🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 849.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717092 вiд 2025-03-13 01:35:29

LAZY
№ 1717091 вiд 2025-03-13 01:20:48

Там навіть не два дотики, а прокат м'яча по опорній нозі був після удару. Треба дивитись повтор з ракурсу від воріт, його в трансляції толком не показали, таке точно не можна зараховувати

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717091 вiд 2025-03-13 01:20:48

ProstoVlizPobalakaty
№ 1717090

С дитинства пригадую вирази футбольні про «буква закона» та «дух закона». Ну самі вирази, звісно, не футбольні, але старі майстри шкіряного мікрофону їх полюбляли юзати. І я вважаю, що в цій ситуації ніяким «духом» і не пахне. Чисто формальна задротська душнільна «буква». Тому що Реал блядь на полі. Тьху ще раз.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717090 вiд 2025-03-13 01:17:10

LAZY
№ 1717089 вiд 2025-03-13 01:00:46

В правилах нічого не написано про те, яким має бути другий дотик, щоб судді вирішили, що його не було. Чому жоден з гравців Реалу на чужому стадіоні не послизнувся, а у Атлетико при ударі поїхала нога мінімум у двох гравців? Звичайно, хотілося б, щоб Атлетико виграв, але помилки у них власні, судді тут точно не винні.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717089 вiд 2025-03-13 01:00:46

Якась залупа йобана. Які в сраку «два дотика», якщо просто нога поїхала та на мілліметр «торкнулась» м'яча. Правильно в студії кажуть - «якби то був не Реал, то вар міг би інакше на цей епізод подивитись». Тьфу, блядь.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717088 вiд 2025-03-13 00:59:46

виходить що папа карло вперше у історії футболу міг взагалі не поставити кіпера в рамку і виграти серію пенальті

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717087 вiд 2025-03-13 00:52:42

VVV
№ 1717086 вiд 2025-03-13 00:48:33

Судді просто діяли згідно з правилами. Це справа гравців робити розбіг так, щоб не зробити подвійного удару по м'ячу. ВАР вирішив, що було два доторки до м'яча.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717086 вiд 2025-03-13 00:48:33

скасованай пенальті це пизжець якийсь. в Мадриді вже два тижні хуярить дощ. Поле слизьке.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717085 вiд 2025-03-13 00:47:56

PEPSI (Merkury)
№ 1717078 вiд 2025-03-13 00:23:10

Справились і без Луніна, і в принципі і без участі Куртуа теж.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717084 вiд 2025-03-13 00:47:23

непонятно тіки чого гол не зарахували

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717083 вiд 2025-03-13 00:47:15

Куртуа ахуєнний. так і не взявши жодного пенальті, виграв серію. Пиздець.
Атлетико був краще. Не реалізували свої моменти. Реалу пощастило.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717082 вiд 2025-03-13 00:46:48

Ого, вперше таке бачу щоб скасували забитий пенальті

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717081 вiд 2025-03-13 00:46:47

Я хуй-єю як їм везе…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717080 вiд 2025-03-13 00:35:01

цікаво лише одне. хтось з гравців Атлетико влучить в Куртуа, щоб він взяв пенальті чи ні?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717079 вiд 2025-03-13 00:29:51

о малолетнего випустили, щас забьє

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717078 вiд 2025-03-13 00:23:10

ProstoVlizPobalakaty
№ 1717076
не скажи. Якщо випустити Луніна і він не витягне пенальні, то всіх собак можна повісити на Луніна.
Хоча б частково. Тому для папи Карло сенс є.
А витягне Лунін - буде герой і «вдала тренерська заміна».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717077 вiд 2025-03-13 00:11:48

PEPSI (Merkury)
№ 1717075
всереться, але не випустить.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717076 вiд 2025-03-13 00:11:45

PEPSI (Merkury)
№ 1717075 вiд 2025-03-13 00:08:40

Навіщо Анчелотті в ситуації, коли за все відповідатиме Куртуа брати відповідальність і ризик на себе, випускаючи Луніна? Такі азартні рішення не для клубів, де потім всім з наслідками цього рішення жити. Для збірних таке більше підходить.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717075 вiд 2025-03-13 00:08:40

цікаво, папа карло випустить Луніна на пендалі?
Куртуа начебто не вбивця пенальтистів.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717074 вiд 2025-03-13 00:06:35

PEPSI (Merkury)
№ 1717070 вiд 2025-03-12 23:36:11

В польській мові ę - носовий звук ближчий до «ен», є ще ą, воно взагалі транслітерується в назвах на українську як «он», бо майже так і звучить, був такий футболіст Аркадіуш Бонк-Bąk.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717073 вiд 2025-03-12 23:57:12

що розслабилися? ЛМ і МТ живий! Тепер в Україні :-)



Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717072 вiд 2025-03-12 23:48:50

Валенса - герой минулого століття. Але «Гервуд Гавз»?.. ІМХО вже ліпше латинкою писати. Соррі і т. п. :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717071 вiд 2025-03-12 23:48:39

Близько 57% американців вважають, що Трамп занадто хаотичний у своїх діях, спрямованих на струс економіки США, — Reuters
--------------------------------
трамп, краснов, піднажми! :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717070 вiд 2025-03-12 23:36:11

а чому Lech Wałęsa - лех валенса? де н взялося? правила граматики і вимови?

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717069 вiд 2025-03-12 23:32:27

Як можна було в такій ситуації давати бити точку Вінні - хз. Дитячий садочок.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717068 вiд 2025-03-12 23:31:04

зараз Вінісіус росзкаже, шо це через те шо його назвали чорним з трибун :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717067 вiд 2025-03-12 23:25:13

yagshamash
№ 1717066

Я читав. трумпфу та аутист мабуть і не читали

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717066 вiд 2025-03-12 23:13:57

https://www.facebook.com/share/p/1HfPbadGkn/
Не знаю, чи ви бачили лист, що його написали Лех Валенса і решта ще живих лілерів Солідарности Трампу. Це могутньо написано. Я залишив комент на сторінці Валенси у ФБ. Я інтерв'ю брав у нього сам на сам у Гервуд Гавз у Йоркширі десь 30 років тому. Не знаю, чи воно ще є на сайтах Дзеркала Тижня і Радіо Свобода. Людина-глиба.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717065 вiд 2025-03-12 22:31:41

Vichny
№ 1717063
і не кажи. Бляді, сер.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717064 вiд 2025-03-12 22:28:15

Футболістка Баварії Alara Şehitler змінила їмя на футболці на Alara, бо активізувались праві радикали і неонацисти, які стали ходити на матчі і скандувати Гітлер! І поліція нічого не могла вдіяти, бо хтиві нацики тіпо за футбол і конкретну футболістку.

От і зіна на зігу може :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717063 вiд 2025-03-12 22:21:30

PEPSI (Merkury)
№ 1717055

Тому і відсунули дідуся Келлоґґа. Відставний генерал, якісь поняття про честь і слово має на відміну від.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717062 вiд 2025-03-12 22:20:14

зіга - лучший! :-)

я б на місці зіни вже сьогодні перебив напис на футболці

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717061 вiд 2025-03-12 22:17:35

Додік - то упорота хуйня, ще більш упорота ніж хуйорбан і піздєцо разом узяті.
Задавити б підора.
Але хуй там.
Бо поліція у кожного ентитета своя, і поліція републікі підосербської не буде заарештовувати свого.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717060 вiд 2025-03-12 22:13:25

Блін
Зіну на зігу ші міняє
Новий тренд)

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717059 вiд 2025-03-12 22:12:34

А зігу давно правим півзахисником ставлять? Чи просто дірку закривають?
Після 7-1 в першому матчі можна хоч на ворота поставити…
Захист спокійно дав зіні вийти на ударну позицію і вдарити спокійно з 20 метрів

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717058 вiд 2025-03-12 22:09:47

Зінченку вистачило 6 хвилин на позиції під нападником, щоб гол забити хорошим ударом метрів з 20.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717057 вiд 2025-03-12 22:04:26

28 секунда

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717056 вiд 2025-03-12 22:03:59

28а секунда і Реал програє

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717055 вiд 2025-03-12 21:28:17

Забудовник? там випадкових людей не буває, одна мразота безпринципова. Типу трампа.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717054 вiд 2025-03-12 21:13:16

хуйлуша припхавсься у курськую губєрнію. схоже буде пиздіти про перемогу у сво. цілком може бути, що припинення вогню погоджене.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1717053 вiд 2025-03-12 20:51:48

Забудовник, сука. Йому кацапи запропонують під забудову яке-небудь орєхово-фуєво - і він їхній із усіма потрохами.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.