ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717492 вiд 2025-03-18 21:58:42Vichny № 1717490 вiд 2025-03-18 21:53:33 Ні, тільки Bobr Kurwa можна.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717491 вiд 2025-03-18 21:58:01Vichny № 1717490 Привіт, а хто це? Я не знаю цього персонажа.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717490 вiд 2025-03-18 21:53:33yagshamash № 1717485 А документи на ім'я Pierre Dole можна отримати теж?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717489 вiд 2025-03-18 21:53:20вибачайте, що хуйла назвав путіном, і з великої літери написав. забуффся просто. за правилами писав (колишніми)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717488 вiд 2025-03-18 21:49:43German MPs approve €500bn spending boost to counter ‘Putin’s war of aggression’ Historic levels of spending on military and infrastructure secured in Bundestag with last-minute backing of Greens _____________________ Німецькі депутати парламенту проголосували за 500 мільярдів (!) видатків на протидію Путінові. https://www.theguardian.com/world/2025/mar/18/german-mps-approve-500bn-spending-boost-to-counter-putin-war-of-aggression
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717487 вiд 2025-03-18 21:49:39Хто тут на прямому зв "язку з Єрмаком? Я вважаю що Зе треба подякувати Трампу за сьогоднішні плодотворні переговори, які наближують до миру і за спасіння життя 35 тисяч оточених в Курський області військових ВСУ. Якщо б не Трампа втручання, то це було б 35 тисяч безглуздний смертей. Тобто, про 35 тисяч оточених повторювати і дякувати, повторювати і дякувати. Це буде аллюзія з ситуацією, коли Зе йому з документами про 100 млрд допомоги, а Трамп каже взяте з стелі про 350 млрд.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717486 вiд 2025-03-18 21:37:31О, цікава історія!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717485 вiд 2025-03-18 21:32:59У Марселі є шпиталь-будинок відпочинку вояків французького іноземного леґіону. Це - просто над морем. Корніш навпроти замку Іф де уявний Монте-Крісто був ув'язнений. Я часто туди їжджу, бо це одноденна поїздка на пляж з Ліону. І там поруч зі шпиталем дуже охуєнні пляжі на білих скелях. Чому кажу? Там дуже багато разів чув чуваків напомпованих (качків), що там прогулюлалися й говорили українською. Раз (уже багато років тому - тоді ще не так багато української було навколо) спитав у двох, звідки й що, вони відповіли просто, що з Леґіону, і майже весь час служать в Африці, у дуже поганих погодних умовах, із хворобами з тих місцин. Й сказали, що для Леґіону такі умови, що їм видають французьке громадянство на БУДЬ-ЯКЕ ім'я. Тобто по закінченні служби це - Віктор Гюґо, якщо забажає.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717484 вiд 2025-03-18 21:28:332 OlegSh № 1717483 Скаже, що ще кілька ітерацій і висмокче всю агресію хула /
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717483 вiд 2025-03-18 21:06:25Рудий миротворець скуштував брудного хуя. Але скаже, що всіх переміг й помирив. Вже не перший раз.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717482 вiд 2025-03-18 21:05:04LAZY № 1717479 вiд 2025-03-18 19:59:52 1. Расизм це погано 2. Воювати це краще ніж працювати для дуууже багатьох людей, а служити і отримувати зарплатню це взагалі охуєнно. В ЗСУ багато людей, наприклад, з Колумбії. Багато хто з них воював у громадянський війні, вона там кілька десятиліть тривала, але зараз ніби закінчилася. І ті люди лишилися без роботи, а рівень життя в Колумбії не дуже високий, а в картелі певно великий конкурс і не всіх беруть))). Тому вони їдуть в Україну (!) воювати. Так само є люди з Шрі-Ланки, які чи-то проти «Тигрів» воювали чи-то за, але війна закінчилася, працювати за мізерну шрі-ланкійську зарплатню їм западло, та й взагалі працювати западло, а от повоювати це варіант. Шрі-ланкійці, за деякими даними, воюють з обох сторін російсько-української війни. І так далі. 3. У Німеччині багато сирійських біженців, серед них є ті хто має бойовий досвід. Це цінні люди в країні де ніхто не має зеленого поняття що таке війна. Працювати цим людям, як ти здогадуєшся, западло, але служба в Бундесвері, громадянство і статус це гарна альтернатива криміналу. 4. Французький Іноземний легіон створений за приблизно такими принципами, звідти ще й не видають правоохоронним органам інших країн, в принципі не видають. Тому після Другої світової це був вихід для багатьох колишніх есесівців. Зараз там теж служать далеко не пай-хлопчики, але на війні потрібні розбишаки. В мирному житті вони злочинці, на війні це дуже цінні люди.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717481 вiд 2025-03-18 21:02:13Поки що вимоги Путіна виглядають схоже на прохання гвалтівника побути з неозброєною жертвою наодинці в закритій кімнаті (під наглядом явно корумпованого копа) і там все повирішувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717480 вiд 2025-03-18 20:47:05Виглядає так, що дві старі жопи про щось між собою поперділи, але результат близький до нульового.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717479 вiд 2025-03-18 19:59:52Бажаючих буде дохреніща, в тому числі серед тих мігрантів які лякають німецьких бюргерів. … Бгг ті мавпи працювати не хочуть, але з радістю запишуться до армії та підуть воювати. Ага. Атлічний план! Прям бачу черги бажаючих. Яку тільки хуйню не прочитаєш тут.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717478 вiд 2025-03-18 19:44:27Найліпший коментар до сьогоднішньої телефонної розмови: Sounds like Trump had a performance review.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717477 вiд 2025-03-18 19:38:29Akela № 1717467 Ну ти майже вгадав
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717476 вiд 2025-03-18 19:35:37PEPSI Якщо вже ти в Німеччині публічна особа), в ЗМІ виступаєш, то спробуй краще закинути в німецьке суспільство таку ідею: зараз Німеччина буде переозброюватися, але є проблеми з комплектацією Бундесверу, то можна створити Іноземний легіон, в який набирати людей які хочуть жити в Німеччині і отримати громадянство. Бажаючих буде дохреніща, в тому числі серед тих мігрантів які лякають німецьких бюргерів. То дайте їм роботу яка справді буде корисною для Німеччини.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717475 вiд 2025-03-18 19:28:39Глава Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирило Дмитрієв заявив, що планує зустріч з Ілоном Маском. Основною темою переговорів, за його словами, стане «майбутнє людства».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717474 вiд 2025-03-18 19:26:19«Трамп паддєржал ідєю путіна арганізавать матчі нхл і КХЛ - Крємль» Што???
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717473 вiд 2025-03-18 19:14:14Пєпсюк, пиздуй в «КІРК (Китаєм, Іраном, РФ і КНДР)»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717472 вiд 2025-03-18 19:13:23Єбать воно кретин їбанутий. Зтирач хуєв. … №164990, 2025-03-18 16:15:23 PEPSI, * 72pepsi@gmx. de Ulm В «такіє дні», хочеться обєднатись з КІРК (Китаєм, Іраном, РФ і КНДР) і зтерти з лиця землі цей гнилий вироджений запад і сша. Це легко. А потім придумати як зтерти КІРК. Тут доведеться повозитись.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717471 вiд 2025-03-18 19:12:552 Vichny№ 1717469ні, це з ТГ-каналу «бандерівець на службі дядечка Сема»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717470 вiд 2025-03-18 19:10:39Щось підар краснов все ніяк до преси не вийде. Може посрались. Передзвонює та благає щоб педофільний компромат не показували світові.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717469 вiд 2025-03-18 19:07:09Akela № 1717467 Сам нахуйарив?)) Думаю що реальне комюніке не сильно буде відрізнятися
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717468 вiд 2025-03-18 19:04:56Скажи хто твій друг …
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717467 вiд 2025-03-18 19:03:342 Vichny№ 1717466десь отаке) ТРАМП. ЗВЕРНЕННЯ ПО ПІДСУМКАХ ПЕРЕГОВОРІВ. "Я провів чудові, прекрасні, фантастичні, найважливіші та найуспішніші у світі переговори з моїм другом Володимиром. Провів з позиції безумовної сили. І саме завдяки цій силі він погодився випустити з Курщини оточені частини ЗСУ які опинилися на межі фізичного знищення. І байдуже що то оточення тільки у моєї уяві - лох не мамонт, лох не вимре, лох зʼїсть будь яку херню яку видає на гора мій прекрасний рот без участі мозку. Завдяки моєму генію друг Володимир погодився передати диктатору Зеленському ЗАЕС - без мене така передача була б неможлива ніколи навіть якщо би за Україну воювала будь яка позаземна цивілізація - Володимир боїться не рептілоїдів з Касіопеї - він боїться та поважає тільки мене.. Завдяки моєму генію та самій потужніший потужності на планеті силі моєї країни я віддаю величній росії тільки ті території, яка вона захопила у України і не віддаю інші, записані у Конституції цієї величнішої держави. Україна повинна по гроб життя бути вдячною моєї милості і віддати мені за це усі свої корисні копалини. Дякуйте мені, Українці, інакше ви би були знищені величною росією яка вустами мого друга Володимира погодилася цього не робити доки я буду Президентом США. Заради укладення угоди про припинення вогню я, на прохання мого друга Володимира, погодився припинити військову підтримку України - на хріна українцям зброя якщо їх буде захищати чесне слово мого друга Володимира яке він нізащо не порушить бо більше всіх на світі поважає мене, геніального та найвеличнішого лідера світу за всі часи його існування. Дякуйте мені та моєму другу Володимиру за те, що ми спільно відвели світ від межі «Третьої Світової війни» - всі нації світу повинні за це дякувати мені та віддавати шану у вигляді грошей та товарів моїй величній країні. А не погодяться, то наслідки для них будуть найжахливішими за всі часи існування Всесвіту - я анексую усі Держави світу які виробляють яйця та відправлю їх всі у закрома моєї найвеличнішої Держави, а люди на анексованих територіях здохнуть від нестачі кальцію. Союз США та росії віднині вічний та непорушний і ніякому Китаю його не зруйнувати за будь яких умов. Світ, ти повинен вклонитися величній потужності двох великих країн «Слава мені! Слава моєму другу Володимиру! Я зробив цей світ безпечнішим!»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717466 вiд 2025-03-18 18:58:33Шо там хуйло з трампом начвякали-нахуякали? В хуїтері про це вже є щось? Пів-Обсілфу ж там сидить Кажуть 2.5 години пизділи. Сумніваюсь, що щось гарне для нас з того буде
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717465 вiд 2025-03-18 18:55:23У Ленінградській області 18 березня розбився військовий вертоліт Мі-28 під час планового навчально-тренувального польоту, після чого він загорівся. всі члени екіпажу загинули.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717464 вiд 2025-03-18 18:52:40SK, думаю, в Ноле ще дві спроби у ґранд сламах, якщо здоров'я дозволить. З Ґарроса знявся торік через травму у чвертьфіналі. Без Рафи має шанс. На траві два фінали Алькарасу програв, але там теж два роки тому збіг обставин, а торік із травмою грав. Ну й психологічно теж узув Алькараса на Олімпіяді і в Австралії у чвертьфіналі. А для італо-наркомана це не найкраще покриття. А в Ноле нині є тренер?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717463 вiд 2025-03-18 18:45:41Nedopysuvach, тих вовків-шакалів чи не троє було. Тобто зграя. Один справедливо саджав у печерському суді. І ще десь один лунав. Не пригадую де.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717462 вiд 2025-03-18 18:27:06olma № 1717455 Але я не фахівець, просто так чую. --- Не дуже газуй :) Давай повільно:
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717461 вiд 2025-03-18 17:49:37PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1717459 вiд 2025-03-18 16:25:32Оце людина в Німеччині сама себе піддає таким тортурам.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717460 вiд 2025-03-18 16:46:07теніс колись «в часи ковід» джокович з купою тенісистів створив тенісний профсоюз. щоб права тенісистів захищав тому що тенісні федерації так влаштовані що вони самі вирішують як ділити прибутки (умовно консультуючись з тенісистами, але рішення все рівно приймає федерація), і тенісисти вважають що «тигру м'яса в клітку недокладають» … от той тенісний профсоюз мовчав-мовчав, і вирішив «йобнуть» по федераціям через суд… ну, думаю що джокович вже точно на пенсію зібрався, придумав собі чим займатись… ------------- The Professional Tennis Players Association drops a bombshell The player-driven organization has filed a series of legal actions against a “cartel” of tennis-governing bodies, accusing the ITF, ATP, WTA and ITIA of operating a “Corrupt, Illegal and Abusive System. ”
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717459 вiд 2025-03-18 16:25:32Послухав годину Циганика. Довго ржав. І без того примітивний і недалекий поц годину плакав про те, що в УАФ зарплати 30 тис долярів на місяць, а його туди не взяли. А це несправедливо :-). Думав послухати 5 хв, бо там анонс був про збірну, а залип на годину, бо такий ржачний стендап з присмаком навколофутболу це кайф і марожено. Циганик повинен з цим номером збирати зали і перевершити Квартал 95.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717458 вiд 2025-03-18 16:22:06тю, «Без обмежень» це ж Ткаченко Максим, слуга народа, співвсник якось з зе-Кварталів. Хазяїв жизні нада знать в ліцо … «Друзям - все, ворогам - закон»
chin (Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717457 вiд 2025-03-18 16:16:58Друзі, є трохи потреби, закрили один капонір, половину другого, ще треба один з половиною) В кого є можливість будь ласка 4149 6293 6251 8383 4441114424669867 chin74@ukr. net
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717456 вiд 2025-03-18 16:14:21У звичайній школі у Берліні вирішили ввести рамадан. Стартувало суспільне обговорення і дебати. Ідіоти, сер.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717455 вiд 2025-03-18 16:05:17LAZY № 1717449 --- Погоджуюся щодо музики цього гурта. Це абсолютно неможливо слухати. Та одначе, кажуть, за групою БО стоять якісь впливові провладні концертно-менеджерські контори, типу 1+1. А ще мені не подобається, як вони всі проспівують слова поголовно, така пішла мода співати українські слова вузько стуливши губи (писок), замість того щоб в пісні вимовляти звуки як нормально вчать орфоепії, а саме відкрити ширше рот, як в опері і видавай той звук, тобто там де тоїть звук «о» то ти гад, і співай «о», а не «у». Херня виходить, і це не вони одні так співають, cхоже цю моду стуляти писок при співі запровадив Михайло Клименко гурт «Адам» 10 років тому. Але я не фахівець, просто так чую.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717454 вiд 2025-03-18 15:49:50Пардон… нашвидкуруч зляпали - воно трохи постояло і завалилося. Почерк нью-йоркських забудовників.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717453 вiд 2025-03-18 15:48:26Гу