Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716132 вiд 2025-03-01 11:26:14olma [Останнi 20 месаг]№ 1716129 вiд 2025-03-01 11:11:34Що стосується безоплатних поставок військово-технічного обладнання, то ймовірно їм по-любому була пєсда. А от стосовно схеми закупівель європейцями для потреб України - могли бути варіанти. Чи залишаються вони після учорашнього 3.143деця - побачимо. Взагалі, наступними тижнями та місяцями стане зрозуміло, наскільки далеко трампидли готові зайти у своєму тиску на Україну, бо тут можливим є цілий спектр - від відносно цивілізованих дій до спроб влаштувати зміну діючої влади.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716131 вiд 2025-03-01 11:18:43блядь, та рудий від початку не планував ніхуя давати. просто шукав варіанти, як злитись на користь хуйла. ну вирішили через "недоговороздатністьч Зєлі. якби він мовчав, як риба чи кинувся до ніг рудого прямо на камеру, це б нічого не змінило. правильно сказав оцей дядько: ▫️ Девід Фрам, автор журналу «The Atlantic», колишній спічрайтер президента Джорджа Буша: «Принаймні зустріч… проходила перед камерами. Фальшива публічна приязнь Трампа та Венса з подальшою залаштунковою зрадою була б набагато небезпечнішою для української справи». Трамп і Венс «показали американцям і союзникам Америки свою прихильність до Росії та свою ворожість до України загалом і її президента зокрема».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716130 вiд 2025-03-01 11:13:29olma № 1716127 я думаю шо цифра, як така, не потрібна, цікаво чи є вона взагалі і який її порядок. «Нє учітє мєня жить, лучшє помогітє матеріально» (с)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716129 вiд 2025-03-01 11:11:34Від того як голосно ми будемо переживати і плакати, трампістської допомоги більше не стане.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716128 вiд 2025-03-01 11:08:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1716123 та ракети це ж ще і не все … супутникова розвідка, зв'язок, та теж сповіщення про зліт Міга коли тревогу оголошують, напевно шо не ми «бачим» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716127 вiд 2025-03-01 11:08:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1716126 ----- Навіщо тобі це треба? У кого ти хотів дізнатися цю інфу7 Напиши емейл до Бориса Пісторіуса.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716126 вiд 2025-03-01 11:06:16Скільки комплексів ППО Німеччина готова надати найближчим часом?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716125 вiд 2025-03-01 11:03:30Німеччина аплодує Зеленському. Преса: зеленський вчинив опір брутальному тиску трампа і його команди рекетирів і мародерів
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716124 вiд 2025-03-01 11:03:15був би номер, якби зараз червоносракий Сі наказав своїй кацапській шавці забитися назад у будку. типу рудий хуй, штати, нічого не можуть, лише китай гарантує бнзпеку. уявляю яка б черга країн до нього про захист вибудувалася. але червоносраким мабуть і так нормально. хоча комуністи та фашисти, то трохи різне. а хуйлуша і рудий хочуть фашизм. тож можуть злитися в коїтусі проти Китаю. можливо не зараз, але з часом. навряд у них вийде трійничок.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716123 вiд 2025-03-01 10:58:35Тут одне запитання: чим тепер наша ППО збиватиме кацапські ракети - рішучими та дотепними фразами від Зеленського? Бо ті ж європейці публічно підтримують, а не під запис кажуть, що відносини між Зеленським і Трампом ймовірно зіпсовані назавжди.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716122 вiд 2025-03-01 10:57:50Ілля Забарний: «Який же все-таки Трамп пі**ас»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716121 вiд 2025-03-01 10:57:42sk (chromebook acer 14) № 1716119 +
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716120 вiд 2025-03-01 10:56:12З Америки пишуть, дорожнеча на продукти пішла яйця не тільки в Каліхворнії по долару за штуку!!!, але в Новій Англії там північно-східних штатах пішло в гору: «…Оце я сходила до супермаркету після двотижневої перерви - ціни як сказилися: молоко подорожчало на 80 центів з 2.79 до 3.49, спеції, що завжди купую з 3.49 до 4.49, яйця стали по 67С за штуку і їх реально мало, полиці напівпусті, а ще 2 тижні тому в Нью Хемпширі їх вистачало, на відміну від Масачусетса… Майже на всі продукти ціна підскочила…» Тим часом вчора американська біржа трохи відіграла падіння в лютому, індекси підскочили. ФЕД каже інфляція скоротилася, але ставку не знижували. Дохера непевності в американській економіці. Республіканці працюють над бюджетом не можуть скласти - рекордний дефіцит бюджету буде. Проблєми ще попереду.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716119 вiд 2025-03-01 10:51:15Трамп і Ко: 1. Підтримують неонацистів у Німеччині. 2. Підтримують фашиста і конспіролога у Румунії. 3. Підтримують фашиста і диктатора Орбана. 4. Підтримують популіста і конспіролога Фараджа. 5. Трамп особисто захоплюється Путіним і Кім Чен Ином. 6. 7 місяців блокують допомогу Україні у Конгресі, кажуть що допомагати Україні не треба весь передвиборчий період. 7. В прямому ефірі здійснюють інформаційну і економічну атаку на Канаду, Мексику, Данію в весь ЄС. Ідіоти в Україні: Трамп веде себе як чорт, бо ми неправильно комунікуємо! Нічого суттєвого не впустив? Підписатися на Богданова
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716118 вiд 2025-03-01 10:50:28Perfect Stranger № 1716098 Так. Чинний пояс Усика WBC подарували жовтій мавпi.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716117 вiд 2025-03-01 10:47:05 The US is mulling over ditching military aid to Ukraine since peace talks are the cool new vibe, smirked Trump admin spokesperson Karoline Leavitt. No more blank checks for a war in some distant land without a fancy lasting peace, she added.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716116 вiд 2025-03-01 10:41:51klirik № 1716114 вiд 2025-03-01 10:33:21 olma № 1716112 з моді взагалі нічого не ясно наче пишуть що він хоче з єс підписати велику торгівельну угоду, і навіть частина угоди - санкції проти хуйлостану (відмова від нафти???) …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716115 вiд 2025-03-01 10:40:27olma № 1716110 той дюплантіс - крутий чувак. «генетика» рулить після його перемоги на олімпіаді десь знімали його змагання на 100 метрів проти чувака що на олімпіаді 400 метрів був у фінальному забігу. так дюплантіс 100 метрів виграв… бубка колись казав що у нього самий жорсткий спис, тому що він може достаньо швидко розігнатись, щоб вагою тіла «продавити» спис і він зігнувся максимально, щоб потім його вверх підкинути… ну от якщо дуплантіс біжить 100 метрів на рівні олімпійця, то, звичайно, він той спис ще краще може «прогнути»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716114 вiд 2025-03-01 10:33:21olma № 1716112 Орбан, Фіцо, Моді Знайдуться хуєсоси
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716113 вiд 2025-03-01 10:31:12А тему з угодою і рідкоземельними металами відразу забули, і за 350млрд доларів для реднеків мовчать. Дивно це все
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716112 вiд 2025-03-01 10:29:07У Трампа крім воєнних злочинців (Хуйла і Бібіка) друзів нема. Ну може Сі підтягнеться.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716111 вiд 2025-03-01 10:14:10дискусія про рівень англ зеленського - таке собі думаю що не найгірший англ з ліерів інших країн, що зустрічались з ам президетом чи виступали на тб буквально пару тижнів назад моді був у трампа. пам'ятаєте коли індо-журналіст заавав питання, і трам казав - я ніфіга не розумію… тут більше дуже показовий флеш-моб лідерів євро-країн+канади. видно в бекграуні всі розуміють (можливо дипломатичними каналами донесли), що трам любить хуйла. ображати його не хоче. агресором називати не хоче, навіть резолюцію в оон «нейтральну» викатили… штати, як кажуть, painted itself into a corner нікому допомагати не збираються. після зустрічі в білому домі вря трампо-бригада відписалась про «амеріка фьорст» ну тобто. америка - для американців. що на тій стороні «прекрасного океану» - пох… тобто натяк всім країнам, у кого сусід хуйлостан-китай - робіть собі ядерку, хуй вас хто захистить… ніяких стримувань і противаг немає. прийде до влади «безумний дєдшука» і «хакне» систему… а він же тільки офіційно 40 днів на престолі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716110 вiд 2025-03-01 10:05:04хороша новина про синьожовтих: "Шведський легкоатлет Арман Дюплантіс в одинадцятий раз за кар'єру побив світовий рекорд у стрибках із жердиною На етапі Світового туру 2025 у приміщеннях, який проходив у Мадриді, він зумів подолати висоту 6 м 27 см. Попереднього разу Арман узяв рекордну висоту (6 м 26 см) на етапі Діамантової ліги 2024 у Польші наприкінці літа. Зазначимо, що в інтерв'ю перед турніром у Мадриді 25-річний спортсмен заявив, що мріє взяти висоту в 6 м 30 см. "
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716109 вiд 2025-03-01 09:55:49Це сумно втрачати друга особливо коли твій друг американець ще більше якщо він багатий і допомагав тобі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716108 вiд 2025-03-01 09:50:40Оце він про Зелю сказав, а я йому подякував Jay Acunzo @jayacunzo. com · 11год Volodymyr Zelenskyy has more toughness, more leadership ability, more integrity in 1 finger than Trump and his entire cabinet have combined.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716107 вiд 2025-03-01 09:49:54О! Відкрив для себе, що я можу тут текст набирати голосом. Прогрес не спинити
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716106 вiд 2025-03-01 09:49:48Підписаний в Блюскай сошіал (bsky. app) на американця Джей Акунзо - спікер, вчитель сторітеллінга. Jay Acunzo @jayacunzo. com it's a really sad moment to be an American… @olmayda. bsky. social Thank you Jay for the great words regarding Ukrainian leader! Jay Acunzo @jayacunzo. com · 10год it's a really sad moment to be an American…
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716105 вiд 2025-03-01 09:48:37Накину Боневтік -> Бонездав Тут перекошено обличчя місцевих вурдалаків
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716104 вiд 2025-03-01 09:47:38Але головне, що Штати зупинили всю допомогу нам
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716103 вiд 2025-03-01 09:45:24У Зе відчутний прогрес з англійською. Я розумів його краще ніж трумпа. Спитав у знайомого перекладача, що не з англійською у Зе. Каже, він ще не думає англійською, в голові перекладає як може, робить граматичні помилки. Інколи коли втрачає думку його важко зрозуміти. Це так само як українською
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716102 вiд 2025-03-01 08:39:24Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1716099 Нормальна, середня. Аж ніяк не рівня «10-12-річної дитини», як тут нікчемні гівножери з пропержених диванів смердять.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716101 вiд 2025-03-01 08:37:28Batyj № 1716100 Не удивительно, ты ж кроме кацапского не удосужился больше ничего осилить в своей жизни.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716100 вiд 2025-03-01 08:35:51№ 1716097Лейзик я твой украинский понимаю уже хуже того английского..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716099 вiд 2025-03-01 08:30:31LAZY № 1716097 чoгo ти зi шкiри лiзeш дoкaзaти щo в ньoгo гaрнa aнглiйськa… хрeнoвa, oсoбливo кoли хвилюється…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716098 вiд 2025-03-01 08:29:23Bobb № 1716092 пoяс Кличкa? :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716097 вiд 2025-03-01 07:19:20Топ-каменти з відео про інтервью на Ютубі: @zbank3431 21 minutes ago This is by far the best FOX interview I’ve seen in my entire lifetime. Whoever this reporter just earned my upmost respect! Salute to REAL JOURNALISM. @clipperdip 1 hour ago Finally a reporter who asks a question and let's the guest speak and answer. Finally, an American reporter with manners and genuine respect for the guest. 1.4K @solidsnx 3 hours ago I wish more media was like Brett Baiar. He asked good questions, showed both sides without bias, and allowed his guest to speak. His follow up questions are not argumentative, but inquisitive. This is journalism. 3.6K @rcalais1973 1 hour ago Kudos to the Fox reporter. Very professional. Didn't add salt to the wound being very objective. An extension of world class diplomacy. 1.3K @michellelm8270 1 hour ago Great interview. The interviewer was one of the best I've seen in a very long time. How refreshing to see actual journalism. 610 … Ось тупі пєндоси, не те що мудрі висировувачі, якім із інтервью теж не догодили. Ну і що цікаво - жодного слова про хуйову англійську Зеленьского від американських коментаторів, тільки сморід вгадайте від кого ггг: @ГалинаКовалева-с2ф 27 minutes ago Why would the whole world suffer listening to Ze' s word salad in broken English? And yes, his mother tongue is Russian
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716096 вiд 2025-03-01 03:52:09Зе стояв за гідність і честь своєї країни. Він сказав, що дуже безвідповідально кидатися мільйонами людей чи територіями - для України то чиїсь родичі, батьки, родинні домівки. Він сказав, що як гарні партнери, треба мати щире спілкування про те, що турбує і шукати мир через силу. Нажаль, з аудиторією йому не повезло - цим гаврикам все одно :( Надалі треба тільки через дипломатів, із найсильніших у розумінні Америки і без емоцій. Трамп москвофіл, а Венс/Маск за мотивацією мародери.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716095 вiд 2025-03-01 03:15:45Кар'єру Зелі
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716094 вiд 2025-03-01 03:15:16Треба було кар'єру землівивчити, підготуватись. Зеля боєць, не любить програвати, він у квн маслякова послав, коли той на зелю биканув, залякував і робив непристойні пропозиції.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1716093 вiд 2025-03-01 03:11:57На Зелю не можна кричати, «підписуй або ми тебе знищимо і скажемо що ти не хочеш миру». Зеля не та людина. Трамп і США не відмиються від цієї ганьби ще довго.