🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 844.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717292 вiд 2025-03-15 18:38:25

Vichny
№ 1717290
ні значайно. Все буде ок.
Вступ «Модерн Токінг і ЛМ - красави! Дітер Болєн - Бог!» не планується :-)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717291 вiд 2025-03-15 18:27:40

PEPSI (Merkury)
№ 1717287

цe нe жeсть. Для бaгaтьoх з них будe вiдкриттям нaскiльки глибoкa культурa Кївськoї Русia i духoвнa спaдщинa Укрaїни.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717290 вiд 2025-03-15 18:13:42

Пепс, тримаю кулаки за тебе, впевнений - ти зможеш!

Тільки нічого не кажи їм шо ти тащишся від масового лаю та кузнєцових, бо тоді вони не зрозуміють чим ми відрізняємось від кацапів, якщо кацапенкультура так добре заходить українському націоналісту з американським нікнеймом

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717289 вiд 2025-03-15 18:11:51

PEPSI (Merkury)
№ 1717283
костюм з краваткой, безпрограшно. І офіційно і достойно.
«Встрєчают по одьожкє»

Ярослав Мудрий до речі, мі би бути засновником Москви, бо він там чогось по болотам вештався. І точно важається засновником Ярослявля, який відповідно далі по карті :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717288 вiд 2025-03-15 18:03:14



«Футболисты». Масло.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717287 вiд 2025-03-15 17:57:04

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1717285
це занадто жесть :-)

OlegSh
№ 1717286
це також жесть. Таке вже давно не носять у Бундесі :-)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717286 вiд 2025-03-15 17:40:06

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1717281

Hugo Boss мають дійсно дуже шикарний досвід випуску стильний костюмів. Наприклад цей:



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717285 вiд 2025-03-15 17:23:04

PEPSI (Merkury)
№ 1717267

пoчни з цьoгo



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717284 вiд 2025-03-15 17:15:37

Головний мессидж до німців і європейців давно визрів - Meine Damen und Herren, wir sind durch die gemeinsame Geschichte seit Mittelalter verwandt und verschwägert. Es ist die höchste Zeit uns neu kennen zu lernen.

(Пані та панове, ми були партнерами та родичами через нашу спільну історію починаючи аж з Середньовіччя. Настав час знову пізнати один одного.)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717283 вiд 2025-03-15 17:09:17

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1717281
тут 2 варіанти - або Зеля мілітар-стайл, або дійсно костюм з краваткою. Або вишванка: -/.
Або слушна порада одного товариша, який не рекомендує лякати сивочолих німців жодним з прикидів, а прийти у нейтральних сірих джинсах і пуловері, закосивши під звичайного університетського клерка. Так спокійніше для всіх. :-)

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717282 вiд 2025-03-15 17:02:57

2 Pryvyd Zamku
№ 1717281
Київська фабрика «Юність» шіє вироби Хуго Босс - аутсорсінг

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717281 вiд 2025-03-15 16:57:26

2 PEPSI
№ 1717271
Одягнись пристойно! Зверни увагу на стильний костюм від Гуго Босс.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717280 вiд 2025-03-15 16:50:44

olma
№ 1717278
значить треба зміни у «англійській поточній літературі». Цей дощ надовго.
Як і «існування» Новгородської Русі ".
Ярослав Мудрий дійсно був правителем У Києві, Новгороді і Ростові у різні роки.
Але Київ - це метрополія.
Новгород, Ростов, Москва - це колонії.
Російські історики пишуть про існування Новгородської Русі, Московської Русі і інших «Русей». Це кремлівський варіант історії.
Літописи, археологія і церковні книги свідчать про протилежне - обози з Новгорода, Ростова і Москви споряджались і їхали «На Русь, у Київ». Середньовічна транспортно-товарна накладна тоді так виписувалась. Це український варіант історії України.

Якого варіанту історії притримуватись - особиста справа кожного.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717279 вiд 2025-03-15 16:43:47

Там ляпсус. Ruthenia має бути.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717278 вiд 2025-03-15 16:37:05

PEPSI (Merkury)
№ 1717276

Проблема в тому, що Русь, Київська Русь в англійській поточній літературі і мові пишеться Russia, а не Rus`, aбо Rous' на французький манер або Rhutenia на латині.

А по факту, дійсно Ярослав Мудрий був правителем Новгорода, Новгородської Русі. Тобто Північна Росія у твоєму прикладі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717277 вiд 2025-03-15 16:28:34

пишуть нетфлікс зрештою визнав факап і видалив допис, а потім виправив на правильний варіант - київський князь і т. д. Спротив діє. Іноді.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717276 вiд 2025-03-15 16:23:56

і українці, і історики, нагадують, що за правління Ярослава Мудрого ні Росії, ні Москви не існувало.

Але нетфлікс це не іпьот, Ярослав Мудрий - король північної Росії, і точка.

Ярослав Мудрий в шоці, він ніколи не думав, що буде москалем. Перевертається мабуть зараз у гробу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717275 вiд 2025-03-15 16:18:39

це буде ще та битва, бо наприклад Netflix назвав Ярослава Мудрого «правителем Північної Росії».

І цю жуйку жують європейці і увесь грьобаний «цивілізованиц» світ.

https://glavcom.ua/country/culture/netflix-nazvav-knjazja-jaroslava-mudroho-pravitelem-pivnichnoji-rosiji-reaktsija-ukrajintsiv-890913.html#google_vignette

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717274 вiд 2025-03-15 16:04:36

Akela
№ 1717272
досвід як треба доносити інфо про Україну німцям - є. можу тезисно описати:

1. Україна це європа з часів Русі. Русь це держава-попередник України.
2. Русь-Україна це почесна, відома, потужна і бажана країна європи, починаючи з 9-11 століття.
Ярослав Мудрий - тесть Європи. Його доньки стали королевами і правили половиною європи.
3. Україна - європейська придунайська країна. Річка Дунай починається біля Ульму у Німеччині, стає з Ульма судноплавною, і закінчується в Україні.
4. Росія - параша. Трамп - шулер і шестьорка. Сара Путенкнехт - політична проститутка.

все.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717273 вiд 2025-03-15 15:35:33

ні, достаньо сказати сара путінкнехт

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717272 вiд 2025-03-15 15:29:04

2 PEPSI
№ 1717271
тобто матюкатися (наприклад - художньо перекладати прізвище вагінкнехт) не плануєш?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717271 вiд 2025-03-15 15:22:47

Valeriy
№ 1717269
напевно ні,. це університетський захід. Попередили що будуть переважно сивочолі німці у залі. Я так розумію зберуться прихильники сари вагенкнехт. Не всі, але це її електорат, ядерний.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717270 вiд 2025-03-15 15:11:40

2 PEPSI
№ 1717268
льо діскуйон! Ти ж німець!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717269 вiд 2025-03-15 15:10:51

PEPSI (Merkury)
№ 1717267 вiд 2025-03-15 14:47:10

німці запросили 24 березня виступити з презентацією про україну. Нарешті. Зал 1200 осіб. Уні Ульм.
На форумі «Демократія і Україна, яку ми не знаємо і пора знайомитись».
Я їм сука розкажу шо почому у цьому світі. Познайомлю.
--------------------------------------------
Трансляція в ютюбі буде?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717268 вiд 2025-03-15 14:49:17

30 хв - доповідь,
60 хв - питання/ відповідь з залу. Діксуссійон.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717267 вiд 2025-03-15 14:47:10

німці запросили 24 березня виступити з презентацією про україну. Нарешті. Зал 1200 осіб. Уні Ульм.
На форумі «Демократія і Україна, яку ми не знаємо і пора знайомитись».
Я їм сука розкажу шо почому у цьому світі. Познайомлю.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717266 вiд 2025-03-15 08:02:38

Офіс спеціального посланця президента США з питань Близького Сходу Стіва Віткоффа та рада національної безпеки оприлюднили критичну заяву на адресу угруповання ХАМАС.

…Штати звинувачують терористів у висуненні «цілком непрактичних вимог».
-------------------------
Нью-йоркський забудовник підходить до скуйовдженого єбаната з виряченими очима і каже йому: «Ну шо ето такоє - ви ж висуваєте цілком непрактичні вимоги».

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717265 вiд 2025-03-15 05:59:08

ProstoVlizPobalakaty
№ 1717262

Бгг довбойоб, як завжди, обісрався. «Тіхнарь» сцяний.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717264 вiд 2025-03-15 00:55:24

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1717259 вiд 2025-03-14 23:28:56

Бойозна як у війну без «помилок». «Граєш» проти командування супротивника і 100% хтось загине. Я гадаю, що логістика підпала під вогневий контроль і здрастє.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717263 вiд 2025-03-15 00:22:45

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1717262
сікрєтна технологія. з якихось хуїв її чогось припинили використовувати. Вангую - продєлки Трампа!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717262 вiд 2025-03-14 23:57:08

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1717261 вiд 2025-03-14 23:51:29

Знати про те що є датчики в м'ячах - мало, треба знати ще, що в ЛЧ вони поки що не використовуються, інакше б нам показали вже цю картинку.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717261 вiд 2025-03-14 23:51:29

2 LAZY
№ 1717089
Лейзик, ти звичайно говнонітарне дурко, але міг би хоч трохи слідкувати за технологіями. В мʼячи тепер є датчики. Суддя вар бачить момент на відеокартинці і сплеск осцилограми від датчика. (Багато було картинок з Німеччина - Данія, пенальті від пальця.) Побачив два сплески - і просигналізував головному. Це так по технарному.
Але ти давай далі про теорію заговору, так цікавіше ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717260 вiд 2025-03-14 23:31:33



m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717259 вiд 2025-03-14 23:28:56

2 Р “еть
№ 1717242
Дуже схоже, що на Курщині у нас відбувся пройоб командування. Прогавили/не_відреагували на скупчення безпілотних підрозділів, що перерізали нашим логістику і жарт з трубою вже зовсім не смішний. Бачиться, що чортів там насмажили чимало, але значно більше їх з тої труби все ж вилізло.
https://www.unian.ua/war/dmitro-krasilnikov-komanduvacha-ok-pivnich-zvilneno-z-posadi-12942723.html

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717258 вiд 2025-03-14 22:42:55

Кір Стармер написав щодо підтримки України…

https://www.eurointegration.com.ua/experts/2025/03/14/7207187/

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717257 вiд 2025-03-14 22:40:16

Voordalak (Тут поруч)
№ 1717256 вiд 2025-03-14 22:31:36

За 25 років підари таки зжерли ОБСІЛФ, як і Україну, сумно…
-----------------------------------------------------
Киборги … заполонили … киборги … они, киборги, заполонили. (с)

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717256 вiд 2025-03-14 22:31:36

За 25 років підари таки зжерли ОБСІЛФ, як і Україну, сумно…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717255 вiд 2025-03-14 22:29:04

якщо Демяна Ганулу завалили в Одесі, то питання до Буданова чому по росії ще ходять всякі Мільчакови.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717254 вiд 2025-03-14 22:26:05

куплю собаку - назву Рубіо :-))

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717253 вiд 2025-03-14 22:23:06

PEPSI (Merkury)
№ 1717250

Там ще за нею одразу смачна калюжа. :))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.