LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716572 вiд 2025-03-06 04:08:38yagshamash № 1716570 вiд 2025-03-06 01:24:55 Я не можу читати на обсилфі обговорення про підорів уперемішку з футболом. Який у пизду футбол тепер у публічній площині? … Футбол - це захист для психіки. Хоча б якийсь. Це блядь якорь щоб залишатись у розумі та не їбанутись головою остаточно. Коли в моніторі трамп, а за вікном сирени - то хочеться, знаєш, чогось нормального, із минулого життя. Хоча б по вівторкам, середам та четвергам ввечері. Навіть не кожний тиждень. Хоча б блядь одночасно із тривогою за вікном подивитись, як люди бігають. Ізвєнітє, дядєнька, шо прогнєвалі. Вам там складно війну переживати, можна зрозуміти. Куди уж нам тут, у Києвах а тим паче в Харківах, а тим паче в окопах. Але і там люди дивляться і футбол і бокс на телефонах, планшетах та моніторах, якщо є така можливість між боями.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716571 вiд 2025-03-06 01:26:25«Американские компании, добывающие редкоземельные металлы — залог безопасности Украины». Серьёзно? Расскажите это сбежавшим из Харькова «МакДональдсу» и другим американским компаниям. Их присутствие никого не остановило.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716570 вiд 2025-03-06 01:24:55Коли кацапогопники вторглися три роки тому, а я за цим стежив 24 години на добу, думав, що Київ упаде. Герої наші не дали цьому статися. Нині я відчуваю вперше те, що тоді. У страшному стані. Гнида трумп і посіпаки. Всі це знають. Мені пишуть десятки англійців, поляків, французів зі співчуттями щодо америки і надією, що Европейська Унія щось протиставить. Я не можу читати на обсилфі обговорення про підорів уперемішку з футболом. Який у пизду футбол тепер у публічній площині? Хоча хйз. Ще вбили на війні старшого брата Романа Ратушного Василя. Їхня мама-письменниця Світлана втратила обидвох синів тепер…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716569 вiд 2025-03-06 01:17:24каменти доставляють Судя по дебильным рожам новых директоров ЦРУ и ФБР, их единственная цель – уничтожить дела и архивы на Трампа и его подельников.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716568 вiд 2025-03-06 00:56:25m1919(Київ - чемпіон!) № 1716554 будe - Мaск i Мaскaлi :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716567 вiд 2025-03-06 00:54:57UR, Вітання! Перемоги, незважаючи на все. Dum spiro spero.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716566 вiд 2025-03-06 00:40:25ProstoVlizPobalakaty № 1716564 вiд 2025-03-06 00:15:22 LAZY № 1716561 вiд 2025-03-06 00:06:56 Якщо бути чесним, то грузин був одним з найкращих, створював моменти, забив гол
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716565 вiд 2025-03-06 00:29:452 ProstoVlizPobalakaty№ 1716564+ підозрілий момент чи з пенальті, чи з фолом останньої надії.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716564 вiд 2025-03-06 00:15:22LAZY № 1716561 вiд 2025-03-06 00:06:56 Якщо бути чесним, то грузин був одним з найкращих, створював моменти, забив гол, але до цього його нога була в офсайді. Якщо перевага ПСЖ в швидкості щепротримається тиждень, то в другий раз такий вдалий матч у воротаря Ліверпуля може й не вдатись. Це не запланована перемога Ліверпуля від захисту на контратаках, а тупо відскок завдяки воротарю і одному моменту у чужих воріт.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716563 вiд 2025-03-06 00:15:01UR, з Днем Народження!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716562 вiд 2025-03-06 00:09:099 сейвів у Елісона Бекера, 1 сейв у когось із захисників, коли Ван Дайк начудив, а Елісон вийшовши з воріт, і відбивши м'яч, вже не встигав повернутись, але підстрахували. У Долларуми - 0 сейвів, але відбити той удар, що він пропустив, можна було тільки зайнявши неправильну позицію (а нападник чомусь не пробив би тоді у відкритий ближній кут).
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716561 вiд 2025-03-06 00:06:56Ну що, жабойоби, допомогли вам кацапи з грузинами?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716560 вiд 2025-03-06 00:04:56Бггггг
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716559 вiд 2025-03-06 00:01:15ПСЖ не забило, а Лівер першим ударом) Ну і воротар у Ліверпуля мегаматч відіграв
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716558 вiд 2025-03-05 23:36:23UR вітаю!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716557 вiд 2025-03-05 23:29:41Бенфіка таки привезла собі гол навіть в більшості. Трубін не спас після дальнього удару Рафіньї, який перехопив м'яч після невдалого пасу перед штрафним майданчиком.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716556 вiд 2025-03-05 22:47:11УРе, з днюхою!Всього найкращого і Перемоги!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716555 вiд 2025-03-05 22:32:15В ЛЧ зараз всі три гри йдуть у досить високому темпі з перевагою господарів, Баварія забила гол ще на початку гри, у ПСЖ гол відмінили через сантиметровий офсайд, у Бенфіки були проблеми, Трубін потрійний сейв робив в одній атаці, але у Барси вилучили Кубарсі за фол останньої надії і зараз вже Бенфіка переважає.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716554 вiд 2025-03-05 22:31:272 Perfect Stranger№ 1716501o вжe нa Мaрс зiбрaвся…І москалів хай з собою забере. Всіх
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716553 вiд 2025-03-05 22:25:59UR - вітаю! Будьмо крепкі як обценьки!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716552 вiд 2025-03-05 22:19:41«Найближчим часом буде готовий план перших кроків щодо наближення справедливого та сталого миру, – Зеленський.» :) а чого не скористатись отима планами потужності шо в осени усі райради підтримували?
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716551 вiд 2025-03-05 22:15:02Valeriy № 1716550 вiд 2025-03-05 22:11:05 LAZY № 1716549 вiд 2025-03-05 21:58:58 Я ту всью інфу прочитав так що зараз неможливо в хаймарси загрузити координати цілей Добре якщо не так… Але щось мені не віриться…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716550 вiд 2025-03-05 22:11:05LAZY № 1716549 вiд 2025-03-05 21:58:58 sk (Mob phone) № 1716547 У тебе написано так, ніби хаймарси віддалено заблочили на програмному рівні, як типу айфон можна «окірпічіть». --------------------------------------------------- Це явище можна назвати кірпічменгом? Чи кірпічменгом треба назвати фізичне попадання в голову якомусь з президентів ЮСА після відповідної заяви в Конгресі?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716549 вiд 2025-03-05 21:58:58sk (Mob phone) № 1716547 У тебе написано так, ніби хаймарси віддалено заблочили на програмному рівні, як типу айфон можна «окірпічіть». Але ж це не так. Таке взагалі можливо?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716548 вiд 2025-03-05 21:51:58sk (win11) № 1716544 Це здається до хаймарсів не має відношення. Просто перестали надавати інформацію про кацапів на території кацапстану.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716547 вiд 2025-03-05 21:44:24LAZY № 1716545 https://t.me/ShrikeNews/20921?single
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716546 вiд 2025-03-05 21:42:00Ты ба, яка сука: Тренер «Оболоні» з фізичної підготовки не повернувся зі зборів.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716545 вiд 2025-03-05 21:24:59sk (win11) № 1716544 вiд 2025-03-05 21:06:25 хаймарси не стріляють. дані для пострілів заблоковані… … Как ето?
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716544 вiд 2025-03-05 21:06:25хаймарси не стріляють. дані для пострілів заблоковані… рижий клоун розказує що у них дуже плодотворні переговори з хуйлостаном… ну-ну… якраз їх ракети накопичились на складах. вікно можливостей, можна щоб нам на голову падало…
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716543 вiд 2025-03-05 20:56:37UR Усіляких гараздів та здійснення всіх мрій!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716542 вiд 2025-03-05 20:16:56Голандці про сучасний світ: https://x.com/saintjavelin/status/1897318978906939808
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716541 вiд 2025-03-05 19:53:48UR Здоров "я і щоб мрія здійснилася!
Bomb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716540 вiд 2025-03-05 19:29:11Ukrainian Ranger! Вітаю з днем народження!!! \~/\~/\~/!!! ПС: Також всіх з наступаючим днем народження ОБСІЛФ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! \~/\~/\~/!!! і О Б С І Л Ф!!!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716539 вiд 2025-03-05 19:16:21UR - мої вітання!!!
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716538 вiд 2025-03-05 18:19:48UR, з Днем Народження! Будь!
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716537 вiд 2025-03-05 17:37:22UR - многая літра!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716536 вiд 2025-03-05 17:31:59коли Люся Орестоведж пішов на роботу до трампа - Настя Орестоведж мовчала. коли Люся дала в туза DJ Венсу і ацацала Рубіо - Настя Орестоведж подала на розлучення. Бо Люся-гандон це мєрзость. :-)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716535 вiд 2025-03-05 17:25:49Мілєй зняв пінку криптовалютою, якій зробив промо, а потім сказав «упс не перевірив інфо».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716534 вiд 2025-03-05 16:55:04Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1716527 вiд 2025-03-05 14:24:15 2 sk № 1716525 треба забирати! ------------------ В Житомир! Буткєвічь порішає!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716533 вiд 2025-03-05 16:40:18дорого-багато :) https://ua.korrespondent.net/world/4761216-niderlandski-F-35-v-estonii-trenuuitsia-znyschuvaty-rosiiski-drony