Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716292 вiд 2025-03-02 21:01:01Орбан с фицой досягли, чого бажали, разрушили нату и ес, де имели какой то формалный вес. А за их рамками эти пидорасики нихуя не варты..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716291 вiд 2025-03-02 20:59:30ironbelly (LMW28IF) № 1716288 --- Хтось помітив, що пише у себе на сайтах Трамп набагато скандальніше, ніж говорить наживо. Тобто там суцільний крінж, як зараз діти говорять. Хуй його зна хто кого переграв у шахи, але зараз в Штатах найдорожчі яйця (курячі за тузінь в магазинах) на світі. Інфляція в гору. Спікер гандон Джонсон верстає буджет не може зверстати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716290 вiд 2025-03-02 20:57:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1716289 "Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні переговорила по телефону з Трампом, зокрема, з огляду на її сьогоднішню зустріч з Володимиром Зеленським. До цього Трампу, намагаючись пом`якшати наслідки сутички американського і українського президентів, телефонували Макрон та Стармер. Між тим, як повідомляють ЗМІ, тривалість їх розмов з Трампом не перевищувала 10-15 хвилин. З Джорджою він говорив аж 42 хвилини, і мова йшла якраз про те, як спробувати врятувати українсько-американські відносини. " ну і далі пишуть шо Трамп до Мелоні нерівно дихає :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716289 вiд 2025-03-02 20:52:34Балтійські країни не запросили на зустріч, а між тим литовець Науседа слушну ідею висунув - тристоронню зустріч за участю європейців, щоб якось залатати відносини між Зеленським і трампидлом.Слід туди направити чарівну італійську пост-фашистку Мелоні. Хай вона сяде між ними, а вони її тримають з обох боків за meloni та потроху домовляються; трампидло мабуть за старою звичкою захоче вхопити і за інше місце, але цього вже дозволяти не можна.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716288 вiд 2025-03-02 20:49:48Там Трамп написав, що Трамп всіх переграв. Розіграв «многоходовочку» тільки не написав. Але «Не недооцінюйте Дональда Трампа. У цій шаховій грі він на 10 ходів попереду всіх.»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716287 вiд 2025-03-02 20:46:29sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]№ 1716284 вiд 2025-03-02 20:41:12Це воно не саме таке каже про себе, а цитує слова якогось іншого підара.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716286 вiд 2025-03-02 20:43:08olma № 1716280 ну подивимся, пока все це розмови про майбутне. Причом саме розмови. Подивимся до чого дойдуть фізично, на землі. Просто треба помнить, шо США були нашим найбільшим партнером ще вчора, а сьогодні вже ні. Одні вибори… Европа сильна саме спільнотою, але зараз вони разом ніколи ні про шо не домовляться. Окремі країни - так. Але теж потрібно помнить шо це не на завжди. Он наочний приклад.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716285 вiд 2025-03-02 20:42:22UK Prime Minister Keir Starmer: “The UK is prepared to back this with BOOTS on the ground and planes in the air. ” Europe will save Ukraine and the West.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716284 вiд 2025-03-02 20:41:12https://x.com/OstapYarysh/status/1896261828256399580 Трамп прокинувся Назвав себе шаховим гросмейстером Жодного слова про хуйла. Типу зе підпише угоду, хуйло одразу перестане стрілять! Мага і амінь!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716283 вiд 2025-03-02 20:34:51Voxa (м. Запоріжжя) № 1716282 --- Та ти шо!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716282 вiд 2025-03-02 20:34:07о, Довбик гол забив
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716281 вiд 2025-03-02 20:23:57Дати втіхаря Україні зброю і підтримку, і наші б заїбашили носії ядерних ракет, порушили цю блядську тріаду хуйловську. І вже можна трохи передихнути, поки кацапва корчиться під санкціями.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716280 вiд 2025-03-02 20:21:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1716278 ---- Не знаю шо там вирішили, треба формувати сильний блок внутрішньо міцний. ТРампу насправді насрати на всіх. Я читаю в Х мудрагелей геополітиків, які намагаються розгадати стратегію Трампа і надати їй постфактум, якоїсь цінності. Але здається там ніякої стратегії нема. От кажуть шо Трамп типа зробе нафту по 50, каже бурить, буріить. Ну як він зробе нафту по 50 коли хоче палестинців з Гази виселить типа. Прямо Сауд головний в захваті від ТрампПлаза в Газі. Отак воно і все буде за його каденції. Запомнітє етот твіт. Трамп поводиться як кримінальний авторитет, якому всі винні, і якому треба виказувати належну повагу. А за шо повагу, за тарифи 25%. Тільки тому що торговий дефіцит з америкою. Це херня. Треба зрозуміти одне, якшо хтось з Європузанів наважився захищати інтереси своєї країни так як Зеленський своєї перед Трампом, то у Трампа так особливо крім тарифів нема тиску. І тут треба грати на цьому.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716279 вiд 2025-03-02 20:12:46Цікаво, що останні зібрання зараз йдуть вже не у форматі ЄС, а збираються ті хто хоче (включно з Канадою й Туреччиною), а деякі навіть ображаються що їх не запросли. Таки чином Орбан й Фіцо шикуються й йдуть спожити прутня у дупу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716278 вiд 2025-03-02 20:01:26судя по ітогам, ті країни яких «забули» покликать на Саммит в Лондон багато не втратили :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716277 вiд 2025-03-02 19:58:56Akela № 1716275 --- Батий правий в тому, що фірмові вірменські коньяки вони за стилем і смаком трохи подібні до congac - ів з франції. Тому що бренді з виноградного спирту є багато різних.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716276 вiд 2025-03-02 19:52:11Тим часом, космопідар зовсім береги втратив і з власної зарозумілої дурості втрачає бабло:https://ua.korrespondent.net/business/companies/4760289-tvit-tsinoui-7-mlrd-yak-mask-vtratyv-holovnoho-partnera-u-latynskii-amerytsi
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716275 вiд 2025-03-02 19:49:09Десь бачив про вірменські конʼяки: приблизно 70% зараз роблять з французськів спиртів. І це не те що б було суцільною перевагою - більшість конʼячних спиртів на експорт in bulk вони продають дуже посередньої якості
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716274 вiд 2025-03-02 19:39:15Batyj № 1716271 1) купи щось від печії в аптеці 2) пляшку мінералки Лужанська, Поляна - буде теж Ок.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716273 вiд 2025-03-02 19:38:26Да куды ехать седня? Уже поздно, я возле дома зашел, а там нет…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716272 вiд 2025-03-02 19:38:25Наразі економічна угода з Україною не розглядається, - глава Мінфіну США Бессент Джерело: https://censor.net/ua/n3538790 ---- Обідилося за те що їхав в купе біля туалета. А може зрозуміли, що навіть маленькі залежні країни за просто так воліють не здавати все і вся.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716271 вiд 2025-03-02 19:37:19этож седня блины будут. Раз в год. Надо чота от изжоги сьесть..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716270 вiд 2025-03-02 19:34:29Батий, є в Сільпо, Фора, Розетка, Метро недорогі ординарні портвейни двох сортів ruby і tawny. Рекомендую ruby. Я якщо будеш їхати на дачу, заїдь за привокзальною поверни ХШ на Здолбунівську, а там на вул. Ревуцького 9. маг Вина Світу. Там пару видів порто до 300 грн. за пляшку.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716269 вiд 2025-03-02 19:33:39Приходится брать Тису..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716268 вiд 2025-03-02 19:32:40а в Арарате все хорошо, кроме градусов. 37,5.. блять..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716267 вiд 2025-03-02 19:28:11Хотя, вкуснее посидеть можно просто с портвейном, португальским конечно. Зашел в Новус, нет нихуя португальского..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716266 вiд 2025-03-02 19:24:53Да. Наверно Арарат сейчас самый близкий к настоящему коньяку. Ну, кроме французов и метаксы. Канечно..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716265 вiд 2025-03-02 19:18:01Батий, та там правди не знайдеш, Сьогодні (формально) закриття сезону… побухать. завтра починається великій піст. То ж можна взять улюбленого коньячку (хай буде Арарат) і насолодитися поки що спокійним у нас вечором. Підозрюю, Хуйло в посиленому темпі паяє блоки управління для ракет, і буде нас принуждать к міру. По-любому.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716264 вiд 2025-03-02 18:44:49А Люксембург как? Я волнуюсь.. Он жеж в Нате? Помницца, Зе закючал договор с ними о взаимной обороне..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716263 вiд 2025-03-02 18:42:41Хуясе.. три страны забыли на минуточку..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716262 вiд 2025-03-02 18:31:10Порвала русня кабель на Балтику, не дзвонити в Пентагон. А самим підняти сили, заарештувати судно, покарати, санкції, суди і т. п.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716261 вiд 2025-03-02 18:29:54Batyj № 1716258 --- Страмер, з ними переговорив телефоном з лідерами балтійських країн, сказав, що наступну зустріч покличе усіх. Ніякого злого умислу, чисто недбалість та постімперський пройоб.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716260 вiд 2025-03-02 18:27:47Європі треба не (тільки) добазарюватися з Трампом, але будувати ВЛАСНУ структуру безпеки, яка не залежить від Трампа, Китая чи ще якихось імперій.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716259 вiд 2025-03-02 18:26:49Касается..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716258 вiд 2025-03-02 18:26:24А чено прибалы (Лезик, молчать!) не приглашены? Из встреча ка вется непосредственно..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716257 вiд 2025-03-02 18:25:53Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1716256 ну так я про це. ЄС та Україну важливо мати Туреччину у союзниках.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716256 вiд 2025-03-02 18:12:132 VVV№ 1716254Друга по чисельності армія Європи. Після України. І друга у НАТО.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716255 вiд 2025-03-02 18:10:532 Perfect Stranger№ 1716252Спробуй. Може колись тобі це вдасться.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716254 вiд 2025-03-02 17:12:38цікаво, що на саміті присутня Туреччина.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716253 вiд 2025-03-02 16:48:37olma № 1716251 сeнaтoр сeнaтoрoвi oкo нe виклює :) iнфo мoглa бути в мiсцeвiй прeсi…