LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717012 вiд 2025-03-12 17:14:29Інфа про смерть Гіркіна не підтвердилася, – русняві канали. Саме фото – старе. Самі вкинули – самі обіср*лися? ♂️ (c)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717011 вiд 2025-03-12 17:12:51PEPSI (Merkury) № 1716997 вiд 2025-03-12 15:28:32 Пепс, блять, знов дупою читаєш? Де я писав що поліцвя однакова? Поліція в різних ентитетах має різну форму, так, написи в конченій рс переважно кирилицею, прапор синьо-жовтий БіГівський майже ніде не вивішують, а дрочать на свій аквафреш, навіть купюри КМ різні. Правда, приймаються без обмежень і там і там, бо бабло ж. А от номери автівок не відрізняються.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717010 вiд 2025-03-12 17:03:21посидів на пляшці. потім на швабрі. там штани не треба. все стандартно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717009 вiд 2025-03-12 17:01:07доклався до розпалювання війни в україні, суїциднувся у російській тюрмі. Типовий кацап-москаль. Достоєвскій аплодує.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717008 вiд 2025-03-12 17:01:05А штани нахуя зняв? Щоб не забруднити? 1
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717007 вiд 2025-03-12 16:54:54Ще вчора Гіркін давав коментарі щодо перемовин України та США, які коментували в свою чергу Портніков і Фейгін, а сьогодні покінчив життя самогубством. Як завжди.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717006 вiд 2025-03-12 16:37:24Імпєрський борєц гіркін покінчив життя самогубством в руснявій тюрмі, пишуть z-пабліки Кажуть, що й записку залишив. А слідство і керівництво рф поки все замовчує.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717005 вiд 2025-03-12 16:28:55проблема порохової бочки на балканах у тому, шо конфлікт невирішений і тому небезпечний. У разі нової війни РС виступить централізовано і консолідовано, з підтримкою Сербії. А от чим відповість Боснія - неясно, там 10 кантонів, і не факт шо всі підпишуться воювати. Брчко взагалі окрема історія, там на все забють.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717004 вiд 2025-03-12 16:22:37бінго, синхрон :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717003 вiд 2025-03-12 16:21:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) (Льонка) № 1717001 це десь як у калінінграді, анклаві :-)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Льонка) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717002 вiд 2025-03-12 16:20:39+№ 1717001 Чи у калінінграді - тобто всі навколо живуть у нормальних місцях, а ти - в жопі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Льонка) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717001 вiд 2025-03-12 16:12:01«Ентитет» - ти ба яке уйобищне слово. Жити в ентитеті - це мабуть як жити в анусі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1717000 вiд 2025-03-12 15:56:03читай сюда, пиздяккало оболонське :-). Поли́ция Бо́снии и Герцегови́ны (босн. и хорв. Policija Bosne i Hercegovine, серб. Полициjа Босне и Херцеговине) — совокупность правоохранительных органов в Боснии и Герцеговине. Босния и Герцеговина состоит из двух энтитетов — Республики Сербской и Федерации Боснии и Герцеговины, а также округа Брчко, фактически не являющимся частью ни одного из вышеназванных энтитетов. Каждый энтитет имеет собственные полицейские силы. В Республике Сербской это полиция РС, подчинённая Министерству внутренних дел Республики Сербской. Федерация Боснии и Герцеговины разделена на десять кантонов, в каждом из которых имеется своя полиция. В округе Брчко также имеется собственная полиция. ----------------------------- форма поліції у БОСНІЇ, РС і Брчко відрізняється як нашивками, так і кольором і хвасоном форми. На практиці - і поведінкою ментів. А то шо тебе возили по Боснії на автотранспорті, у стані алкогольного сп "яніння, де ти інколи пробуджувався - О, Тузла…О. Баня-Лука, …О, Мостар - вірю 99% :-)))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716999 вiд 2025-03-12 15:34:34Дослвно від таксиста-бошняка: «Стараюсь не їздити по РС. Менти РС недолюблюють нас, наші - їх. Як тільки зупиняють і бачать авто з боснії - по документах, номерах, прописці, паспорту, то вчиняють геморой з осмотром аж до вогнегасника. Демонстрація неповаги. Ми теж не святі, з нашого боку - теж. Тобто можна проїхати без проблем, а можна і з проблемами. Мені ця лотерея неподобається. Поки шо не стріляють і то добре».
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716998 вiд 2025-03-12 15:29:25Може це якось пов'язано із 26 Бакинськіми комісарами? :) Мозок - це предмет темний.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716997 вiд 2025-03-12 15:28:32Vichny № 1716991 ти некомпетентно напиздякав :-). І про 50, і про номери і про ментів, і про безпроблемність пересування. Будеш стверджувати шо Менти і ДАїшники з Боснії і РС носять однакову форму? Давай на 10 ящиків різлінгу? Чому я впевнений - бо бачив і тих, і інших особисто. І пояснення місцевого тасиста бошняка - особисто. А ти - напиздякав.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716996 вiд 2025-03-12 15:19:24Просто в голові чомусь це «50» запало, хз чому. Перевірив - а нема там 50. Лажанувся.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716995 вiд 2025-03-12 15:19:24sk (здалеку…) № 1716985 вiд 2025-03-12 14:28:30 Світоліна недавно в Лінці програла Блінковій - це одна поразка на десять перемог. Але гра з Андрєєвою буде дуже важкою, Рибакіну вона просто винесла сумішшю силових розіграшів і дуже точних ризикованих віннерсів. Якщо Еліна відновила свою феноменальну рухливість і здатність витягувати важкі м'ячі, то шанси будуть, бо Рибакіна часто просто проводжала поглядом м'ячі, які їй незручно летіли, а вони майже всі попадали в корт.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716994 вiд 2025-03-12 15:18:06Про «50» я напиздякав трохи, вибачайте. Назва вулиці - Put Mladih Muslimana. Трохи було ржачно по ній їхати, уявляли себе молодими мусліманами
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716993 вiд 2025-03-12 15:16:16вулиці 50 молодих мусульман … А що це за шобла? Чим прославилась?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716992 вiд 2025-03-12 15:14:34Може там на таксі якийсь брендінг був, ну тіпа еантора Алі Ізітбеґовіча з вулиці 50 молодих мусульман (це реальна назва вулиці), тоді так, таксі палиться, а от по номерам авто - ніхуя
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716991 вiд 2025-03-12 15:08:56Пепс, ти пиздець просто некомпетентний в цьому питанні, як і в багатьох інших. В БіГ номери авто не прив'язані до ентитетів, та навіть до «областей» (забув як вони звуться у них) чи міст. Номери мають однаеовий шаблон і рандомні цифри-літери, якраз для того, і тут ти правий, щоб не було проблем, якщо машина попадає в інший ентитет. Проблеми не тільки з поліуією можуть бути. Ми брали авто в мусульманській Тузлі, об'їздили і Баня-Луку задрочену сербську, і Сараєво, і навколо Сараєва де серби, і Мостар, і по хорватській частині, в т. ч. Неум. І все норм. Так шо не пизди мені тут про «різні номери». Чи ще ящик Рислінгу хочеш поставити?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716990 вiд 2025-03-12 15:07:49Мюнхенська поліція влаштувала облаву на відділ міграції у мерії міста. Затримано 5 чиновників, німців, які роками за гроші видавали дозволи на проживання нелегалам. Тисячі дозволів. Шкандаль. Тепер Європа повинна заткнути пельку про корупцію в Україні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716989 вiд 2025-03-12 14:54:21Шоб ви розуміли, Боснія розібрана і неодностайна, на власному досвіді пересвідчився, коли на таксі їздив околицями аеропорту Сараєво. У Боснії і Республіці Српскій (РС) навіть форма ментів різна, хоча країна одна. Таксист бошняк відмовився мене везти через територію РС, бо він на боснійських номерах, а ментам РС це як червона ганчірка, вони одразу зупиняють і звіріють. Те саме роблять боснійські менти з автівками на номерах РС. Це порохова бочка і невирішений конфлікт.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716988 вiд 2025-03-12 14:46:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1716978 прекрасний хід він-він для Росії, якщо вона зараз підпалить війну на Балканах, у Боснії. Там все готове, лише сірником черкни і все. 1. Відволікання від війни в Україні. 2. Мільйонні потоки біженців у європі. Я часто буваю на Балканах. Тому не здивуюсь якщо їх використають і розміняють.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716987 вiд 2025-03-12 14:43:26???? Трамп скасував введення додаткових мит до 50% на сталь і алюміній з Канади. Це зробили всього за кілька годин після того, як мита анонсували. Премʼєр канадської провінції Онтаріо скасував націнку в 25% на експорт електроенергії для США, тож Штати вирішили не вводити додаткові обмеження. … Девіз совкової армії - в жизнь!: нє спєши аипаднять роіказ, йєво могут атмєніть (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716986 вiд 2025-03-12 14:30:57теніс не слідкую що там наші на пресухах розказують. але наче згадували україну. все як завжди ігу вчора спистали що вона думає про маска який хуями обкладав польського міністра. і про те що польща оголошує перевірку всіх резервістів… звичайно іга не може сказати що маск і вся команда рижого клоуна - підараси. тому з'їхала з теми сказавши що не має компетенції обговорювати політичні питання…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716985 вiд 2025-03-12 14:28:30теніс по стаховському, давно його не було чути то наче він активно і-вью роздавав по-моєму останнє що я бачив - то було інтерв'ю у Фоззі на ютьюб каналі якось була можливість, спитав у його брата, чи все ок у Сергія. сказав що все ок. «працює» … по індіан-велз еліна обіграла пегулу. американка виграла турнір за тиждень до і-велз. тобто в нормальній формі. тому еліна зробила невелику сенсацію. тим більше що 1-4 на 1000му турнірі - це найкращий результат на 1000ках після повернення з декрету. до цього еліна більше концентрувалась на виступах на слемах… далі хуйло-тінейджерка андрєєва, яка з дитинства тренується у франції в одному клубі з мєдвєдєвим згадав що друг мєдвєдєва який з ним в 14+ перебрався у францію тренуватись, казав що місяць перебування в клубі коштував 5к євро. батьки платили. можливо то ціна не за кожний місяць а за місяці коли по турнірам потрібно було їздити… але це так. «ціна питання» марта програла китаянці. в принципі очікувано так що всі наші хто вилетів - нехай відпочивають, готуються до маямі а еліні успіхів. наче після початку війни вона не програла жодного матчу хуйлостанцям… лінь рити статистику… по-моєму так
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716984 вiд 2025-03-12 14:24:18Ще стаття про Китай в Африці з картою-діаграмою Мапування стратегічного розвитку портів Китаю в Африці https://africacenter.org/spotlight/china-port-development-africa/
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716983 вiд 2025-03-12 14:06:55Enot № 1716982 я теж про це читав ну так і в часи ссср кожен не військовий корабель міг бути переналаштований на якийсь військовий корабль колись був на невеликому катері, і мені «командир» того катеру казав що під час війни він переоблаштовується *** вже не пам'ятаю як називається, навіьт кріплення під якийсь кулемет чи невелику пушку було… -------- немає у світі «старшого» який би слідкував за порядком тому багато «умніків» які відчувають що повертаються правила 19го сторіччя. хто сильніше - того й територія-власність-правила гри…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716982 вiд 2025-03-12 13:18:42Читав що всі (!) торгові суда Китаю виготовляють з можливістю використання як військові транспортні. Тому ніщо не заважатиме в разі потреби забрати ту ж Австралію чи Нову Зелендію, якщо в Білому Домі фріки, ссикуни та наркомани сидять. Зовсім не тільки Тайвань. Найближчі роки це вікно можливостей для зміни світу.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716981 вiд 2025-03-12 13:08:59Військові кораблі Китаю оточують Австралію, – NYT. Майже місяць флотилія без попередження ходить навколо континенту, здійснюючи бойові постріли, змушуючи десятки цивільних рейсів змінити маршрут.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716980 вiд 2025-03-12 12:50:11Навалю вам крінжа. Почав тут в якості хоббі бавитись типу политичними карикатурами. 20 років не малював, але ось щось закортіло. Скажіть мені будь ласка - чи зрозуміло, що відбувається на малюнку? Усі дійові особи зрозумілі? Поки малював, можи статися, що загальна ідея буде неактуальна і доведеться все навпаки малювати ггг. Було б класно насправді. как вставить фото в гугл
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716979 вiд 2025-03-12 12:48:56Orest Dniprovskiy № 1716977 ---- Може бути. Говорячи про ці заборони під час тривог, про регуляції і бюрократію, слід зазначити, що тут треба шукати компроміс між безпекою людей, страхом чиновників за можливу трагедію і раціональністю, яка обєктивно полегшує життя тисячам людей і місту взагалі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716978 вiд 2025-03-12 12:19:11Тим часом, ще й у Боснії розвивається якась фуйня - у той період, коли молода команда трампидла і так заклопотана і не знає, за що хапатися:«Прокуратура Боснії і Герцеговини видала наказ судовій поліції затримати керівництво Республіки Сербської». (https://glavcom.ua/world/world-politics/bosnija-i-hertsehovina-vidala-order-na-aresht-dodika-1049107.html)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716977 вiд 2025-03-12 12:01:07Для тих хто їздить Південним мостом достатньо інфи в заголовку. По сцилці жодної нової інфи немає. Краще б написали дату та час відкриття мосту
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716976 вiд 2025-03-12 11:35:20Orest Dniprovskiy № 1716974 ---- Такі (вирвані з контексту і без тіла всієї новини) заголовки НІЧОГО не повідомляють крім забивання мізків. Треба подавати цілу новину https://suspilne.media/kyiv/968613-u-kievi-na-pivdennomu-mostu-vidkrivaut-ruh-transportu-klicko/
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716975 вiд 2025-03-12 11:18:29Тепер вже точно можна казати що сили оборони покидають Курщину, це було очевидно з перших днів заходу наших сил, і стояло лише питання «коли?», і чесно кажучи, ніхто такого успіху не очікував принаймні в моєму «робочому» оточенні. Україна тримали райцентр, м. Суджа 218 днів, це трохи менше ніж росіяни тримала Херсон (254 дні). На мій погляд операція гарно спланована та себе виправдала. Росіяни з резервів та інших напрямків зняли угрупування у близько 50 тисяч осіб, серед них «елітні» бригади морської піхоти та ВДВ, а також одні з найкращих дроноводів окупаційної армії. Більшість цих «елітних підрозділів» (які відрізняються від звичайних наявністю військової техніки, а не жигулів), тільки за geoint-інформацією в Курьскій області залишили більше 500 од. тільки військового металобрухту, без врахування цивільних авто, які росіяни використовують частіше за військові Наші втрати в основному були цілком помірними для такого роду операцій Ця операція показала нам як варто проводити наступальні оперції. В умовах інформаційної тиші, реальної, а не дешевий фальш як у випадку з Запорізьким контрнаступом. В умовах прикриття наступаючих сил з повітря, і це я навіть не про авіацію. Скільки «крил» було збито розрахунками зенітних FPV? Багато, достатньо багато щоб забезпечити угрупуванню безпечне пересування, але ненадовго. Ми могли б тримати Курщину й далі, але є 2 фактора які на це вплинули - військовий і політичний. Військовий фактор полягає в тому що росіяни знову нам перерізали головні логістичні артерії, що і змусило нас виводити сили в Сумську область, всі російські «заходи» у села Курщині останніми днями це заходи майже в пусті села, які можна було б відбити як би не довелося виводити війська Це нажаль наша головна причина відходу з багатьох окупованих н. п. та головна російська тактика. Так було з з Северодонецьком, Бахмутом, Курахово, Вугледаром, теж саме росіяни намагалися та ще будуть намагатися провернути з Покровськом та Куп'янськом, але наразі сили оборони цьому запобігають. «В лоб» у росіяни захоплювати міста майже ніколи не виходить так швидко, подивіться на Вовчанськ, Торецьк або Часів Яр. В загалому - це успішна операція, вічна слава всім хто віддав своє життя за Україну, вгризнувшись на територію ворога ? ️Dnipro Osint
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716974 вiд 2025-03-12 11:08:56Рада оборони Києва дозволила рух транспорту Південним мостом з лівого на правий берег.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716973 вiд 2025-03-12 10:35:05ProstoVlizPobalakaty № 1716972 ну так невчасна чи взагалі не продажа гравців яким «вже пора» чи вони в Динамо «наїлись» відома і стара тема. Це ж так весь час. «Тому що бізнесмен» :)