🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 852.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716972 вiд 2025-03-12 10:27:05

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1716969 вiд 2025-03-12 09:53:30

Недосказаний тут один важливий фактор, без якого вся ця конструкція не створювалась би. Президент клубу не продає гравців. Якби він сказав, що раз в півроку гравець, по якому клуб отримає найкращу фінансову пропозицію буде гарантовано проданий, то по перше можна було б стримувати росту зарплат в клубі, а що найважливіше увімкнути мотивацію у гравців.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716971 вiд 2025-03-12 10:19:21

СаШо прочитав на ОБСІЛФі № 1716956 про мотивацію і зробив своє резюме.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716970 вiд 2025-03-12 10:18:57

SK Інтерв'ю зі Стаховським

https://btu.org.ua/ua/golovne/52767-sergij-stahovskij-yaksho-vsi-lyudi-yaki-virishili-zahishati-ukrayinu-skazhut-ya-zrobiv-svoyu-spravu-ya-yidu-hto-prodovzhit-yiyi-zahishati.html

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716969 вiд 2025-03-12 09:53:30

"Сьогодні в інтерв’ю Олександр Шовковський натякнув на незрозумілий рух усередині команди. Тобто, про ставлення гравців до тренувального процесу та ігрової дисципліни під час матчу. Висловлю свою не суб’єктивну думку, а об’єктивний факт. Це відсутність конкуренції за місце в основному складі.
Відмінно знаю і розумію психологію гравців, як вони думають. Вони бачать і розуміють, що їм нічого не загрожує, клуб не купує нових гравців, молодь не готова, — а це значить, що можна полежати „в теплій ванні“, помудрувати на тему зарплат, пообговорювати головного тренера і президента клубу, з повним розумінням питання, що вони незамінні. І ця ситуація всередині командних гравців усіх влаштовує. Ось звідси і виникає: недобіг, недопрацював (ну і чорт з ним))). Не скажу про всіх, а ось деякі персонажі втратили мотивацію грати в „Динамо“ (Київ). Для футбольних людей ця ситуація зрозуміла як Божий день. "

шось в цьому є …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716968 вiд 2025-03-12 08:59:46

We still have Agent Krasnov's dossier! It's quite thick.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716967 вiд 2025-03-12 08:53:26

MOSCOW, March 12 (Reuters) - Russia's foreign intelligence chief, Sergei Naryshkin, held a phone call on Tuesday with the director of the U. S. Central Intelligence Agency, John Ratcliffe, the Interfax news agency reported on Wednesday.

They discussed issues of cooperation between their respective intelligence agencies and crisis management.

МОСКВА, 12 березня (Рейтер). Глава зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін провів у вівторок телефонну розмову з директором Центрального розвідувального управління США Джоном Реткліффом, повідомляє в середу інформаційне агентство «Інтерфакс».

Вони обговорили питання співпраці між відповідними спецслужбами та врегулювання криз.
-----

Знову хочуть наєбать і впіймать чимось. Цілком робочий варіант. Там молода команда у Трампа. Тулсі Хабалка

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716966 вiд 2025-03-12 03:11:00

Цікаве інтерв’ю.

ЛАНА ЗЕРКАЛЬ. Про переговори у Джидді.



Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716965 вiд 2025-03-11 23:55:01

Те що зараз показують новини я вже колись бачив. Спойлер- російською.)

? si=0fXjwXiZf8XAOeX7

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716964 вiд 2025-03-11 23:49:14

OlegSh
№ 1716961

Цe прoгрeс :)

Дo рeчi Пoртнioкoв сaмe цe i рeкoмeндувaв - пoгoджувaтись нa пeрeмиря бo Пу всe oднo кинe.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716963 вiд 2025-03-11 23:34:38

ПСЖ підсів. Я все гадав, як довго вони зможуть бігати в такому шаленому темпі? вистачило на 45 хв.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716962 вiд 2025-03-11 23:29:28

чистий пеналь у ворота псж - вар мовчить

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716961 вiд 2025-03-11 23:25:24

«Якщо Пу не погодиться на 30 денне перемир» я - ми продовжимо воювати "

Ми це хто. Трамп піде на фронт разом з Венсом й Рубіо?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716960 вiд 2025-03-11 23:23:34

PEPSI (Merkury)
№ 1716950

Венс не гей, він пидарас.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716959 вiд 2025-03-11 22:58:46

VVV
№ 1716957

На початку і Ліверпуль міг 2-3 покласти

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716958 вiд 2025-03-11 22:52:56

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1716928
можна подумати незрозуміло чому Бущану пощастило з продажем :))))

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716957 вiд 2025-03-11 22:49:46

Гра класна. У ПСЖ вищій клас гравців. Французи вже 4 могли покласти, Ліверпулю пощастило. Але англійці вміють битися та вигризати важкі матчі.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716956 вiд 2025-03-11 22:47:13

З такими темпами втрати очок чемпіоном стане Олександрія. У команди немає мотивації, очі не горять, в грі сумбур, пів команди сидять на валізах. У Пономаренка очі горіли, грав настирно. Динамівцям не вистачає футбольної наглості.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716955 вiд 2025-03-11 22:43:02

Підсумки останніх турів наводять на думку, що ніхто не хоче бути чемпіоном :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716954 вiд 2025-03-11 22:33:59



Maryna Krut - Full Performance (Live on KEXP)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716953 вiд 2025-03-11 22:06:22

Ліверпуль сьогодні зовсім інший!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716952 вiд 2025-03-11 22:01:22

Розмова Путіна з Трампом відбудеться в п'ятницю

«Якщо Пу не погодиться на 30 денне перемир» я - ми продовжимо воювати ", - Трамп.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716951 вiд 2025-03-11 21:53:18

«Шовковський: Гравці Динамо мають навчитись любити футбол у собі, а не себе у футболі»



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716950 вiд 2025-03-11 21:53:15

буду краток
трамп підар,
рубіо підар,
маск підар
венс гей.

Ви прослухали досьє на владу сша.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716949 вiд 2025-03-11 21:51:31

У вівторок, 11 березня, Конституційний суд Румунії відхилив усі скарги на рішення Центральної виборчої ради не допускати проросійського Келіна Джорджеску на президентські вибори у травні.

Джерело: https://censor.net/ua/n3540597

Браво! Keep it up!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716948 вiд 2025-03-11 21:32:41

OlegSh
№ 1716946 вiд 2025-03-11 21:27:50

І він справді такого не казав, то якийсь мутний латинський чувак з хрестом на лобі домовився неясно про що неясно з ким, а Трамп і Путін тут ніяким боком.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716947 вiд 2025-03-11 21:28:28

«Может, я откажусь от удвоения тарифов на сталь и алюминий для Канады, — Трамп»

:)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716946 вiд 2025-03-11 21:27:50

VVV
№ 1716945

Він скаже яке перемир'я? Я казав? Не може такого бути. Наступне питання?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716945 вiд 2025-03-11 20:56:17

так кацапи вже послали рудого на хуй. вмиється чи псіхане?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716944 вiд 2025-03-11 20:52:46

VVV
№ 1716942 вiд 2025-03-11 20:16:36

Все усе прекрасно розуміють. Відновлення постачання зброї та даних розвідки на повну (згідно меморандуму). Як піде, то це не ж просто так.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716943 вiд 2025-03-11 20:27:19

VVV
№ 1716942
ну так.
до сьогодні Україна була категорично проти тимчасового припинення вогня. Є пряма цитата Зеленського.
Тепер подивимся як хуйло кине Трампа.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716942 вiд 2025-03-11 20:16:36

США та Україна про мир вже домовились. Лишилось лише кацапів про це повідомити. Сюр якийсь.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716941 вiд 2025-03-11 20:08:35

Ukrainian Ranger
№ 1716940

Все що робиться спереду це результат швидких мозгів Ярмоленка та Буяльського та швидких ніг Ваната.
В теорії ще майстерність Шапаренка, але ж не в нинішній формі.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716940 вiд 2025-03-11 20:03:12

Захист та голкіпер - це просто жах. Якщо попереду ще можемо щось зробити, то оборона - це тотальний звіздець.

Можна подякувати львівським Левам, які сьогодні пригальмували кротів. Гра була досить непогана, з моментами, але закінчилася «нульовкою».

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716939 вiд 2025-03-11 19:59:43

Я про крайків в цілому, а не в конкретному матчі. Коли вже ми перейшли на персоналії)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716938 вiд 2025-03-11 19:56:18

не знаю що там про крайніх захисників - а от де були опорні півзахисники коли Зоря забивала?
Єдине це зрозуміло де був Михайленко ;)
Нещерет не подобався ніколи. Єдиний козир - вміло скорочує кут при виходах сам на сам. На виходах не грає, нескладні удари в кут просто не дострибує.
Моргун до речі мені подобається набагато більше.
ЗИ Сподіваюсь СаШо не поставить в основу Суркіса.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716937 вiд 2025-03-11 19:24:04

селекційна

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716936 вiд 2025-03-11 19:23:02

В контексті пресухи СаШо - там фуйня навіть більша, ніж уявлялося. Щодо перерахованих вище (нижче) гравців абсолютно згоден. З Пономаренка будуть люди (але не з цим ТШ, ІМҐО). Крайні захисники -ідіоти. Чому не награють чуваків з. молодіжки, якщо купувати не вдається (закреслено) нема бабла (закреслено) колекційна служба- лузєри (теж закреслено)))

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716935 вiд 2025-03-11 19:15:05

Yorik
№ 1716934 вiд 2025-03-11 19:06:28

Valeriy
№ 1716929 ,
Коли впевнений, що буде класний гравець- найчастіше виходить якась фуйня. Коли думаєш, що буде фуйня - як у воду дивився)
-----------------------------------------------
В мене так - Коли впевнений що буде якась фуйня, то й виходить якась фуйня.
З Брагару та Герреро нічого класного не вийде. Навідь не зможуть підсилити гру команди вийшовши на заміну. Михайленко, Піхальонок та Волошин можуть грати в ДК.
Їм треба давати час.
Чого не випустили на заміну сьогодні Михайленка?

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716934 вiд 2025-03-11 19:06:28

Valeriy
№ 1716929 ,
Коли впевнений, що буде класний гравець- найчастіше виходить якась фуйня. Коли думаєш, що буде фуйня - як у воду дивився)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716933 вiд 2025-03-11 18:34:17

Valeriy
№ 1716931
ну да, он Барса Щесни в ворота поставила, а той теж вроде заканчував.
Бо Нещерет це сум сумний насправді …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.