Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716812 вiд 2025-03-10 10:44:26Feodorit № 1716811 Згадай, як опонувала Трампові Хейлі - а потім його підтримала. Левова частка людей, які є зареєстрованими виборцями однієї з партій, врешті-решт голосують за своїх.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716811 вiд 2025-03-10 10:41:37Ukrainian Ranger № 1716808 В Штатах є принцип «навіть якщо республіканці висунуть в президенти самого диявола, я проголосую за нього». Здається не всі в Штатах чули про цей принцип, принаймні республіканець Vance в 2016-му не чув “My current plan is to vote either third party or, as I joked to my wife, I might write in my dog because that’s about as good as it seems, ” Vance said. “…If I feel like Trump has a really good chance of winning, that I might have to hold my nose and vote for Hillary Clinton. ”
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716810 вiд 2025-03-10 10:34:15UR № 1716808 це правда, але дивно шо після першого терміну у республіканців не знайшлось нікого впливового, хто б зупинив це неподобство
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716809 вiд 2025-03-10 10:31:18"Після скандалу у Білому домі в оточенні Зеленського боялися, що Трамп запровадить санкції проти них через корупцію, — The Washington Post. «Всі політики в цій країні обговорювали потенційні санкції з боку США. … Багато людей дуже нервували, і президент дуже нервував»
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716808 вiд 2025-03-10 10:28:45sk (здалеку…) № 1716805 В Штатах є принцип «навіть якщо республіканці висунуть в президенти самого диявола, я проголосую за нього». Багато американців дуже лояльні до «своїх» партій попри всі факапи, і їм треба багато часу, щоб змінити думку. Подивіться хоча б на конгресменів чи сенаторів-респів, які люто критикують Трампа, але й надалі голосують разом з партією за всі його ініціативи…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716807 вiд 2025-03-10 10:26:17olma № 1716803 Так, вчора біатлоністи відсмалили. З 12 місця на 3, ще й при дуже посередніх швидкостях. Авжеж, вітер був жахливий, і купа збірних «застрелилися», але ж наші були в тих самих умовах! І тут молодцем виявився Дудченко, що відстрілявся на нуль, і Підручний, який увімкнув шалену швидкість і втік від німця. Молодці хлопці.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716806 вiд 2025-03-10 10:21:30як то кажуть - легкі гроші :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716805 вiд 2025-03-10 09:49:22з цими «ламаннями дров» й іншій інфі у нашій інфо-бульбашці, воно-то заходить як «бальзам на душу», але… щось давно снн й інші «анти-трампісти» не публікували рейтинги довіри до трампа… наче ж чувак «ламає дров», а рейтинги не падають тут навіть з тарифною війною немає очікувань що економіка штатів у рецесію скотиться (звичайно, потрбіно щоб тарифна війна розгорілась на 100%, а не тільки на словах) …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716804 вiд 2025-03-10 09:37:23Тим часом у Бундеслізі сенсасьйон- Баварія вдома вела 2:0 проти аутсайдера Бохум, і програла 2:3.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716803 вiд 2025-03-10 09:22:58Трам, це звісно зло, але за вчорашніми дискусіями не згадали про неабиякі успіхи українських спортовців: 1. Світоліна переграла 14-ту ракетку світу на великому турнірі в Індіан-Веллс Еліна впевнено розібралася з Даніель Коллінс і вийшла до 1/8 фіналу 2. Магучіх втретє поспіль виграла золото чемпіонату Європи у приміщенні Українська спортсменка впевнено перемогла на змаганнях в Апелдорні 3. Україна здобула свою першу медаль за три роки в Кубку світу з біатлону – і першу за п'ять років саме в чоловічій естахветі. Сталося це за підсумками гонки в Нове-Место на етапі Кубка світу. (В Чехії була гонка за темп. +16"С) Це дуже круто!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716802 вiд 2025-03-10 08:17:44+№ 1716800Там же, до речі, і про нахабну переговорну тактику трампидла та Фуйла:"…Зубы щёлкают у них - Видно, каждый хочет вмигКончить дело и начать делить добычу "(с)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716801 вiд 2025-03-10 08:15:33Політика - це велике свинство, але свинознавець не обовʼязково є досконалим політпрогнозистом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716800 вiд 2025-03-10 08:14:45Старовинна кацапська пєстня про те, як шулер Козир (трампидло) зібрав у себе на руках найкращі карти:
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716799 вiд 2025-03-10 07:06:34 Трaмп вжe зaявив щo кaрт нeмa i у Путiнa - бaнкує Waшiнгтoн :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716798 вiд 2025-03-10 03:03:09Старий кгбшнику, я ніде і ніколи не писав, що афд виграє вибори у Німеччині. Іди проспись.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716797 вiд 2025-03-10 02:07:11Пепсі, ласкавий май і мордерн токінґ це твій політичний рівень. Ти писав, що альтернатива совяча виграє вибори. Вже виграла? Чи ще ні?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716796 вiд 2025-03-10 02:06:18ironbelly (LMW28IF) № 1716779 хто сказав, що не спрацювало? Буданов казав що спрацювало, Пу усоп, а на екрані двійники.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716795 вiд 2025-03-10 02:00:11ProstoVlizPobalakaty № 1716792 якщо трапм наростить темп то знесуть і діджея, головне не зупинятись :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716794 вiд 2025-03-10 01:58:21Трамп ламає дрова (С). Це таки да!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716793 вiд 2025-03-10 01:56:33Тромби це небезпечно. Їх треба остєрєгацця!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716792 вiд 2025-03-10 01:37:09PEPSI (Merkury) № 1716791 вiд 2025-03-10 01:30:23 Не забуваймо, що навіть у випадку імпічменту президентом стане ДіДжей, так що сенатори двічі подумають чи варто таке робити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716791 вiд 2025-03-10 01:30:23темп трампа, Карл!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716790 вiд 2025-03-10 01:29:27трамп ломає дрова у прискореному темпі, єс вже зрозуміло, сша починає розуміти, навіть республіканці невоволено загуділи. вічний має шанс скуштувати різлінг лише якщо у оточенні трампа знайдеться хтось, хто його притормозить. З огляду на оточення трапма адекватів там немає, тому вічний має всі шанси скуштувати не різлінг :=)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716789 вiд 2025-03-10 01:17:27Джастін усьо. Карні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716788 вiд 2025-03-10 00:55:54трапма і ко знесуть, вони не будуть більше владою у сша. це трапиться у найближчі три місяці … І кто же, мнє інтєрєсно, ето зробить? Пепсюк мабуть кино «Civil War» під бухлишко подивився, проникся та хуярить потужну аналітєку. Вішфул сінкер.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716787 вiд 2025-03-10 00:19:0409.09.25 - приймається. На дану дату трамп і ко. - не влада у сша.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716786 вiд 2025-03-10 00:17:50не важливо як це назвати, імпічмент, переворот чи повалення. Маю на увазі що трапма і ко знесуть, вони не будуть більше владою у сша. це трапиться у найближчі три місяці, а за шість місяців і поготів.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716785 вiд 2025-03-09 23:35:592 Jen№ 1716784Тобто Пепсі влаштує трампу імпічмент особисто? Врешті-решт він не пейсав, що імпічмент буде від Конгресу, тобто відповідає умовам завдання.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716784 вiд 2025-03-09 23:02:17якщо PEPSI застрелить Трампа з автомата Калашнікова з оптичним прицілом хто кому виставлятиме мозельский рислінг?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716783 вiд 2025-03-09 22:44:17Трамп вже двічі був під імпічментом. Він як колобок з руззкої казки. Те що він не допрацює до кінця терміну, а навіть дехто дає рік, такі розмови ведуться, але невідомо. Якби ще з Трампом ДіДжея фашиста прибрати.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716782 вiд 2025-03-09 22:39:032PEPSI Дуже теоретичний імпічмент — це горизонт 2,5—3 роки. Після виборів в сенат / конгрес. Зараз— це фантастика
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716781 вiд 2025-03-09 22:38:55То всьо звісно, якщо пиття Рислінгу ще буде актуальним для мене станом на 09.09.2025 : /
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716780 вiд 2025-03-09 22:37:39Ну дрова вони ломають і так, і тут критеріїв хуй сформуєш. А от імпічмент - то чітко. Тож якщо у трампидла не буде проголосованого імпічменту станом на 09.09, то з тебе ящик гарного рислінгу. Можна мікс. А якщо буде - ну тоді з мене сам придумай що.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716779 вiд 2025-03-09 22:37:32Vichny № 1716774 Забивайся сміло. Він вже на смерть хуйла ставив свічку в Ульмському Мюнстері фіг зна коли, чи не 2016 році. Нічого не відбулось.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716778 вiд 2025-03-09 22:29:37Vichny № 1716777 те, що Трапм і Ко. наломають дров і отримають імпічмент.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716777 вiд 2025-03-09 22:24:08Добре, давай на 6, хоча рислінг смакує краще влітку. Хіба що треба визначитись з критеріями «краху Трампа і Ко» - що ти маєш на увазі?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716776 вiд 2025-03-09 22:22:01Vichny № 1716774 ок, готовий забитися на 1-6 місяців.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716775 вiд 2025-03-09 22:02:24та ділов, Трамп випиздить Маска і Рубіо, а виборцям скаже шо оце усі ці провали у внутрішній та зовнішній це через них. І все. Замість візьме в команду якогось Хуяска і Піздюліо. І буде царювать далі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716774 вiд 2025-03-09 21:58:59Пепс, клоун ти німецько-баранівський, пиздобольський. Якщо не буде «краху Трампа і Ко» протягом 2 місяців, ти готовий поставити мені ящик мозельського Ріслінга? Ну а якщо вийде таки як ти казав - то тоді з мене втричі більше, сам обирай чого.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716773 вiд 2025-03-09 21:55:212PEPSI Пепс, згадай як у нас було з 2019. Гиги, розбірки андрія і богдана з єрмаком. Спробуй знайти якісь відмінності. Та у того ж трампидла на миулому терміні — хто з ним прийшов і з ким закінчили.