🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 87.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747575 вiд 2026-05-08 07:51:57

ironbelly (LMW28IF)
№ 1747568

мoглo бути i гiршe :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747574 вiд 2026-05-08 07:45:56

Philus
№ 1747567

The median age in Naples, Florida, is approximately 67 years old, making it one of the older, predominantly retirement-focused cities in the state. Over 50% of the population is aged 65 or older, with a high concentration of residents in the 60-70 range, significantly higher than Florida's statewide average.

:)))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747573 вiд 2026-05-08 07:29:00

Нахуя собаче лайно? Насри сам.

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747572 вiд 2026-05-08 06:39:57

2 Philus
№ 1747571

А ми - ні :)

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747571 вiд 2026-05-08 04:12:54

2 OlegSh
№ 1747569

Молодіє Naples.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747570 вiд 2026-05-08 02:29:05

Венеція
Ситуація навколо участі Росії у бієнале викликала реакцію низки європейських країн. Міністр культури Італії Алессандро Джулі заявив, що не відвідає відкриття виставки, протестуючи проти російського павільйону.
------------------
Джулі молодець. Не відвідає. А я відвідаю післязавтра цю бієналє. Може якийсь перфоменс влаштувати? Знайти собачі какашки, завернути у свіжий випуск Гадзетто Делло Спорт, і підпалити.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747569 вiд 2026-05-08 01:45:41

Philus
№ 1747567

Там мабуть у вас самі пенси. Які можуть бути riots :-)

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747568 вiд 2026-05-08 01:27:35

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1747550
Ну, таке. Випустити альбом у їх віці - то вже неабищо. А пісні на синглі - змішані емоції у мене.
In The Stars - суцільне самоцитування, штамп на штампі. Тобто, звучить вона так, ніби намикані частини інших пісень змішали докупи. Там можна відслідкувати елементи кількох пісень пізнього періоду, переграні один в один (Doom And Gloom з 2012 там просто пре відверто, інші - трохи менш очевидні. Типу УУУУУУУУ з Biggest Mistake 2005). А так, в цілому, легенький рок. Комерційний. На межі elevator music. Молодшому поколінню зайде. У 1994му подібні пісеньки писали на B-side синглів альбому Voodoo Lounge.
&list=RDF-F_oHOvBsM&start_radio=1
Rough And Twisted - цікавіша, важча. Відчувається блюзова основа. Аранжування має майже пряму відсилку до агресивної Have You Seen Your Mother Baby Standing In The Shadow з середини 60х. Хоч агресія вже не та.
&list=RDF-F_oHOvBsM&index=2

Той молодий продьюсер непогано їх мотивує, але вже аж занадто попсово - сучасно вони під ним звучать. З іншого боку - то не так і важливо. Хай дідугани бавляться ;).

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747567 вiд 2026-05-08 00:34:10

2 Perfect Stranger
№ 1747562

Ні. Це ізольований bubble в США - зовсім інші розклади. Жодних BLM, riots, defund the police…

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747566 вiд 2026-05-08 00:19:12

Унаї Емері знову у фіналі УЕФА
він шось точно знає про цей кубок :)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747565 вiд 2026-05-08 00:00:59

2 sk
№ 1747516

Луїс Енріке закрив Майкла Олісе за рахунок тактичної хитрості
⠀ Голкіпер ПСЖ навмисно вибивав м’яч від воріт у аут на фланг Майкла Олісе — 6 із 6 разів саме в ту зону. Спершу фанати «Баварії» навіть аплодували, вважаючи це помилками під пресингом.
⠀ Але пізніше стало зрозуміло: це була частина плану Луїса Енріке — парижани навмисно перевантажували фланг Олісе та позбавляли його простору.
⠀ У підсумку:
⠀— лише 3 успішні обводки
⠀— 13 програних єдиноборств
⠀— 0 результативних дій
⠀ Олісе був близький до антирекорду ЛЧ — 30 втрат м’яча за матч, тоді як антирекорд цієї Лч належить Желсону Мартіншу з «Олімпіакоса» - 31 втрата мʼяча.
⠀#псж #футбол #новини #спорт #баварія

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747564 вiд 2026-05-07 23:53:22

англійські клуби є у кожному з фіналів євкрокубків. Прикольно

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747563 вiд 2026-05-07 23:44:26

гарний знак. маятник менталки трампа гойднувся в правильну сторону…
правда трамп написав що європа свої тарифи знизить до нуля, а урсула про це нічого не каже
але +- - гуд
-----------
Ursula von der Leyen

@vonderleyen
·
18m

I had a very good call with
@POTUS
. We discussed the situation in the Middle East and our close coordination with regional partners. We are united that Iran must never posses a nuclear weapon. Recent events have clearly shown that the risks to regional stability and global security are too great. We also discussed the EU–U. S. trade deal. We remain fully committed, on both sides, to its implementation. Good progress is being made towards tariff reduction by early July.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747562 вiд 2026-05-07 23:40:57

Philus
№ 1747559

тaк Naples тo i є Гaмeрикa :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747561 вiд 2026-05-07 23:29:20

Поправочка:

Світова Федерація Легкої атлетики в особі голови Федерації лорда Себастьяна Коу послала МОК нахєр.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747560 вiд 2026-05-07 23:18:22

Світова Федерація Легкої атлетики в лиці Себастьяна Коу послала МОК нахєр.

World Athletics rejects IOC proposal to end ban on Belarusian athletes

The International Olympic Committee wanted ban lifted but Lord Coe has no plans to comply with its wishes

https://www.thetimes.com/article/6864533e-a19c-4da1-8db6-34c5d0f5462c?

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747559 вiд 2026-05-07 23:10:39

2 Perfect Stranger
№ 1747548

Там добре, де нас нема.
Не саме погане місце, і до Америки недалече :)

Але навіть звідти хочеться з'їбатись

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747558 вiд 2026-05-07 23:09:18

не рубіо казав що з керівництвом куби у них порядок. приєднають «в легку»
хз що там за санкції. китай поставить все що потрібно (можливо навіть ракети з дронами)
вітання маямщині, так би мовити…
-------
Sec. of State Marco Rubio just launched new SANCTIONS ON COMMUNIST CUBA — targeting the regime's military and elites

The sanctions are hammering the industrial capabilities and a state-owned natural resources company.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747557 вiд 2026-05-07 23:01:45

2 Voxa
№ 1747556
відкривають вікно овертону, 321си!
потрібно щоб мінімум євро-країни не пускали до себе підарасів, візи не видавали
якщо спорт-поза-політикою, і лукашенка - чесно обраний президент, то нехай їздять на знмагання у країни що стоять а мавзолеї 9го травня
лаоси, там різні, та пд осетії…

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747556 вiд 2026-05-07 22:45:15

«Міжнародний олімпійський комітет більше не рекомендує запроваджувати обмеження щодо участі білоруських спортсменів у міжнародних змаганнях. Відповідне рішення ухвалила виконавча рада МОК»

на фесбуці попалась реклама сторінки спорт-експресса, де вони жаліють шо вже пошти весь світ за їх поверненя у футбол, і тіки злобний Чеферин проти…

Sky_User [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747555 вiд 2026-05-07 22:23:50

PEPSI
№ 1747445

Ой і не кажи - цей кіберхвашизм - ну прям заїбали з цими своїми маніхвестами! Ото наслухається солов "єва, потім піде почитає Проханова з його ніжним майже хвашистським камунізмом, далі веде свою козу розуму - загляне до Прохора Залупіна і жахне соляного прям потного пролєтарсько-омонівського літературного тунця - йде далі там там рілси-хуїлси із вконтактним такім легким тіктоковим присмаком комунізму на кіселі і такій хуяк хуяк - завод ВНИИР-Прогресс… Карочі ти все зрозумів по якіх ресурсах той Тайлєр-хуйайлєр свою дурну літературну козу водить!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747554 вiд 2026-05-07 21:45:00

Ukrainian Ranger
№ 1747546 вiд 2026-05-07 19:40:44

Можна подивитись з іншої сторони. Спочатку треба переграти японців. Якщо при цьому наберемо однаково з поляками - не пощастило, але все справедливо, ми їм програли. А французів ми здається обійдемо за особистою зустріччю, чи якось по іншому рахуватимуть?

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747553 вiд 2026-05-07 21:44:09

всі пам'ятають що трамп на початку другої каденції казав що сі і хуйло - його «корєші», він їх попросить на 30% зменшити свої оборонні бюджети, і штати також зменшать. буде супер-економія
2025 і до цього - бюджети пентагону були 900- ярдів… і тут - хуйяк! в 2 рази більше
сподіваюсь нам там щось перепаде. тому претензій не маю :)
--------
Secretary of War Pete Hegseth

@SecWar
·
4h

Thanks to President Trump’s $1.5 trillion defense budget, this War Department has moved from bureaucracy to business. This is a FISCALLY RESPONSIBLE INVESTMENT in our Arsenal of Freedom—ensuring our military remains the most lethal fighting force in the world.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747552 вiд 2026-05-07 21:39:01

гос-дєп в своєму підарастичному стилі
чиї дрони пробили саркофаг, і зараз «заставили» штати 100 млн виділити на «ремонт» - неясно
---------
https://t.me/USApoRusski/3329
Беспрецедентные бедствия требуют беспрецедентных и бдительных мер реагирования.

После аварии на Чернобыльской АЭС был построен бетонно-стальной саркофаг. Но срок его эксплуатации был всего несколько десятилетий. И в 2016 году его заменила арка, рассчитанная на 100 лет.

Тогда США выделили $365 миллионов на ее строительство. Ее высота составляет 108 метров, а ширина — 257 метров. Это было массивное сооружение.

Но в прошлом году после удара дрона арка была повреждена. Без ремонта она не обеспечит необходимую защиту, и это отразится на странах всего континента.

США выделили $100 миллионов на ремонт арки. И мы призываем страны “Большой семерки” и страны Европы также вложить деньги в этот крайне необходимый ремонт.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747551 вiд 2026-05-07 21:24:22

2 Perfect Stranger
№ 1747549

так а які шанси у баварії були в першому? удар в створ - один
в другому щось там напів-моменти були. кейна прикрили, олісе також. і все… уг від баварії

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747550 вiд 2026-05-07 21:22:21

ironbelly (LMW28IF)
№ 1747400

пoслухaв тi двa синглa - зaчoтнo.

Вoни тeпeр 3 вeчoрa пiдряд булуть рeклaмувaти aльбoм у JImmy Fallon



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747549 вiд 2026-05-07 21:15:08

LAZY
№ 1747515

як би Бaвaрia кoнвeртувaлa хoч пoлoвину свoїх шaнсiв з пeршoгo тaйму, ти б зaрaз мaтюкaв би Eнрiкe як oстaнньoгo лузeрa :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747548 вiд 2026-05-07 20:55:42

Philus
№ 1747544

a ти живeш в Naples? Гaрнe мiсцe :)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747547 вiд 2026-05-07 20:34:23

Гітлер - Сталіну:
«Прошу не бити по Берліну, у нас парад»

* Копія - Черчілю і Рузвельту.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747546 вiд 2026-05-07 19:40:44

Трохи не вистачило.

Тепер вже віж наших нічого не залежить. Демотивовані казахи можуть злити останній матч французам, а полякам цілком під силу на куражі виграти останні дві гри. Тобто навіть перемога над Японією нічого не гарантує.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747545 вiд 2026-05-07 19:28:32

Наші - молодці, але по булітах казахи виграли

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747544 вiд 2026-05-07 18:13:23

2 LAZY
№ 1747514
Я беру дітей на стадіон — аналог першої ліги в США. Support your local team. FC Naples.

Збірну дивлюсь. Динамо — не можу витримати. Зазвичай фінал — дивлюсь, бо це футбол у виконанні найкращих. Але щось здається, що цей час можна провести з більшою насолодою, роблячи щось інше.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747543 вiд 2026-05-07 17:00:33

Якщо це ще комусь цікаво:

What is not a handball offence in football/soccer?
A handball offence is not committed when a player:

heads, kicks or plays the ball with another part of their body and it then hits their own hand/arm (unless the ball goes directly into the opponents’ goal or the player scores immediately afterwards)
falls and the ball hits their supporting arm, which is between their body and the ground (unless the ball goes directly into the opponents’ goal or the player scores immediately afterwards, in which case a direct free kick is awarded to the other team)
is hit on the hand/arm by the ball which has been played by a team-mate (unless the ball goes directly into the opponents’ goal or the player scores immediately afterwards, in which case a direct free kick is awarded to the other team)
A handball is punished with a direct free kick (or a penalty kick if the handball offence occurs in the player’s own penalty area).

https://www.footballrules.com/offences-sanctions/handball/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747542 вiд 2026-05-07 16:24:27

2 Enot
№ 1747541
Я чув Стармер ввів якісь скажені поліцейські заходи проти тих, хто у Мережі сміє бути недостатньо толерантним. Щось мені здається що це хуйово закінчиться.
ХЗ чи то правда, гадаю ця інфа оброблена в опозиційних для уряду медіа-каналах. Зараз все зійшло на кізяк. Ніхто не хоче дотримуватися правил і порядку заразди якоїсь абстрактної чи справжньої несправедливості.
Тут я на боці консерваторів, треба дотримуватися порядку заради безпеки всього суспільства. Радикальні ідеї. радикальні акції мають більший розголос і медіа-підтримку, ніж нудна робота практична, яка спрямована на заспокоєння суспільства і повернення порядку.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747541 вiд 2026-05-07 16:06:49

Я чув Стармер ввів якісь скажені поліцейські заходи проти тих, хто у Мережі сміє бути недостатньо толерантним. Щось мені здається що це хуйово закінчиться.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747540 вiд 2026-05-07 16:00:16

2 yagshamash
№ 1747538
olma

№ 1747531 вiд 2026-05-07 11:53:05

2 Ukrainian Ranger

№ 1747530

Зараз 60 відсотків британців шкодують про Брекзит і лише 30 відсотків кажуть, що це було правильно. Ба більше: сьогодні понад половина - 53 відсотки - за те, аби знову вступити до ЄС. У Британії стало гірше після Брекзиту. …Тобто найстарше покоління проголосувало й уже вимерло, а молодь тепер із цим усім живе і проклинає тих підарів. Отак.


Треба сказати, що консерватори зараз відмежовуються від брекзиту. Хоча поставив на референдум про брекзит Девід Кемерон для того щоб, як кажуть, він провалився, і таким чином євроскептики у лавах Консерваторів заспокоїлися. А насправді все дійшло до катастрофи.

Крім того я мушу сказати, що якщо демократичні вибори - це такий найбільш справедливий, але хоча неефективний спосіб вирішувати проблеми розвитку нації, то референдум це зло. референдуми працюють тільки в Швейцарії, а з огляду на швидкість змін в цивілізації і там теж буде колись дупа з цією прямою демократією.

Консерватори спихають це на Фараджа, радикалів довбойобів. Нехай Фарадж пояснить виборцям, чого Ілон Маск збудував мегафабрику Тесли під Берліном, а не під Глазго чи Манчестером.

І проблеми в ВБ не вирішиш швидко. Треба повільна стратегія виживання і знайдення своєї унікального торгової пропозиції на ринку.

Зараз уряду Стармера не позаздриш. Через те що конфлікти на Бл. Сході, в Ізраелі, суспільство роздрочене. Антисемитизм неуправляємий, пропалестинізм, як ніби то Стармер і лейбори його придумали. Дістається всім.

Консерватори можуть відігратися на місцевих виборах Ось подивився пост британської політикині the Leader of the Conservative Party. MP for North West Essex. Kemi Badenoch
https://x.com/KemiBadenoch/status/2051355889567719822

По-перше в неї такий класний English (Received Pronunciation (RP))

А по-друге, молодше покоління британських політиків використовують всі ці емоційні моменти, щоб повернути владу на місцях і в центрі.

Я вболіваю за сильне Обєднане Королівство, яке буле партнером ЄСа, Європи, західних так званих цінностей і України. При виконанні цих умов байдуже хто там торі чи лейбори зрештою.

Світ так змінився, що всі наші ідеологічні якісь передустанови не мають сенсу.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747539 вiд 2026-05-07 15:06:03

Chinese court sentences former defense ministers Wei Fenghe and Li Shangfu to death with two-year reprieve over corruption charges
--------
красіво… шойгу-хєрасімов нехай крадуть далі… ми не зацікавлені в їх розстрілі…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747538 вiд 2026-05-07 14:59:49

olma
№ 1747531 вiд 2026-05-07 11:53:05

2 Ukrainian Ranger
№ 1747530

Зараз 60 відсотків британців шкодують про Брекзит і лише 30 відсотків кажуть, що це було правильно. Ба більше: сьогодні понад половина - 53 відсотки - за те, аби знову вступити до ЄС. У Британії стало гірше після Брекзиту. Дорожнеча товарів, - я, коли їжджу зараз, то охуїваю. Ціни часто вдвічі вищі, ніж у Франції, що далеко не є найдешевшою країною ЄС. Це - зрозуміло: спільного ринку більше нема. Платять мита на повну. Свободи пересування до Європи нема, працювати в ЄС - треба дозвіл на працю. Дуже багато різного геморою з'явилося. Джонсон і Фараж жорстко наїбали бритишовий плебс. Я чув індивідів, що голосували за Брикзит, бо «тоді позбудемося всяких пакі» (образливе для пакистанців й індійців). А це - ідіотизм, бо до чого пакистанці до ЄС? Тим паче, що вони всі давно 3-4 покоління і є британськими громадянами. Коротше, наїбали із прокрутом, а кацапи допомогли із впливом на референдум. А молодь до 18 років, що поголовно була проти Брекзиту і за програми на кшталт Еразмусу, що дозволяють учитися в инших європейських країнах, голосувати на референдумі не могла. Тобто найстарше покоління проголосувало й уже вимерло, а молодь тепер із цим усім живе і проклинає тих підарів. Отак.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747537 вiд 2026-05-07 14:46:40

в а-хуй-єному світі живемо
рубіо летить до папи римського обговорити війну яку штати розв'язали
заодно, можливо, покаятись, і попросити відпустити гріхи…
---------
Госсекретарь Рубио встретится с руководством Святого Престола для обсуждения ситуации на Ближнем Востоке и вопросов, представляющих взаимный интерес в Западном полушарии.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747536 вiд 2026-05-07 13:29:28

мад'яр гарний мем видав
---------
Вони вважали, що Урал у безпеці, а виявилися просто в черзі.
--------
коли в новинах пройшло про те що повітряна тривога була у ханти-мансійську… пригадав як мені один мад'яр розказував що будучи студентом якогось там філ-факу в універі будапешту, послали їх на літню практику в ханти-мансійськ. при чому не в саме місто, а якесь село поруч. типу вивчати коріння фіно-угорської мови…
сказав що їх було 5 мужиків. ледве живі повернулись. місцеві одразу почали їх самогоном поїти, прямо на сніданку, кожен день, а так як то були дерв'яні йєбєня з грунтовими дорогами, вони боялись сильно протестувати, тому що місцеві (як їм здавалось), ставали агресивними коли з ними не хотіли їх самогон пити :)
місцева мова відрізняється від сучасної угорської на 90%, тому «на пальцях» 2 тижні розмовляли з місцевими :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.