Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747655 вiд 2026-05-09 14:27:31Ну що, година до матчу. Вигравати треба за будь-яку ціну.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747654 вiд 2026-05-09 13:41:43Пиздець не люблю Зе, але це було в тему. Має резонанс, приниження для хуйла. Напр., Огризко теж погоджується, що це був хороший хід у дипломатичному сенсі і для розголосу. Коли Зе підарасить, я кажу - підарасить. Коли влучає - я це визнаю.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747653 вiд 2026-05-09 11:46:29Іноді користь може бути навіть від шматка лайна. Наприклад, якщо на ньому послизнеться твій ворог.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747652 вiд 2026-05-09 11:40:27Озєро ж то у кацапів, у нас Дінастія.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747651 вiд 2026-05-09 10:32:42Shmyg № 1747649 вiд 2026-05-09 10:17:43 PEPSI (Merkury) № 1747643 Строго кажучи, одне іншому не заважає і може відбуватись паралельно.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747650 вiд 2026-05-09 10:32:42Shmyg № 1747649 вiд 2026-05-09 10:17:43 PEPSI (Merkury) № 1747643 Строго кажучи, одне іншому не заважає і може відбуватись паралельно.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747649 вiд 2026-05-09 10:17:43PEPSI (Merkury) № 1747643 Капітан КВН продовжує годувати українців лайном, будуючи «кооператив» Озеро «і передаючи» двушку "на Москву, а українці продовжують їсти, радісно плямкаючи і облизуючись.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747648 вiд 2026-05-09 10:10:032 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1747646по малазії… тут же малакську протоку згадувалипротока через яку проходить нафти більше ніж через ормуз…і от «якось» так сталось що малазія стала світовим хабом з перепродажу нафти. купує нафту іранську, а китаю вже продає як свою… думаю що і з хуйло-нафтою - те саме…ну і хз, вони ж історію з малазійським боїнгом «прикрили». претензій хуйлу не висували. видно хуйло щось там економічно пообіцяв… так би мовити «бізнесові партнери» …фурса вчора згадав про лаос. пкикол ситуації у тому що хуйло-блогери, часто, щоб не писати герасімов-підарас, писушть що головнокомандувач лаосу - підарас… і тут лаос з'являється на парадіхз для чого фіцо так зашкварюватись. приперся б на день раніше чи пізніше…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747647 вiд 2026-05-09 10:04:58А фіцо мабуть не долетіло, чи затихарилося десь на конспіративній квартирі, чекаючи на вказівки від куратора.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747646 вiд 2026-05-09 10:03:28Малайзія - це, до речі, не фуй собачий. Для кацапні це успєх.
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747645 вiд 2026-05-09 09:10:33О, і токаєв там … По данным на сегодня, на параде Победы в Москве присутствуют следующие иностранные лидеры: Президент Казахстана Касым-Жомарт Токаев, президент Узбекистана Шавкат Мирзиёев, президент Беларуси Александр Лукашенко, верховный правитель Малайзии султан Ибрагим, президент Лаоса Тхонглун Сисулит, президент Республики Сербской Синиша Каран. Также присутствуют президенты непризнанных Абхазии и Южной Осетии.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747644 вiд 2026-05-09 08:21:10Batyj № 1747636 вiд 2026-05-08 23:35:54 В складі нінішьої СбУ майже всі грають в Європі або Україні. Лідери переважно в чемпіонаті Польщі. В Канаді грає лише третій воротар. В молодіжній і юнацькій збірній схожа ситуація - там є пара людей що грає за океаном, але переважна більшість - у Європі.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747643 вiд 2026-05-09 01:09:068 травня 2026 капітан команди КВН виіпав капітана ФСБ. Превселюдно. Цей день увійде в історію. З усіх каментів, виділю цей, з рашки: !!! Я думаю хохлы таки запустят дроны над красной площадью, но не со взрывчаткой, а с гавном, и распылят над пыпой, что-бы вся трибуна морщилась и рыгала. Хохлы, они сука креативные и изобретательные всегда. И отвечать на этот позор ядеркой никто не посмеет.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747642 вiд 2026-05-09 00:46:28Для участі в чемпіонаті світу треба внутрішній чемпіонат. Хоча б якийсь. І я скажу тобі що в нижніх дивізіонах навіть це правило не виконується часто. Наприклад, як кажуть знавці, чемпіонат Грузії де факто не розігрується вже років 10. Але існує якась збірна, яка десь там грає, а федерація пише фальшиві протоколи ігор і формально чемпіонат існує. Так само у Вірменії, де кілька років тому створили чемпіонат, провели в минулому році чемпіонат світу в IV дивізіоні, а потім закінчилися гроші, і теперь там «паперовий чемпіонат», а чиновники ІІХФ не чухаються.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747641 вiд 2026-05-09 00:04:46Для участі в чкмпіонаті світу необхідний внутрішній чемпіонат на 6 команд мінімум. Як наших допустили за чемпіонату 5 команд не уявляю. А якщо Сокіл поїде до Румунії?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747640 вiд 2026-05-08 23:53:32Скоріше за все троллінг Лукашенки, тому що він би не говорив ВТорой міровой войни, він би казав ВОВ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747639 вiд 2026-05-08 23:52:10
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747638 вiд 2026-05-08 23:42:54За дві доби петиція про заборону сексшопів у центрі Львова майже дібрала необхідну кількість голосів. Її зареєстрував ієромонах-студит та синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ Юрій (Юстин) Бойко. Автора обурює, що у центральній частині міста, зокрема на площі Ринок, ходять родини з дітьми та гості, які можуть побачити секшопи й інші «заклади інтимного та відверто аморального характеру». Крім того, наголошує автор, центральними вулицями проходять похоронні процесії українських воїнів. … Який яскравий довбойоб.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747637 вiд 2026-05-08 23:41:33Enot № 1747634 вiд 2026-05-08 23:32:35 Але зрештою саме федерація дала Київ Кепіталз дозвіл грати в Білтійській лізі. Без цього дозволу не випустили б. Про Сокіл були слухи+вьюха президента клубу, сказав, що такий варіант розглядається. Подивимось
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747636 вiд 2026-05-08 23:35:54так, Єноте, у вишку будуть їхати з великим бажанням і буде більше можливості, чемпіонат закінчився, розпочався плей офф. Але я про те й говорю. СБУ навіть із пацанами із молодших ліг довго в еліті не затримається, а в 1В чемпіонати раніше. ніж 1А, вирішальний відрізок чемпіонату перед плейофф. Не до збірної буде.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747635 вiд 2026-05-08 23:34:10Enot № 1747628 та ну це взагалі якась дивна «новина» :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747634 вiд 2026-05-08 23:32:35Там якийсь конфлікт з федерацією, тому Київ Кепіталз заявився в Балтійську лігу і більшість складу з тамтешніх гравців склав. А якщо Сокіл кудись втече, то що взагалі в чемпіонаті лишиться?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747633 вiд 2026-05-08 23:30:01В Україні теж за бажання можна нарахувати навіть три ліги) Але то - аматори. Те що колись називали «Нічна хокейна ліга»
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747632 вiд 2026-05-08 23:28:56До речі Сокіл в наступному сезоні скоріш за все теж буде у якомусь закордонному чемпі грати як Київ Кеппіталз цього року в Балтійській лізі. І вихід збірної в еліту цьому посприяє. Жаль, я періодично на їх ігри в Києві ходив, але такі реалії, у внутрішньому чемпіонаті наразі не набирається гравців на декілька міцних клубів, війна, хокей - спорт не з дешевих
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747631 вiд 2026-05-08 23:25:08а в Австрії, Італії, Британії загалом по дві ліги. А ще є Альпійська ліга, команди гірськолижних курортів грають. Усі місцеві пацани ходять, тренуються. Хокею тренуються не гірським лижам.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747630 вiд 2026-05-08 23:25:01«Львів'яни вимагають перенести сексшопи та інші «відверто аморальні заклади» за межі центру»..Прям таки усі «львів'яни»? Чи якась купка особливо смердючих активних довбойобів та ідіоток? Як блювотно завжди виглядають ці обороти речі у новинах, коли деяку, можливо навіть зовсім невелику частку, преподносять як узагальнення взагалі всіх.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747629 вiд 2026-05-08 23:20:17Андрію, ну подивися склади чемпіонатів перелічених тобою країн. Латвія в цьому випадку не характерна. По-перше грають у Балтійській лізі, по-друге хокейний патріотизм, що історично зашкалює. не чув ще про жодного латиша з НХЛ, який відмовився грати за збірну
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747628 вiд 2026-05-08 23:17:57Voxa (Запоріжжя) № 1747623 вiд 2026-05-08 23:15:03 У Львові в центрі є історичні будинки борделів в центрі. В давнину львів'яни не були такими ханжами
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747627 вiд 2026-05-08 23:17:52Batyj № 1747621 вiд 2026-05-08 23:09:39 Угу, правильний підхід. Треба ніколи не намагатися бути серед кращих. Головне - не вилетіти і потім програвати спеціально, щоб не дай боже не підвищитися в класі. У вищому дивізіоні буде боляче, дуже. Але ця збірна цього точно заслужила за останні роки. З Елітою!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747626 вiд 2026-05-08 23:17:22Шановні панове отці, а де подівся дописувач під нікнеймом Геть? Бракує його дописів, таких багатих на цікаві спостереження.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747625 вiд 2026-05-08 23:15:58Batyj Зараз же вони їдуть у збірну з Канади та Штатів. І чемпіонат не заважає. Чемпіонат в елітній групі ще пізніше ніж в 1А, тобто імовірність що вони будуть зайняті ще менше.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747624 вiд 2026-05-08 23:15:07- - - - - - - - - -Batyj№ 1747621небезпека виходу в еліту для України полягає в тому, що ми там довго не затримаємось. Вилетимо назад у першому ж сезоні, максимум – у другому. І потім, за інерцією у 1В. А ось це вже буде прехуєво. Ніхто із північноамериканських ліг не захоче їхати до збірної у розпалі свого чемпіонату. Їм треба пробивається до НХЛ, чи чемпіонату Німеччини, там платять гроші. І застрягнемо в 1В в румунами та іншими циганами знову на п'ять років, як уже було.- - - - - - - - - -Не факт. Наші нормально грали з казахами та французами, що вилетіли з еліти. Подивимось, хто з «слабеньких» залишиться в вищому дивізіоні цьогоріч - але поборотися можна з Угорщиною чи Словенією, наприклад. Якщо пощастить - з Британією, Італією чи Латвією є що ловити.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747623 вiд 2026-05-08 23:15:03«Львів'яни вимагають перенести сексшопи та інші «відверто аморальні заклади» за межі центру» :) В СССР Львові секса нєт!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747622 вiд 2026-05-08 23:11:35klirik № 1747605 вiд 2026-05-08 22:27:46 Це не КВН. Його змусили погодитися на перемир'я, від якого він вже був відмовився, ну а так він як би принизив Путіна. Хоча саме Путін отримав те що хотів. Не дивно якщо Трамп таке хуйло. Обмін це добре, хоча б це вдалося отримати взамін. Хуйло проведе парад, а потім нанесе удар по Києву, до якого вони готуються, а Трампу буде звісно похуй. Така реальність, на жаль. У нас за дві доби біля 50 цивільних підори знищили, всім похуй.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747621 вiд 2026-05-08 23:09:39небезпека виходу в еліту для України полягає в тому, що ми там довго не затримаємось. Вилетимо назад у першому ж сезоні, максимум – у другому. І потім, за інерцією у 1В. А ось це вже буде прехуєво. Ніхто із північноамериканських ліг не захоче їхати до збірної у розпалі свого чемпіонату. Їм треба пробивається до НХЛ, чи чемпіонату Німеччини, там платять гроші. І застрягнемо в 1В в румунами та іншими циганами знову на п'ять років, як уже було.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747620 вiд 2026-05-08 23:07:06No to kurwa Gratulacje!))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747619 вiд 2026-05-08 23:04:09Нагадало старий радянський, або пострадянський жарт, що я чув з дитинства:Нашим хоккеистам нужна была только победа! Только победа чехов над шведами! И наши хоккеисты ее добились!…Нашім збірним якось нерідко щастить із такими розкладами, незалежно від видів спорту.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747618 вiд 2026-05-08 23:03:53Найкращий бомбардир турніру Данило Трахт - 4 шайби, 4 асисти.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747617 вiд 2026-05-08 23:03:18є така приказка: «замах на рубєль - удар на копєйку»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747616 вiд 2026-05-08 23:02:26Литва перемогла в овертаймі, який вже нікому не був потрібний) Вітаю! Україна вийшла в еліту, а Литва відправила японців в дівізіон 1В. Можна сказати, що чемпіонат закінчився справедливо.