olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716652 вiд 2025-03-07 07:22:49https://www.pravda.com.ua/news/2025/03/7/7501687/ Новини нічні цікавіші за денні, виходить
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716651 вiд 2025-03-07 05:04:08PEPSI (Merkury) № 1716650 вiд 2025-03-07 04:07:47 150k кацапні у болторусі «тренуються». Мо з китайцями чи корейцями.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716650 вiд 2025-03-07 04:07:47Трамп: «А чи так вже потрібна та 5 стаття у НАТО?» Прибалтам приготуватись.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716649 вiд 2025-03-07 01:42:362 Jen№ 1716645пан неуважний!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716648 вiд 2025-03-07 00:28:09LAZY № 1716644 вiд 2025-03-06 23:36:58 Сука, зі школи ненавиджу літературних критиків. Йобаний паразит Бєлінський та інші гівножери-нездари. Кіношних критиків туди ж. Нахуя ця сволота потрібна взагалі? Глисти. --------------------------------------------- А арт-критиків не хочеш? Квадрат Малєвіча і банан на стіні, який треба міняти кожні три дні? Вони ж кажуть, що неперевершені шедерв. А я кажу, що це неперевершена фігня.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716647 вiд 2025-03-07 00:21:06
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716646 вiд 2025-03-07 00:16:03
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716645 вiд 2025-03-06 23:55:56і ніяка сцуко не згадала що нам нині 25 ?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716644 вiд 2025-03-06 23:36:58Сука, зі школи ненавиджу літературних критиків. Йобаний паразит Бєлінський та інші гівножери-нездари. Кіношних критиків туди ж. Нахуя ця сволота потрібна взагалі? Глисти.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716643 вiд 2025-03-06 23:27:34m1919(Київ - чемпіон!) № 1716640 вiд 2025-03-06 22:59:18 2 Voxa № 1716575m1919(Київ - чемпіон!) № 1716640 вiд 2025-03-06 22:59:18 2 Voxa № 1716575 Знав я багатьох людей, що далі дворового футболу не просунулись, але Блохіна критикували, що не так грає ;) ----------------------------------------------------- Знав я багатьох людей, що далі праці літературним критиком не просунулись, але А. Дюма критикували, що не так пише.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716642 вiд 2025-03-06 23:06:36Українські військові після закінчення гранат закидали підвал з окупантами вуликами з бджолами. Епічний момент зафіксовано на відео з Покровського напрямку. ----------------------------- suuuuuka, це було епічно. Кинули останню гранату у підвал, потім принесли три вулики з бджолами і кинули у підвал. Як наші солдати швидкісно зйобували, коли вулики полетіли у підвал - це видовище, Усейн Болт відпочиває. Сподіваюсь жоден кацап не вижив.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716641 вiд 2025-03-06 23:02:02Старий ввів - і одразу вивів… Меланія мабуть не дуже ним задоволена.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716640 вiд 2025-03-06 22:59:182 Voxa№ 1716575Знав я багатьох людей, що далі дворового футболу не просунулись, але Блохіна критикували, що не так грає ;)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716639 вiд 2025-03-06 22:55:27Trump wants to change the U. S. role in NATO and plans to abandon the obligation to defend allies in case of an attack, according to NBC News.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716638 вiд 2025-03-06 22:54:57Чуть не забыл - новости ебанины. Вы будете смеяться, но Трамп отменяет 25% пошлины для Мексики и Канады на какую-то часть товаров. На месяц. … Ви будете смеяцца, нотнаша страшна вновь понесла нєвосполнимую патєрю (с) В американській реальності «бьютіфул» тарифи знову відклали на 30 днів… Блять… Уявіть якщо Трамп почне вводити санкції на хуйлостану (мрії…) і от з такими «передумав», введу через 30 днів…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716637 вiд 2025-03-06 22:38:01PEPSI (Merkury) № 1716636 вiд 2025-03-06 22:31:29 Європейська система взагалі ідеалістична і свобода слова часто стоїть вище ніж захист від відвертої брехні та пропаганди, яка цією свободою користується. Тим дивніше було європейцям почути критику від довбойоба Венса, який притягнув за вуха пару випадків, коли пропагандисти так загравались, що європейці якось реагували і таку «свободу слова» трохи обмежували.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716636 вiд 2025-03-06 22:31:29ProstoVlizPobalakaty № 1716611 американській системі гріш ціна.. --------------------------------- європейській системі також гріш ціна, надто довго жили вони без війни, ситі часи народжують виродків і толерастів з пацифістами. Приклад свіжий: у німеччині досі існує російське радіо на німецькій мові, гонить московську пропаганду. На протести і критику керівництво радіо робить великі очі і каже: «Заборонити?! Це дикунство! А як же свобода слова і демократія. Це є наші цінності». гріш ціна такій системі. Поки москалі на бутилку не посадять, нічого не зміниться.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716635 вiд 2025-03-06 22:24:24Voxa (м. Запоріжжя) № 1716634 вiд 2025-03-06 22:22:47 В чем погибли, то и подарили…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716634 вiд 2025-03-06 22:22:47«В Мурманской области представители «Единой России» подарили мясорубки матерям, чьи сыновья погибли в зоне СВО.» вот прям хорошо :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716633 вiд 2025-03-06 22:08:07sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]№ 1716629 вiд 2025-03-06 21:10:43З усіх трьох, барига віткофф нині виглядає найбільшим підарасом, бо прямо повторює твердження кацапської пропаганди.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716632 вiд 2025-03-06 21:28:12Це ж хто у нас такий запеклий яструб? -------------- «…some Trump administration officials want the Ukrainian president to remove officials from his government whom the White House sees as hostile to negotiations with the Russians».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716631 вiд 2025-03-06 21:26:18Геть (Геть) № 1716617 ------ Дякую за розгорнутий коментар. Щодо бурбонів - це ж таки продукт американського панування в попкультурі. Типа там в кіно про бурбон кажуть, значить це круто. А це алкоголь, який на 51% має бути зроблений з кукурудзяного зерна - діти бляха кукурудзи. У порівнянні з іншими такого типу трунків, може один з найгірших. Я наприклад теж волію рядовий канадійский віски, ніж рядовий бурбон. Також житній Rye - більше смакує. Ну подивимося. На Волл-стріт після двох днів падіння американських індексів, вчора був маленький відскок, а сьогодні знову падають дов-джонси з насдаками. Все червоне.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716630 вiд 2025-03-06 21:12:20Chinese Embassy in US @ChineseEmbinUS The U. S. needs to realize that China is NOT a mirror image of the hegemonic U. S. The U. S. should stop viewing China-U. S. relations with an outdated Cold War mentality. The U. S. must no longer seek to contain or go after China in the name of strategic competition. Whatever kind of war it is, a tariff war or a trade war, a cold war or a hot war, they should not be fought and cannot be won.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716629 вiд 2025-03-06 21:10:43Rubio, Witkoff, Waltz headed to Riyadh on Tuesday to meet with Ukrainians, including Yermak.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716628 вiд 2025-03-06 19:36:31Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1716626 вiд 2025-03-06 18:36:35 У тому, щоб по3.143діти з заїзжими трампіздами, зради ще нема. «Ти пашутіл, я тоже скаламбуріл» (с). А от якщо були якісь домовленості - це інша справа.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716627 вiд 2025-03-06 19:14:26Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1716626 вiд 2025-03-06 18:36:35 «Нe тaк стрaшнi мoскoвськi вoшi, як укрaїнськi гниди» https://www.politico.eu/article/donald-trump-allies-secret-talks-volodymyr-zelenskyy-opposition-ukraine-elections-yulia-tymoshenko-petro-poroshenko/ -------------------------------------------------- Це ти про кого? Вони сказали, що вибори можливі згідно Конституції, тобто через 6 місяців після війни.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716626 вiд 2025-03-06 18:36:35 «Нe тaк стрaшнi мoскoвськi вoшi, як укрaїнськi гниди» https://www.politico.eu/article/donald-trump-allies-secret-talks-volodymyr-zelenskyy-opposition-ukraine-elections-yulia-tymoshenko-petro-poroshenko/
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716625 вiд 2025-03-06 18:34:30VVV № 1716624 Китaй нe хoчe щoб вiд ньoгo вiдiрвaли Пу, i єдиний шлях - грoзити стaти нa бiк Єврoпи i Укрaїни. Тoдi у Waшoнгтoнi будe вибiр - aбo дружити з Рaшкoю aбo з Єврoпoю, a Китaй зaвжди будe прoти :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716624 вiд 2025-03-06 17:48:14❗️Китай виступає проти переговорів між США та рф без участі України та ЄС, — спеціальний представник Китаю з європейських справ Лу Шає. «Мирна угода для України не може визначатися лише США та росією» блядь, хіба що ліхуєм ще по губах рудого не водять.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716623 вiд 2025-03-06 17:47:44Про того хєрреро у тирнетах пишуть, що він знатний йобирь - то може йому на цьому зосередитися? Бо футбол - то явно не його.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716622 вiд 2025-03-06 17:44:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1716618 вiд 2025-03-06 17:23:45 як повезло шо лушпиння само собі забило ---------------------------------------- Путря класично закрив дальню штангу … може переходити грати в напад.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716621 вiд 2025-03-06 17:42:26Герреро повний нуль, не може забити з забивної позиції (правда бив лівою), плутається з м «ячем, при будь-якому дотику втрачає м» яч, але він не винен. Винен менеджмент ДК, що його не зміг зимою продати. Мені дуже подобався в ДК Шкурін, був подиграші супер і тому мав багато ассистів. Шкода, що його недооцінили. Але в Польщі розумні фахівці футболу і Шкурін там грає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716620 вiд 2025-03-06 17:35:11Панда всцикається, сцуко ;)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716619 вiд 2025-03-06 17:28:17«Якщо подивитися на те, як адміністрація Трампа проводить нахабну та деспотичну політику щодо Європи, вчиняючи таким чином зі своїми союзниками, то, чесно кажучи, з європейського погляду це просто жахливо», - заявив він 5 березня у кулуарах щорічної сесії Народної політичної консультативної ради. Лу Шає зауважив, що європейські країни мають поміркувати над поведінкою Трампа та порівняти його політику з політикою Китаю. За його словами, порівнявши це ЄС побачить, що дипломатичний підхід Китаю спрямований на «світ, дружбу, добру волю та взаємовигідну співпрацю». Джерело: https://censor.net/ua/n3539674
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716618 вiд 2025-03-06 17:23:45як повезло шо лушпиння само собі забило
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716617 вiд 2025-03-06 16:32:30olma № 1716609 вiд 2025-03-06 15:30:59 Кожна провінція має свою монополію, яка закупає напряму сама, або по запиту клієнтів. Канада - найбільший ринок для бурбону. Кентаккі і Теннессі ще у січні почали звільнення робітників в алкопромі. Зараз там паніка, бо підуть банкрутства. Цифра вар'ює, але канадці десь 300-500 баксів на алкоголь щомісяця витрачають. Закупівлі монополій мільярдні. Квебецька монополія колись врятувала малих виробників скотчу, бо наробили закупівель у них, а мінімальна партія 10 тис пляшок (закон). ЗІ іронія, але Техас споживає канадські віскі більше, ніж весь світ включаючи Канаду. Вони збільшують закупівлі зараз- тарифи або немає тарифів. Наші віскі дешевші (1), (2) Техас застрелиться раніше, ніж будуть пити реднеківське пойло (цитата).
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716616 вiд 2025-03-06 16:31:05Київське «Динамо» оформило трансфер півзахисника «Колоса» Валерія Лучкевича.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716615 вiд 2025-03-06 15:48:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1716613 та фігня цей компромат, з прихильників ніхто і оком не поведе. Шоб там не було. Доказано Зельцом.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716614 вiд 2025-03-06 15:43:45ТРАМП. Звідки він взявся на нашу голову?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716613 вiд 2025-03-06 15:39:14Якщо є якийсь аудіо- чи відеокомпромат, то за нинішнього рівня технологій завжди можна сказати, що це створено за допомогою ШІ - тобто відмазка є.