🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 865.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716452 вiд 2025-03-04 16:20:01

Згадали за ще один цікавий документ. Його Зеленський підписав разом з Байденом 13 червня 2014-10 річний договір про безпеку. Розірвати його наче можно тільки після попередження за півроку.
Саме цікаве що Білий Дім вже вилучив цей документ зі свого сайту))
З якою космічною швидкістю вони перетворюються на рашку

https://www.president.gov.ua/news/dvostoronnya-bezpekova-ugoda-mizh-ukrayinoyu-ta-spoluchenimi-91501

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716451 вiд 2025-03-04 16:14:00

Ну фсьо, не бачити їй чергового звання. Ще й значка «Пачьотний чєкізд» позбавлять.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716450 вiд 2025-03-04 16:08:42

Ніхуя собі, це що ж таке лепенша з'їла?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716449 вiд 2025-03-04 15:45:13

Марін Ле Пен засудила призупинення американської військової допомоги Україні

«Я вважаю, що безцеремонність цього рішення підлягає засудженню. Це дуже жорстоко по відношенню до українських солдатів, які ведуть патріотичну оборону своєї країни», — заявила Ле Пен в інтерв'ю газеті Le Figaro.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716448 вiд 2025-03-04 14:27:18

Чекаємо на повернення Бущана?
Цікаво чи отримав молодший суму трансфера? :)

https://ua.korrespondent.net/sport/football/4760826-klub-buschana-ne-vyplachuie-zarplatnui-hravtsiam-kilka-misiatsiv

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716447 вiд 2025-03-04 14:19:23

2Feodorit
---
Написано продаж, а непоставка. У випадку з нами не пригадую таких формулювань

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716446 вiд 2025-03-04 14:18:31

Поляки пітвердили зупинку допомоги

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716445 вiд 2025-03-04 14:07:20

❗️путін погодився бути посередником між Трампом та Іраном щодо ядерної зброї, — Bloomberg
хуйло і рудий пійхуйлятник влаштували клоунаду. вони реально вважають сіх довбойобами чи їм просто вже не треба робити виглґд, що вони союзники?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716444 вiд 2025-03-04 13:34:54

Я думаю, що Україні ще не пізно сформулювати основні принципи для всіх посередників, які хочуть допомагати в переговорах з хуйлом, щось на зразок таких:
1. Агресор - росія, жертва - Україна, результат переговорів не може погіршувати становище України ще більше ніж зараз, мають бути хоч якісь механізми відшкодування збитків.
2. Повага до територіальної цілісності України. Україна не визнаватиме тимчасово окуповані території назавжди російськими. Механізми врегулювання статусу територій можна прописати пізніше.
3. Гарантії безпеки - росія має зобов'язатись не відкривати вогонь по нашій території без письмового дозволу посередника в угоді, який має обґрунтувати, що Україна настільки грубо її порушила, що вона по суті втратила чинність. Можна і в нашу сторону таке формулювання написати.
Можна подумати ще над якимись такими принципами, які будуть виглядати очевидно справедливими навіть, наприклад, для аятолли.
Небажання в повній мірі застосовувати ці принципи означає, що такий посередник підіграє хуйлу, по суті називаючи капітуляцію України іншими словами.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716443 вiд 2025-03-04 13:23:06

Nycolas № 1716442
<читав тут>

Тобто підзаголовок «прискорить постачання військової допомоги для Ізраїлю» ти прочитав як «не віддають в якості допомоги»?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716442 вiд 2025-03-04 13:17:40

Feodorit
№ 1716439

читав тут
---
https://suspilne.media/960613-ssa-priskorat-postacanna-vijskovoi-dopomogi-izrailu-na-priblizno-4-mlrd-rubio-pidpisav-deklaraciu/

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716441 вiд 2025-03-04 13:01:33

Перемоги та провали. Як американська допомога рятувала і топила союзників

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cvgw9e171rdo?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bukr%5D-%5Bheadline%5D-%5Bukrainian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716440 вiд 2025-03-04 12:59:46

офіційного наказу президента США Дональда Трампа про припинення військової допомоги Україні немає. Про це написав кореспондент The Economist Олівер Керролл у соцмережі Х.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716439 вiд 2025-03-04 12:51:13

Nycolas № 1716437
тільки Сша продають Ізраїлю зброю, а не віддають в якості допомоги
от і вся різниця


Від кого ти це почув?
США виділяють гроші на military assistance допомогу Ізраілю які той може використати лише на закупівлю зброї в США. Так «продають»
$3.8 billion щорічно згідно Memorandum of Understanding
$14.3 billion April 2024 emergency military assistance package
$8.7 billion September 2024 secured an aid package
while Israel formally pays for the arms, the financing largely originates from U. S. military aid allocations.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716438 вiд 2025-03-04 12:30:07

UR № 1716423
між першим і другим.
Відверту херню з тарифами нормальний не почав би …
А що до нас, то особиста неприязнь, яку замість того шоб нівелювати і зменшувати, навіщось постійно підживлюють :( помножилась на бажання Трампа отримати нобелевку за мир.
Війна як така йому не потрібна, і пох за чий рахунок. Це треба опанувати і планувати свої дії відповідно до цих реалій.
Все просто і складно одночасно. Світ цинічний та прагматичний. А ми чомусь і досі вважаєм шо нам будуть допомагати весь час за дурно, причому робити це зобов'язані.
По ітогу, переможе не сильніший, а розумніший і хитріший.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716437 вiд 2025-03-04 12:16:17

olma
№ 1716433

тільки Сша продають Ізраїлю зброю, а не віддають в якості допомоги
от і вся різниця

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716436 вiд 2025-03-04 12:15:56

Starik (Україна, Київ)
№ 1716435
----
Так, там пройоби в стратегії, і продуктова лінійка застаріла, і не було нового блискучого продуктуне та, ціна виробництва, поганий менеджмент. і вони мабуть чекали від уряду США, від ЄСа якихось інвестицій пільг (чого Ілону можна, а нам ні).

Опинилися в дупі. Зараз там останній акт, або вони щось знадуть, або їх всю корпорацію Інтел на запчастини розберуть.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716435 вiд 2025-03-04 12:07:47

olma
№ 1716421

ні, це як раз не рудий, у Intel реально є проблеми, тож вони згортають інвестиції

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716434 вiд 2025-03-04 12:03:28

Мабуть вже нафта по 50-сят не є приоритетом для Трампа, ну бо нереально топити на всі 100 за Ізраїль і мати стійкий deal з Саудами та іншими Катарами.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716433 вiд 2025-03-04 12:01:28

Читав сьогодні інфу, шо Ізраїль збирається знову у Газі бомбити Хамас, бо ті не віддали заручників.

(Мабуть в Ізраїль нові ракети і боєкомплекти з Америки прийшли з останнього показово щедрого траншу Адміністрації).

Саме що цікаво, що Трамп не каже, що війна в Газі не мала би початися? І не каже Нетаньяху давай домовляйся. досить проливати кров.

хуїдло руде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716432 вiд 2025-03-04 11:50:34

Путін просто впіймав Трампа на Гачок. До різдва і зимових канікул, головний хто мав би займатися Україною був ген Келлог. ще 20 грудня преса писала, що Келлог готує візит в Київ.
Але подзвонив Хуйло і сказав, ми хочемо вам віддати вам учителя з маріхуаною, присилайте Віткова в МСК. І через Віткова передали всю інфу, домовилися про Ер Рияд.

Папа Дональд заковтнув наживку хуйла, і тепер той його на спінінгу водить як хоче.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716431 вiд 2025-03-04 11:28:01

Американський індекс Dow Jones впав на 1,48%, S&P 500 – на 1,76%, Nasdaq – на 2,64% після відмови президента США Дональда Трампа відкласти запровадження імпортних мит: 25% для Канади та Мексики, 20% – для Китаю.

«Не залишилося місця ні для Канади, ні для Мексики», — заявив Трамп.

У міру того, як торгова війна набирає обертів, середня тарифна ставка США має підвищитися до рівня, якого не було з часів Великої депресії.

ФРС Атланти передбачає, що ВВП США впаде на 2,83% у першому кварталі. Враховуючи, що перші два місяці економіка зростала, в березні на США очікує економічний шок.

На цьому фоні підскочила вартість золота (+1,95%) та срібла (+2,45%), але подешевшала нафта: марка WTI втратила 1,85%, а Brent – 1,73%.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716430 вiд 2025-03-04 11:24:42

Enot
№ 1716429
отож

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716429 вiд 2025-03-04 11:23:42

Де Трамп і де логіка? Кажуть що в Білому домі атмосфера страху, всі бояться заперечити Трампу. Тому так.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716428 вiд 2025-03-04 11:22:27

Ukrainian Ranger
№ 1716427
----
Саме так, спочатку ти нагинаєш і доводиш суперника до нищівної поразки, а доперва потім кажеш, ну добре давай дружить. І суперник буде сраку лизати від радощів порятунку.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716427 вiд 2025-03-04 11:19:37

Enot
№ 1716426

Про це всі кажуть, але логічніше було б тоді їх «нагнути», а потім помаленьку послабити тиск. А так, виглядає наче яйця трампа в кулаці у хуйла.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716426 вiд 2025-03-04 11:13:57

Все простіше. Коментатори кажуть що у трампа ідея фікс, відірвати Росію від Китая щоб союз з нею влаштувати проти Китаю. А Україна це перешкода для цього, і ця перешкод має бути усунена. От і все.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716425 вiд 2025-03-04 11:13:47

Ukrainian Ranger
№ 1716423
хтось пригадав як боровся коммуністичний китай із справжнім китаєм
штати перестали допомагати. а сталін- ні…
ну а потім вже й тайвань «кинули» віддавши їм місце в рад-безі «великому» китаю…
так що штати на це все дивляться максимально цинічно…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716424 вiд 2025-03-04 11:12:33

США закупають у Тайваню товарів значно більше, ніж продають

Експорт – 42 млрд доларів, імпорт – 116 млрд доларів, що призвело до торгового дефіциту США у 74 млрд доларів.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716423 вiд 2025-03-04 11:00:40

Навіть не знаю, яка з версій поведінки Трампа найближча до реальності.

1. Дід просто йобнувся від старості, але оточення цього ще не зрозуміло, і зрозуміє хіба що коли він зніме труси у конгресі.

2. В діда ще стара «обідка» на Зе за те, що не допоміг «добити» Байдена і трохи не підвів під імпічмент, тож похуй скільки нас загине, аби тільки рудий клоун насрав в борщ зеленому.

3. Дід справді є агентом КГБ на псевдо «Краснов», і путін підштовхнув його зараз на активізацію, погрожуючи викласти у відкритий доступ те, чим власне діда й завербували.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716422 вiд 2025-03-04 10:43:00

❗️ЄС призупиняє розробку нового пакета військової допомоги Україні на €20 млрд. через заперечення Угорщини, – Politico
це вже просто смішно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716421 вiд 2025-03-04 10:41:52

sk (здалеку…)
№ 1716418

Nie będzie fabryki Intela w Polsce.
Intel wstrzymuje kluczowe inwestycje w Europie.
To oznacza, że fabryka pod Wrocławiem na razie nie powstanie.

Інфа з вересня 2024 року.

З політикою Трампа (який реально називає Європу суперниками, а мало не ворогами Америки) скоріше Huawei шось в Європі побудує.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716420 вiд 2025-03-04 10:36:09

olma
№ 1716415

Власне рудий повинен думати про свою країну, а не про Тайвань, особливо якщо там йде пізда.
ASML дійсно лідер, для цікавинки вони можуть перетворити обладнання в Тайвані на купу заліза дистанційно у разі піздеця.
Китайці активно розвивають ці технології, рано чи пізно доженуть, і Тайвань їм стане непотрібним з точки зору технологій. І ось тоді точно пізда :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716419 вiд 2025-03-04 10:36:04

ФК «Динамо» пропонує проведення екскурсій клубним стадіоном

https://fcdynamo.com/img/9868cda6-06b2-4422-a5b0-58d28c61e7d4/stadion7-dynamo-23-09-202111.jpg?fm=jpg&q=80&fit=max&crop=2277%2C1500%2C0%2C0

https://fcdynamo.com/pages/stadion-dinamo-im-valeriya-lobanovskogo

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716418 вiд 2025-03-04 10:32:41

olma
№ 1716416
а що там з заводом інтел в західній польщі?
щось чутно? ярд в завод інвестували десь рік назад…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716417 вiд 2025-03-04 10:24:44

ну до кізяка Intel дуже далеко :)
і TSMC йому не конкурент, а промисловий партнер.
чипсет робе тощо …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716416 вiд 2025-03-04 10:09:58

З чіпами така історія, що колись одна з набагатших компаній світу американський виробник процесорів Intel, який роками панував на ринку, через погану невдалу стратегію і слабкий верхній менеджмент зійшли повністю на кізяк.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716415 вiд 2025-03-04 10:03:31

Starik (Україна, Київ)
№ 1716414
----
Ну то 3.14зда Тайваню, як тільки переріжуть стрічку червону при відкритті заводу чіпів.

Теоретично у виробництві чіпів головне це літографічні верстати, які використовують технологію екстремального ультрафіолету. І пишуть що головним виробником цих верстатів є голандська ASML.

У цій всій чіповій історії, кажуть велику роль зіграв Байденівський закон про Чіпи, який ухвалив Конгрес в 2022.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716414 вiд 2025-03-04 09:49:41

Не треба ставитись до рудого однополярно, деякі речі він робить правильно.
Але щодо нас у нього явні упередження, звісно.

https://epravda.com.ua/tehnologiji/naybilshiy-u-sviti-virobnik-mikroshem-tsmc-investuye-100-mlrd-dol-u-ssha-803925/?_gl=1*1iondgc*_ga*Njg1MzQ2ODI1LjE2MjIyMDEzOTk. *_ga_6ELQ7YCNBS*MTc0MTA3NDM4OS42NDYuMS4xNzQxMDc0MzkxLjU4LjAuMA..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1716413 вiд 2025-03-04 09:00:09

Нижче оцінка економічної політики Трампа. Ну і так само буде і з геополітикою. Так само невдале (нічим не вигідне) для США буде витягування з ями Х-йла коштом здачі України.
Ні економічно, ні геостратегічно новий романс з хуйловською Росією ніяк не обмежить і не обтяжить Китай, і не дасть ніякої вигоди Американському бізнесу.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.