🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 863.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716532 вiд 2025-03-05 16:34:56

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1716517 вiд 2025-03-05 11:47:59

Ацця-фундатора - з ДН.
---------------
Чомусь я оце процитав як «Ацця-фуятора» хехе.
А якщо серйозно - то щиро вітаю УРа з ДН, бажаю всякої гарної стабільності та іншої піздулєшнощі (ну так як цей сайт - ніхуя собі стабільність - 25 років! Не всі рок-банди стільки живуть). Ну і ще бажаю побільше позитивних емоцій від того як палає русня.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716531 вiд 2025-03-05 16:07:53

Nycolas
№ 1716528
команда трампа йшла на «хвилі» того що ті всі старпери байдени з обамами, з їх старперськими підходами до управління державою, веденнями зовнішніх політик… то все фігня. зараз… молода цифрова команда, швидкі рішення, квік-віни…
але зі сторони виглядає що у штатах з'явився свій «брєжнєв». у дєдушки маразм. шопопало несе в мікрофон. а свита все аплодує і аплодує…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716530 вiд 2025-03-05 15:57:34

а міллей, що повидаляв свої фотки з зе (якщо правда)
чувак більше думає за «шоу» ніж за «результат»
«запомнітє єтот твіт»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716529 вiд 2025-03-05 15:28:19

Red Runway: Chaos



Created by MRIIA AI

Неслабий креатив запиляли

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716528 вiд 2025-03-05 14:28:41

https://x.com/MelaniePodolyak/status/1897179493531316304
---
Перший пленум центрального комітету партії пройшов майже без проблем. Доповідь тов. Трампа намагався перебити тов. Грін, проте тов. перший секретар партії Джонсон врегулював ситуацію, внаслідок чого тов. Грін був проголошений ворогом народу та був виведений з зали засідань співробітниками народного комісаріату.
Більше ексцесів не спостерігалось, члени партії рішуче підтримували вирішення актуальних питань діяльності партії та держави, представлених тов. Трампом.
Слава великому помаранчевому вождю! Слава великій революції!

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716527 вiд 2025-03-05 14:24:15

2 sk
№ 1716525
треба забирати!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716526 вiд 2025-03-05 14:15:52

Визначено місце проведення фіналу Кубка України сезону-2024/25 і це не Чернівці, а … Житомир …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716525 вiд 2025-03-05 14:09:08

чс з футболу?
трамп тільки 1.5 місяці на посаді, і ми вже «на грані» ядерки… а до чс ще 1.5 роки
маск докопається до розходів на чс і «оптимізує»
все…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716524 вiд 2025-03-05 13:46:20

ББС Україна зробила передрук з Foreign Policy

Як правильно лестити і догоджати Трампу, щоб не посваритись. Уроки для Зеленського

Foreign Policy Як правильно лестити і догоджати Трампу, щоб не посваритись. Уроки для Зеленського

Стаття вельми і вельми, і дуже чьотка.

"…Трамп не має чіткого уявлення про національні інтереси США.

Для успіху країни критично важливо адаптувати її політику під зміни обставин. Але це - не шлях нинішнього президента.

Більшість його заяв і дій зумовлені марнославством та політичними і фінансовими інтересами. Або випливають зі старих прихованих образ.

Для Трампа все має особистий характер.

Давно зрозуміло, що він терпіти не може Зеленського і не відчуває до України нічого, крім презирства, глузувань і поганих асоціацій, починаючи зі свого першого імпічменту… "

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716523 вiд 2025-03-05 13:20:13

Якщо ця торгівельна війна може мати вплив на ЧС, то я б на місці Канади та Мексики вже зараз заявив би про високі ризики при проведенні ЧС-2026 втрьох, попросив би або викинути США і провести вдвох або навпаки лише в США, або щоб ФІФА на себе взяла врегулювання хоча б в тому, що стосується ЧС.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716522 вiд 2025-03-05 13:06:17

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]
№ 1716520 вiд 2025-03-05 12:10:41

Він скаже, що ФІФА - це фейковий футбол, а єдиний справжній футбол - американський.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716521 вiд 2025-03-05 12:51:04

https://www.telegraph.co.uk/politics/2025/03/04/how-starmer-raised-stakes-to-get-zelensky-talking/

добре шо в світі ще є дорослі люди, яки можуть встати між.
Цікаво шо там Макрон занонсував за вечірне зверненя.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716520 вiд 2025-03-05 12:10:41

olma
№ 1716519

Вангую :) Трумп вийде з ФІФА і скасує ЧС

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716519 вiд 2025-03-05 12:01:31

До речі оця тарифна торгівельна війна від Трампа..

Як вона вплине на Чемпіонат Світу з футболу ФІФА-2026?

Чемпіонат світу з футболу 2026 пройде…
в трьох країнах: США, Канаді й Мексиці. Це буде перший Мундіаль, у якому зіграють 48 команд, до 2022 року грали 32 збірні.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716518 вiд 2025-03-05 12:00:04

теніс
olma
№ 1716511
так. після того як я колись подивився cast away з хенксом - у мене бренд вілсон асоціювався виключно з волейбольними м'ячами. аналогічно знайомий що серйозно на лижах катається, якось питав: а оті «хед» що у джоковича, те той самий хед на яких всі на лижах з гори катаються?
бренди ракеток +- давно «стабілізували» ринок. десь 90% всіх профі ракеток це вілсон (федерер), баболат (рафа), хед (джокович). при чому +- в рівній к-ті
ще є японський йонекс (єдина контора яка вимагає в контрактах штраф за те що ти розбиваєш ракетку, неповага до бренду з яким маєш контракт)
так от… якось нове покоління мало вибирає вілсони зараз. хоча, можливо, невеликий «провал» на декілька років, зараз знайдуть пару тінейджерів, підпишуть їх - і буде порядок…
нагадаю що іга перший шолом виграла вілсоном (який просто купила в магазині), але французи з техніфайбр підсуєтились і підписали ігу. паралельно підписали мєдвєдєва. і за пару років, з ноу-нейм бренда ракеток - їх вже багато хто знає, на фоні такого успіху їх купила lacosta, яка «одягає» того ж джоковича і має «око» на теніс…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716517 вiд 2025-03-05 11:47:59

Ацця-фундатора - з ДН.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716516 вiд 2025-03-05 11:45:16

UR - вітання
мрії - здійсняться
І на оновленій землі. Врага не буде, супостата (с)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716515 вiд 2025-03-05 11:40:35

Консорціум на чолі з BlackRock купить порти Панамського каналу на тлі тиску Трампа

Цікаво, що в BlackRock працював Фрідріх Мерц

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716514 вiд 2025-03-05 11:23:41

Тим часом, панда показує зуби:

https://x.com/ChineseEmbinUS/status/1897149198300291120

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716513 вiд 2025-03-05 11:09:03

Вчора всі думали Трамп виступить з більш обгрунтованою доповіддю щодо того, що він робить.
А в нього якась пропагандиська херня МАГА на стероїдах. Вирішив йти по хамськи по безпередєлу.
Подивимося як зреагуює бізнес і здорові інституції дііп стейта.

Хвалив Маска. А у Маска справи не дуже. Вчора відмінили старт найважчої в світі ракети Старшип через неполадки, перенесли на невизначений термін.
Але, специ кажуть, що Старшіп це експериментальна ракета бета-версія. Неполадки передбачувані. Натомість у космічної тусовки викликає занепокоєння оці проблеми з ступенями вже готового продукту Фалькон-9, оце шо рештки літали падали по світу.
Політика цього варьята руйнує прогресивний імідж Ілона серед спеців і вже не надихає менеджерів? Може бути.

А обіцяв американський прапор на Марсі. Мабуть не відать його там навіть Дональду Трампу Юніору.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716512 вiд 2025-03-05 10:59:11

Вітаю UR з Днюхою!

Бажаю доброго здоров'я, багато натхнення і перемоги над супостатом. Щоб нас ніколи не залишало те, що робить наше життя корисним, сенсовним і веселим. Будьмо!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716511 вiд 2025-03-05 10:50:11

2 sk

Ціпа візьме баболат та як їбане по йонексу, що вілсон ох-їє :)

З. І. Ти ж для невтаємничених скажи, що це відомі виробники тенісних ракеток. Спортивні бренди. deep dive into tennis.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716510 вiд 2025-03-05 10:46:21

теніс
Засновник Reddit вступив у перегони за купівлю TikTok. Він збирається перенести його роботу на блокчейн.
--------
чоловік серени вільямз вступає в гру :)
новина від ройтерз… так що… потрібно чекати підтверджень

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716509 вiд 2025-03-05 10:14:41

теніс
для розрядки потрібно щось написати
починаються 2 великі 1000ні турніри в штатах (індіан-велз та маямі). один з них належить ларі елісону (якось забули про нього, якось трамп про тік-ток давно не згадує)
новин в тенісі особливо немає. всі трохи продовжують а-хуй-євать з бану для сінера. якби одразу дали 6 міс - всі вже б і забули. а то ці замовчування, місяць «в тиху», три місяці так щоб чувак слем не пропустив і 1й рейтинг не втратив… таке собі…
наші всі грають. марта мала пів-фінал рік назад, багато очок потрібно захищати
єдине я не можу зрозуміти де леся цуренко. грала востаннє в кінці минулого року. з тих пір «пропала». про якісь травми і т. п. не повідомлялось…
ціціпас наче відмовився від ракетки вілсон, взяв баболат (як кажуть, ракетка просто зафарбована чорним кольором), і виграв турнір. другий кейс за рік. медісон кіз також відмовилась від вілсон, взяла йонекс і виграла ао…
вілсон дуже довго гарно себе «почувала» маючи серену та роджера на контракті, але після того їх ракетку все менше й менше топ-и використовують…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716508 вiд 2025-03-05 10:04:00

Міністр торгівлі США Латнік каже, що Трамп може завтра скасувати тарифи для Канади та Мексики

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716507 вiд 2025-03-05 09:01:33

Nycolas
№ 1716505
Золотий купол супротив “золотого дощу”?) І, врахавуючи плітки про трампа, схоже на бджоли проти меду)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716506 вiд 2025-03-05 08:19:31

Якісь журналюги посеред ночі йобу далися:



Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716505 вiд 2025-03-05 06:56:19

Про що ще говорив Трамп:

▪️сказав що поверне контроль над Панамським каналом;
▪️заявив, що отримав чудове повідомлення від мешканців Гренландії і готовий приєднати острів до США в разі бажання мешканців;
▪️буде вводити нові торгові мита проти багатьох країн, бо вони начебто обкрадають США. Дата для їх запровадження - 2 квітня;
▪️сказав що хоче відродити суднобудування в США та створити систему ППО «Золотий купол»;
▪️оголосив про замороження всієї міжнародної допомоги;
▪️на думку Трампа, його адміністрація зробила з моменту інавгурації більше, ніж деякі адміністрації за 4 роки;
▪️оголосив що вони будуть більше видобувати рідкоземельних мінералів в своїх надрах;
▪️заявив, що будь-які чиновники, які будуть противитись новим змінам - будуть звільнені.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716504 вiд 2025-03-05 06:44:09

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1716492 вiд 2025-03-05 02:20:30

Тобто те, що трампидло проводило конкурси красати - це у нього спадкове, від дідуся.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716503 вiд 2025-03-05 06:05:24

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1716500

Нормально, без зайвих принижень та шмарклей. Трохи грубих лестощів, ну що поробиш, це ж Трамп.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716502 вiд 2025-03-05 06:04:26

От і все на сьогодні. А скільки сморіду було від кацапів - «сєгодня будєт палітічєскоє убійство наркомана-вора в прямом ефірє, інфа от інсайдов!» бгг

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716501 вiд 2025-03-05 05:58:48

o вжe нa Мaрс зiбрaвся…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716500 вiд 2025-03-05 05:58:29

LAZY
№ 1716499

ну тaк, лист в стилi «бaтя, прoсти зaсрaнця…»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716499 вiд 2025-03-05 05:53:55

Я так розумію, компліментарний лист від Зеленського мав успіх у рудого. Пересказав майже повністю. Як дитина, яка радіє, що її похвалили, бігає та всім рзповідає.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716498 вiд 2025-03-05 05:20:57

Можливо, старому уєбану вже нічого і не потрібно.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716497 вiд 2025-03-05 05:08:52

вжe другий рaз плeскaють Мeлaнiї… в Трaмпa сьoгoднi будe вдaлa нiч :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716496 вiд 2025-03-05 05:04:09

LAZY
№ 1716494

нaйдoвшi aплoдисмeнти були кoли Трaмп oгoлoсив Мeлaнiю :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716495 вiд 2025-03-05 05:01:04

відомих = відосах

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716494 вiд 2025-03-05 05:00:20

Блядь цей виступ в конгресі це пиздець. Я таке тільки в старих відомих про совкові пленуми бачив. Стоячі овації після кожної фрази бля. Окремі холуї аж із штанів вистрибують від радощів.
«Ми зробимо, покращимо, цей місяць був найуспішнішим в історії країни, автомобільна промисловість стане могутньою як ніколи, будемо працювати менше, але багатіти на очах!»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716493 вiд 2025-03-05 04:29:05

Люся Арестович вскрився.
Цей гандон працює на трампа. Домовився за плату малую. Зараз заказ валити зелю, відокремлювати зелю від України, і мочити у ефірі за непрагнення миру.
Що і відбувається.

Радує те, що аудиторія Люсі арестовича стрімко зменшується. Але ще таки велика за чисельністю, тому лайна він ще підкине.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.