Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716252 вiд 2025-03-02 16:46:51Pryvyd zamku № 1716241 a пoдумaти трoхи?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716251 вiд 2025-03-02 16:33:16А Джей Ді Венс поїхав у Вермонт на лижах покататися. Та мабуть сенатор від Вермонта (комуняка) Берні Сандерс наша людина - likely злила інфу про візит і протестанти не обламалися у вихідний, поїхали до курорта і виставили пікет.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716250 вiд 2025-03-02 16:09:52Трамп вчора відпочивав, грав у гольф… Але ж зараз прокинеться і почне щось заявляти в пресу… І тут 50-на-50, як пігулки «ляжуть», чи одразу похерить всі заяви з Лондона, чи похвалить…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716249 вiд 2025-03-02 16:08:05Slovakia halts military and financial aid to Ukraine. “We propose an immediate ceasefire, ” says Slovak Prime Minister Robert Fico. @clashreport ----- А оці підараси паралельно відмовляються купувати хуйлотнафту і газ?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716248 вiд 2025-03-02 15:56:35https://x.com/Stas33909559/status/1896136163645382662 Хто тут постив Шерон Стоун? Ось її фотка для поточного моменту
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716247 вiд 2025-03-02 15:45:46Зеленський: вибачте, Дж казав у вас демократія
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716246 вiд 2025-03-02 15:13:53А може я неправильно все зрозумів? Ігнор короче, негра.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716245 вiд 2025-03-02 15:01:46 https://x.com/plies/status/1895885808344997943 Plies (rapper) Algernod Lanier Washington (born July 1, 1976), better known by his stage name Plies, is an American rapper. Там тяжко розібратися межи цими вставками ЙТМ (мозефака). Але вайб такий шо ЙобТМ - Білий багатий чоловік в костюмі буде вчити роботягу і воїна Зеленського? мазефака йтм.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716244 вiд 2025-03-02 15:01:15Гурт динозаври Я мав залізні нерви Тепер - як ниточки Пішов на йогу - Скрутило ногу Всіх побідив в фейсбуці Всі вивчив матюки Зайнявся спортом - Закінчив спиртом Коли зрада зажерла, Мольфарить Говерла. Їдемо в Карпати…
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716243 вiд 2025-03-02 13:59:33? si=ZZVvsfKlwJafZp4P Mrsa
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716242 вiд 2025-03-02 13:12:09Дожилися, що не запостиш, то фейк… Журбинка В голові цілий день грає пісня: "еспресо, макіято, перфаворе :) ? si=1zFZBeMhuWW7RxMY
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716241 вiд 2025-03-02 12:36:36Головне - Зе взагалі не треба було пхатися до трампа. Але ж блядь дуже кортіло красивий передвиборчий відосік зробити.
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716240 вiд 2025-03-02 12:26:572 Orest Dniprovskiy№ 1716214Лейзик? Мабуть дядя вува за ручку привів ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716239 вiд 2025-03-02 12:14:26Ну ось вони будуть посредниками, нехай. Тільки все це не має сенсу
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716238 вiд 2025-03-02 12:02:49Enot № 1716237 ну так вони все вже вирішили: Guardian «Starmer says UK and France will work with Kyiv to present peace plan to Washington»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716237 вiд 2025-03-02 11:58:56Не має значення що каже Стармер. Американці вимагають капітуляції, капітуляція це відстрочена (ненадовго) загибель державт і народу. Гарантії Трампа не вартують анічого, навіть якби він їх давав. От і все. Тепер європейці хай вирішують, їм потрібна окупація України при відсутності гарантій власної безпеки від США, чи вони допомагатимуть. Допомоги від США не буде, це було зрозуміло ще давно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716236 вiд 2025-03-02 11:54:38коли ейфорія від твітів і фоток на память пройшла і треба повернутись в реальність: Financial Times «Starmer to warn Zelenskyy peace with Russia means mending ties with Trump»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716235 вiд 2025-03-02 11:38:48це ахуєнно ? si=YhadHameoLOm4u11
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716234 вiд 2025-03-02 11:26:10Batyj № 1716228 вiд 2025-03-02 09:32:48 .. и не боится же падла, что а аеропорту бандеровцы встретят с фауст-патроном и парой дронов с бомбочками.. … Хто не боится??
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716233 вiд 2025-03-02 11:01:51Ех, шкода, виглядало красиво та потужно.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716232 вiд 2025-03-02 10:42:12О, мене випередили на 2хв
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716231 вiд 2025-03-02 10:41:26Orest Dniprovskiy (Київ) № 1716215 Президентка Мексики такого не казала, і не писала. Першоджерело цього текста тягнеться з фейсбука, з 2016 року
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716230 вiд 2025-03-02 10:39:22Orest Dniprovskiy (Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1716215 вiд 2025-03-02 05:43:48Красіво, але скоріше за все фейк:https://www.snopes.com/fact-check/mexican-president-wall-quote/
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716229 вiд 2025-03-02 09:46:16LAZY № 1716225 десь так років 20 назад той радкявічюс читав курс в київських бізнес-школах… якусь книжку на той час написав… просто ще одна думка «підараса звичайного» … немає сенсу звертати увагу
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716228 вiд 2025-03-02 09:32:48.. и не боится же падла, что а аеропорту бандеровцы встретят с фауст-патроном и парой дронов с бомбочками..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716227 вiд 2025-03-02 09:17:05хоч вольца і називають одиним з самих поміркованих в команді трампа (разом з рубіо), «дідусь», як один з аргументів проти зе, сказав що «він приїхав одягнений не для підписання документу» … тобто така «зграя» паханів, просто тащиться від того що до них всі їдуть на аудиєнцію, а вони там кожного «козлять» і отримують від цього насолоду…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716226 вiд 2025-03-02 09:03:29Хто цей підор касіжоп, може хтось знає? Воно за милю смердить лахтой.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716225 вiд 2025-03-02 09:02:52НУ про юру романенка все зрозуміло - цей підор ще до початку війни смердів, що «Украине КОНЕЦ:» Киевский политолог Романенко объяснил, что украинское государство подошло к КОНЦУ своего СУЩЕСТВОВАНИЯ. Антироссийские действия Киева привели к тому, что экономические факторы, позволяющие существовать украинскому государству, исчезли. " Але й гості у нього відповідні - клоун-інфоциган: Дарюс Радкявичюс Бог, квантовая физика, организационная структура и стиль управления Книга Дарюса Радкявичюса представляет собой ироничное, талантливое и абсолютно самобытное историко-философское исследование, рассказывающее читателю о том, как формировавшиеся веками стереотипы западной культуры влияют на современный бизнес-процесс. По мнению автора, руководители крупных компаний век за веком занимаются в основном тем, что идут наперекор основам мироздания, ориентируясь на привычные аксиомы иерархического устройства и пирамидальной структуры любой организации, в то время как в природе не существует иерархических правил — а значит, и в бизнесе им не место. Доказывая свою точку зрения, Дарюс Радкявичюс подогревает любопытство читателя нетривиальными историческими выкладками — к примеру, о Тамплиерах как первых бизнесменах от христианства, тайне святого Грааля, родственных душах Дарвина и Макиавелли и о том, как заповеди пророка Моисея применимы к проблемам современных бизнес-коллективов.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716224 вiд 2025-03-02 08:57:48Бгг 15-фубльовий пєтух кассіжоп на ФО як завжди обісрався - притягнув відосік підараса юри романенка, де той з якимось клоуном із «прібАлтікі» годину чвякають-хуякають, які трамп і венс молодці, як вони насправді хотіли допомагать Україні, а бидло-зеля все зіпсував своїми манерами та бади ленгвиджем. Що цікаво, цей гівно-експерт - бувший спецназовець, майстер перемовин з терористами (з його слів), а тепер бізнес-коуч - навіть не знає, блядь, елементарного інгліша. Воно пиздить: «Я тут даже записал, что Трамп говорил в тот момент -» Don't tell what we are gonna to feel «- і повторив цю фразу декілька разів. Тобто йобаний клоун навіть не знає, що таке» gonna "і які блядь слова воно в себе вміщує і що після gonna ніяких to вже нахуй не потрібно.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716223 вiд 2025-03-02 08:46:03оо, хуйло собралось в бразилио..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716222 вiд 2025-03-02 08:02:43Джерело: заява Державного секретаря США Марко Рубіо, Reuters Пряма мова: «Я підписав декларацію про використання надзвичайних повноважень для прискорення доставки близько 4 мільярдів доларів військової допомоги Ізраїлю. Рішення скасувати часткове ембарго на постачання зброї, введене адміністрацією Байдена, яке помилково затримало певну кількість зброї та боєприпасів з Ізраїлю, є ще одним свідченням того, що Ізраїль не має більшого союзника в Білому домі, ніж президент Трамп». Деталі: У своїй заяві Рубіо повідомив, що з моменту вступу на посаду адміністрація Трампа схвалила майже 12 мільярдів доларів великих продажів іноземних військових товарів до Ізраїлю.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716221 вiд 2025-03-02 08:00:20Sauron № 1716220 все правильно і це ж не тільки по відношенню до україни наїжджають на всіх що трюдо чи през мексики щось не те сказали чи вступали в «перепалку»? пох, тарифи, погрози мексиці взагалі війська ввести маск спокійно називаю трюдо «дівчинка», а трамп-і ко - «губернатор» … це трохи нагадує хуйлостанські наративи. їх якщо послухати - то навколо них «хачікі», «узькаглазийє», «салаєди» і т. п… одні вони - «дартаньяни» …
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716220 вiд 2025-03-02 07:31:38Хз як так вийшло, що на чолі Штатів тепер відверте гівно, яке також зумів поставити крінжових персонажів на топ пости. Де та американська система противаг, якою вони хизуються? Один довбойоб успішно шкодить цілій державі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716219 вiд 2025-03-02 07:28:46Трамп і Венс поводять себе як останні мразі вже не перший місяць по відношенню до нас. Зараз вони влаштували цю провокацію, щоб прискорити зупинку нам допомоги. Без приїзду Зєлі - всеодно щось придумали б. Вони наполягають на ceasefire, тобто треба просто пєрєстать стрєлять. Без жодних домовленостей. Це 100% гра за підарів. Ідуть на 3 літери, підтримую Зєлю.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716218 вiд 2025-03-02 06:53:59Orest Dniprovskiy (Київ) № 1716215 вiд 2025-03-02 05:43:48 Чим гірше справи у країні, тим більше прапор у головному аеропорту країни. У Беніто Хуарес прапор розміром з футбольне поле. Мекси потребують США, як і США потребують Мексику. Але за гроші і без відкритого публічного приниження. Тому Мексика зараз лізе на барикади. ЗІ за часів АТО наші генерали часто літали у відрядження до Мексики. Потім у нас хаммери, зброя, тощо з'являлися. Все трохи складніше, ніж видно.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716217 вiд 2025-03-02 06:02:39Кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк та російський «Росатом» повідомили про ротацію спостерігачів МАГАТЕ на окупованій Запорізькій АЕС, яка вперше пройшла по окупованій території без погодження з Україною. Oт жe ж Грoссi п***
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716216 вiд 2025-03-02 05:59:02klirik № 1716209 всe мoжe прoстiшe - Мaкрoн i Стaрмeр скaзaли - їдь, всe будe дoбрe. Тим бiльшe щo зрaнку булa тeплa зустрiч з кoнгрeсмeнaми з двoх пaртiй. Oт вiн i рoзлaбився, a тi зaйшли з кoзирiв…
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716215 вiд 2025-03-02 05:43:48Президент Мексики Клаудіа Шейнбаум відповіла Трампу та американцям: «Ти хотів стіну – ти маєш стіну.» «Ви проголосували за будівництво стіни… Що ж, любі американці, хоча ви й не надто обізнані в географії, адже для вас Америка — це лише ваша країна, а не цілий континент, важливо, щоб ви зрозуміли ще до того, як буде закладена перша цеглина: по той бік стіни – 7 мільярдів людей. Але оскільки ви не дуже знайомі з терміном “люди”, давайте назвемо їх “споживачами”. Є 7 мільярдів споживачів, які готові замінити свої iPhone на пристрої Samsung чи Huawei менш ніж за 48 годин. Вони також можуть відмовитися від Levi’s на користь Zara або Massimo Dutti. Менш ніж за пів року ми легко можемо припинити купувати автомобілі Ford чи Chevrolet і перейти на Toyota, KIA, Mazda, Honda, Hyundai, Volvo, Subaru, Renault або BMW, які технічно кращі за ваші машини. Хоча це може здатися неймовірним, ми можемо обійтися без Disney і відпочивати на курорті Xcaret у Канкуні, в Мексиці, Канаді чи Європі. Є й інші чудові напрямки в Південній Америці, на Сході та в Європі. Навіть якщо вам це складно уявити, у Мексиці є бургери, які кращі за McDonald’s і мають кращу поживну цінність. Хтось бачив піраміди в США? В Єгипті, Мексиці, Перу, Гватемалі, Судані та інших країнах є піраміди з неймовірними культурами. Подивіться, де розташовані чудеса стародавнього та сучасного світу… Жодне з них не знаходиться в США… Якби було, Трамп би його купив і продав! Ми знаємо, що Adidas існує не лише поряд із Nike, і можемо почати носити мексиканські кросівки, як-от Panam. Ми знаємо більше, ніж ви думаєте. Ми знаємо, наприклад, що якщо ці 7 мільярдів споживачів перестануть купувати ваші товари, на вас чекає безробіття, і ваша економіка розіб’ється об расистську стіну настільки сильно, що ви благатимете нас її знести. Ми цього не хотіли, але… Ти хочеш стіну – ти маєш стіну. З найщирішою вдячністю.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716214 вiд 2025-03-02 05:38:48Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1716195 вiд 2025-03-01 22:44:36 Цікаво а звідки цей піонер дізнався про цей розумний чат?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716213 вiд 2025-03-02 05:02:37Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1716178 вiд 2025-03-01 19:13:05 Правильна думка. Якщо щось пішло не так можна звинуватити перекладача :) Цікаво а хто той молодий хлопець що сидів поруч з Зе? Може то і є перекладач?