🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 856.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716812 вiд 2025-03-10 10:44:26

Feodorit
№ 1716811

Згадай, як опонувала Трампові Хейлі - а потім його підтримала.

Левова частка людей, які є зареєстрованими виборцями однієї з партій, врешті-решт голосують за своїх.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716811 вiд 2025-03-10 10:41:37

Ukrainian Ranger № 1716808
В Штатах є принцип «навіть якщо республіканці висунуть в президенти самого диявола, я проголосую за нього».

Здається не всі в Штатах чули про цей принцип, принаймні республіканець Vance в 2016-му не чув
“My current plan is to vote either third party or, as I joked to my wife, I might write in my dog because that’s about as good as it seems, ” Vance said. “…If I feel like Trump has a really good chance of winning, that I might have to hold my nose and vote for Hillary Clinton. ”

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716810 вiд 2025-03-10 10:34:15

UR № 1716808
це правда, але дивно шо після першого терміну у республіканців не знайшлось нікого впливового, хто б зупинив це неподобство

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716809 вiд 2025-03-10 10:31:18

"Після скандалу у Білому домі в оточенні Зеленського боялися, що Трамп запровадить санкції проти них через корупцію, — The Washington Post.
«Всі політики в цій країні обговорювали потенційні санкції з боку США. … Багато людей дуже нервували, і президент дуже нервував»

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716808 вiд 2025-03-10 10:28:45

sk (здалеку…)
№ 1716805

В Штатах є принцип «навіть якщо республіканці висунуть в президенти самого диявола, я проголосую за нього». Багато американців дуже лояльні до «своїх» партій попри всі факапи, і їм треба багато часу, щоб змінити думку.

Подивіться хоча б на конгресменів чи сенаторів-респів, які люто критикують Трампа, але й надалі голосують разом з партією за всі його ініціативи…

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716807 вiд 2025-03-10 10:26:17

olma
№ 1716803

Так, вчора біатлоністи відсмалили. З 12 місця на 3, ще й при дуже посередніх швидкостях. Авжеж, вітер був жахливий, і купа збірних «застрелилися», але ж наші були в тих самих умовах! І тут молодцем виявився Дудченко, що відстрілявся на нуль, і Підручний, який увімкнув шалену швидкість і втік від німця. Молодці хлопці.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716806 вiд 2025-03-10 10:21:30

як то кажуть - легкі гроші :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716805 вiд 2025-03-10 09:49:22

з цими «ламаннями дров» й іншій інфі у нашій інфо-бульбашці, воно-то заходить як «бальзам на душу», але…
щось давно снн й інші «анти-трампісти» не публікували рейтинги довіри до трампа… наче ж чувак «ламає дров», а рейтинги не падають
тут навіть з тарифною війною немає очікувань що економіка штатів у рецесію скотиться (звичайно, потрбіно щоб тарифна війна розгорілась на 100%, а не тільки на словах) …

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716804 вiд 2025-03-10 09:37:23

Тим часом у Бундеслізі сенсасьйон- Баварія вдома вела 2:0 проти аутсайдера Бохум, і програла 2:3.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716803 вiд 2025-03-10 09:22:58

Трам, це звісно зло, але за вчорашніми дискусіями не згадали про неабиякі успіхи українських спортовців:

1. Світоліна переграла 14-ту ракетку світу на великому турнірі в Індіан-Веллс

Еліна впевнено розібралася з Даніель Коллінс і вийшла до 1/8 фіналу

2. Магучіх втретє поспіль виграла золото чемпіонату Європи у приміщенні
Українська спортсменка впевнено перемогла на змаганнях в Апелдорні

3. Україна здобула свою першу медаль за три роки в Кубку світу з біатлону – і першу за п'ять років саме в чоловічій естахветі. Сталося це за підсумками гонки в Нове-Место на етапі Кубка світу.

(В Чехії була гонка за темп. +16"С)

Це дуже круто!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716802 вiд 2025-03-10 08:17:44

+№ 1716800

Там же, до речі, і про нахабну переговорну тактику трампидла та Фуйла:

"…Зубы щёлкают у них -
Видно, каждый хочет вмиг
Кончить дело и начать делить добычу "
(с)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716801 вiд 2025-03-10 08:15:33

Політика - це велике свинство, але свинознавець не обовʼязково є досконалим політпрогнозистом.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716800 вiд 2025-03-10 08:14:45

Старовинна кацапська пєстня про те, як шулер Козир (трампидло) зібрав у себе на руках найкращі карти:



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716799 вiд 2025-03-10 07:06:34

Трaмп вжe зaявив щo кaрт нeмa i у Путiнa - бaнкує Waшiнгтoн :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716798 вiд 2025-03-10 03:03:09

Старий кгбшнику, я ніде і ніколи не писав, що афд виграє вибори у Німеччині. Іди проспись.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716797 вiд 2025-03-10 02:07:11

Пепсі, ласкавий май і мордерн токінґ це твій політичний рівень. Ти писав, що альтернатива совяча виграє вибори. Вже виграла? Чи ще ні?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716796 вiд 2025-03-10 02:06:18

ironbelly (LMW28IF)
№ 1716779
хто сказав, що не спрацювало? Буданов казав що спрацювало, Пу усоп, а на екрані двійники.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716795 вiд 2025-03-10 02:00:11

ProstoVlizPobalakaty
№ 1716792
якщо трапм наростить темп то знесуть і діджея, головне не зупинятись :-)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716794 вiд 2025-03-10 01:58:21

Трамп ламає дрова (С). Це таки да!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716793 вiд 2025-03-10 01:56:33

Тромби це небезпечно. Їх треба остєрєгацця!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716792 вiд 2025-03-10 01:37:09

PEPSI (Merkury)
№ 1716791 вiд 2025-03-10 01:30:23

Не забуваймо, що навіть у випадку імпічменту президентом стане ДіДжей, так що сенатори двічі подумають чи варто таке робити.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716791 вiд 2025-03-10 01:30:23

темп трампа, Карл!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716790 вiд 2025-03-10 01:29:27

трамп ломає дрова у прискореному темпі, єс вже зрозуміло, сша починає розуміти, навіть республіканці невоволено загуділи.
вічний має шанс скуштувати різлінг лише якщо у оточенні трампа знайдеться хтось, хто його притормозить.
З огляду на оточення трапма адекватів там немає, тому вічний має всі шанси скуштувати не різлінг :=)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716789 вiд 2025-03-10 01:17:27

Джастін усьо. Карні.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716788 вiд 2025-03-10 00:55:54

трапма і ко знесуть, вони не будуть більше владою у сша. це трапиться у найближчі три місяці

І кто же, мнє інтєрєсно, ето зробить? Пепсюк мабуть кино «Civil War» під бухлишко подивився, проникся та хуярить потужну аналітєку. Вішфул сінкер.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716787 вiд 2025-03-10 00:19:04

09.09.25 - приймається.
На дану дату трамп і ко. - не влада у сша.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716786 вiд 2025-03-10 00:17:50

не важливо як це назвати, імпічмент, переворот чи повалення.
Маю на увазі що трапма і ко знесуть, вони не будуть більше владою у сша. це трапиться у найближчі три місяці, а за шість місяців і поготів.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716785 вiд 2025-03-09 23:35:59

2 Jen
№ 1716784
Тобто Пепсі влаштує трампу імпічмент особисто? Врешті-решт він не пейсав, що імпічмент буде від Конгресу, тобто відповідає умовам завдання.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716784 вiд 2025-03-09 23:02:17

якщо PEPSI застрелить Трампа з автомата Калашнікова з оптичним прицілом хто кому виставлятиме мозельский рислінг?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716783 вiд 2025-03-09 22:44:17

Трамп вже двічі був під імпічментом. Він як колобок з руззкої казки.

Те що він не допрацює до кінця терміну, а навіть дехто дає рік, такі розмови ведуться, але невідомо. Якби ще з Трампом ДіДжея фашиста прибрати.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716782 вiд 2025-03-09 22:39:03

2PEPSI
Дуже теоретичний імпічмент — це горизонт 2,5—3 роки. Після виборів в сенат / конгрес. Зараз— це фантастика

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716781 вiд 2025-03-09 22:38:55

То всьо звісно, якщо пиття Рислінгу ще буде актуальним для мене станом на 09.09.2025 : /

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716780 вiд 2025-03-09 22:37:39

Ну дрова вони ломають і так, і тут критеріїв хуй сформуєш.
А от імпічмент - то чітко.
Тож якщо у трампидла не буде проголосованого імпічменту станом на 09.09, то з тебе ящик гарного рислінгу. Можна мікс. А якщо буде - ну тоді з мене сам придумай що.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716779 вiд 2025-03-09 22:37:32

Vichny № 1716774
Забивайся сміло. Він вже на смерть хуйла ставив свічку в Ульмському Мюнстері фіг зна коли, чи не 2016 році. Нічого не відбулось.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716778 вiд 2025-03-09 22:29:37

Vichny
№ 1716777
те, що Трапм і Ко. наломають дров і отримають імпічмент.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716777 вiд 2025-03-09 22:24:08

Добре, давай на 6, хоча рислінг смакує краще влітку.
Хіба що треба визначитись з критеріями «краху Трампа і Ко» - що ти маєш на увазі?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716776 вiд 2025-03-09 22:22:01

Vichny
№ 1716774
ок, готовий забитися на 1-6 місяців.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716775 вiд 2025-03-09 22:02:24

та ділов, Трамп випиздить Маска і Рубіо, а виборцям скаже шо оце усі ці провали у внутрішній та зовнішній це через них. І все. Замість візьме в команду якогось Хуяска і Піздюліо.
І буде царювать далі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716774 вiд 2025-03-09 21:58:59

Пепс, клоун ти німецько-баранівський, пиздобольський.
Якщо не буде «краху Трампа і Ко» протягом 2 місяців, ти готовий поставити мені ящик мозельського Ріслінга?
Ну а якщо вийде таки як ти казав - то тоді з мене втричі більше, сам обирай чого.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716773 вiд 2025-03-09 21:55:21

2PEPSI
Пепс, згадай як у нас було з 2019. Гиги, розбірки андрія і богдана з єрмаком. Спробуй знайти якісь відмінності. Та у того ж трампидла на миулому терміні — хто з ним прийшов і з ким закінчили.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.