🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 838.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717532 вiд 2025-03-19 09:58:23

по переговорам, дійсно
нас вже привчили що б-які новини - «це не точно»
зброю, розвід-дані нам поставляють, і ок
ми вночі попали у щось «нафтове» що горить
штати анонсували черговий раунд переговорів з москалями у арабів
там наче штатівський гос-дєп що за санкції відповідає сказав що байден хуйєвато гайки по санкціями закручував. вони готові вводити більш жорсткі санкції і швидко…
ну хз. рубль дерев'яніє. вже ближче до 80 ніж до 90…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717531 вiд 2025-03-19 09:54:44

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1717529

Ну може це навіть для Америки не притаманно такі речі робити. Наловили венесуельців, сказали що всі вони належать до якоїсь банди, суду не було, розслідування не було. Взяли і вивезли їх з Америки, тільки не назад до Венесуели, походу там чи розірвані дипвідносини чи щось таке, а цілу венесуельську «банду» привезли в Сальвадор до цього преза молодого фаната біткоїна. А він їх помістив в Сальвадорі у спеціальний табір, як каже амер. опозиція, - в концтабір.
Виглядає не дуже гарно.

Крім того в Штатах такі інциденти, як пише СНН чи опозиційні канали медіа. Типа взяли впіймали лаоску, яка народилася і виросла в США і відправили в Лаос. А вона там ніколи не була.
Потім повідомляють, що в Йельському універі впіймали і вислали до Лівана лікаря-транспантолога з діючою візою, який там в Штатах на стажуванні був. Короче лес рубят, щєпкі лєтят що піпец.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717530 вiд 2025-03-19 09:35:33

Vichny
№ 1717506 вiд 2025-03-18 22:20:41
В сміслі перший? А Залужний?)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717529 вiд 2025-03-19 09:34:30

А оце також цікаво, бо голова Верховного Суду - це не фкй собачий:
----------------
"The growing clash between President Donald Trump and the judiciary took a major turn Tuesday as Supreme Court Chief Justice John Roberts rebuked Trump's call for the impeachment of a federal judge.

“For more than two centuries, it has been established that impeachment is not an appropriate response to disagreement concerning a judicial decision, ” Roberts said in a rare public statement. “The normal appellate review process exists for that purpose. ”

Trump on Tuesday called for the impeachment of a federal judge who tried to stop the Republican administration from deporting hundreds of alleged Venezuelan gang members via the Alien Enemies Act, a 1798 law last used during World War II ".

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717528 вiд 2025-03-19 08:05:03

Про фактичну безрезультатність розмови свідчить хоча б те, що ледь як не головна новина подається обмін полоненими. Ймовірно цей обмін був погоджений ще на серії переговорів у Ер-Ріяді та Джидді, але інформацію вирішили притримати на випадок того, що розмова Трампа з Фуйлом завершиться нічим - як воно і сталося.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717527 вiд 2025-03-19 07:55:15

Щоб трампидло вийшло і сказало: «Я спробувало, але у мене ніфуя не вийшло» - такого не дочекається ніхто і ніколи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717526 вiд 2025-03-19 07:28:18

А тут мені назва акаунту в Блюскаї спободобалася.

Khashoggi's Ghost‬ ‪@urocklive1. bsky. social‬
10год
Trump will accomplish exactly nothing and expect praise and gratitude for it.

Трамп досягне абсолютно ніхуя але очікуватиме схвалення і подяку за це.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717525 вiд 2025-03-19 07:23:54

Трампу після розмови з Х-йлом навіть своїм МАГА нічого пред'явити. Оце лох!

Х-йлу насрати на запропоноване перемир'я, обстрілює БПЛА по всій території України, куди може дістати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717524 вiд 2025-03-19 07:20:07

Timothy Snyder
‪@timothysnyder. bsky. social‬

Підписатися
Utterly predictably, Putin rejects the unconditional ceasefire offered by Ukraine, sends Trump off on the errands of making the Russian invasion easier and denying Ukrainian sovereignty, while Trump claims he has accomplished something.

Абсолютно передбачувано, що Путін відкинув запропоноване Україною безумовне припинення вогню, відправляючи Трампа на полегшення російського вторгнення та заперечуючи український суверенітет, а Трамп стверджує, що він чогось домігся.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717523 вiд 2025-03-19 01:42:15

А куди Батий подівся

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717522 вiд 2025-03-18 23:46:55

Зеля те ніколи не підпише, бо тоді буде капець і прикре самогубство країни.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717521 вiд 2025-03-18 23:45:42

рф готова завершити війну, – росЗМІ із посиланням на закриту зустріч із путіним

За умови, якщо Захід та Україна визнають Крим, «днр», «лнр», Херсонську та Запорізьку області російськими територіями.

«Якщо це відбудеться найближчим часом, рф не претендуватиме на Одесу та інші території, які зараз належать Україні», – пишуть пропагандисти.
----------------------------
короче, війна триватиме далі, росія миру не хоче. І ніколи не хотіла.
Дивно що претензії на Аляску також до списку кацапських вимог не додали.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717520 вiд 2025-03-18 23:37:30



Й оце одна з моїх найулюбленіших сальса-пісень, чи може взагалі будь-яких.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717519 вiд 2025-03-18 23:36:02

Трамп анонсував щось про атомну станцію…
Але, видно, про хокей почали говорити і забули…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717518 вiд 2025-03-18 23:19:45

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1717514 вiд 2025-03-18 22:59:14

Трошки макнув він в гівно трамуйла цим.
Заявив - «та, я знав про цей обмін», іншим словами - трамп піздабол.
Хз чи варто було таке ляпати: /

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717517 вiд 2025-03-18 23:13:33

Ну, на цьому моменті, може, хтось схоче трохи моєї музики. А може й рішучо ні. Це далеко не дюпеплз :) А це - йо но се маньяна.



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717516 вiд 2025-03-18 23:07:17

та ясно там усе, 1 год 55 хв з 2 годин перемовин поговорили про хокей і футбол. А останні 5 хвилин - «Ну давай, обмін полоненими і 30 діб без ударів по енергетиці». «Ну, ок».

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717515 вiд 2025-03-18 22:59:43

yagshamash
№ 1717513
чисто по приколу

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717514 вiд 2025-03-18 22:59:14

Зеленський підтвердив, що між Україною та Росією відбудеться обмін полоненими у форматі 175 на 175, зазначивши, що ця домовленість була досягнута заздалегідь.

Трaмп мaв жe щoсь скaзaти як здoбутoк…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717513 вiд 2025-03-18 22:53:50

Пепсі, а з якою метою ти рахуєш двійників хуйла і Зеленського? Те саме? Чи ще щось? Я не бачу, чому тобі потрібне порівняння тут. Поясни, будь ласка.

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717512 вiд 2025-03-18 22:43:03

2 yagshamash
№ 1717504
Ага, всі в Україні. Усика захист сьогодні навіть прослухав місцями на ТиТрубі - на питання відповідав емоційно. То ж може навіть не спектакль, хоча скоріше такі так.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717511 вiд 2025-03-18 22:34:18

цікаво, а у Зе є двійники? Скіко? 6?
А якщо файт 6Пу х 6Зе, то хто б кому наваляв?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717510 вiд 2025-03-18 22:29:19

Блядь, так руде хуїдло - краснов чи просто довбойоб? Хуй проссиш. Але краще б другий варіант, принаймні, залишає певні шанси.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717509 вiд 2025-03-18 22:28:54

PEPSI (Merkury)
№ 1717505
Коли штати з Китаєм у свій час налагоджували відносини, то була дипломатія настільного тенісу
Навіть форест гамп приймав участь)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717508 вiд 2025-03-18 22:26:39

PEPSI (Merkury)
№ 1717505 вiд 2025-03-18 22:19:54

Не зійшлись на тому в який же футбол грати.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717507 вiд 2025-03-18 22:22:25

Як на мене - дуже помітна різниця між монголоїдним ботоксним їбалом хуйла сьогодні на конференції, і миршавою мордочкою хуйлішка в Курську пару днів тому. Не розумію як кацапи цього не помічають

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717506 вiд 2025-03-18 22:20:41

Organic
№ 1717499

Є ще один доктор філософії.
Перший у світі, напевно, такий що зміг захиститися під час війни. Потужний козак, книги ще пише, нарід хаває.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717505 вiд 2025-03-18 22:19:54

я думаю, шо Пу пропонував також зіграти матч у
футбол між США і РФ, але Трамп встояв.
Тому тіки хокей.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717504 вiд 2025-03-18 22:19:41

Organic
№ 1717499

В якій країні захищалися? Всі в Україні? Просто цікаво. Бувають (іноді), ок, розумні спортовці.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717503 вiд 2025-03-18 22:16:21

yagshamash
№ 1717500
----
Там нема ніякої гри слів, там присутня чисто гра звуків, які в цілому імітують звучання французьської мови. (Ну як її собі поляки уявляють.) Якщо ти прочитаєш швидко польську фразу то щось там таки далеко схоже на французьку.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717502 вiд 2025-03-18 22:14:45

Enot
№ 1717476
1. У Легіоні/армії працювати треба.
2. Те, що приїхало до Німеччини під виглядом сирійських чи афганських біженців - воно не працювати приїхало.
3. Ти поплутав Легіон і принципи його набору з Прихистком біженців у Європі. Це різний контингент, цілі і мотивація. Вони ніяк і ніде не пересікаються.

Як кажуть «біженці» - ми нє работать прієхалі, а на шиї у європузанів посидіти. Дайте нам грошей і не чіпайте нас. Повоювати? Акстітєсь, це не до нас.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717501 вiд 2025-03-18 22:13:37

Але історії про французьких легіонерів цікаві, на жаль це вже історія, тому що не чутно чи якісь операції в Африці ще Французи ведуть. Бо до великої війни 2022 року, схоже руzzkий легіон ім. Вагнера там на слуху був.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717500 вiд 2025-03-18 22:11:54

olma
№ 1717497

Я не зрозумів. Яка гра слів?

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717499 вiд 2025-03-18 22:10:15

А чого це Усика ніхто не вітає - він сьогодні дисертацію захистив, доктором філософії став :)
Єдина країна, яка має трьох чемпіонів світу з боксу з докторськими ступенями - це Україна. Здається взагалі більше у світі немає боксерів зі ступенями вище бакалавра, та й тих мало. А тут цілих три дохтура - потужна потужність і незламність! Ось що робить направлена фізична стимуляція головного мозку :))

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717498 вiд 2025-03-18 22:09:45

No to sPIERREdalajcie spac. Ja tez spierdalam do Hiszpanii jutro/ Juz wiecie po co/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717497 вiд 2025-03-18 22:09:39

А я недавно почув французьку фразу: A kible tu są?

Що на польській мові означає, а чи є тут туалети (параша, сральні). Польське kibel пішло з німецького Kübel - тюремна параша.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717496 вiд 2025-03-18 22:08:35

2 yagshamash
№ 1717485
Був в такому великому шпиталі в Парижі. Провідували знайомого військового, який там лікувався після поранення. Масштаби вражали. Дорого.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717495 вiд 2025-03-18 22:05:53

Вже давно з поляками не мав дотичности. Польські жарти завжди пробивають. Забув, про що можна думати, але Вліз Побалакати наштовхнув :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717494 вiд 2025-03-18 22:03:25

Vichny
№ 1717474 вiд 2025-03-18 19:26:19

«Трамп паддєржал ідєю путіна арганізавать матчі нхл і КХЛ - Крємль»

Што???
------------------------------
це результат телефонних перемовин Трампа и Пу.
Єдиний.
Отже - іграєм в какей.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717493 вiд 2025-03-18 22:01:35

А - все, гра слів.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.