ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717092 вiд 2025-03-13 01:35:29LAZY № 1717091 вiд 2025-03-13 01:20:48 Там навіть не два дотики, а прокат м'яча по опорній нозі був після удару. Треба дивитись повтор з ракурсу від воріт, його в трансляції толком не показали, таке точно не можна зараховувати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717091 вiд 2025-03-13 01:20:48ProstoVlizPobalakaty № 1717090 С дитинства пригадую вирази футбольні про «буква закона» та «дух закона». Ну самі вирази, звісно, не футбольні, але старі майстри шкіряного мікрофону їх полюбляли юзати. І я вважаю, що в цій ситуації ніяким «духом» і не пахне. Чисто формальна задротська душнільна «буква». Тому що Реал блядь на полі. Тьху ще раз.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717090 вiд 2025-03-13 01:17:10LAZY № 1717089 вiд 2025-03-13 01:00:46 В правилах нічого не написано про те, яким має бути другий дотик, щоб судді вирішили, що його не було. Чому жоден з гравців Реалу на чужому стадіоні не послизнувся, а у Атлетико при ударі поїхала нога мінімум у двох гравців? Звичайно, хотілося б, щоб Атлетико виграв, але помилки у них власні, судді тут точно не винні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717089 вiд 2025-03-13 01:00:46Якась залупа йобана. Які в сраку «два дотика», якщо просто нога поїхала та на мілліметр «торкнулась» м'яча. Правильно в студії кажуть - «якби то був не Реал, то вар міг би інакше на цей епізод подивитись». Тьфу, блядь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717088 вiд 2025-03-13 00:59:46виходить що папа карло вперше у історії футболу міг взагалі не поставити кіпера в рамку і виграти серію пенальті
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717087 вiд 2025-03-13 00:52:42VVV № 1717086 вiд 2025-03-13 00:48:33 Судді просто діяли згідно з правилами. Це справа гравців робити розбіг так, щоб не зробити подвійного удару по м'ячу. ВАР вирішив, що було два доторки до м'яча.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717086 вiд 2025-03-13 00:48:33скасованай пенальті це пизжець якийсь. в Мадриді вже два тижні хуярить дощ. Поле слизьке.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717085 вiд 2025-03-13 00:47:56PEPSI (Merkury) № 1717078 вiд 2025-03-13 00:23:10 Справились і без Луніна, і в принципі і без участі Куртуа теж.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717084 вiд 2025-03-13 00:47:23непонятно тіки чого гол не зарахували
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717083 вiд 2025-03-13 00:47:15Куртуа ахуєнний. так і не взявши жодного пенальті, виграв серію. Пиздець. Атлетико був краще. Не реалізували свої моменти. Реалу пощастило.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717082 вiд 2025-03-13 00:46:48Ого, вперше таке бачу щоб скасували забитий пенальті
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717081 вiд 2025-03-13 00:46:47Я хуй-єю як їм везе…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717080 вiд 2025-03-13 00:35:01цікаво лише одне. хтось з гравців Атлетико влучить в Куртуа, щоб він взяв пенальті чи ні?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717079 вiд 2025-03-13 00:29:51о малолетнего випустили, щас забьє
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717078 вiд 2025-03-13 00:23:10ProstoVlizPobalakaty № 1717076 не скажи. Якщо випустити Луніна і він не витягне пенальні, то всіх собак можна повісити на Луніна. Хоча б частково. Тому для папи Карло сенс є. А витягне Лунін - буде герой і «вдала тренерська заміна».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717077 вiд 2025-03-13 00:11:48PEPSI (Merkury) № 1717075 всереться, але не випустить.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717076 вiд 2025-03-13 00:11:45PEPSI (Merkury) № 1717075 вiд 2025-03-13 00:08:40 Навіщо Анчелотті в ситуації, коли за все відповідатиме Куртуа брати відповідальність і ризик на себе, випускаючи Луніна? Такі азартні рішення не для клубів, де потім всім з наслідками цього рішення жити. Для збірних таке більше підходить.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717075 вiд 2025-03-13 00:08:40цікаво, папа карло випустить Луніна на пендалі? Куртуа начебто не вбивця пенальтистів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717074 вiд 2025-03-13 00:06:35PEPSI (Merkury) № 1717070 вiд 2025-03-12 23:36:11 В польській мові ę - носовий звук ближчий до «ен», є ще ą, воно взагалі транслітерується в назвах на українську як «он», бо майже так і звучить, був такий футболіст Аркадіуш Бонк-Bąk.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717073 вiд 2025-03-12 23:57:12що розслабилися? ЛМ і МТ живий! Тепер в Україні :-)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717072 вiд 2025-03-12 23:48:50Валенса - герой минулого століття. Але «Гервуд Гавз»?.. ІМХО вже ліпше латинкою писати. Соррі і т. п. :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717071 вiд 2025-03-12 23:48:39Близько 57% американців вважають, що Трамп занадто хаотичний у своїх діях, спрямованих на струс економіки США, — Reuters -------------------------------- трамп, краснов, піднажми! :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717070 вiд 2025-03-12 23:36:11а чому Lech Wałęsa - лех валенса? де н взялося? правила граматики і вимови?
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717069 вiд 2025-03-12 23:32:27Як можна було в такій ситуації давати бити точку Вінні - хз. Дитячий садочок.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717068 вiд 2025-03-12 23:31:04зараз Вінісіус росзкаже, шо це через те шо його назвали чорним з трибун :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717067 вiд 2025-03-12 23:25:13yagshamash № 1717066 Я читав. трумпфу та аутист мабуть і не читали
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717066 вiд 2025-03-12 23:13:57https://www.facebook.com/share/p/1HfPbadGkn/ Не знаю, чи ви бачили лист, що його написали Лех Валенса і решта ще живих лілерів Солідарности Трампу. Це могутньо написано. Я залишив комент на сторінці Валенси у ФБ. Я інтерв'ю брав у нього сам на сам у Гервуд Гавз у Йоркширі десь 30 років тому. Не знаю, чи воно ще є на сайтах Дзеркала Тижня і Радіо Свобода. Людина-глиба.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717065 вiд 2025-03-12 22:31:41Vichny № 1717063 і не кажи. Бляді, сер.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717064 вiд 2025-03-12 22:28:15Футболістка Баварії Alara Şehitler змінила їмя на футболці на Alara, бо активізувались праві радикали і неонацисти, які стали ходити на матчі і скандувати Гітлер! І поліція нічого не могла вдіяти, бо хтиві нацики тіпо за футбол і конкретну футболістку. От і зіна на зігу може :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717063 вiд 2025-03-12 22:21:30PEPSI (Merkury) № 1717055 Тому і відсунули дідуся Келлоґґа. Відставний генерал, якісь поняття про честь і слово має на відміну від.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717062 вiд 2025-03-12 22:20:14зіга - лучший! :-) я б на місці зіни вже сьогодні перебив напис на футболці
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717061 вiд 2025-03-12 22:17:35Додік - то упорота хуйня, ще більш упорота ніж хуйорбан і піздєцо разом узяті. Задавити б підора. Але хуй там. Бо поліція у кожного ентитета своя, і поліція републікі підосербської не буде заарештовувати свого.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717060 вiд 2025-03-12 22:13:25Блін Зіну на зігу ші міняє Новий тренд)
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717059 вiд 2025-03-12 22:12:34А зігу давно правим півзахисником ставлять? Чи просто дірку закривають? Після 7-1 в першому матчі можна хоч на ворота поставити… Захист спокійно дав зіні вийти на ударну позицію і вдарити спокійно з 20 метрів
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717058 вiд 2025-03-12 22:09:47Зінченку вистачило 6 хвилин на позиції під нападником, щоб гол забити хорошим ударом метрів з 20.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717057 вiд 2025-03-12 22:04:2628 секунда
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717056 вiд 2025-03-12 22:03:5928а секунда і Реал програє
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717055 вiд 2025-03-12 21:28:17Забудовник? там випадкових людей не буває, одна мразота безпринципова. Типу трампа.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717054 вiд 2025-03-12 21:13:16хуйлуша припхавсься у курськую губєрнію. схоже буде пиздіти про перемогу у сво. цілком може бути, що припинення вогню погоджене.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717053 вiд 2025-03-12 20:51:48Забудовник, сука. Йому кацапи запропонують під забудову яке-небудь орєхово-фуєво - і він їхній із усіма потрохами.