PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717052 вiд 2025-03-12 20:46:28краснофф послав виткоффа до москофф. бгг
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717051 вiд 2025-03-12 20:39:39це, Віткофф, спецпосланець Трампа, який полетів у Москву до Путіна. Цо може вирішити це недмєнне єбало, яке дивиться на вас як на лайно? Чому навколо трампа одні дегани? : -/
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717050 вiд 2025-03-12 20:17:33Orest Dniprovskiy № 1717030 цe щe бiльшe рaдикaлiзує oпoнeнтiв Мaскa.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717049 вiд 2025-03-12 20:15:53це все одно що я гаїшник, і кожного дня стою на трасі Звягель-Баранівка. Та я там кожну машину і кожного водія по батькові буду знати вже через тиждень.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717048 вiд 2025-03-12 20:14:23PEPSI (Merkury) № 1717039 кaжуть вoнa нoвa пєлoткa мoнгoльськoї пeдeрaцiї…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717047 вiд 2025-03-12 20:13:52Vichny № 1717042 все набагато простіше. Боснія не Китай, там мало народу. І на вулицях стоять кожного дня ті ж самі менти, і проїжають ті ж самі машини.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717046 вiд 2025-03-12 20:13:332Bobb, Дякую - більше б таких профі при владі
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717045 вiд 2025-03-12 20:10:21мабуть додік не на тих номерах проїхав :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717044 вiд 2025-03-12 20:08:29ну, як би там не було, але не просто так таксисти обох ентітетів не воліють їздити «не в себе дома». Бо не в себе вдома. Реальність, вона така. Блеать, я вже ржу з цих новин з Боснії «Задєржитє додіка!» Прокуратура Боснии и Герцеговины потребовала от полиции задержать президента Республики Сербской (РС) Милорада Додика и его сторонников.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717043 вiд 2025-03-12 19:50:55Vichny Передати по рації: «Хлопці, там підар їде, знаєте що робити»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717042 вiд 2025-03-12 19:45:50Enot № 1717041 Це треба швидко із'їбнутися поки та машина їде, засікти номер, вбити, отримати результат - і то всьо для того щоб зупинити муслімана?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717041 вiд 2025-03-12 19:29:59Vichny № 1717034 вiд 2025-03-12 19:07:33 Або вбив номер в базу на телефоні і отримав всі дані
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717040 вiд 2025-03-12 19:28:03Непроста ця мірра, прибила рибакіну 6:1, 6:2.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717039 вiд 2025-03-12 19:26:30Визначилася суперниця Світоліної в 1/4 фіналу турніру в Індіан-Веллсі Мірра андрєєва, РФ, 17 років. Статистики немає. Грають вперше.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717038 вiд 2025-03-12 19:18:34Ukrainian Ranger № 1717021 B Індіі нез готівки пиздарики.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717037 вiд 2025-03-12 19:17:48Orest Dniprovskiy № 1717030 Тобто автор прогнозує, що внутрішні проблеми накриють сша у серпні? Ну, почнуться до літа точно. А до 9.9.25 трампа при владі вже не буде точно. :-). По маску неясно. Або скукожиться, або переїде у іншу країну, до ПАР або гренландії. :-)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717036 вiд 2025-03-12 19:12:242 Vichny№ 1717035Так про Боснію та поліцію/номери же ж? Чи у вас цілий серіал зі ставками по ящику на різні події?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717035 вiд 2025-03-12 19:08:46Akela № 1717033 Пан неуважний. Читай архіви. Ну або скатай в майбутнє, поверний і повідом нам шо там з трампом у вересні сталося
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717034 вiд 2025-03-12 19:07:33Enot № 1717032 Поліція, звісно, вирахує. Але для цього треба сканувати номер камерою, робити запит в базу, ну або просто зупинити і дивитись документи, там написано. А просто візуально хуй вирахуєш, якби так можна було, багато машин вже б горіло, власне, для того і ввели там такі номери
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717033 вiд 2025-03-12 18:57:53То шо: хто виграв ящик ріслінга? чи десять ящиків?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717032 вiд 2025-03-12 18:55:13Vichny № 1717028 вiд 2025-03-12 18:26:18 Ти не знаєш хуй чи не хуй вирахуєш. Ти там не жив. Це ти хуй вирахуєш, а місцеві мусора на раз. Якщо навіть робили однакові номери згідно хотілок євродовбойобів, не може бути щоб в такій країні як Боснія влада позбавила мусорів можливості знати звідки машина - це питання безпеки
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717031 вiд 2025-03-12 18:46:01Трамп сам підкидає народу цікаві ідеї) "Мужики цікаві стали, Чи ті кістки білі всюди, чи блакитна кров проллється, як пробити пану груди "(с)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717030 вiд 2025-03-12 18:34:27Трамп каже, що буде називати насильство в дилерських центрах Tesla внутрішнім тероризмом --- Коментарі американців: Що. Це. ФАК Від президента, який повно помилував тисячі вітчизняних терористів. Бачите різницю в тому, що вони напали на Капітолій, а не на дилерський центр Tesla, тому все було цілком нормально Отже, якщо ми хочемо захистити Капітолій, нам потрібно розмістити в ньому дилерський центр Tesla? Сцена шокує. Коли приватна особа коли-небудь змушувала президента звертатися до ЗМІ, щоб захистити свій бізнес? Більше того, як Маск сказав: «Слухай, мудак, ти зробиш щось, щоб захистити мою автомобільну компанію, або я відберу всю свою фінансову підтримку від тебе та твоєї родини». Маск тут керує. Подивіться на це як на вентрилоквіста (Маск) і його манекена (Трамп). Отже, мої федеральні податки йдуть на захист бізнесу Ілона Маска, тому що він зробив себе настільки жалюгідним, що люди спонукаються до майнових злочинів? Вибачте, раніше неповнолітні герцоги самі забезпечували собі захист. Хіба вони не розуміють, що їх контроль за збитками лише спонукає більше американців виходити і протестувати? Буквально нічого не робити було б більш корисним для їхньої справи. Лайно стане шаленим у серпні, коли протести зростуть із сотні до тисяч по всій країні.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717029 вiд 2025-03-12 18:29:04Цікаво, а де той лисбан зараз? Підглядає одним оком сюди, десь затихарився, забухав, з'їбався в Китай чи може воює на есвео? Якщо останнє, то бажаю здохнути в цьому процесі, якщо ще ні. Такий же балєльщік Динамо Київ був. Невже не слідкує за успіхами улюбленого клубу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717028 вiд 2025-03-12 18:26:18PEPSI (Merkury) № 1717023 Це його менти ідентифікують по наглій мусліманській морді (ггг, жарт, бо там реально складно по фізії відрізнити серба, хорвата і бошняка). Ну або напам'ять знають його конкретний номер. Або таксі все ж брендоване цитатами з Корану. Ще раз - номери автівок, в т. ч. таксі в усій БіГ уніфіковані, хуй вирахуєш де автівка зареєстрована. Спеціально так зроблено.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717027 вiд 2025-03-12 18:26:03Vichny № 1717026 Таки да, спочатку прочитав та охуїв гг. Потім відлегло.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717026 вiд 2025-03-12 18:23:33yagshamash № 1717022 вiд 2025-03-12 17:55:17 лисбан і LAZY напряглись ггг
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717025 вiд 2025-03-12 18:22:57Ukrainian Ranger № 1717021 Ну якщо в країні не сидіти там тільки в готелях, або на пляжах і всяке таке хуйо-майо, а хочеться там на риночку щось прикольне купити, чи у селян - то локальний кеш потрібен. Ну чи чайові там дати, чи соку там гранатового купити у вултчного вендора. В країнах де цих приколів нема, або майже нема (Ісландія, наприклад) - там так, можна тільки електронними обійтись.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717024 вiд 2025-03-12 18:02:14yagshamash № 1717022 вiд 2025-03-12 17:55:17 Та й куни вже нема. -------------------------- ну, офіційно нема, так. А у мене у гаманці ше залишилось 170 кун :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717023 вiд 2025-03-12 17:57:41про номери - не придивлявся, але таксист сказав «менти в РС мене бачать одразу, і тормозять, іноді по номерах ідентифікують, а якшо їду з таксі-шешечками зверху - то і подавно».
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717022 вiд 2025-03-12 17:55:17Та й куни вже нема.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717021 вiд 2025-03-12 17:54:32Vichny № 1717016 А ти в кожній країні, де буваєш, бачиш «живі» гроші? Я вже не пригадую востаннє, коли користувався готівкою в іншій країні. Мабуть це було востаннє в Хорватії, коли мені не хотіли пиво продати інакше як за кеш :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717020 вiд 2025-03-12 17:51:44Vichny № 1717018 а, ти про валюту. Я не звертав уваги, по балканах часто, тому куна, км, денар чи динар - вже давно похер. Просто дивлюсь курс на сьогодні, хвороба туриста. У чорногорії взагалі офіційна валюта німецька марка була, зараз євро.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717019 вiд 2025-03-12 17:45:50LAZY № 1717012 рік назад (чи більше) «це вже ж було» (с) гіркін чи «вбивався» сам в колонії, чи його вбивали… потім «не підтверджувалося» …
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717018 вiд 2025-03-12 17:40:32Якщо монети залишились, то подивись уважно шо там написано
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717017 вiд 2025-03-12 17:39:10Імпорт російської нафти до Індії зріс після тримісячного спаду, пише Reuters з посиланням на джерела. За даними Kpler, у березні обсяг Urals для Індії виріс до 1,54 млн барелів на добу з 1,1–1,2 млн у попередні місяці. ? Чому? Доставка перестала бути проблемою, а ціна Urals нижча за ліміт $60, встановлений Заходом, що приваблює судноплавні компанії.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717016 вiд 2025-03-12 17:38:14Пиздець, він в Боснії був і не знає що таке КМ. Так хто там бухий весь час проводив ггг
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717015 вiд 2025-03-12 17:34:36Конвертовна марка (босн. та хорв. Konvertibilna marka, серб. Конвертибилна марка, код: BAM) — офіційна валюта держави Боснія і Герцеговина.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717014 вiд 2025-03-12 17:28:56Vichny № 1717011 шо таке купюри КМ? вперше чую.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717013 вiд 2025-03-12 17:18:57А, і ще у них в футболі перші і другі ліги - різні, а вища - спільна. Про округ Брчко не пизди, почитай про етнічний склад, і чому він такий окремий. З хуялі їм забивати на потенційну війну. Слово ентитет - від entity, нічим не гірше від регіон чи область, зубоскали.