Шапаренко в основі, враховуючи його нинішній рівень.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717641 вiд 2025-03-20 21:35:18Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1717637 вiд 2025-03-20 18:38:55Пишуть, що тамтешній диктатор - старий крокодил Роберт Мугабе - її високо цінував і робив їй подарунки:----------------------«Zimbabwean President Robert Mugabe called her» a golden girl, and personally awarded her US$100,000 in cash for her 2008 Olympic performance ".
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717640 вiд 2025-03-20 21:27:322Kaizer № 1717633 ты тоже тут не каждый день отмечаешься.. Мир сошел с ума. Все настолько очевидно, что не вижу потребности чо-то обсуждать. Хотя… сегодня удивили армяне. Слили дома грузинам, при том, что те играли даже без Кварцхелии
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717639 вiд 2025-03-20 19:39:29Сара Путінкнехт. РІП (політичний) Вона сьогодні востаннє виступила у Бундестазі. Її партія програла вибори і зникне. Її партії не вистачило всього 9532 голоси. Путін любить гарних проституток вдягнених у червоне. Сару використали і викинули, як нацюцюрник. Колись їй дали тортом (рошен?) у наглу харю. Тепер - назавжди в аут. За русскім кораблем!
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717638 вiд 2025-03-20 19:13:41Товариський матч: Динамо – Гармаш – 2:1
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717637 вiд 2025-03-20 18:38:55бо 40 років назад коли вона народилась, Зімбабве, яке тоді називалось Родезієй, керували білі люди. Як в ЮАР тіки апартеїд був лайтовішим.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717636 вiд 2025-03-20 18:21:09ProstoVlizPobalakaty № 1717634 зімбабвійська плавчиня Кірсті Ковентрі. --- Цікаво, що вона біла
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717635 вiд 2025-03-20 17:42:33Kaizer № 1717633 так О. вже чи 25 чи 35 років, так що перекличка старпьорів саме на часі :-)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717634 вiд 2025-03-20 17:38:39У МОК нова керівниця з червня буде - зімбабвійська плавчиня Кірсті Ковентрі. Жаль що це означає поступове повернення кцпні в світовий спорт, якщо вони формально будуть виконувати вимоги (наприклад вони вже поміняли статут, через який їх НОК тимчасово забанили, і на 100% в 2026 році будуть на ОІ як мінімум під прапором свого НОК, вірогідно їм повернуть і участь в хокейному турнірі)
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717633 вiд 2025-03-20 17:17:05Нe хoчeться шoб цe стaлo пeрeкличкoю стaрiкaнiв… дe Batyj схoвaвся?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717632 вiд 2025-03-20 17:13:52Геть (Геть) № 1717630 ні, це не вата, не кацапи місцеві. Це щось інше. Скоріше за все Німечина створила якісь структури і намагається стартувати контроль за подіями на місцях. Виликий зал відмінили, але запропонували 2 дні у малому залі на 30 персон. На німецькому радіо трохи прикрутили гайки кацапській передачі (не відмінили повністю, але попрохали вєщать бєз пропаганди), натомість дозволили аж дві українські передачі. Поки що все цивільно і цивілізовано.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717631 вiд 2025-03-20 16:59:53olma № 1717628 вiд 2025-03-20 16:12:09 Який би не був набір даних, ні тренер, ні тим більше воротар, якщо накладає, не зможуть ним виправдовуватись, і це звучатиме навіть смішніше, ніж якщо Ребров просто скаже, що поставив того воротаря, який краще працював на останньому тренуванні.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717630 вiд 2025-03-20 16:57:45PEPSI (Merkury) № 1717629 вiд 2025-03-20 16:23:41 Маєш адвоката? Ватнікі пішли у контратаку
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717629 вiд 2025-03-20 16:23:41Не хочу впадати у паранойю, але відбуваються дивні речі. Мій виступ про Україну скасували, замість великої аудиторії запропонували малу, на 30 місць, заблоковано мейл аккаунт (добре що у мене їх три), у місті підійшли менти і перевірили документи. Нахіба!? Взяли на олівець, чи просто совпадєніє? Хай ще в ноутбук залізуть, що вони там знайдуть? Кліпи Модерн Токінг і ЛМ? :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717628 вiд 2025-03-20 16:12:09Про воротарів, хто кращий на цей матч Трубін чи Лунін? В ідеалі у Реброва має бути розвіддані зі стану суперника, де показано як хто атакує, чи є накид на воротарську, чи як суперник грає попереду, які загрози для воротника. І ці розвідані треба зіставити з фізично-емоційним станом своїх воротарів, і також гарний профайл на свого воротаря треба мати, в яких ситуаціях він рятує, а в яких лажає. Як взаємодіє з захисниками своїми. Оці чинники треба враховувати при виборі кого ставити Трубіна чи Луніна. Тобто щоб це було не волюнтуристське рішення тренера, а рішення ухвалене на підставі даних і висновників по кожному вищезгаданому пункту.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717627 вiд 2025-03-20 16:09:54для Реала кращої реклами не придумати, якщо сьогодні їх два кіпера стануть у рамку у основі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717626 вiд 2025-03-20 15:23:58Bobb старий мейл не працює, перекинь сюди anwalt-mueller собака gmx. de
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717625 вiд 2025-03-20 14:51:26olma № 1717612 ну хз. нова американська адміністрація «ламає шаблони» хз чого від них очікувати, можуть заявляти одне, робити щось інше ось вже пишуть що цру надало трампу інфу про «оточення» на курщині (цікаво, як довго ця інфа «лежить на столі» у трампа поки йому її не прочитають) та тулсі, писали, єдина жінка що з відзнакою закінчила якийсь топ військовий універ ну і слухання в конгресі тиждень йшли. щось там розказували і за неї проголосували можливо вона не така «відьма» як малюють медіа… так. вішфул-синкінг… спостерігаємо…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717624 вiд 2025-03-20 14:35:12The Sun (британський провідний сука таблоїд) їх хлібом не годуй, дай тільки щось таке, а саме найбільш екстраординарний пиздоватизм придумати. Сучасні медіа опошлять і спрофанують будь-яку серйозну проблему.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717623 вiд 2025-03-20 14:23:33Orest Dniprovskiy № 1717621 так я і не казав, що це так працює. припустив, що може собі думати Сергій Станіславович.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717622 вiд 2025-03-20 13:53:15Шпигуни Путіна «за допомогою» Кріштіану Роналду 23 роки передавали російським спецслужбам секретні дані НАТО – The Sun https://news.obozrevatel.com/ukr/sport/football/shpiguni-putina-za-dopomogoyu-krishtianu-ronaldu-23-roki-peredavali-rosijskim-spetssluzhbam-sekretni-dani-nato-the-sun.htm
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717621 вiд 2025-03-20 13:48:56VVV № 1717619 Це так не працює. Навпаки може перегоріти
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717620 вiд 2025-03-20 12:56:23VVV № 1717619 ну ще є варіант шо Бурбас банально спиздів, шоб хайпонути. Відомий же «інсайдер» А може і вгадає :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717619 вiд 2025-03-20 12:47:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1717618 Ребров, мабуть, хоче зіграти на бажанні Луніна довести, що він кращий за Куртуа. Хз чи це спрацює.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717618 вiд 2025-03-20 12:23:02«За інформацією Ігоря Бурбаса, місце у воротах займе Андрій Лунін» вже заявка є, Довбика нема. цікаво хто опорником буде
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717617 вiд 2025-03-20 12:21:46Трубін зараз має найбільше ігрової практики на високому рівні - відповідно, має бути в рамці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717616 вiд 2025-03-20 12:12:02Які передчуття на матч? На брамі хто буде - Трубін? Виявляється, Бельги поміняли того тренера невдаху торік і поставили Руді Гарсію. У Гарсії таке обличчя, нагадує якогось актора кіношного. Може бути. Довбик хватнув вірус. P. S. УАФ і Мегого позорники. Мало їм бабла.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717615 вiд 2025-03-20 11:37:00Київ увійшов до рейтингу столиць світу з найкращою якістю повітря https://kyiv1.com/kyiv-uvijshov-do-rejtynhu-stolyc-svitu-z-najkraschoyu-yakistyu-povitrya/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717614 вiд 2025-03-20 11:08:11Ахаха, наївняк. Тулсі там доповідати щось буде проти расії, егеж. Вона тільки сосати може добре, судячи з усього
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717613 вiд 2025-03-20 10:43:10PEPSI (Merkury), Відписав тобі на пошту.